Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

10 „kiečiausių” sąsagų tikram vyrui

Sąsagos
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Gal ir ne kasdien puošiesi smokingu, bet šį bei tą apie sąsagas tiesiog privalai išmanyti.

1. Sąsagos su parašu

Ar kada nors teko patekti į vakarėlį, kur Tavo mergina pastebėjo dar vieną merginą, vilkinčią tokią pat suknelę kaip ir ji pati? Jei žinai, ką tai reiškia, ir nenori patekti į analogišką situaciją, siūlome rinktis tokias sąsagas, kokių niekas kitas neturės. Tiesiog brūkštelk savo parašą, nuspręsk, kokio ilgio sąsagų norėtum ir po mėnesio galėsi puikuotis unikaliu aksesuaru už 940 litų iš cuffhim.com.

2. Kompanijos „Wurkin Stiffs“ sąsagos

„Wurkin Stiffs“ gamina įvairaus stiliaus sąsagas – gali rinktis jas su Muhammado Ali ar Elvio atvaizdu, o jei esi linksmai nusiteikęs, įsigyk ir sąsagų su animacinio filmo herojaus ar dešrainio atvaizdu. Vos nuo 310 litų.

3. „Nostalgic Links“ sąsagos

Papuošalai yra slidus dalykas – vieną dieną sutikai nešioti žiedą, o po 20 metų atsibundi ir suvoki, kad vairuoji miniveną, todėl „Nostalgic Links“ siūlo šaunias, vintažines ar tiesiog antikvarines sąsagas. Kiekviena sąsagų pora yra rankų darbo dirbinys. Kaina – nuo biudžetinių 27 litų.

4. „Elgin Oval Jeweled“ sąsagos

Jei sąsagos gali išduoti – Tu tikras vyras ar tik skystablauzdis, tai šios sąsagos Tave kilsteli į superherojų kategoriją. 17 brangakmenių, auksas, sidabras ir tikros laikrodžio detalės padaro šiuos papuošalus išskirtinius.

5. „Ravi Ratan USB“ sąsagos

Kiekvienas tikras vyras tam tikru gyvenimo momentu norėjo reinkarnuotis į Džeimsą Bondą, ir nors daugumai mūsų neteks atgimti agento 007 kailyje, su „Ravi Ratan USB“ sąsagomis galime bent akimirką pasijusti Džeimsu Bondu. Kiekvienoje sąsagoje yra 2 GB atminties, jais didžiuotųsi net ir Q. Kaip superagentui – nuo 525 litų.

6. Nerūdijančio plieno butelių atidarytuvai-sąsagos

Šis „du viename“ egzempliorius suteikia galimybę visada turėti būtiną vyro aksesuarą – butelio atidarytuvą. 135 litai.

7. „John Varvatos“ sidarbo kaukolės-sąsagos

Visi geriausi vyriški papuošalai, pažymėti „Varvatos“ ženklu, yra kaukolės formos su juodo onikso akimis. Šios sąsagos tiks ir rokeriui, ir nestandartiniam kontoros darbuotojui, nedrįstančiam persidažyti plaukų žaliai.

8. „Kyndrid“ taikos sąsagos

„Kyndrid“ juvelyrai visada garsėjo universaliais dirbiniais, kurie dažnai kuriami kilniais tikslais. Pelnas iš vos 27 litus kainuojančių aksesuarų pardavimo atitenka organizacijai „Gydytojai be sienų“, kuri lėšas panaudos teikdama medicininę pagalbą žemės drebėjimo Haityje aukoms. Nerūdijančio plieno stilingos sąsagos Tau atsieis 125 litus.

9. „RaceChairs“ lenktynininko sąsagos

Jei sieki kokybės visose gyvenimo srityse, negali nekreipti dėmesio į smulkmenas. „RaceChairs“ yra prabangių biuro kėdžių gamintoja, tačiau bendrovė kuria ir išskirtines sąsagas su įvairiomis automobilinėmis detalėmis.

10. Žiebtuvėliai-sąsagos

Įsivaizduok, kad leidi laiką mieste, prie Tavęs prieina žavinga mergina ir paprašo pridegti. Juk negali gaišti laiko krapštydamasis kišenėse, o jei esi pasipuošęs vintažinėmis sąsagomis su žiebtuvėliais, pokalbis netruks prasidėti. Va čia tai daiktas! Vos kiek daugiau nei 100 litų.

 

Vyras.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Karštąjį savaitgalį – išskirtinis vilniečių gatvės stilius

Šį karštąjį savaitgalį orai į gatves išvijo didžiąją dalį sostinės gyventojų. Visi jie – spalvingi, unikalūs ir turintys bent keletą išskirtinių detalių savo aprangoje.
Naujienų portalo Alfa.lt fotografės užfiksuoti praeiviai mielai sutiko pademonstruoti savo stilių.

Įvertinkinte Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertinį stilių

Neseniai Trakuose vykusiame Leon Somov ir Jazzu koncerte gerbėjus stebino įspūdingas pasirodymas, kurio metu skambėjo jau visiems puikiai žinomos dainos bei perdainuoti užsienio atlikėjų jausmingiausi kūriniai. Geriausias Lietuvos duetas pasižymėjo ne tik dainingumu, bet ir apgalvotu sceniniu įvaizdžiu.
Per pirmąją koncerto dalį Justė Arlauskaitė buvo pasipuošusi šviesiai mėlynos spalvos elegantišku kostiumėliu, kuris itin pabrėžė jos charakterį.

​Gatvės mada: įvertinkite Kauno gyventojų stilių

Šiltuoju metų laiku, kai lauke itin karšta, paprastai renkamės patogius ir kūno nevaržančius drabužius. Būtent tokius galima išvysti ir Kauno gatvėse.

Dizaineris Vilius Venckevičius: didžiausia pramogų pasaulio atstovų dalis yra tik garsiausi šalies bedarbiai

Dizaineris Vilius Venckevičius, atrodo, niekada nejautė baimės drąsiai reikšti savo nuomonės. Naujienų portalui Alfa.lt Vilius papasakojo kas, jo nuomone, turi ar neturi savęs vadinti dizaineriu, kaip vertina pramogų pasaulio atstovų kurtus drabužius ir ką mano apie tų pačių žmonių viešą įvaizdį.
Kaip manai, koks žmogus gali save vadinti dizaineriu? Ar reikia turėti tai įrodantį dokumentą, sukurti tam tikrą kiekį kolekcijų?
Vadinti save dizaineriu ir būti dizaineriu yra du skirtingi dalykai.

​Gatvės stilius: Rygos gyventojų mados

Šiltuoju metų laiku, kai lauke itin karšta, paprastai renkamės patogius ir kūno nevaržančius drabužius. Būtent tokius galima išvysti ir Latvijos sostinės gatvėse.

Įvertinkite: Cheryl Cole vestuvėms pasirinko juodą Ralph ir Russo suknelę

Neseniai dainininkė, TV laidos „X Factor“ teisėja Cheryl Cole sumainė žiedus su savo mylimuoju Jeanu-Bernardu Fernandezu-Versini. Nors vestuvės buvo slaptos, Cole nufotografuota vilkinti juodą ilgą suknelę be petnešėlių, o J. B. Fernandezas-Versini pasipuošė tokios pat spalvos kostiumu ir marškiniais.

Paaiškėjo, kad garsi moteris pasirinko Didžiosios Britanijos mados namų dizainerių Ralph ir Russo suknelę, kuri buvo pristatyta 2014 metų pavasario kolekcijoje.

Stiliaus idėjos Liūto ženklui

Liepos 23­–rugpjūčio 22 – tai žmonių, gimusių po Liūto ženklu, žavesio laikotarpis. Šio ženklo žmonės mėgsta išsiskirtiLiepos 23­–rugpjūčio 22 – tai žmonių, gimusių po Liūto ženklu, žavesio laikotarpis. Šio ženklo žmonės mėgsta išsiskirti ir trokšta dėmesio, todėl dabar jiems tai daryti seksis geriausiai.Pasinaudokite stiliaus patarimais ir palikite aplinkiniams neišdildomą įspūdį.SpalvosNorėdami parodyti liepsnojančią Liūto jėgą ir energiją, rinkitės šiltus auksinius arba geltonus atspalvius.

Nidą sudrebins dizainerių dueto „A&V“ parodos atidarymas

Jau šį penktadienį, 20 val., vasaros sostinėje madai ir stiliui duris atvers Virginijos ir Kazimiero Mizgirių menininkų namai. Čia 20-ies bendrų kūrybinių metų jubiliejų minintis žymiausias Lietuvos dizainerių duetas „A&V“ – Aleksandras Pogrebnojus ir Vida Simanavičiūtė – pristatys paslaptingą ir nostalgišką savo kolekcijų fotografijų parodą.
Gerai pasaulyje žinomi lietuviškos intelektualios mados atstovai niekuomet nesistengė bėgti paskui skubantį komercinės mados traukinį.

​Lino Vaitonio fotosesijoje – jaunų Lietuvos kūrėjų darbai

Anos Romanovos ir Dovilės Cubulskaitės bei Karolinos Fomičiovos drabužiai – tai galima išvysti naujoje fotografo Lino ...

Smagus atostogų stilius pagal Kęstą Rimdžių: ką vis dėl to krauti į lagaminą?

Lietuvoje įpusėjo atostogų sezonas. Naujos patirtys ir žmonės, nematytos vietos, kurortai, jūra – visa tai ir dar daugiau laukia kiekvieno nuotykių ieškotojo. Ilgesingai žvelgiant į seniai pirktus bilietus ir darbe skaičiuojant paskutines dienas iki išvykimo, laukia dar viena svarbi užduotis – lagaminas ir kelionių pirkiniai. Šį darbą palengvins ir padės jį atlikti greitai bei neskausmingai keli mados ir stiliaus eksperto Kęstučio Rimdžiaus patarimai.
Pagrindinės vasaros atostogų taisyklės moterims
Patogumas.

Susijusios naujienos

„Lietuvos balso“ mokytojas Merūnas apdovanotas ypatingais ...

10 patarimų, kaip išsirinkti sąsagas