10 „kiečiausių” sąsagų tikram vyrui

Sąsagos
Aa+Aa-

Gal ir ne kasdien puošiesi smokingu, bet šį bei tą apie sąsagas tiesiog privalai išmanyti.

1. Sąsagos su parašu

Ar kada nors teko patekti į vakarėlį, kur Tavo mergina pastebėjo dar vieną merginą, vilkinčią tokią pat suknelę kaip ir ji pati? Jei žinai, ką tai reiškia, ir nenori patekti į analogišką situaciją, siūlome rinktis tokias sąsagas, kokių niekas kitas neturės. Tiesiog brūkštelk savo parašą, nuspręsk, kokio ilgio sąsagų norėtum ir po mėnesio galėsi puikuotis unikaliu aksesuaru už 940 litų iš cuffhim.com.

2. Kompanijos „Wurkin Stiffs“ sąsagos

„Wurkin Stiffs“ gamina įvairaus stiliaus sąsagas – gali rinktis jas su Muhammado Ali ar Elvio atvaizdu, o jei esi linksmai nusiteikęs, įsigyk ir sąsagų su animacinio filmo herojaus ar dešrainio atvaizdu. Vos nuo 310 litų.

3. „Nostalgic Links“ sąsagos

Papuošalai yra slidus dalykas – vieną dieną sutikai nešioti žiedą, o po 20 metų atsibundi ir suvoki, kad vairuoji miniveną, todėl „Nostalgic Links“ siūlo šaunias, vintažines ar tiesiog antikvarines sąsagas. Kiekviena sąsagų pora yra rankų darbo dirbinys. Kaina – nuo biudžetinių 27 litų.

4. „Elgin Oval Jeweled“ sąsagos

Jei sąsagos gali išduoti – Tu tikras vyras ar tik skystablauzdis, tai šios sąsagos Tave kilsteli į superherojų kategoriją. 17 brangakmenių, auksas, sidabras ir tikros laikrodžio detalės padaro šiuos papuošalus išskirtinius.

5. „Ravi Ratan USB“ sąsagos

Kiekvienas tikras vyras tam tikru gyvenimo momentu norėjo reinkarnuotis į Džeimsą Bondą, ir nors daugumai mūsų neteks atgimti agento 007 kailyje, su „Ravi Ratan USB“ sąsagomis galime bent akimirką pasijusti Džeimsu Bondu. Kiekvienoje sąsagoje yra 2 GB atminties, jais didžiuotųsi net ir Q. Kaip superagentui – nuo 525 litų.

6. Nerūdijančio plieno butelių atidarytuvai-sąsagos

Šis „du viename“ egzempliorius suteikia galimybę visada turėti būtiną vyro aksesuarą – butelio atidarytuvą. 135 litai.

7. „John Varvatos“ sidarbo kaukolės-sąsagos

Visi geriausi vyriški papuošalai, pažymėti „Varvatos“ ženklu, yra kaukolės formos su juodo onikso akimis. Šios sąsagos tiks ir rokeriui, ir nestandartiniam kontoros darbuotojui, nedrįstančiam persidažyti plaukų žaliai.

8. „Kyndrid“ taikos sąsagos

„Kyndrid“ juvelyrai visada garsėjo universaliais dirbiniais, kurie dažnai kuriami kilniais tikslais. Pelnas iš vos 27 litus kainuojančių aksesuarų pardavimo atitenka organizacijai „Gydytojai be sienų“, kuri lėšas panaudos teikdama medicininę pagalbą žemės drebėjimo Haityje aukoms. Nerūdijančio plieno stilingos sąsagos Tau atsieis 125 litus.

9. „RaceChairs“ lenktynininko sąsagos

Jei sieki kokybės visose gyvenimo srityse, negali nekreipti dėmesio į smulkmenas. „RaceChairs“ yra prabangių biuro kėdžių gamintoja, tačiau bendrovė kuria ir išskirtines sąsagas su įvairiomis automobilinėmis detalėmis.

10. Žiebtuvėliai-sąsagos

Įsivaizduok, kad leidi laiką mieste, prie Tavęs prieina žavinga mergina ir paprašo pridegti. Juk negali gaišti laiko krapštydamasis kišenėse, o jei esi pasipuošęs vintažinėmis sąsagomis su žiebtuvėliais, pokalbis netruks prasidėti. Va čia tai daiktas! Vos kiek daugiau nei 100 litų.

 

Vyras.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

6 priežastys, kodėl jūsų batai gali atrodyti pigiai
..

Daiktai ne visada atspindi jų kainą, tad, jei norite atrodyti ir jaustis gerai, nereikėtų manyti, kad brangus daiktas ...

Pamatykite: Alexanderis Wangas pristatė kolekciją, skirtą mados namams „H&M“
..

Niujorke, dizaineris Aleksander'is Wang'as pristatė naujausią kolekciją skirtą H&M prekiniam ženklui.

Kauniečių savaitgalio stilius: stilingi aksesuarai, paltai ir sportbačiai
20 4

Nors savaitgalį oras nebuvo šiltas ir dažniausiai rudenį ar žiemą miesto gatvėse galima pamatyti daugiausiai tamsias ...

Įvertinkite vilniečių savaitgalio stiliuką
16 5

Po apniukusio penktadienio, šeštadienį Vilniaus miesto gyventojus palepino saulė, tačiau oras nebuvo labai šiltas ir ...

​„Kristi Andress“ paviešino, kaip gimsta nauja kolekcija
2 1

Prieš išvykstant į Kinijos mados savaitędizaineriai Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko savo gerbėjams ...

„Dizaino mugė“ Vilniuje: didžiulė erdvė ir daugiau kaip 70 kūrėjų
54 ..

900 kvadratinių metrų – tokioje erdvėje Vilniuje šeštadienio rytą prasidėjo „Dizaino mugė“, kurioje pusdieniui įsikūrė ...

Išrinkite stilingiausią: trys Monikos Šedžiuvienės drabužių deriniai
4 1

Atlikėja Monika Šedžiuvienė neseniai sužibėjo pasirinkusi legendinės grožio ikonos Marilyn Monroe įvaizdį, tačiau ...

Apklausa: kaip vertinkite vaikelio besilaukiančios Blake Lively stilių?
5 ..

Aktorė, serialo „Gossip Girl“ žvaigždė laukiasi vaikelio, tačiau tai netrukdo moteriai ir toliau puoštis bei žavėti ...

Įvertinkite Baibos Skurstenės vestuvinę suknelę
5 ..

Penktadienio popietę Karvio kaime esančioje Šv. Juozapo bažnyčioje amžiną meilę prisiekė latvių kilmės dainininkė Baiba ...

Dainos Bilevičiūtės originalumas: 25 atlikėjos įvaizdžiai
25 4

Daina Bilevičiūtė – moteris, kurios sunku nepastebėti.

Susijusios naujienos

„Lietuvos balso“ mokytojas Merūnas apdovanotas ypatingais tviskančiais aksesuarais ..

10 patarimų, kaip išsirinkti sąsagas 6 ..