Mielių kaukės veidui

Veido kaukės (Flickr nuotr.)
Aa+Aa-

Šį kartą savo skaitytojoms patarsime, kaip galima pasidaryti mielių kaukes namuose. Mielės - nuo seno naudojamos grožiui puoselėti, nes jose gausu D, C, B grupės vitaminų. Mieles galima naudoti vienas arba su priedais.

Mieles reiktų praskiesti kitais ingredientais iki grietinės konsistencijos. Priklausomai nuo naudojamų priedų, mielių kaukės gali atlikti valymo, maitinimo, stangrinimo funkcijas.

Kaukė tepama storu sluoksniu ant nušveistos odos, pirštais arba su medvilniniu tamponu, palaikoma 10-15 minučių ir tada nuplaunama šiltu vandeniu, nenaudojant muilo ar kitų priemonių.

Veido kaukės:

Sumaišyti mieles ir alavijų sultis su minkštimu iki grietinės konsistencijos. Tokia kaukytė stangrina odą.

O jeigu jums reikia jauninančios kaukės, naudokite šią: sumaišykite mieles su arbatiniu šaukšteliu aliejaus (augalinio arba alyvuogių).

Jeigu ant akies atsirado „miežys“, tereikia suvalgyti šiek tiek mielių su cukrumi.

 

GrozioGuru.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

Skanios veido kaukės! ..

Ko tik moterys nepadaro dėl gražios odos: perka brangiausias kosmetines priemones, neišeina iš kosmetologų kabinetų, galiausiai net gulasi po plastinės chirurgijos specialistų peiliais! Šios kraštutinės priemonės – ne išeitis. Gamta mums teikia begales gėrybių, kuriomis turime pasinaudoti.
Puoselėkime savo veido odą natūraliomis priemonėmis ir visados atrodysime gražios ir sveikos.

Dainuojanti kaukolė 2

Tokia jau tvarka gamtoje, kad vabzdžiai yra praktiškai nebylūs. Vienintelis sfinksų šeimos drugys kaukolėtasis sfinksas (Acherontia atropos) yra išskirtinis tuo, kad jis turi kažką panašaus į balso stygų užuomazgas. Kai drugelis susierzina, staigiai paleidžia orą pro straubliuką, kuris ima vibruoti, ir todėl pasigirsta savotiškas švilpimo ar spragsėjimo garsas. Jei nori jį išgirsti, tiesiog išgąsdink šį vabzdį. Tiesa, yra žmonių, kuriuos šis garsas nervina.

Diaz grožio paslaptis – dieta „aukštyn kojomis“ 4

Visi žiniasklaidos atstovai nuolat spėlioja, kokia gi Holivudo aktorės grožio paslaptis, mat jai grožio ir tobulos figūros pavydėti galėtų kiekviena mergina ir moteris. Kaip jai tai pavyksta? Ogi laikantis dietos „aukštyn kojomis“.Asmeninis 38 metų aktorės treneris Teddy Bassas prasitarė, kad jo klientė visada žiūri, ką valgo, ir laikosi specialaus valgymo režimo, tačiau kartkartėmis nevengia pasigardžiuoti ir savo mylimiausiais kaloringais patiekalais ar užkandžiais.

Veido kaukės žiemą ..

Šaltis, vėjas, staigios temperatūros permainos – tai nepalankūs faktoriai, kurie anaiptol nepagerina odos būklės. Todėl kartą per savaitę būtina rasti laiko maitinamajai kaukei.Žiemą galima išmėginti bent vieną iš šių:
Obuolių ir pieno kaukė
Supjaustykite nuluptą obuolį gabalėliais, apvirkite jį nedideliame kiekyje pieno, kol gausis košelė. Jei reikia – ją pertrinkite per sietelį, atvėsinkite iki kambario temperatūros ir užtepusi ant veido palaikykite 20 minučių.

Ankstyvieji britai gerdavo iš žmonių kaukolių 9

Ankstyvieji britai ne tik garsėja kanibalizmu, bet nuo šiol ir žiaurumu – mokslininkai atrado, kad jie gerdavo iš savo aukų kaukolių.
Seniausi pasaulio puodeliai, padaryti iš žmogaus kaukolių – rasti uoloje Čedero urvuose, Somersete. Jiems 14700 metų. Šios kaukolės buvo iškastos prieš 20 metų, tačiau tik dabar mokslininkams pavyko nustatyti datą, kada jie buvo naudojami.
Iki šiol nėra sutariama, ar puodeliai iš kaukolių buvo naudojami gerti vandeniui ar kraujui.

Susijusios naujienos

Per tris savaites po gimdymo Oksana Šklėriūtė susigrąžino ankstesnes formas: džiaugiuosi, kad paakiai nenukritę ir plaukai nenuslinkę ..

100 metų per 1 minutę: pamatykite, kaip keitėsi šukuosenų tendencijos ..

„Naujųjų pupyčių“ narė Neringa Šiaudikytė atskleidė, į kurią kūno dalį investuoja daugiausiai 4

Tragiška mirtis: Ekvadoro „Mis“ pražudė noras turėti pritrenkiantį kūną ..

​Moteriški rūpesčiai: nuo ko priklauso mūsų grožis? ..

Top 8: per akimirką užaugusių grybų grožis ..

„Paskutinės minutės“ šukuosenos idėja šventiniam vakarėliui ..

7 grožio patarimai, padėsiantys greitai susiruošti ryte ..

Ryškaus makiažo idėja Kalėdų vakarui ..

Vakarinio makiažo idėja žiemos sezonui ..