„Žalgirio“ areną apžiūrėjo Seimo nariai ir savivaldybių vadovai

  „Žalgirio“ arena (Organizatorių nuotr.)
  Nuotraukų galerija (1/5)
  Aa+Aa-

  Pirmadienį didžiausioje Lietuvoje „Žalgirio“ arenoje mero Andriaus Kupčinsko kvietimu lankėsi Seimo nariai ir savivaldybių vadovai. Jie savo akimis galėjo įsitikinti, kad iki statybų pabaigos likus mažiau nei dviems mėnesiams, darbai vyksta sklandžiai.

  Seimo nariai apžiūrėjo arenos tribūnas, kuriose jau baigiamos įrengti kėdės, rūbines, persirengimo kambarius, stogo konstrukcijas, įrengtus liftus, apšilimo salę. „Žalgirio“ arena apsilankiusiems paliko gerą įspūdį. Apsilankiusieji joje pirmą kartą neslėpė nuostabos, išvydę pagrindinę aikštę.

  „Šį kartą norėjosi visiems kartu - Seimo nariams, savivaldybių vadovams parodyti, kad milžiniškas darbas artėja į pabaigą. Kaunas jau turi sporto areną, liko tik jos užbaigimo darbai. Statybų bendrovė „Vėtrūna“ įsipareigojo savivaldybei baigti statybas iki gegužės 1 dienos.

  Iki birželio mėnesio kitas rangovas turės sutvarkyti aplinką. Pridavus areną valstybinei komisijai, jau liepos 6 dieną karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną čia galėtų vykti pirmosios oficialios rungtynės“, - parlamentarams sakė miesto vadovas A. Kupčinskas.

   

  Alfa.lt
  *Sutinku su taisyklėmis
  Skaityti visus komentarus (9)

  Taip pat skaitykite:

  Skaudūs Kaukėno prisiminimai, makedonai, traumos ir žvilgsnis į ateitį 1

  Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlius Rimantas Kaukėnas pirmą kartą apsivilko 2007 metų vasarą. Gynėjas kartu su komanda vyko į Ispaniją, kur mūsų šalies garbę gynė Europos čempionate. Debiutas sėkmingas – bronzos medalis ir kelialapis į 2008 metų olimpines žaidynes Pekine. Nors Kinijos sostinėje Lietuvos nacionalinei komandai teko tenkintis ketvirtąja vieta, tai buvo jau penktoji olimpiada, kai lietuviai iškovoja vietą geriausiųjų ketverte.

  Europos čempionatas linksmai: Hitleris negali patikėti lietuvių pralaimėjimu makedonams 6

  Europos čempionatas Lietuvoje baigėsi prieš beveik mėnesį, tačiau jo atgarsiai skamba iki šiol. Humoro jausmu pasižymintys lietuviai nutarė linksmai pažvelgti į mūsiškių pralaimėjimą ketvirtfinalyje makedonams.

  Su krepšiniu sietos akcijos įtraukė daugiau kaip 70 proc. gyventojų 4

  Iš viso su krepšiniu susijusiose akcijose ir žaidimuose dalyvavo 73,2 proc. Lietuvos gyventojų. Vis dėlto, iš daugiau kaip 40 įvairių prekinių ženklų akcijų, populiariausios buvo prekybos centrų akcijos. Jos užgožė ir tiesioginių krepšinio čempionatų rėmėjų akcijų žinomumą bei įsitraukimą. Tai paaiškėjo reklamos planavimo ir pirkimo agentūros „OMD” tyrimo metu.
  Prekybos centro „Maxima“ krepšinio čempionatui skirtas akcijas žinojo 32,2 proc., o dalyvavo – 26,4 proc. apklausos dalyvių.

  „FIBA Europe“: Europos čempionato organizavimas – geriausias per visą istoriją 5

  Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA Europos padalinys 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) Lietuvoje organizavimą įvertino aukščiausiu balu. Vakar organizaciniam komitetui atsiųstame „EuroBasket 2011“ koordinatorės Monikos Puchner laiške „EuroBasket 2011“ pavadintas geriausiai organizuotu per visą Europos krepšinio istoriją.

  Europos čempionatas atnešė beveik 35 mln. Lt pajamų 45

  Prieš savaitę pasibaigus Europos vyrų krepšinio čempionatui Lietuvoje organizacinis komitetas pateikė ataskaitą, kiek buvo išleista ir kiek uždirbta pinigų per tris savaites vykusias pirmenybes mūsų šalyje. „Dirbome per krizę, vėliau sekė savivaldybių rinkimai. Įveikėme savotišką minų lauką ir surengėme čempionatą“, – konstatavo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vladas Garastas.

  McCalebbas Makedonijos rinktinėje rungtyniavo už dyką 7

  Jei tikėti pranešimais Makedonijos spaudoje ir Makedonijos vyrų krepšinio rinktinės atstovų pasakojimais, natūralizuotas amerikietis Bo McCalebbas makedonų nacionalinei komandai Europos čempionato atstovavo visiškai už dyką.
  Po to, kai makedonai pateikė sensaciją ir pateko į Senojo žemyno pirmenybių pusfinalį, Europos krepšinio specialistai ėmė spėlioti, kiek už patriotinių jausmų sužadinimą amerikiečiui pinigų paklojo Makedonijos vyriausybė.

  Garastas: mielai dar kartą surengtume Europos čempionatą 19

  Praėjusį sekmadienį Kaune baigėsi Europos vyrų krepšinio čempionatas, Lietuvoje surengtas po 72 metų pertraukos. Beveik tris savaites trukęs 24 rinktinių turnyras nepaliko abejingų, o aistruolių emocijos liejosi per kraštus.

  Špokas: čempionatas Lietuvai buvo sėkmingas ir finansiškai 2

  Penktadienį Vilniuje įvyko „EuroBasket 2011” Vyriausybinės darbo grupės posėdis, kuriame buvo aptarti rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 d. Lietuvoje surengto Europos vyrų krepšinio čempionato organizaciniai klausimai.
  „Apie organizacinę sėkmę jau daug buvo kalbėta, sulaukėme daug komplimentų iš įvairių sričių atstovų – dalyvių, svečių, sirgalių - sakė „EuroBasket 2011” organizacinio komiteto vadovas Mindaugas Špokas. – Tačiau galime pasidžiaugti, kad pradžiugino ir finansiniai čempionato rodikliai.

  Europos čempionatas įeis į istoriją kaip populiariausias ir žiūrimiausias 2

  Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) neabejoja - 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatas įeis į istoriją kaip populiariausias ir žiūrimiausias.

  Antradienį FIBA pateikė informaciją apie čempionatą stebėjusią žiūrovų auditoriją.
  Tiesioginę pirmenybių finalo rungtynių tarp Ispanijos ir Prancūzijos rinktinių transliaciją „La Sexta“ kanalu stebėjo 4,73 mln. ispanų, arba 10 proc. visų šalies gyventojų. Pažymima, kad 23-iąją tiesioginės transliacijos minutę auditorija buvo pasiekusi 5,96 milijono.

  Čempionato užkulisiai: nuo pagalbos teisėjui iki pasimetusio vaiko artimųjų paieškų 3

  Europos vyrų krepšinio čempionatas diktavo beprotišką ritmą ir krepšininkams, ir arenų saugumu besirūpinantiems specialistams. Oficialios čempionato „EuroBasket 2011“ saugos tarnybos „Ekskomisarų biuras“ teigimu, šis darbas kėlė iššūkių ir žmonių gausa, ir renginių intensyvumu.