Šakalytė ir Makaraitytė pasirinko karališką stilių

Renata Šakalytė ir Indrė Makaraitytė (Tomo Vinicko nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/8)
Aa+Aa-

Nors dizaineriai aksomą kaip mados tendenciją pristatė praėjusių metų rudens ir žiemos kolekcijose, Lietuvos įžymybės į šį karališką audinį didesnį dėmesį atkreipė tik pavasarėjant.

Viduramžiais išskirtinai karaliams tinkamu laikytas audinys šiais laikais prieinamas daugeliui, nes gaminamas ne tik iš šilko. Tačiau karalienėmis norinčios virsti moterys rizikuoja – aksominiai drabužiai vizualiai gali pridėti vieną kitą kilogramą. Tikrai neprašaus tik tos damos, kurios vakarėlyje nori atrodyti prabangiai.

Sukti galvos dėl drabužių ir ar teisinga pasirinkti aksomą, neteko TV3 televizijos žurnalistėms Renatai Šakalytei ir Indrei Makaraitytei. Pasipuošusios ilgomis tamsiai mėlynos ir juodos spalvos sukniomis, damos vedė „Lietuvos garbės 2011“ renginį, per kurį buvo apdovanoti Lietuvos gyventojai, kurie savo žygdarbiais ir kasdieniais darbais pelno garbę Lietuvai.

Aksomo suknios derėjo ir po renginio vykusiame vakarėlyje, kuriame R. Šakalytė ir I. Makaraitytė ko gero atrodė puošniausiai. Aksomo audinio ilgą suknią per apdovanojimų ceremoniją vilkėjo ir dainininkė Evelina Sašenko.

Šią savaitę aksomą vakarėliui rinkosi ir Kauno ponia Inga Budrienė su savo vyru bei verslininkas Darius Katinas su žmona Vaidile.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (8)

Taip pat skaitykite:

Susijusios naujienos

Skaudus smūgis TV3 žvaigždei: Indrę Makaraitytę vyras paliko dėl kitos 64

Nacionalinio diktanto organizatoriai: lietuviai labai mėgsta burbėti 5