Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

10 „kiečiausių” sąsagų tikram vyrui

Sąsagos
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Gal ir ne kasdien puošiesi smokingu, bet šį bei tą apie sąsagas tiesiog privalai išmanyti.

1. Sąsagos su parašu

Ar kada nors teko patekti į vakarėlį, kur Tavo mergina pastebėjo dar vieną merginą, vilkinčią tokią pat suknelę kaip ir ji pati? Jei žinai, ką tai reiškia, ir nenori patekti į analogišką situaciją, siūlome rinktis tokias sąsagas, kokių niekas kitas neturės. Tiesiog brūkštelk savo parašą, nuspręsk, kokio ilgio sąsagų norėtum ir po mėnesio galėsi puikuotis unikaliu aksesuaru už 940 litų iš cuffhim.com.

2. Kompanijos „Wurkin Stiffs“ sąsagos

„Wurkin Stiffs“ gamina įvairaus stiliaus sąsagas – gali rinktis jas su Muhammado Ali ar Elvio atvaizdu, o jei esi linksmai nusiteikęs, įsigyk ir sąsagų su animacinio filmo herojaus ar dešrainio atvaizdu. Vos nuo 310 litų.

3. „Nostalgic Links“ sąsagos

Papuošalai yra slidus dalykas – vieną dieną sutikai nešioti žiedą, o po 20 metų atsibundi ir suvoki, kad vairuoji miniveną, todėl „Nostalgic Links“ siūlo šaunias, vintažines ar tiesiog antikvarines sąsagas. Kiekviena sąsagų pora yra rankų darbo dirbinys. Kaina – nuo biudžetinių 27 litų.

4. „Elgin Oval Jeweled“ sąsagos

Jei sąsagos gali išduoti – Tu tikras vyras ar tik skystablauzdis, tai šios sąsagos Tave kilsteli į superherojų kategoriją. 17 brangakmenių, auksas, sidabras ir tikros laikrodžio detalės padaro šiuos papuošalus išskirtinius.

5. „Ravi Ratan USB“ sąsagos

Kiekvienas tikras vyras tam tikru gyvenimo momentu norėjo reinkarnuotis į Džeimsą Bondą, ir nors daugumai mūsų neteks atgimti agento 007 kailyje, su „Ravi Ratan USB“ sąsagomis galime bent akimirką pasijusti Džeimsu Bondu. Kiekvienoje sąsagoje yra 2 GB atminties, jais didžiuotųsi net ir Q. Kaip superagentui – nuo 525 litų.

6. Nerūdijančio plieno butelių atidarytuvai-sąsagos

Šis „du viename“ egzempliorius suteikia galimybę visada turėti būtiną vyro aksesuarą – butelio atidarytuvą. 135 litai.

7. „John Varvatos“ sidarbo kaukolės-sąsagos

Visi geriausi vyriški papuošalai, pažymėti „Varvatos“ ženklu, yra kaukolės formos su juodo onikso akimis. Šios sąsagos tiks ir rokeriui, ir nestandartiniam kontoros darbuotojui, nedrįstančiam persidažyti plaukų žaliai.

8. „Kyndrid“ taikos sąsagos

„Kyndrid“ juvelyrai visada garsėjo universaliais dirbiniais, kurie dažnai kuriami kilniais tikslais. Pelnas iš vos 27 litus kainuojančių aksesuarų pardavimo atitenka organizacijai „Gydytojai be sienų“, kuri lėšas panaudos teikdama medicininę pagalbą žemės drebėjimo Haityje aukoms. Nerūdijančio plieno stilingos sąsagos Tau atsieis 125 litus.

9. „RaceChairs“ lenktynininko sąsagos

Jei sieki kokybės visose gyvenimo srityse, negali nekreipti dėmesio į smulkmenas. „RaceChairs“ yra prabangių biuro kėdžių gamintoja, tačiau bendrovė kuria ir išskirtines sąsagas su įvairiomis automobilinėmis detalėmis.

10. Žiebtuvėliai-sąsagos

Įsivaizduok, kad leidi laiką mieste, prie Tavęs prieina žavinga mergina ir paprašo pridegti. Juk negali gaišti laiko krapštydamasis kišenėse, o jei esi pasipuošęs vintažinėmis sąsagomis su žiebtuvėliais, pokalbis netruks prasidėti. Va čia tai daiktas! Vos kiek daugiau nei 100 litų.

 

Vyras.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Naujai „iškepta“ dizainerė mados renginyje išsiskyrė originaliais drabužiais

Inga Tarėlaitė ilgą laiką dirbo mados industrijoje ir besilankydama mados renginiuose, dizainerių kolekcijų ...

Kauniečių stilius: mados renginyje vyravo lengvi drabužiai ir patogumas

Kaune mados renginių yra gerokai mažiau nei Vilniuje, tačiau jų vis daugėja ir vieno mados tinklalapio dėka ...

Įvertinkite kasdienį apvalių formų modelio Kate Upton stilių

Kate Upton figūra nėra tokia, kokią įprasta matyti mados pasaulyje, kur podiumu vaikšto itin lieknos manekenės, tačiau ...

Sužinokite, kiek per dieną uždirba brangiausiai pasaulyje apmokamas modelis

Ne pirmus metus brangiausiai pasaulyje uždirbančiu modeliu tituluojama Gisele Bundchen tokia yra vadinama ir šiais ...

10 mados „blogerės“ Ievos Ukanytės drabužių derinių

Lietuvoje mados tinklaraštininkių nėra daug, tad dauguma jų tarpusavyje bendrauja ir palaiko viena kitą. Keturios ...

Vasariška vilniečių gatvės mada: mėlyna spalva ir apnuogintos rankos

Vilniaus gyventojai, lauke vyraujant karštiems ir vasariškiems orams, savo aprangai renkasi daugiausia mėlynos spalvos drabužius ar jų detales – tai užfiksavo naujienų portalo Alfa.lt fotografė.
Taip pat dauguma sutiktų sostinės gyventojų, „spaudžiant“ karščiui, renkasi nebūtinai trumpus šortus, sijonus ar sukneles, bet tokiu oru, žinoma, beveik neišvengiamai, visi miesto gatvėmis vaikšto su trumparankovėmis palaidinėmis.
Fotogalerijoje – vilniečių gatvės stilius.

Vasariškos Roberto Kalinkino kolekcijos veidu tapo balerina Simona Paciukonytė

„Robert Kalinkin“ mados namų „Cruise“ kolekcijos nuotraukos – šmaikščios kelionės po tolimas, magiškas ir egzotiškas ...

Būrys menininkų pristatė originalias sukneles iš augalų

Grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka“ kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis.

Berlyno mados savaitėje pristatyti Lietuvos mados kūrėjai

Liepos 7–13 dienomis Berlyno mados savaitėje vyko paroda, kurios metu buvo pristatomi 8 Lietuvos mados kūrėjai: Vidmina Stasiulytė, Kristina Valančiūtė, Jurga Sutkutė, Benas Bogušas, Rūta Zlatkauskienė, Agnė Biskytė, Rūta Sakalauskaitė, Aneta Mackonytė.
Apie tai, kaip kilo mintis surengti parodą ir kodėl buvo pasirinkti būtent šie kūrėjai, naujienų portalui Alfa.lt papasakojo jos kuratorė Asta Labžentytė.
„Idėja surengti parodą Berlyne kilo pakankamai fatališkai.

Drabužių derinių idėjos pagal stilingąją Keirą Knightley

Aktorė Keira Knightley visada rengėsi labai subtiliai, stilingai ir tuo pačiu – moteriškai. Šią vasarą garsios moters stilius taip pat yra būtent toks.
Viešiems renginiams Keira dažniausiai renkasi ilgas ar vidutinio ilgio puošnias, siuvinėtas ar kitokiomis detalėmis puoštas, sukneles, o kasdienybėje ji taip pat nevengia panašaus ilgio, tačiau ne tokių prabangių apdarų.
Avalynę ji, akivaizdu, mėgsta patogią, nes, kai laisvalaikiu aktorė renkasi žemakulnius batelius.

Susijusios naujienos

„Lietuvos balso“ mokytojas Merūnas apdovanotas ypatingais ...

10 patarimų, kaip išsirinkti sąsagas