Šakalytė ir Makaraitytė pasirinko karališką stilių

Renata Šakalytė ir Indrė Makaraitytė (Tomo Vinicko nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/8)
Aa+Aa-

Nors dizaineriai aksomą kaip mados tendenciją pristatė praėjusių metų rudens ir žiemos kolekcijose, Lietuvos įžymybės į šį karališką audinį didesnį dėmesį atkreipė tik pavasarėjant.

Viduramžiais išskirtinai karaliams tinkamu laikytas audinys šiais laikais prieinamas daugeliui, nes gaminamas ne tik iš šilko. Tačiau karalienėmis norinčios virsti moterys rizikuoja – aksominiai drabužiai vizualiai gali pridėti vieną kitą kilogramą. Tikrai neprašaus tik tos damos, kurios vakarėlyje nori atrodyti prabangiai.

Sukti galvos dėl drabužių ir ar teisinga pasirinkti aksomą, neteko TV3 televizijos žurnalistėms Renatai Šakalytei ir Indrei Makaraitytei. Pasipuošusios ilgomis tamsiai mėlynos ir juodos spalvos sukniomis, damos vedė „Lietuvos garbės 2011“ renginį, per kurį buvo apdovanoti Lietuvos gyventojai, kurie savo žygdarbiais ir kasdieniais darbais pelno garbę Lietuvai.

Aksomo suknios derėjo ir po renginio vykusiame vakarėlyje, kuriame R. Šakalytė ir I. Makaraitytė ko gero atrodė puošniausiai. Aksomo audinio ilgą suknią per apdovanojimų ceremoniją vilkėjo ir dainininkė Evelina Sašenko.

Šią savaitę aksomą vakarėliui rinkosi ir Kauno ponia Inga Budrienė su savo vyru bei verslininkas Darius Katinas su žmona Vaidile.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (8)

Taip pat skaitykite:

Baiba: mano širdis – laisva, graži 6

Balsinga ir visada linksma latvė Baiba Skurstene pavasarį pasitiko viena. Kol kas ji tikino nelabai turinti laiko pasimatymams, nebent jie nektrukdytų muzikiniams planams.
Įsikūnijo į Kylie Minogue
Penktadienį Vilniaus muzikos klube „Tamsta“ tvyrojo devintojo dešimtmečio dvasia. Garsiausius šio laikotarpio šokių hitus projekte „80’s LIVE“ metu gyvai perdainavusi vokalistė B. Skurstene džiaugėsi, jog jai atiteko būtent šis dešimtmetis, nors taip pat organizuojami „70’s Live“ bei „90’s Live“ projektai.

Elegancija sužibėjusiai Stumbrienei išpardavimai – kryžius 38

Viešų renginių pastaruoju metu nepraleidžianti Inga Paksaitė-Stumbrienė susilaukdavo prieštaringų jos išvaizdos vertinimų. Tačiau pasirodžiusi Egidijaus Rainio ir Lilijos Larionovos naujausios pavasario–vasaros kolekcijos pristatymo renginyje moteris nustebino – tamsiai mėlynos spalvos suknelė ir kūno spalvos aksesuarai, į kasą supinti plaukai padėjo jai sukurti santūresnį, elegantišką stilių.

Kauno ponia Budrienė aksominius apdarus išrinko ir vyrui 4

Ketvirtadienio vakarą dizaineriai Egidijus Rainys ir Lilija Larionova pristatė naujausias savo pavasario-vasaros kolekcijas. Į mados renginį susirinkusios Lietuvos įžymybės stengėsi pasirinkti tokį aprangos kodą, kuris pritrauktų dėmesį ne menkiau nei dizainerių apdarai.
Paprastai drabužius tarpusavyje derinantys verslininkas Darius Katinas ir jo žmona Vaidilė liko ištikimi savo stiliui: moteris pasirinko raudoną aksominį praėjusio sezono E. Rainio ir L. Larionovos kurtą kombinezoną.

Dizainerė Dovydėnaitė kolekciją kuria su kelių mėnesių dukra 6

Jau kelis mėnesius pirmagimę auginanti dizainerė Indra Dovydėnaitė nesitraukia ir nuo drabužių kolekcijų bei kūrybos. Moteris kuria namuose, o su dukra tariasi, kad ši neverktų arba šiek tiek palauktų, kol mama prisiųs ar numegs vieną kitą detalę. „Kaip tik baigiu naują kolekciją, pavasarį ruošiuosi pristatyti, – džiaugėsi Indra. – Įsigyvenau į naują gyvenimo ritmą ir jau pavyksta suderinti ir viena, ir kita. Vis dėlto, ir dukrai, ir darbui skiriu mažiau laiko nei norėčiau.

„69 danguje“ merginos renkasi juodą 16

Grupės „69 danguje“ merginos iki šiol garsėjo išskirtiniais, spalvingais, stebinančiais apdarais. Kartais jiems prireikdavo veidrodžių arba ypatingos medžiagos, kurią rinkti padėdavo grupės prodiuseris Egmontas Bžeskas. Jis sukūrė ir pirmuosius savo ketveriukės kostiumus.
Dažnai keitusios sceninį įvaizdį atlikėjos susilaukė ir stilistų pagyrų, ir kritikos, o žiūrovai kaskart aiktelėdavo – dažniausiai merginos atrodydavo itin seksualiai.

Susijusios naujienos

Skaudus smūgis TV3 žvaigždei: Indrę Makaraitytę vyras paliko dėl kitos 64

Nacionalinio diktanto organizatoriai: lietuviai labai mėgsta burbėti 5