Genytės vyras įtikino ją neardyti šeimos

Vaida Genytė (Tomo Vinicko nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/6)
Aa+Aa-

Nusiimti rožinius akinius ir stengtis išsaugoti šeimą – žinomos dainininkės Vaidos Genytės vyrui Aidui Marazui pavyko pasiekti, kad žmona neišeitų pas gerbėją. Atlikėja daugiau nei prieš pusmetį susipažino su muzikos prodiuseriu Modestu Karnaševičiumi. Pasklidus kalboms apie jų draugystę, Vaidos vyras paskatino ją pagalvoti, kas svarbiau – šeima ar nauji santykiai.

„Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“ rašo, kad septynioliktus metus kartu gyvenanti pora – medienos gaminių dizaino bei technologijos specialistas A. Marazas ir dainininkė V.Genytė, šeimos krizę įveikė rimtai pasikalbėję. Kai vyras iškėlė žmonai ultimatumą – arba jis, arba gerbėjas, moteris nusileido ant žemės.

„Neapgalvotu sprendimu šeimą galima sugriauti per vieną dieną. Bet ar su kitu žmogumi bus gerai, kaip norėtųsi?“ – žmonos klausė A. Marazas.

Toks klausimas moterį nuginklavo. V. Genytės iliuzijos išsisklaidė A. Marazui dar patikinus, jog tik jai taip atrodo, kad kitų šeimų santykiai klostosi stebuklingai. Iš tiesų juos reikia nuolat puoselėti.

Ne per vieną dieną sukurtą šeimos gerovę išlaikyti padėjo tikinimai, kad reikia branginti tai, ką turi. Įveikę ištikusią krizę, sutuoktiniai į praeitį nesidairo. Tiesa, Vaidos vyras stengiasi dažniau lydėti žmoną į įvairius renginius, filmavimus.

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (30)

Taip pat skaitykite:

Dešimtmetė peršoks Bieberį?
 ŽIŪRĖTI  115

JAV atsirado naujas talentas – Heather Russell. Dešimtmetė, kaip ir J. Bieberis, yra kanadietė, savo balsu nė kiek nenusileidžianti jaunajam dievukui. Jos populiarumas Youtube.com auga milžinišku greičiu.Neįtikėtino balso kanadietę greitai pastebėjo ne tik gerbėjai, bet ir muzikos kritikai bei prodiuseriai.
Mergaitė jau pasirašė kontraktą. Ir sudarė jį ne su bet kuo, o su didžiausiu populiariosios muzikos talentų kritiku Simonu Cowellu.

Lietuva atsisveikina su Justinu Marcinkevičiumi
 ŽIŪRĖTI 55 28

Su trečiadienį mirusiu poetu, dramaturgu, vertėju, visuomenės veikėju Justinu Marcinkevičiumi penktadienį susirinko atsisveikinti tūkstančiai žmonių. Vilniaus Gedimino prospekte nusidriekė ilga laukiančiųjų eilė.Penktadienio popietę Mokslų akademijoje, kur pašarvotas velionis, paskutinę pagarbą jam atidavė šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo vadovybė, Vyriausybės nariai.

Neįtikėtina: užfiksuota nauja ežero pabaisa
2 28

Anksti ryte virš ežero sklandė rūkas, matomumas buvo nelabai geras, o oras buvo neįprastai šaltas. Aplink buvo tylu.Tai buvo tiesiog tobula diena Bowness pabaisos maudynėms!
Iš Vindermyro ežero dugno ji turbūt matė Tomą Picklesą ir Sarah Harrington irkluojant. Jie netgi turėjo su savimi telefoną su filmavimo funkcija.

Suaugusi Neringa iš „O-lia-lia“ gavo pagrindinį vaidmenį seriale
5 12

Neringa Nekrašiūtė užkariavo klausytojų širdis savo vaikiška šypsena ir skaidriu balsu. Buvusiai Laimos Lapkauskaitės mokinei, choro „O-lia-lia“ vokalistei Neringai Nekrašiūtei visi žadėjo svaiginančią pop atlikėjos karjerą, tačiau ji netikėtai pasitraukė iš populiariosios scenos. Pasibaigė filmavimai, interviu. Neringa tyliai baigė aktorystės studijas, pradėjo dirbti Kauno dramos teatre, vadina kone visose ryškiausiose premjerose.

Paskelbtas gedulas papiktino abiturientus
543

Dėl poeto Justino Marcinkevičiaus mirties paskelbtas gedulas nuvilnijo pasipiktinimo banga per šalies mokyklas. Moksleivius ir jų tėvus papiktino tai, kad atšaukiamos ilgai planuotos ir brangiai kainavusios šimtadienio šventės, už kurias teks mokėti iš naujo. „Kodėl mano sūnus abiturientas dėl to privalo atsisakyti vienintelės savo gyvenime šimtadienio šventės.

Antano vestuvėse tikras buvo tik „šnapsas“?
45

„Kai kvietė pagroti, nesakė, kad į vestuves, pasakė, kad bus didelė šventė“, – savo versiją pasakojo grupės „Išjunk šviesą“ narys Valdas Burnys. Humoro jausmo nestokojantis vyras ketvirtadienį LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ užvirusioje diskusijoje dėl Seimo nario Antano Nedzinsko vestuvių vis tvirtino, kad šiose ir piršlys, ir obuoliai, ir „šnapsas“ buvo tikri. Politiko santuoka su dvidešimtmete alytiške Greta Bražinskaite kelia daug spėlionių.

Susijusios naujienos

Susituokė „orų berniukas“ Skučas 11

Švedas Jonas Ohmanas sausio 13-ąją Vilniuje pasijuto kaip fronte 9

Vyras tris kartus prarijo vinį 1

Vyras dėl meilės paaukojo klouno karjerą 11 6

Vyras per metus numetė beveik pusę savo svorio 10 10

Sutuoktinę ir jos motiną sumušęs kėdainiškis stos prieš teismą ..

Vestuvėms Witherspoon pasirinko rožinę princesės suknelę 3 1

Kauno geležinkelio stotyje traukinys mirtinai sužalojo vyrą ..

Aktorė Cox užfiksuota paplūdimyje su kolega Hopkinsu! ..

Vilkaviškio rajone susidegino vyras 22