Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

10 „kiečiausių” sąsagų tikram vyrui

Sąsagos
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Gal ir ne kasdien puošiesi smokingu, bet šį bei tą apie sąsagas tiesiog privalai išmanyti.

1. Sąsagos su parašu

Ar kada nors teko patekti į vakarėlį, kur Tavo mergina pastebėjo dar vieną merginą, vilkinčią tokią pat suknelę kaip ir ji pati? Jei žinai, ką tai reiškia, ir nenori patekti į analogišką situaciją, siūlome rinktis tokias sąsagas, kokių niekas kitas neturės. Tiesiog brūkštelk savo parašą, nuspręsk, kokio ilgio sąsagų norėtum ir po mėnesio galėsi puikuotis unikaliu aksesuaru už 940 litų iš cuffhim.com.

2. Kompanijos „Wurkin Stiffs“ sąsagos

„Wurkin Stiffs“ gamina įvairaus stiliaus sąsagas – gali rinktis jas su Muhammado Ali ar Elvio atvaizdu, o jei esi linksmai nusiteikęs, įsigyk ir sąsagų su animacinio filmo herojaus ar dešrainio atvaizdu. Vos nuo 310 litų.

3. „Nostalgic Links“ sąsagos

Papuošalai yra slidus dalykas – vieną dieną sutikai nešioti žiedą, o po 20 metų atsibundi ir suvoki, kad vairuoji miniveną, todėl „Nostalgic Links“ siūlo šaunias, vintažines ar tiesiog antikvarines sąsagas. Kiekviena sąsagų pora yra rankų darbo dirbinys. Kaina – nuo biudžetinių 27 litų.

4. „Elgin Oval Jeweled“ sąsagos

Jei sąsagos gali išduoti – Tu tikras vyras ar tik skystablauzdis, tai šios sąsagos Tave kilsteli į superherojų kategoriją. 17 brangakmenių, auksas, sidabras ir tikros laikrodžio detalės padaro šiuos papuošalus išskirtinius.

5. „Ravi Ratan USB“ sąsagos

Kiekvienas tikras vyras tam tikru gyvenimo momentu norėjo reinkarnuotis į Džeimsą Bondą, ir nors daugumai mūsų neteks atgimti agento 007 kailyje, su „Ravi Ratan USB“ sąsagomis galime bent akimirką pasijusti Džeimsu Bondu. Kiekvienoje sąsagoje yra 2 GB atminties, jais didžiuotųsi net ir Q. Kaip superagentui – nuo 525 litų.

6. Nerūdijančio plieno butelių atidarytuvai-sąsagos

Šis „du viename“ egzempliorius suteikia galimybę visada turėti būtiną vyro aksesuarą – butelio atidarytuvą. 135 litai.

7. „John Varvatos“ sidarbo kaukolės-sąsagos

Visi geriausi vyriški papuošalai, pažymėti „Varvatos“ ženklu, yra kaukolės formos su juodo onikso akimis. Šios sąsagos tiks ir rokeriui, ir nestandartiniam kontoros darbuotojui, nedrįstančiam persidažyti plaukų žaliai.

8. „Kyndrid“ taikos sąsagos

„Kyndrid“ juvelyrai visada garsėjo universaliais dirbiniais, kurie dažnai kuriami kilniais tikslais. Pelnas iš vos 27 litus kainuojančių aksesuarų pardavimo atitenka organizacijai „Gydytojai be sienų“, kuri lėšas panaudos teikdama medicininę pagalbą žemės drebėjimo Haityje aukoms. Nerūdijančio plieno stilingos sąsagos Tau atsieis 125 litus.

9. „RaceChairs“ lenktynininko sąsagos

Jei sieki kokybės visose gyvenimo srityse, negali nekreipti dėmesio į smulkmenas. „RaceChairs“ yra prabangių biuro kėdžių gamintoja, tačiau bendrovė kuria ir išskirtines sąsagas su įvairiomis automobilinėmis detalėmis.

10. Žiebtuvėliai-sąsagos

Įsivaizduok, kad leidi laiką mieste, prie Tavęs prieina žavinga mergina ir paprašo pridegti. Juk negali gaišti laiko krapštydamasis kišenėse, o jei esi pasipuošęs vintažinėmis sąsagomis su žiebtuvėliais, pokalbis netruks prasidėti. Va čia tai daiktas! Vos kiek daugiau nei 100 litų.

 

Vyras.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Klaipėdos klubinėtojų stiliukas

Savaitgalis uostamiestyjenaktiniame klube „PORT by BarBar‘a“prasidėjo audringai.

​Beyonce savo gerbėjus hipnotizuoja įspūdingais plaukais

Akivaizdu, kad Beyonce yra ne tik talentinga dainininkė, bet ir įspūdinga moteris.

Gatvės stilius: kauniečiai vis dar nusiteikę vasariškai

Kauniečiai į gatves traukia pasirinkę patogią aprangą: suplėšyti džinsai, trumpi šortai, kojas apnuoginantys sijonai ir ...

Rihannos laisvalaikio stilius: aukštakulniai, sportinis džemperis ir papuošalas nosyje

Dar šiais metais Amerikos mados dizainerių tarybos (CFDA) išrinkta mados įžimybe dainininkė Rihanna nuolatos demonstruoja išskirtinį stilių. Neseniai pasirodžiusi Niujorko mieste vykusiose krepšinio varžybose dainininkė pademostravo savitą laisvalaikio madą.
Moteris dėvėjo aukštakulnius, sportinį džemperį, trumpus šortus. Prie viso to ji priderino papuošalus ant kaklo ir nosies bei mėlyną klasikinę rankinę. Rihannos rankas puošė daugybė tatuiruočių.

Vaidas Baumila ir Julija Vežauskaitė Žižė leidžiasi į modelių paieškas

Anksčiau, buvus mažesniam informacijos srautui, modelio karjera daugeliui mergaičių ir jų tėvų kėlė daug klausimų, atrodė paslaptinga ir pasiekiama tik per pažintis. Šiandien situacija ženkliai pasikeitė ir dabar, merginoms, turinčioms tinkamus duomenis, atsiranda vis daugiau galimybių išmėginti savo jėgas mados pasaulyje.

Rudenėjantis vilniečių gatvės stilius

Besitraukianti vasara privertė vilniečius, susiruošusius išeiti į gatvę, išsitraukti labiau šildančius drabužius: ...

​Conchita Wurst apsitempė Karlo Lagerfeldo moteriškais drabužiais

2014metų „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtoja Conchita Wurst įsiveržė į madų industriją.

​Kate Moss – „Vogue“ karalienė: per 21 metus – 78 viršeliai

Legendinis supermodelis Kate Moss jau daugiau nei dvidešimt metų stebina savo jaunatviška išvaizda, puikia figūra ir ...

​Jaunoms lietuvaitėms vėl atveriamos durys į pasaulio podiumus

Mūsų šalies vardą garsina ne tik sportininkai, bet ir lietuvaičių grožis, gerai žinomas bei vertinamas mados pasaulyje.

​Kodėl kunigaikštienė Catherine nesivaiko madų?

Žiniasklaida ir kunigaikštienėsCatherinegerbėjos negali atsigrožėti moters išvaizda ir susikurtu stiliumi.

Susijusios naujienos

„Lietuvos balso“ mokytojas Merūnas apdovanotas ypatingais ...

10 patarimų, kaip išsirinkti sąsagas