Madingiausi ilgų plaukų kirpimai pavasario–vasaros sezonui

Madingiausi ilgų plaukų kirpimai pavasario–vasaros sezonui
Nuotraukų galerija (1/12)
Aa+Aa-

Turi ilgus plaukus ir svajoji apie madingą šukuoseną? Nenori nusirėžti plaukų, tačiau trokšti, kad šie atrodytų stilingai ir nenuobodžiai?

Pateikiame kelis madingiausius šio sezono ilgų plaukų kirpimus. Jei domiesi mada, žinai, kad šį sezoną itin madingi „bob“ stiliaus kirpimai bei retro stiliaus sušukavimai.

Vis tik „bob“ renkasi tik drąsios moterys. Tai šukuosena, kuriai išėjus iš mados, greitai įvaizdžio pakeisti nepavyks.

Jei turi ilgus plaukus, „bob“ stiliaus šukuosena kardinaliai pakeis tavo stilių. Vis tik šį sezoną šukuosenų specialistai net ilgų plaukų savininkėms siūlo „bob“ stiliaus variacijas.

Vis tik neteks atsisakyti ilgų plaukų, tad galėsi džiaugtis kasomis. Įmantrus kirpimas neleis nuobodžiauti: asimetriškai kirpti kirpčiukai, nelygios sruogos, sluoksniuotas plaukų kirpimas, griežtas iškarpymas - visa tai suteiks tavo ilgų plaukų šukuosenai jaunatviškumo ir seksualumo.

Šį sezoną madingas plaukais neuždengtas veidas, tad net iškarpytos sruogos krinta ne ant skruostų ar kaktos, tačiau tiesinamos ir tvarkomis kiek toliau nuo veido.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (5)

Taip pat skaitykite:

Nedzinskas sklaido kilusį nerimą dėl jo gyvybės 81

„Nebijokite, nebyliai aš dainuosiu. Ir tų žodžių jūs nė vieno neišgirsit.

Aštuonmetę įsimylėjęs mokytojas nusižudė 17

29 metų mokytojas Neilas Wilkesas nusižudė, kai policija pradėjo tirti jo santykius su aštuonerių metų mergaite. Likus kelioms minutėms iki savižudybės, jis nusiuntė mergaitei SMS žinutę: „Aš tave myliu.“ Pradėjus tyrimą dėl nederamo elgesio, vyrui prasidėjo depresija.Derbišyro Koronerio teismas išgirdo, kad N. Wilkesas, mokytojavęs pradinėje mokykloje Haide, Češyre, buvo nušalintas nuo darbo po to, kai kilo įtarimų, kad jis palaikė nederamus santykius su maža mergaite, kurią mokė privačiai.

Kirilkinui laikas keisti šukuoseną? 49

Jau apie ketverius metus garbanių dainininką Ruslaną Kirilkiną matome su tokia pačia šukuosena. Pokyčiams vaikinas ryžosi tik dėl scenos – projekte „Žvaigždžių duetai“ įkūnydamas legendinės grupės „Modern Talking“ dainininką Thomą Andersą R. Kirilkinas užsidėjo ilgų juodų plaukų peruką.

Berlusconi mylimų moterų dešimtukas 6

Italijos Ministras Pirmininkas Silvio Berlusconi kaltinamas mokėjęs už seksą nepilnametei, turėjęs santykius su daugybe prostitučių, net laikęs jas savo nuomojamuose apartamentuose. S. Berlusconi gresia politinio imuniteto praradimas. Sklando daugybė gandų, o mes kviečiame susipažinti su garsiausiomis politiko moterimis, tarp kurių, pasirodo, gali būti ir viena lietuvaitė.
1. Nicole Minetti – Ministro Pirmininko dantų higienistė.

Pasidaryk Bieberio mylimosios šukuoseną 10

Selena Gomez, neseniai ėmusi draugauti su garsiuoju Kanados dainininku Justinu Bieberiu, – naujoji paauglių stiliaus ikona. Kiekvienas jos judesys sekamas tarsi pro padidinamąjį stiklą. Merginos domisi ne tik, kaip aktorė prižiūri savo plaukus ar odą, tačiau ir kokius drabužius, aksesuarus renkasi.
S. Gomez šukuosena žurnalo „Glamour“ įvertinta kaip viena stilingiausių garsenybių šukuosenų. Šiandien Alfa.lt suteikia ir tau galimybę pasidžiaugti S. Gomez šukuosena.

Susijusios naujienos

​Kaip kovoti su pleiskanomis? ..

Drastiškus Selenos Gomez pokyčius įkvėpė Reičel iš „Draugų“ 1

​Kodėl mūsų plaukai sensta? ..

Originali šukuosena per kelias minutes ..

​Plaukų plovimas: nedarykite šių klaidų! ..

Kaip turėti sveikus ir gražius plaukus? ..

Šampūnui​ – NE! Eksperimentas: kas nutinka savaitę neplaunant galvos 2

​Kepurės dėvėjimo pasekmė – riebi galvos oda ir sausi plaukai ..

100 metų per 1 minutę: pamatykite, kaip keitėsi šukuosenų tendencijos ..

Naudingi patarimai: kaip išsirinkti plaukų priežiūros priemones internetu? ..