Košmaras: Kadhafio kariai prievartauja moteris

Siaubas: Kadhafio kariai prievartauja moteris
Aa+Aa-

Kelia siaubą pranešimai iš Libijos apie nuolatinius prievartavimus kaip karo kovotojų, ištikimų diktatoriui M. Kadhafiui, ginklą. Moterys prievartaujamos savo vaikų akivaizdoje, kai kurios prašė savo giminių nužudyti jas, kad nereiktų kęsti M. Kadhafio karių smurto.

Vokietijoje studijavęs gydytojas Khalifas al-Sharkassis, gyvenantis al-Baidoje, šiaurės rytų Libijoje, sakė žurnalistams, kad renka prievartą patyrusių moterų parodymus. Jo manymu, buvo išniekinta ne mažiau kaip 100 moterų.

Kaltinimai pasigirdo po to, kai Iman al-Obeidi įsiveržė į vyriausybės kontroliuotą spaudos konferenciją užsienio žurnalistams Tripolyje. Sukrėsta ir sumušta moteris apkaltino M. Kadhafio karius grupiniu išprievartavimu. Nuo to laiko ji tapo pagrindiniu argumentu režimo priešininkams visame pasaulyje.

Khalifas al-Sharkassis nusprendė atvirai pasisakyti, nepaisydamas draudimo kalbėti apie išžaginimus, arba „gėdą“, kaip apie juos sakoma Libijos visuomenėje. Jis papasakojo vienos 28 metų dviejų vaikų motinos, įvardytos tik kaip Leila, kuri buvo išžaginta su vienu iš jos vaikų ant rankų, istoriją. Leila pasakė K. Sharkassiui, kad M. Kadhafio kareiviai ją išžagino naktį, kai jos vyras buvo išvykęs kovoti už sukilėlius.

Ji pasakojo: „Kareiviai pasakė man, kad nužudys mano vaikus. Jie šaipėsi „tu arba vaikai“. Aš laikiau vieną sūnų ant rankų, bet vienas iš vyrų nustūmė mane ant lovos, tada tai įvyko...“

Užpuolimą matė jos ketverių ir penkerių metų vaikai. Libijoje išžaginimas yra tokia gėda, kad jos vyras su ja nebegyvens, moteris galvoja apie savižudybę. Reporterė Hala Jaber sakė, kad tai yra tik vienas iš daugelio atvejų.

Tuo tarpu M. Kadhafio režimas tęsia negailestingą Misratos bombardavimą. Sukilėlių užimtas miestas už 150 km nuo Tripolio yra jam kaip iššūkis. Dėl to Misrata tapo pagrindiniu tikslu. Kiekvieną dieną miestas yra žiauriai bombarduojamas.

Paaiškėjo, kad M. Kadhafis prieš savo žmones naudoja kasetines bombas.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (9)

Taip pat skaitykite:

Akla dešimtmetė tapo jauniausia vertėja 6

Akla mokinė, kalbanti keturiomis kalbomis, tapo jauniausia vertėja, dirbančia Europos Parlamente, – jai dešimt metų.Alexia Sloane iš Kembridžo apako, kai jai buvo dveji metai. Per atostogas Prancūzijoje jai buvo diagnozuotas smegenų auglys. Tačiau net ir su negalia maža mergaitė pranoko kitus išmokdama daug kalbų – dešimtmetė laisvai kalba angliškai, prancūziškai, ispaniškai ir mandarinų kalba. Dabar ji mokosi vokiečių kalbos.

Moters įsčiose – kūdikis ateivis? 60

Vaizdo įraše nufilmuota moteris paskutinėmis nėštumo dienomis ir pilve judantis kūdikis. „Ateivių“ įrašas interneto platybėse tapo labai populiarus.Pusantros minutės trukmės įraše būsima mama guli ant nugaros. Galima matyti, kaip būsimas kūdikis spardosi ir rangosi jos pilve.
Nors daugumai žiūrovų šis vaizdo įrašas pasirodė linksmas, kelios besilaukiančios moterys pasibaisėjo.

Siaubas: aukščiausias penkiametis negali liautis augęs! 17

Daugiau kaip 1 m 30 cm ūgio Jackas Ivesas yra visa galva aukštesnis už kartu pradinėje mokykloje besimokančius berniukus. Jis yra aukščiausias Britanijos penkiametis.Jo motina Hayley turi nuolat pirkti jam naujus drabužius ir batus, nes jis auga kaip ant mielių. Gali būti, kad suaugusio Jacko ūgis bus apie 2 m 30 cm.
Jackas yra vienas iš tik 64 žmonių Jungtinėje Karalystėje, turintis Beckwitho-Wiedemanno sindromą.

Aš mačiau ją mirštančią: vyras stebėjo, kaip jo mergina buvo nužudyta 4

Universiteto studentė buvo nužudyta prieš savo kompiuterio interneto kamerą, o tuo metu jos bejėgis draugas galėjo tik stebėti tai. Pareigūnai surado 23 metų pusnuogį Qian Liu kūną jos bute Toronto „York“ universiteto gyvenvietėje, kai gavo žinią nuo jos draugo Kinijoje, su kuriuo užpuolimo metu kalbėjosi internetu. Policija skubiai kreipėsi į kompiuterių ekspertus, kad padėtų atkurti žmogžudystės vaizdus.

Jai liepė darytis abortą – pašalinti du iš trejetuko. Ji nesutiko. Ir pažvelkite į juos dabar! 22

Motina, kuriai gydytojai primygtinai rekomendavo pašalinti du embrionus, paaiškėjus, kad ji laukiasi trynukų, metė iššūkį medikams ir sėkmingai pagimdė tris sveikus kūdikius.30 metų Lynn Seigenberg ir jos vyras Leonas devynerius metus bandė susilaukti kūdikio, bet po dirbtinio apvaisinimo procedūros jiems patarė pašalinti du embrionus. Gydytojai baiminosi, kad trys kūdikiai gali būti per didelis krūvis Lynn organizmui ir neišgyvens nė vienas kūdikis.

Susijusios naujienos

Tripolyje susprogdintas užminuotas automobilis ..

Libijoje prasidėjo istoriniai rinkimai ..

Kadhafio sūnus po sulaikymo nebuvo susitikęs su advokatu 1

TBT: Kadhafio nužudymas gali būti karo nusikaltimas 7

Kadhafio duktė: Tarptautinis baudžiamasis teismas privalo ištirti tėvo žūtį 1

„Nando“ reklamoje diktatoriai suvaikėjo 1

Kadhafio duktė ragina libius sukilti prieš naująją vyriausybę 1

Saifas dabar yra „bejėgis nusikaltėlis“ 4

JT: buvę Libijos sukilėliai laiko 7 tūkst. kalinių 1

Libijos lyderiai atskleidė naujos vyriausybės sudėtį 1