Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

10 „kiečiausių” sąsagų tikram vyrui

Sąsagos
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Gal ir ne kasdien puošiesi smokingu, bet šį bei tą apie sąsagas tiesiog privalai išmanyti.

1. Sąsagos su parašu

Ar kada nors teko patekti į vakarėlį, kur Tavo mergina pastebėjo dar vieną merginą, vilkinčią tokią pat suknelę kaip ir ji pati? Jei žinai, ką tai reiškia, ir nenori patekti į analogišką situaciją, siūlome rinktis tokias sąsagas, kokių niekas kitas neturės. Tiesiog brūkštelk savo parašą, nuspręsk, kokio ilgio sąsagų norėtum ir po mėnesio galėsi puikuotis unikaliu aksesuaru už 940 litų iš cuffhim.com.

2. Kompanijos „Wurkin Stiffs“ sąsagos

„Wurkin Stiffs“ gamina įvairaus stiliaus sąsagas – gali rinktis jas su Muhammado Ali ar Elvio atvaizdu, o jei esi linksmai nusiteikęs, įsigyk ir sąsagų su animacinio filmo herojaus ar dešrainio atvaizdu. Vos nuo 310 litų.

3. „Nostalgic Links“ sąsagos

Papuošalai yra slidus dalykas – vieną dieną sutikai nešioti žiedą, o po 20 metų atsibundi ir suvoki, kad vairuoji miniveną, todėl „Nostalgic Links“ siūlo šaunias, vintažines ar tiesiog antikvarines sąsagas. Kiekviena sąsagų pora yra rankų darbo dirbinys. Kaina – nuo biudžetinių 27 litų.

4. „Elgin Oval Jeweled“ sąsagos

Jei sąsagos gali išduoti – Tu tikras vyras ar tik skystablauzdis, tai šios sąsagos Tave kilsteli į superherojų kategoriją. 17 brangakmenių, auksas, sidabras ir tikros laikrodžio detalės padaro šiuos papuošalus išskirtinius.

5. „Ravi Ratan USB“ sąsagos

Kiekvienas tikras vyras tam tikru gyvenimo momentu norėjo reinkarnuotis į Džeimsą Bondą, ir nors daugumai mūsų neteks atgimti agento 007 kailyje, su „Ravi Ratan USB“ sąsagomis galime bent akimirką pasijusti Džeimsu Bondu. Kiekvienoje sąsagoje yra 2 GB atminties, jais didžiuotųsi net ir Q. Kaip superagentui – nuo 525 litų.

6. Nerūdijančio plieno butelių atidarytuvai-sąsagos

Šis „du viename“ egzempliorius suteikia galimybę visada turėti būtiną vyro aksesuarą – butelio atidarytuvą. 135 litai.

7. „John Varvatos“ sidarbo kaukolės-sąsagos

Visi geriausi vyriški papuošalai, pažymėti „Varvatos“ ženklu, yra kaukolės formos su juodo onikso akimis. Šios sąsagos tiks ir rokeriui, ir nestandartiniam kontoros darbuotojui, nedrįstančiam persidažyti plaukų žaliai.

8. „Kyndrid“ taikos sąsagos

„Kyndrid“ juvelyrai visada garsėjo universaliais dirbiniais, kurie dažnai kuriami kilniais tikslais. Pelnas iš vos 27 litus kainuojančių aksesuarų pardavimo atitenka organizacijai „Gydytojai be sienų“, kuri lėšas panaudos teikdama medicininę pagalbą žemės drebėjimo Haityje aukoms. Nerūdijančio plieno stilingos sąsagos Tau atsieis 125 litus.

9. „RaceChairs“ lenktynininko sąsagos

Jei sieki kokybės visose gyvenimo srityse, negali nekreipti dėmesio į smulkmenas. „RaceChairs“ yra prabangių biuro kėdžių gamintoja, tačiau bendrovė kuria ir išskirtines sąsagas su įvairiomis automobilinėmis detalėmis.

10. Žiebtuvėliai-sąsagos

Įsivaizduok, kad leidi laiką mieste, prie Tavęs prieina žavinga mergina ir paprašo pridegti. Juk negali gaišti laiko krapštydamasis kišenėse, o jei esi pasipuošęs vintažinėmis sąsagomis su žiebtuvėliais, pokalbis netruks prasidėti. Va čia tai daiktas! Vos kiek daugiau nei 100 litų.

 

Vyras.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Įvertinkite velykinį Kate Middleton įvaizdį

Šiuo metu Kate Middleton kartu su šeima vieši Naujoje Zelandijoje, kur sutiko ir Šv. Velykas, o jas minėdama visada elegantiškai atrodanti moteris vilkėjo itin puošnų ir moterišką drabužių derinį.

Išrinkite stilingiausią Cameron Diaz drabužių derinį

Aktorė Cameron Diaz pastaruoju metu aplankė ne vieną renginį – moteris kartu su kolegomis pristatinėjo naują filmą, kuriame vaidino, tad progų pademonstruoti stilingus drabužių derinius jai netrūko.
Dažniausiai aktorė, pasirodydama oficialiuose renginiuose, renkasi trumpas sukneles ir demonstruoja ilgas savo kojas. Pastaruoju metu vykusiose premjerose ji taip pat rinkosi būtent mini sukneles.

Mados pasaulio atstovai sukritikavo Liutauro Salasevičiaus kolekciją

Penktadienio vakarą Liutauras Salasevičius pristatė naują kolekciją, o jo kurti drabužiai buvo kritikuojami ne tik po parodymo, bet ir prieš jį – internete pasirodė nuomonių, kad kūrėjas kopijuoja garsiausią šalies dizainerį Juozą Statkevičių.
Naujienų portalui Alfa.lt, dar prieš pristatymą susisiekus su J. Statkevičiumi, jis sakė, kad nemato ką komentuoti ir jam tai yra neįdomu: „Tai – tik tauškalai, taip, kad nulis dėmesio.

Mantas Petruškevičius: Liutauro Salasevičiaus nereikėtų vadinti dizaineriu

Penktadienio vakarą Liutauras Salasevičius pristatė naują savo kolekciją, kuri dar ir prieš jos parodymą jau buvo plačiai aptarinėjama. Stilistas Mantas Petruškevičius, šiuo metu viešintis užsienyje, peržvelgė naujosios kolekcijos nuotraukas ir išsakė savo kritišką nuomonę apie ją.
„Pirmiausia, tai mane visada žavi per televiziją stebėti tikrų mados ikonų ir tikrų muziejinių vertybių, t. y. garsių dizainerių, kurių darbai yra muziejinės vertės, kolekcijas.

Liutauro Salasevičiaus kolekcija: Juozo Statkevičiaus ir vestuvinių salonų įtaka?

Penktadienio vakarą Liutauras Salasevičius surengė savo naujos vakarinių suknelių kolekcijos pristatymą, kuriame ne nustebino, o, veikiau, priminė savo ne vieno mados pasaulio atstovo nuolat kritikuojamą kūrybos braižą.
Naujojoje dizainerio kolekcijoje, nors ir galima pastebėti, kiek kitokius nei anksčiau pristatytus drabužius, tačiau itin trūksta vientisumo.

Mados mugėje – pigesni Lietuvos dizainerių drabužiai

Penktadienio rytą viename sostinės viešbutyje atidaryta mados mugė, kuri veiks ir visą šeštadienį. Į ją atėjusieji vienoje vietoje gali apžiūrėti ir įsigyti kosmetikos ar Lietuvos kūrėjų darbų, kurių čia galima rasti pigiau, nei perkant įprastai.
Rasa Malinauskaitė, viena iš „Body Talk“ prekinio ženklo kūrėjų, naujienų portalui Alfa.lt pasakojo, kad brangiausią gėlėtą jų „bodį“, kainuojantį 250 litų, mugėje parduoda už 200 litų. Panaši nuolaida yra ir šių kūrėjų suknelėms.

Susijusios naujienos

„Lietuvos balso“ mokytojas Merūnas apdovanotas ypatingais ...

10 patarimų, kaip išsirinkti sąsagas