Kaip išradingai papuošti vestuvių stalą?

Vestuvių stalo puošyba
Nuotraukų galerija (1/11)
Aa+Aa-

Paprastai vestuvinių stalų puošyba tampa ne jaunųjų, tačiau vestuvių organizatorių ar pagalbininkų rūpesčiu. Vis tik pasitarti su jaunaisiais dėl puošybos tematikos – svarbu.

Svarbus ne tik svečių susodinimo variantas, tačiau ir gėlių spalvos, jų rūšys. Neretai stalų puošyba derinama prie nuotakos puokštės, tačiau norint nustebinti svečius kartais pasirenkama visiškai kitokia šventės tematika.

Itin gražu, kai stalai puošiami obelų ar vyšnių žiedais, taip pat madinga stalus puošti ir lauko gėlėmis. Vis tik puokštės turėtų neužgožti svečių, su kuriais bendrauji – kiekvieno vestuvėse dalyvaujančios asmens noras.

Interjero specialistai parinko madingiausių šio sezono spalvų derinius jūsų vestuviniam stalui. Pavyzdžius pamatysite nuotraukų albume.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Aktorė Love Hewitt išsiskyrė, nes jai netiko mylimojo išrinkti vestuviniai žiedai? 2

Jennifer Love Hewitt išsirinkti vestuviniai žiedeliai taip ir nespindės ant jos bevardžio pirštelio. Holivudo aktorė išsiskyrė su gražuoliuku draugu Alexu Behu. Beveik metus draugavusi pora nebesusitikinėja kelias savaites. J. L. Hewitt draugai tikino, kad aktorė laikosi gerai.
Dar vasarį 31 metų gražuolė gyrėsi turinti puikų draugą: „Jis man kasdien dovanoja gėlių. Sakau rimtai – nuo tada, kai susitikom, kiekvieną mielą dieną gaunu puokštę.

Middleton vestuvinė suknelė jau kopijuojama! 1

Praėjus vos trims dienoms po karališkųjų vestuvių, princesės Kate Middleton vestuvinės suknelės kopijos pasirodė vestuvinių drabužių parduotuvėse Londone ir Niujorke. „Alexander McQueen“ mados namai pasiuvo identišką vestuvinės suknelės modelį, pasitelkę mados namų dizainerės Sarahos Burton talentą.
Suknelė sukurta, naudojant originalius prancūziškus rankų darbo nėrinius ir gulbės plunksnų spalvos atlasą. Nuometas parinktas kiek trumpesnis nei princesės, nuotaka jo ilgį galės pasirinkti.

Šokėja Visockaitė suknelę vestuvėms siūsis tik pati 1

Šią vasarą antrą kartą ištekanti sportinių šokių šokėja, daugkartinė Lietuvos ir Europos tarptautinių varžybų čempionė, trenerė Eglė Visockaitė išgyvena šiokias tokias kūrybines kančias. Ji laukia įkvėpimo, kad galėtų pradėti siūtis vestuvinę suknelę.
„Laukiu įkvėpimo. Su menininkais taip jau yra – ateis minutė, kai suprasiu, kokia ta suknelė turi būti. Siūsiuosi ją tik pati“, – kalbėjo E. Visockaitė, besiruošianti tuoktis su mylimuoju, odontologu Mariumi Damaševičiumi.

Perry karališkas vestuves pagerbė unikaliu manikiūru 2

Dainininkė Katy Perry – išties išradinga moteris. Nors ji nebuvo pakviesta į praėjusį penktadienį rengtas karališkąsias vestuves Didžiojoje Britanijoje, ji savaip jas paminėjo.
Savo gerbėjams interneto portale „Twiller“ dainininkė pademonstravo naujausią manikiūrą, kuris vaizdavo gražiausias princo Williamo ir jo sužadėtinės Kate Middleton gyvenimo akimirkas.
Vieni nagai buvo papuošti princo atvaizdais, kiti poros sužadėtuvių akimirkų nuotraukomis.

Vestuvės, įkvėptos lietaus 2

Jei vestuvių dieną pliaupia lietus, nevertėtų nusiminti, nes visokio to lietaus būna. Žinoma, linkime trumpalaikio ir šilto, o jei merkia kaip reikiant ir vėsoka, gal paguos senas posakis, kad lietus vestuvių dieną yra sėkmę ir turtingą gyvenimą pranašaujantis ženklas.

17 įdomių faktų apie karališkąsias vestuves 18

Vos prieš kelias dienas įvyko didinga Didžiosios Britanijos šventė – karališkosios princo Williamo ir Kate Middleton vedybos. Tad pats laikas viską susumuoti ir įvertinti. Kiek gi gali kainuoti tokia prabangi puota? Pateiksime 17 įvairių faktų iš prašmatnių vedybų:
1. 2 milijardai žmonių televizijos ekranuose stebėjo tiesioginę karališkųjų vestuvių transliaciją.
2. 750 tūkst. žiūrovų džiugino Kate ir Williamą, kai jie važiavo karieta.

Susijusios naujienos

Gretai ir pasiutusiai: per Kūčias pasipiršęs ir vedęs reperis Ludacrisas taps tėvu ..

Hip hopo apdovanojimuose pasipiršęs modelis Gytis Reiteris vedė savo mylimąją ..

​„Sirenai“ Renatai Klimaitytei pasipiršo mylimasis Deimantas, moteris tekės trečiąkart 2

Tradicinės rusiškos vestuvės: jaunikiai su treningais, girtos nuotakos 11

Las Vegase stilistė Austėja Jablonskytė susituokė su Justinu Žaliu ..

Pamišę gyvūnų savininkai suorganizavo masines augintinių vestuves ..

Naudinga žinoti: kaip numauti ant piršto užstrigusį žiedą 2

Britų aktorius Benedictas Cumberbatchas tikriausiai susituoks per Valentino dieną ..

​Pamatykite Johnny Deppo ir Amber Heard vestuvių egzotiškoje saloje nuotraukas ..

Geišą įkūnijusi Zhang Ziyi susižadėjo su originaliai jai pasipiršusiu vaikinu 1