Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

10 „kiečiausių” sąsagų tikram vyrui

Sąsagos
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Gal ir ne kasdien puošiesi smokingu, bet šį bei tą apie sąsagas tiesiog privalai išmanyti.

1. Sąsagos su parašu

Ar kada nors teko patekti į vakarėlį, kur Tavo mergina pastebėjo dar vieną merginą, vilkinčią tokią pat suknelę kaip ir ji pati? Jei žinai, ką tai reiškia, ir nenori patekti į analogišką situaciją, siūlome rinktis tokias sąsagas, kokių niekas kitas neturės. Tiesiog brūkštelk savo parašą, nuspręsk, kokio ilgio sąsagų norėtum ir po mėnesio galėsi puikuotis unikaliu aksesuaru už 940 litų iš cuffhim.com.

2. Kompanijos „Wurkin Stiffs“ sąsagos

„Wurkin Stiffs“ gamina įvairaus stiliaus sąsagas – gali rinktis jas su Muhammado Ali ar Elvio atvaizdu, o jei esi linksmai nusiteikęs, įsigyk ir sąsagų su animacinio filmo herojaus ar dešrainio atvaizdu. Vos nuo 310 litų.

3. „Nostalgic Links“ sąsagos

Papuošalai yra slidus dalykas – vieną dieną sutikai nešioti žiedą, o po 20 metų atsibundi ir suvoki, kad vairuoji miniveną, todėl „Nostalgic Links“ siūlo šaunias, vintažines ar tiesiog antikvarines sąsagas. Kiekviena sąsagų pora yra rankų darbo dirbinys. Kaina – nuo biudžetinių 27 litų.

4. „Elgin Oval Jeweled“ sąsagos

Jei sąsagos gali išduoti – Tu tikras vyras ar tik skystablauzdis, tai šios sąsagos Tave kilsteli į superherojų kategoriją. 17 brangakmenių, auksas, sidabras ir tikros laikrodžio detalės padaro šiuos papuošalus išskirtinius.

5. „Ravi Ratan USB“ sąsagos

Kiekvienas tikras vyras tam tikru gyvenimo momentu norėjo reinkarnuotis į Džeimsą Bondą, ir nors daugumai mūsų neteks atgimti agento 007 kailyje, su „Ravi Ratan USB“ sąsagomis galime bent akimirką pasijusti Džeimsu Bondu. Kiekvienoje sąsagoje yra 2 GB atminties, jais didžiuotųsi net ir Q. Kaip superagentui – nuo 525 litų.

6. Nerūdijančio plieno butelių atidarytuvai-sąsagos

Šis „du viename“ egzempliorius suteikia galimybę visada turėti būtiną vyro aksesuarą – butelio atidarytuvą. 135 litai.

7. „John Varvatos“ sidarbo kaukolės-sąsagos

Visi geriausi vyriški papuošalai, pažymėti „Varvatos“ ženklu, yra kaukolės formos su juodo onikso akimis. Šios sąsagos tiks ir rokeriui, ir nestandartiniam kontoros darbuotojui, nedrįstančiam persidažyti plaukų žaliai.

8. „Kyndrid“ taikos sąsagos

„Kyndrid“ juvelyrai visada garsėjo universaliais dirbiniais, kurie dažnai kuriami kilniais tikslais. Pelnas iš vos 27 litus kainuojančių aksesuarų pardavimo atitenka organizacijai „Gydytojai be sienų“, kuri lėšas panaudos teikdama medicininę pagalbą žemės drebėjimo Haityje aukoms. Nerūdijančio plieno stilingos sąsagos Tau atsieis 125 litus.

9. „RaceChairs“ lenktynininko sąsagos

Jei sieki kokybės visose gyvenimo srityse, negali nekreipti dėmesio į smulkmenas. „RaceChairs“ yra prabangių biuro kėdžių gamintoja, tačiau bendrovė kuria ir išskirtines sąsagas su įvairiomis automobilinėmis detalėmis.

10. Žiebtuvėliai-sąsagos

Įsivaizduok, kad leidi laiką mieste, prie Tavęs prieina žavinga mergina ir paprašo pridegti. Juk negali gaišti laiko krapštydamasis kišenėse, o jei esi pasipuošęs vintažinėmis sąsagomis su žiebtuvėliais, pokalbis netruks prasidėti. Va čia tai daiktas! Vos kiek daugiau nei 100 litų.

 

Vyras.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Stilistė Mingailė Skuodytė: kūno spalvos pėdkelnes galima dėvėti beveik prie visko

Prie ko dera nešioti kūno spalvos pėdkelnes? Ar drabužiai iš vilnos gali atrodyti stilingai? Kokias didžiausias stiliaus klaidas daro vyrai Lietuvoje? Atsakymus pateikia stilistė ir įvaizdžio konsultantė Mingailė Skuodytė, kuri į naujienų portalo Alfa.lt skaitytojų klausimus atsako kiekvieną savaitę.
Kūno spalvos pėdkelnės – prie ko dera jas nešioti?
Kūno spalvos pėdkelnes galime dėvėti prie visko, išskyrus prie batukų su atvirais pirštais.

Į gimtinę grįžusi fotografė Neringa Rekašiūtė: tuo man ir patinka Lietuva – čia kažko trūksta!

Fotografė Neringa Rekašiūtė į Lietuvą neseniai atvyko iš Londono, kuriame gyveno ne vienerius metus, tačiau, net ir gyvendama Didžiojoje Britanijoje, jauna kūrėja džiugino tautiečius savo darbais – jie buvo spausdinami ne viename lietuviškame mados leidinyje.
Dabar Neringa ketina pagyventi Lietuvoje, kurioje, kaip sakė naujienų portalui Alfa.lt, mato tiek ką veikti, tiek ir perspektyvų.
Ilgai gyvenai Didžiojoje Britanijoje, o dabar sugrįžai gyventi į Lietuvą.

27 seksualūs Ditos Von Teese drabužių deriniai

Viena garsiausių burleskos šokėjų, modelis, apatinio trikotažo kūrėja, aktorė – Ditai Von Teese galima „klijuoti“ daug etikečių, tačiau moteris garsėja ne tik dėl savo veiklos, bet ir dėl asmeninio stiliaus.
Dita moterišką, seksualų ir net kiek provokuojantį stilių renkasi ne tik ant scenos, bet ir kasdienybėje.

Seksualusis „Victoria‘s Secret“ šou šiais metais vyks Londone

Pats didžiausias apatinių kolekcijos pristatymas kiekvienais metais ir vienas įsimintiniausių mados šou, sutraukiančių būrius žinomų modelių ir žvaigždžių, šiais metais keliasi į Didžiąją Britaniją. Metų pabaigoje, gruodžio 2 dieną, naujosios „Victoria‘s Secret“ kolekcijos pristatymas vyks Londone.

Net ir žaisdama kriketą Kate Middleton neatsisako aukštakulnių

Kembridžo kunigaikštienė visada atrodo elegantiškai. Tai ji sugeba padaryti net ir tada, kai, rodos, jos mėgstami moteriški drabužiai ir aukštakulniai nėra tinkamiausia apranga.
Šiuo metu karališkoji pora vieši Naujojoje Zelandijoje, o čia vykusiame sporto renginyje Kate žaidė kriketą avėdama batelius su kulnais.

Ant raudonojo „Olivier Awards“ kilimo – įspūdingos įžymybių suknelės

Sekmadienio vakarą Londone vyko „Olivier Awards“, kuriuose raudonuoju kilimu žengė daugybė išsipusčiusių ir originaliomis suknelėmis pasipuošusių renginio viešnių.
Apdovanojimuose susirinkusios moterys prieš fotografų objektyvus pozavo tiek su ilgomis vakarinėmis, tiek ir su trumpesnėmis, kokteilinėmis suknelėmis.
Viena įspūdingiausiai atrodžiusių vakaro viešnių – Myleene Klass. Moteris šiems apdovanojimams pasirinko itin pūstą „Dennis Basso“ pavasario–vasaros sezono kolekcijos juodai baltą suknelę.

Susijusios naujienos

„Lietuvos balso“ mokytojas Merūnas apdovanotas ypatingais ...

10 patarimų, kaip išsirinkti sąsagas