Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pavojingi intymūs žaidimai dviese

Jausmai (Photos.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Lovoje? Nuobodu! Kur kas smagiau TAI daryti automobilyje, ant suoliuko parke, daugiabučio laiptinėje, lifte, lėktuve ar restorano tualete. Ten, kur gali būti užkluptas. Rizikinga, ekstremalu ir net baudžiama pagal įstatymą. Tačiau tokią kainą už išskirtinį malonumą pasiruošę mokėti tie, kurių nervai ne iš silpnųjų. Tai išbandę neabejoja, kad verta pasimylėti ten, kur tik užklumpa aistra. Tegul sugauna, jeigu nori!

Nori, kad matytų

Nors ir žino, kad sučiupti už seksą viešoje vietoje jie gali būti nubausti pinigine bauda ar net visuomenei naudingais darbais, nuotykių ieškotojai nesiliauja mylėjęsi ne tik miesto parkuose, bet ir jaukiuose senamiesčio kiemeliuose.

Ekstremalų seksą propaguojančios poros tvirtina, kad geriausiai įsimena būtent tas seksas, kuris vykdavo netikėtai ir tam nepritaikytose vietose – pirtyje, traukinyje, automobilyje, kurio langai nėra tamsinti, ar ant suo-liuko miesto centre.

Tokių nuotykių mėgėjai liudija, kad dar daugiau žibalo į aistros ugnį galima įpilti pasirenkant itin viešą vietą – tada didesnė rizika būti užkluptiems. Nuo rizikos faktoriaus priklauso ir įspūdžiai. Daugelis porų orgazmą patiria tik tuomet, kai veiksmo įkarštyje juos užklumpa nieko neįtariantys praeiviai, bendrakeleiviai ar grybautojai.

Glamonės kopose

Klaipėdietis seksologas Pragiedrulis Velička pasakojo, kad neįprastose vietose labiau linkę mylėtis jauni žmonės.

„Jaunimas nori viską išbandyti. Ypač kai nusibosta girgždanti bendrabučio lova. Įprastas seksas jiems nebesukelia pasitenkinimo“, - sakė specialistas.

P.Velička mano, kad seksu automobilyje jau nieko nebenustebinsi – tai tapo įprastu reiškiniu. Statistikos duomenimis, net trečdalis amerikiečių paauglių nekaltybę prarado būtent ant galinės automobilio sėdynės.

Seksologas neneigė, kad ekstremalų seksą išbando ir vyresniojo amžiaus žmonės. „Pačiam spalį teko matyti kopose Smiltynėje nesiglamonėjančią pusamžę porelę“, - tikino jis.

P.Velička įsitikinęs, kad visiems yra tekę nors kartą matyti pliaže, kopose ar miškelyje prie jūros besiglamonėjančią ar besi-mylinčią porą. Kodėl gi žmonės renkasi viešas vietas, kur pilna pašalinių akių?

„Yra jautresnių žmonių, kuriems svarbu, kad seksas vyktų niekam negirdint ir nematant. Kitaip jie negali atsipalaiduoti. Bet yra ir tokių, kurie specialiai renkasi viešas vietas, nes nori provokuoti aplinkinius, būti dėmesio centre. Kitaip jiems mylėtis neįdomu ir neteikia ypatingo malonumo“, - teigė seksologas.

Jis pripažino, kad tokį elgesį galima lyginti su ekshibicionizmu. „Tačiau visų pirma tai – žaidimas. Be abejo, nekalbu apie tuos, kurie peržengia visas ribas. Kriminaliniai veikėjai, kurie per savo baliukus užsako merginas, po stalu juos patenkinančias oraliniu būdu, – jau iškrypimas“, - mano P.Velička.

Moterų iniciatyva

Paklaustas, kas dažniau inicijuoja ekstremalų seksą – moterys ar vyrai, seksologas sakė: „Nors ir sunku tuo patikėti, tačiau paprastai išbandyti tokius žaidimus linkusios moterys. Juk ne paslaptis, kad jos išradingesnės, jų fantazija lakesnė.“

P.Velička netiki, kad seksas neįprastose vietose gali atgaivinti priblėsusius poros santykius.

„Juk nieko nekeičia, jeigu seną kėdę perstumsime į kitą vietą. Jeigu aistra užgesusi, tikriausiai niekas nebepadės. Nors kartais tai suveikia. Pavyzdžiui, jeigu darboholikas vyras išsiveža žmoną į atokesnę sodybą, kur abu gali pamiršti darbo ar buities rūpesčius ir atsiduoti aistrai, visai tikėtina, kad seksas miškelyje ar pievelėje suteiks jiems daugiau malonumo, padės užsimiršti“, - sakė jis.

Infarkto grėsmė

Dažniausiai seksui už buto durų pasirenkamas automobilis. Esą aistrą kursto benzino ir odinio salono kvapas. Tačiau nereikia pamiršti užtraukti rankinio stabdžio, kad lemiamu momentu nenuslystumėte į pakelės griovį.

Seksas lėktuve taip pat griebia už širdies, tačiau vienintelė vieta, kur galima tuo užsiimti, yra tualetas, o jis – labai ankštas. Be to, dėl oro drėgmės trūkumo ir slėgio kaitos gali atsirasti dusulys, galvos skausmas, iš nosies bėgti kraujas.

Ne ką mažiau pavojingi sveikatai gali būti ir meilės žaidimai pirtyje. Nors karštis atbukina mintis ir paaštrina norą, pirtyje širdis veikia visu pajėgumu, tad tokiomis sąlygomis priepuolį gali gauti net jauni ir sveiki žmonės.

Ekstremaliam seksui dažnai pasirenkamas ir miškas, parkas ar atokesni krūmynai. Tačiau mylėtis po atviru dangumi taip pat gali būti nepatogu – žiemą būna per šalta, o vasarą romantinę nuotaiką gali sugadinti badanti žolė ar geliantys vabzdžiai. Tokiose vietose didėja rizika būti netikėtai užkluptiems, o už tai gresia atsakomybė.

Už bučinį nebaudžia

Klaipėdos VPK viešųjų ryšių grupės vyresnioji specialistė Jūratė Albrektienė įspėjo, kad už viešosios tvarkos pažeidimus, o seksas visiems matant taip pat priskiriamas prie tokių nuodėmių, gresia bauda, viešieji darbai, areštas ar net laisvės atėmimas.

„Tokius veiksmus jau galima traktuoti kaip nepadorų elgesį, kuris užtraukia atsakomybę. Jeigu žmonės tai daro gamtoje, atokiau nuo kitų, jie gali atsipirkti tik įspėjimu net tuomet, kai juos atsitiktinai kas nors pamato. Tačiau kai tai daroma piktybiškai, suvokiant, kad aplink yra žmonių, galima skirti ir baudą“, - sakė ji.

J.Albrektienė negalėjo pasakyti, kiek klaipėdiečių buvo nubausta už tokius pažeidimus, tačiau teigė, kad tokių atvejų būta.

„Dažniausiai įsimylėjėlius sučiupę patruliai įspėja, paprašo liautis. Iškart baudos kvito nerašo, jeigu žmonės paiso jų nurodymų“, - tikino pareigūnė.

Seksui aistros užklupti žmonės dažniausiai renkasi pramoninius Klaipėdos rajonus, kur atvažiuoja automobiliais, mašinų stovėjimo aikšteles, laiptines.

„Esame iš pasipiktinusių gyventojų gavę ir tokių pranešimų“, - sakė J.Albrektienė.

Pasak jos, už aistringus bučinius, kuriuos gali stebėti šimtai žmonių, bausmė nėra numatyta.

„Klaipėda“
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Į madą ateina nauja sekso pakraipa

Grubus, greitas seksas, užkariavęs šiuolaikinį pasaulį, jau ima nusibosti. Tenkinti savo primityvius, gyvuliškus instinktus daug kam pasidarė nebeįdomu. Siela vėl ima trokšti romantikos ir tyro švelnumo.
Tai patvirtina Vakarų Europos šalyse populiarėjanti nauja sekso tendencija, angliškai vadinama „necking“ (lietuviškas atitikmuo galėtų būti „kaklinimasis“). Necking yra tokia sekso praktika, kurioje viskas galima, išskyrus prisilietimą prie genitalijų.

Testas: apie kokią povestuvinę kelionę svajojate?

Pažymėkite kiekvieną teiginį, su kuriuo sutinkate:
1. Povestuvinę kelionę praleisime šiltuose kraštuose mėgaudamiesi saulės voniomis.
2. Nemanau, kad maži šeiminiai viešbučiai savo teikiamų paslaugų kokybe gali prilygti dideliems.
3. Oras mums buvo vienas svarbiausių veiksnių.

13 versijų, kurios šauna merginai į galvą, kai nesulaukia iš jo žinios

Kartais merginos pačios sugeba save kankinti žiauriausiu psichiniu teroru, pavyzdžiui, kai mylimas vaikinas nepaskambina ar iškart nereaguoja į pasiųstą trumpąjį pranešimą mobiliuoju telefonu. Tada jų galvoje ima kirbėti daugybė nemalonių minčių
Kai mylimasis neatsako iškart į meilų SMS, neretai merginos galvoje užverda pragaras. O juk visai gali būti, kad jis tuo metu maudosi vonioje ar prakaituoja treniruoklių centre.

Psichologo komentaras: negaliu liautis galvojusi apie mirtį

Sveiki, kodėl mane dažnai apninka mintys apie mirtį? Kartais, kai net nesijaučiu blogai, vis tiek galvoju, koks tas pomirtinis gyvenimas. Būna, jaučiu, kad man atsibosta gyventi.

Kaip užimtam žmogui išspęsti sekso problemas?

Vis daugiau seksualinio gyvenimo problemų kyla dėl įtempto ir varginančio darbo. Žmonės skundžiasi sumažėjusiu libido ir energijos trūkumu. Poros, kurios jaunystėje mylėdavosi kas naktį, dabar seksu užsiima vieną kartą per mėnesį.
Ilgų darbo valandų poveikis mūsų seksualiniam potraukiui:
* nuovargis, atimantis jėgas mylėtis,
* stresas, sumažinantis seksualinį potraukį,
* dėl darbo problemų apie seksą galvojama labai retai.
Šiuolaikiniai žmonės labai daug dirba ir visai nesiilsi.

10 karjeros planavimo patarimų

Pradėti karjeros planavimą reikia dar vidurinėje ar aukštojoje mokykloje. Planuoti, tobulėti, ieškoti geriausių galimybių – tai visą gyvenimą trunkantis procesas, įgalinantis pasiekti stulbinamų karjeros aukštumų. Jei dar nebandėte planuoti, pradėti niekada nevėlu. Pateikiame naudingų patarimų.
Planuoti karjerą neatima daug laiko, tačiau tai – nuolatinis procesas, kuriam reikia kantrybės ir budrumo.

​Likimo ženklai: tikėti ar ne?

Dažnai gyvenimas mums siunčia ženklus.

Kurie flirto būdai labiausiai veikia vyrus?

Pagal statistiką, maždaug 90 proc. vyrų sujaudina pravertos moters lūpos. Daugiau kaip 92 proc. stipriosios lyties atstovų alpsta dėl lėto moteriškų kojų sukeitimo, sėdint užmetus koją ant kojos. Daugumą vyrų reaguoja į tai, kaip moteris liečia plaukus, kaip suka plaukų sruogą ant piršto. Kas dar verčia vyrus iš koto?
Pagrindinis flirto būdas – žvilgsnis. Moterims kartais užtenka tik kelių sekundžių – pažvelgia tiesiai vyrui į akis ir jis kuo puikiausiai supranta užuominą.

​Ką daryti ištikus gyvenimo krizei?

Portalas Time.com pateikia Niujorko teatro meno direktoriaus Marcuso Geduldo atsakymus, ką daryti ištikus gyvenimo krizei. Pasirodo, viskas priklauso nuo žmogaus tipo.
M. Geduldas teigia, kad pirmojo tipo žmonės jau būdami jauni žino, ką nori daryti ateityje, ir jiems puikiai sekasi tai įgyvendinti. Antrajam tipui priklauso tie, kurie žino, ko nori iš gyvenimo, tačiau būdami 40-ies supranta, kad darbas neteikia džiaugsmo. Trečiojo tipo žmonės neturi rimtų tikslų.

7 klausimai, padėsiantys išsiaiškinti, ar dar mylite jį

Nesate šimtu procentų patenkintos savo santykiais, tačiau mintis apie išsiskyrimą iškart sukelia skausmą? Mes pamokysime, kaip reikia teisingai pasverti, ar santykiai dar turi prasmę, ar geriau juos užbaigti.
Išeiti ar pasilikti? Įklimpę į santykius, kurie persmelkti netikrumo ir jausmų chaoso, šį klausimą sau kelia dažnai. Negalėdamas rasti protingo atsakymo, žmogus tik dar labiau blaškosi, abejoja ir viliasi, kad viskas savaime išsispręs, kad pasidarys dar blogiau arba kad kažkas pagerės.