Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pavojingi intymūs žaidimai dviese

Jausmai (Photos.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Lovoje? Nuobodu! Kur kas smagiau TAI daryti automobilyje, ant suoliuko parke, daugiabučio laiptinėje, lifte, lėktuve ar restorano tualete. Ten, kur gali būti užkluptas. Rizikinga, ekstremalu ir net baudžiama pagal įstatymą. Tačiau tokią kainą už išskirtinį malonumą pasiruošę mokėti tie, kurių nervai ne iš silpnųjų. Tai išbandę neabejoja, kad verta pasimylėti ten, kur tik užklumpa aistra. Tegul sugauna, jeigu nori!

Nori, kad matytų

Nors ir žino, kad sučiupti už seksą viešoje vietoje jie gali būti nubausti pinigine bauda ar net visuomenei naudingais darbais, nuotykių ieškotojai nesiliauja mylėjęsi ne tik miesto parkuose, bet ir jaukiuose senamiesčio kiemeliuose.

Ekstremalų seksą propaguojančios poros tvirtina, kad geriausiai įsimena būtent tas seksas, kuris vykdavo netikėtai ir tam nepritaikytose vietose – pirtyje, traukinyje, automobilyje, kurio langai nėra tamsinti, ar ant suo-liuko miesto centre.

Tokių nuotykių mėgėjai liudija, kad dar daugiau žibalo į aistros ugnį galima įpilti pasirenkant itin viešą vietą – tada didesnė rizika būti užkluptiems. Nuo rizikos faktoriaus priklauso ir įspūdžiai. Daugelis porų orgazmą patiria tik tuomet, kai veiksmo įkarštyje juos užklumpa nieko neįtariantys praeiviai, bendrakeleiviai ar grybautojai.

Glamonės kopose

Klaipėdietis seksologas Pragiedrulis Velička pasakojo, kad neįprastose vietose labiau linkę mylėtis jauni žmonės.

„Jaunimas nori viską išbandyti. Ypač kai nusibosta girgždanti bendrabučio lova. Įprastas seksas jiems nebesukelia pasitenkinimo“, - sakė specialistas.

P.Velička mano, kad seksu automobilyje jau nieko nebenustebinsi – tai tapo įprastu reiškiniu. Statistikos duomenimis, net trečdalis amerikiečių paauglių nekaltybę prarado būtent ant galinės automobilio sėdynės.

Seksologas neneigė, kad ekstremalų seksą išbando ir vyresniojo amžiaus žmonės. „Pačiam spalį teko matyti kopose Smiltynėje nesiglamonėjančią pusamžę porelę“, - tikino jis.

P.Velička įsitikinęs, kad visiems yra tekę nors kartą matyti pliaže, kopose ar miškelyje prie jūros besiglamonėjančią ar besi-mylinčią porą. Kodėl gi žmonės renkasi viešas vietas, kur pilna pašalinių akių?

„Yra jautresnių žmonių, kuriems svarbu, kad seksas vyktų niekam negirdint ir nematant. Kitaip jie negali atsipalaiduoti. Bet yra ir tokių, kurie specialiai renkasi viešas vietas, nes nori provokuoti aplinkinius, būti dėmesio centre. Kitaip jiems mylėtis neįdomu ir neteikia ypatingo malonumo“, - teigė seksologas.

Jis pripažino, kad tokį elgesį galima lyginti su ekshibicionizmu. „Tačiau visų pirma tai – žaidimas. Be abejo, nekalbu apie tuos, kurie peržengia visas ribas. Kriminaliniai veikėjai, kurie per savo baliukus užsako merginas, po stalu juos patenkinančias oraliniu būdu, – jau iškrypimas“, - mano P.Velička.

Moterų iniciatyva

Paklaustas, kas dažniau inicijuoja ekstremalų seksą – moterys ar vyrai, seksologas sakė: „Nors ir sunku tuo patikėti, tačiau paprastai išbandyti tokius žaidimus linkusios moterys. Juk ne paslaptis, kad jos išradingesnės, jų fantazija lakesnė.“

P.Velička netiki, kad seksas neįprastose vietose gali atgaivinti priblėsusius poros santykius.

„Juk nieko nekeičia, jeigu seną kėdę perstumsime į kitą vietą. Jeigu aistra užgesusi, tikriausiai niekas nebepadės. Nors kartais tai suveikia. Pavyzdžiui, jeigu darboholikas vyras išsiveža žmoną į atokesnę sodybą, kur abu gali pamiršti darbo ar buities rūpesčius ir atsiduoti aistrai, visai tikėtina, kad seksas miškelyje ar pievelėje suteiks jiems daugiau malonumo, padės užsimiršti“, - sakė jis.

Infarkto grėsmė

Dažniausiai seksui už buto durų pasirenkamas automobilis. Esą aistrą kursto benzino ir odinio salono kvapas. Tačiau nereikia pamiršti užtraukti rankinio stabdžio, kad lemiamu momentu nenuslystumėte į pakelės griovį.

Seksas lėktuve taip pat griebia už širdies, tačiau vienintelė vieta, kur galima tuo užsiimti, yra tualetas, o jis – labai ankštas. Be to, dėl oro drėgmės trūkumo ir slėgio kaitos gali atsirasti dusulys, galvos skausmas, iš nosies bėgti kraujas.

Ne ką mažiau pavojingi sveikatai gali būti ir meilės žaidimai pirtyje. Nors karštis atbukina mintis ir paaštrina norą, pirtyje širdis veikia visu pajėgumu, tad tokiomis sąlygomis priepuolį gali gauti net jauni ir sveiki žmonės.

Ekstremaliam seksui dažnai pasirenkamas ir miškas, parkas ar atokesni krūmynai. Tačiau mylėtis po atviru dangumi taip pat gali būti nepatogu – žiemą būna per šalta, o vasarą romantinę nuotaiką gali sugadinti badanti žolė ar geliantys vabzdžiai. Tokiose vietose didėja rizika būti netikėtai užkluptiems, o už tai gresia atsakomybė.

Už bučinį nebaudžia

Klaipėdos VPK viešųjų ryšių grupės vyresnioji specialistė Jūratė Albrektienė įspėjo, kad už viešosios tvarkos pažeidimus, o seksas visiems matant taip pat priskiriamas prie tokių nuodėmių, gresia bauda, viešieji darbai, areštas ar net laisvės atėmimas.

„Tokius veiksmus jau galima traktuoti kaip nepadorų elgesį, kuris užtraukia atsakomybę. Jeigu žmonės tai daro gamtoje, atokiau nuo kitų, jie gali atsipirkti tik įspėjimu net tuomet, kai juos atsitiktinai kas nors pamato. Tačiau kai tai daroma piktybiškai, suvokiant, kad aplink yra žmonių, galima skirti ir baudą“, - sakė ji.

J.Albrektienė negalėjo pasakyti, kiek klaipėdiečių buvo nubausta už tokius pažeidimus, tačiau teigė, kad tokių atvejų būta.

„Dažniausiai įsimylėjėlius sučiupę patruliai įspėja, paprašo liautis. Iškart baudos kvito nerašo, jeigu žmonės paiso jų nurodymų“, - tikino pareigūnė.

Seksui aistros užklupti žmonės dažniausiai renkasi pramoninius Klaipėdos rajonus, kur atvažiuoja automobiliais, mašinų stovėjimo aikšteles, laiptines.

„Esame iš pasipiktinusių gyventojų gavę ir tokių pranešimų“, - sakė J.Albrektienė.

Pasak jos, už aistringus bučinius, kuriuos gali stebėti šimtai žmonių, bausmė nėra numatyta.

„Klaipėda“
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​Kaip paprasti dalykai gali pakeisti mūsų gyvenimą?

Mes tiek pripratę prie savo gyvenimo būdo, kad mums net į galvą nešauna ką nors daryti kitaip nei paprastai.

​Kokias erotines fantazijas kuria vyrai?

Kaip ir kada geriausia išsiaiškinti slapčiausius vyro troškimus? Seksologai tvirtina, jog tinkamiausias momentas ...

​Kokia moteris gali išvesti vyrą iš proto?

Kokia moteris gali išvesti vyrą iš proto?Ar verta demonstruoti savo pavydą? Ką apie tai mano psichologai? Ar žinote, ...

​4 vienatvės mitai: tikėti ar ne?

Ar gyventi vienam – tragedija? Anaiptol ne, tvirtina amerikiečių sociologas Ericas Klinenbergas.

​Kaip padidinti moterišką seksualumą?

Kanados psichologė Lori Brotto sukūrė programą, kaip padidinti seksualinį imlumą moterims, kurių libido yra per žemas. ...

​7 būdai atgauti vidinę pusiausvyrą

Mes nemėgstame laukti, stovėti eilėje.

​Antras bandymas: kaip „nesusimauti“?

Susituokėte antrą kartą? Jums pavyko, kad ir ne iškarto, kad ir iš antro bandymo, surasti tą savo vienintelę antrąją ...

​Koks sekso komponentas moterims svarbiausias?

Kam moterys skiria daugiausia dėmesio, kai užsiima seksu? Austrų ir vokiečių mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, ...

​Ar mokame kurti santykius?

Harmoningi santykiai – kiekvienos poros ir šeimos siekiamybė.

​Psichologo komentaras: mano draugas nepadeda rūpintis mūsų vaiku

Sveiki, auginu dukrytę jau 10 mėnesių, nesutariu su draugu, kadangi jis jos nežiūri, nesirūpina ja, negrįžta naktimis, ...