10 „kiečiausių” sąsagų tikram vyrui

Sąsagos
Aa+Aa-

Gal ir ne kasdien puošiesi smokingu, bet šį bei tą apie sąsagas tiesiog privalai išmanyti.

1. Sąsagos su parašu

Ar kada nors teko patekti į vakarėlį, kur Tavo mergina pastebėjo dar vieną merginą, vilkinčią tokią pat suknelę kaip ir ji pati? Jei žinai, ką tai reiškia, ir nenori patekti į analogišką situaciją, siūlome rinktis tokias sąsagas, kokių niekas kitas neturės. Tiesiog brūkštelk savo parašą, nuspręsk, kokio ilgio sąsagų norėtum ir po mėnesio galėsi puikuotis unikaliu aksesuaru už 940 litų iš cuffhim.com.

2. Kompanijos „Wurkin Stiffs“ sąsagos

„Wurkin Stiffs“ gamina įvairaus stiliaus sąsagas – gali rinktis jas su Muhammado Ali ar Elvio atvaizdu, o jei esi linksmai nusiteikęs, įsigyk ir sąsagų su animacinio filmo herojaus ar dešrainio atvaizdu. Vos nuo 310 litų.

3. „Nostalgic Links“ sąsagos

Papuošalai yra slidus dalykas – vieną dieną sutikai nešioti žiedą, o po 20 metų atsibundi ir suvoki, kad vairuoji miniveną, todėl „Nostalgic Links“ siūlo šaunias, vintažines ar tiesiog antikvarines sąsagas. Kiekviena sąsagų pora yra rankų darbo dirbinys. Kaina – nuo biudžetinių 27 litų.

4. „Elgin Oval Jeweled“ sąsagos

Jei sąsagos gali išduoti – Tu tikras vyras ar tik skystablauzdis, tai šios sąsagos Tave kilsteli į superherojų kategoriją. 17 brangakmenių, auksas, sidabras ir tikros laikrodžio detalės padaro šiuos papuošalus išskirtinius.

5. „Ravi Ratan USB“ sąsagos

Kiekvienas tikras vyras tam tikru gyvenimo momentu norėjo reinkarnuotis į Džeimsą Bondą, ir nors daugumai mūsų neteks atgimti agento 007 kailyje, su „Ravi Ratan USB“ sąsagomis galime bent akimirką pasijusti Džeimsu Bondu. Kiekvienoje sąsagoje yra 2 GB atminties, jais didžiuotųsi net ir Q. Kaip superagentui – nuo 525 litų.

6. Nerūdijančio plieno butelių atidarytuvai-sąsagos

Šis „du viename“ egzempliorius suteikia galimybę visada turėti būtiną vyro aksesuarą – butelio atidarytuvą. 135 litai.

7. „John Varvatos“ sidarbo kaukolės-sąsagos

Visi geriausi vyriški papuošalai, pažymėti „Varvatos“ ženklu, yra kaukolės formos su juodo onikso akimis. Šios sąsagos tiks ir rokeriui, ir nestandartiniam kontoros darbuotojui, nedrįstančiam persidažyti plaukų žaliai.

8. „Kyndrid“ taikos sąsagos

„Kyndrid“ juvelyrai visada garsėjo universaliais dirbiniais, kurie dažnai kuriami kilniais tikslais. Pelnas iš vos 27 litus kainuojančių aksesuarų pardavimo atitenka organizacijai „Gydytojai be sienų“, kuri lėšas panaudos teikdama medicininę pagalbą žemės drebėjimo Haityje aukoms. Nerūdijančio plieno stilingos sąsagos Tau atsieis 125 litus.

9. „RaceChairs“ lenktynininko sąsagos

Jei sieki kokybės visose gyvenimo srityse, negali nekreipti dėmesio į smulkmenas. „RaceChairs“ yra prabangių biuro kėdžių gamintoja, tačiau bendrovė kuria ir išskirtines sąsagas su įvairiomis automobilinėmis detalėmis.

10. Žiebtuvėliai-sąsagos

Įsivaizduok, kad leidi laiką mieste, prie Tavęs prieina žavinga mergina ir paprašo pridegti. Juk negali gaišti laiko krapštydamasis kišenėse, o jei esi pasipuošęs vintažinėmis sąsagomis su žiebtuvėliais, pokalbis netruks prasidėti. Va čia tai daiktas! Vos kiek daugiau nei 100 litų.

 

Vyras.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

7 grožio dalykai, kuriuos turėtumėte padaryti pasitikdamos pavasarį ..

Galų gale atėjo ilgai lauktas pavasaris, tad metas pabusti iš žiemos miego, išsitraukti iš spintos ryškius drabužius, ...

Įvertinkite: 20 provokuojančių Miley Cyrus drabužių derinių ..

Atlikėją Miley Cyrus tikrai galima pavadinti viena ekstravagantiškiausių ir šokiruoti itin mėgstančių atlikėjų – jos ...

Juokingiausi modelių kritimai ant podiumo ..

Modelių darbas nėra toks lengvas, kaip kai kam gali atrodyti.

Stilių diktuoja ekranai: 10 madingų serialų ..

Filmavimo aikštelės užkulisiuose plušantys stilistai kaip įmanydami stengiasi sukurti kuo įdomesnius ir patrauklesnius ...

Mados mylėtojai rinkosi į naujo butiko atidarymą 1

Vilniuje, rodos, butikų, prekiaujančių Lietuvos kūrėjų darbais netrūksta, tačiau, matyt, paklausa ir žmonių ...

Naujausia „Moschino“ kolekcija: auksinė spalva ir animacinių herojų atvaizdai 1

Milane vykstančioje mados savaitėje savo naujausią kolekciją, skirtą 2015–2016 metų rudens ir žiemos sezonui, pristatė ...

Įžymybių pamėgta kūrėja Aurelija Beliakaitė pristatė vestuvinių suknelių kolekciją ..

2015 metų nuotakos įvaizdžio konkurso pirmos vietos nugalėtoja dizainerė Aurelija Beliakaitė pristatė vestuvinių ...

Agnė Gilytė pakvietė į pasimatymą su mada ..

Neseniai knygą apie stilių išleidusi Agnė Gilytė ir toliau edukuoja visuomenę grožio klausimais – šį kartą ji pakvietė ...

Milano mados savaitė: „Gucci“ kolekcija ..

Niujorkas, Londonas, o dabar Milanas – mados savaičių maratonas keliauja itin sparčiu žingsniu.

Filmo premjeroje aktorė Christina Milian apnuogino krūtinę ..

Los Andžele vykusioje filmo „Focus“ premjeroje aktorė ir atlikėja Christina Milian pasirodė itin provokuojančiai ...

Susijusios naujienos

„Lietuvos balso“ mokytojas Merūnas apdovanotas ypatingais tviskančiais aksesuarais ..

Sąsagos moterims – dar vienas iš vyrų pavogtas aksesuaras 1

10 patarimų, kaip išsirinkti sąsagas ..