Kai vyro penis – nestandartinis

Šiame straipsnyje pateikiama informacija yra skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Atversdami straipsnį patvirtinate, kad straipsnio turinio informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Atversti?
SutinkuNesutinku
Pora lovoje
Aa+Aa-

Nors ir marios, bet vis dėlto sutinkama vyrų, kurių lytinis organas iš pažiūros skiriasi nuo standartinių. Nors jų neįprastuose peniuose nėra nieko baisaus. Priešingai, užmezgus santykius su tokiu vyru, atsiranda unikali galimybė praturtinti savo seksualinę patirtį!

1. Penis „žiūri šonu“

Kartais erekcijos metu vyro lyties organas neišlieka tiesus, o palinksta į kairę ar dešinę pusę. Taip atsitinka dėl to, kad greičiausiai vyras labai dažnai masturbavosi vaikystėje arba dėvėjo ankštus apatinius, arba tai tiesiog individuali vyriško organizmo savybė. Dėl savo tokios neįprastos pozicijos toks penis būna ypatingas ir mylintis kai kuriomis sekso pozomis.

Ką daryti?

Greičiausiai seksas klasikine „misionieriaus“ poza jums netiks. Užtat atsiranda galimybė paeksperimentuoti kitomis sekso pozomis. Pavyzdžiui, kai partnerių kūnai atsiduria vienas prie kito kampu. Mat mylintis su tokio neįprasto lyties organo savininku stimuliuojamas „G-Spot“ (taškas „G“), esantis priekinės vaginos sienelės maždaug 5 сm gilumoje, priveda prie daugkartinio ir itin stipraus orgazmo nei mylintis su standartinio penio turėtoju.

2. Su įgimta dėme

Apgamai ar įgimtos dėmės būna ir ant vyro lytinių organų. Tiesa, tačiau penis niekuo neišsiskiria iš kitų ir neturi jokios įtakos intymiems santykiams.

Ką daryti?

Тai, ką ir visada. Jokių apribojimų ar specialių sekso būdų tam atvejui nenumatyta. Vienintelis ko nereikėtų daryti, tai entuziastingai sušukti: „o, Dieve! Anksčiau nieko panašaus nebuvau mačiusi!“

3. Penis „žūri į apačią“

Būna ir tokių atvejų, kai penis pasiruošęs mūšiui, bet nepaisant to, žiūri beveik į grindis. Tačiau, jei ir tada jis būna kietas, vadinasi, viskas gerai. O jo savotiška parengties padėtis – tiesiog yptinga lytinio organo konstrukcija.

Ką daryti?

Kai kurios iš sekso pozų, pavyzdžiui, tų, kur penis pernelyg stipriai atsilenkia į viršų, prie pilvo, vyrui gali būti nekomfortiška. Tačiau skųstis jis greičiausiai nesiskųs, ypač jei paslapčiomis kompleksuoja dėl savo lytinio organo anatomijos ypatybės. Todėl geriausiai būtų apsimesti ir to nepastebėti.

4. Didžiulis

Seksologų tvirtinimu, vidutiniškas penio ilgis nuo 15 iki 18 сm. O jei daugiau kaip 20 сm – jau per daug. Nors „daug“ ar „mažai“ – gana sąlyginis supratimas sekso sferoje. Svarbiausia, kad abiem partneriams būtų gerai. Tačiau, jei moteris jaučia, kad penis jai per didelis, vadinasi, reikia kažkaip tą problemą spręsti. Tik nereikėtų išsigąsti ar aikčioti, nes problema išsprendžiama. Tačiau, jei vyras – patyręs sekso partneris, tai jo didelis penis bus tikras atradimas. Todėl, kad jis tikrai žinos, kokiomis sekso pozomis geriausiai mylėtis!

Ką daryti?

Reikėtų mylėtis negilaus prasiskverbimo pozomis. Pavyzdžiui, kai abu partneriai guli ant šono. O jei moteriai pradeda skaudėti įvedus penį, turėtų paprašyti vyro, kad šis reguliuotų prasiskverbimo gylį. Arba tai padaryti galėtų ir pati moteris, jei mylėtųsi jai patogesne poza – „Moteris ant viršaus“. O oralinio sekso metu tai padaryti dar paprasčiau: gali prilaikyti penį ranka. Be to, mylintis reikėtų naudotis lubrikantais, nes jie pašalina nemalonius ir skausmingus pojūčius.

5. Маžas

Jei vėl atkreipus dėmesį į tyrimo duomenis, tai „labai mažu“ mokslininkai įvardijo penį mažesnį nei 12 сm. Tačiau net ir tada nereikėtų iš anksto daryti išvadų dėl tokio vyro seksualinio (ne)pajėgumo. Jei seksas nepavyko, nereikėtų dėl to kaltinti savo draugo mažo penio, o pagalvoti, gal taip atsitiko dėl kitokių priežasčių.

Ką daryti?

Vyrai, negalintys didžiuotis penio apimtimis, dažnai būna visai neblogi meilužiai. Todėl, kad reikalo esmė – ne su kuo, o kaip patenkinti moterį. Ir dažniausiai jiems pavyksta tai padaryti. O iš moters reikia visai nedaug: kad ji neaptarinėtų šios temos ne tik su partneriu, bet juo labiau su draugėmis. Nes mažas penis – pats baisiausias vyrų košmaras. Jei vis dėlto iškiltų šis klausimas, reikėtų pasakyti, kad toks dydis jai labiausiai patinka.

6. Su pirsingu

Vien mintis pasimylėti su „pakaustytu“ vyru seksualiai „veža“ ne vieną sekso eksperimento mėgėjus. Teigiama, kad „prakaltas“ penis garantuoja partnerei neįprastų ir aštrių pojūčių. Tiesa, tai sako patys vyrai. Tačiau intrigos tikrai turėtų netrūkti.

Ką daryti?

Kai kurios pirsingo rūšys, pavyzdžiui, ant penio galvutės, iš tikrųjų gali pradžiuginti partnerę naujais pojūčiais. Tačiau tikėtis, kad tai bus itin malonus įspūdis – stipriai perdėtas. Užtat papildomų problemų tikriausiai neišvengsite. Pirmiausiai pirsingas ant penio gali perplėšti prezervatyvą. Todėl vertėtų pagalvoti, kaip geriau apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Gal reikėtų sujungti į vieną dvi skirtingas priemones. Pavyzdžiui, prezervatyvą ir kontraceptines tabletes.

Вe to, pirsingas tokioje jautrioje vietoje stipriai sumažina galvutės jautrumą. O kai kuriais atvejais žaizdelė pro pradūrimo gali neužgyti net pusmetį. Todėl seksas partneriui bus gana skausmingas užsiėmimas. Tačiau pačiam vyrui spręsti, ar papuošalas ant penio vertas to „džiaugsmo“. O jei vyras ir moteris – nuolatiniai partneriai, tai jos balsas turėtų būti bent patariamasis.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (31)

Taip pat skaitykite:

Psichologo komentaras: nuolatos noriu mylėtis su savo vyru 7

Aš visas dienas būnu namie auginu vaiką... Grysta mano draugas iš darbo ir aš noriu sekso kiekvieną vakarą be išimties ir man jo visada maža... Ar tai reiškia, kad aš iš neturėjimo ką veikti visą dieną prisimąstau visko, kaip sako mano draugas? Nes jam užtenka ir vieno dviejų kartu per savaitę.

Talismanai kiekvienam zodiako ženklui 12

Žinia, amuletai ir talismanai turi magiškų savybių ir turi galių pakeisti įvykius į gerąją pusę. Todėl, kad jie tarnauja šeimininkui ir padeda pasukti jų gyvenimo upę reikiama kryptimi. Tačiau juos visą laiką reikia turėti po ranka ir niekam neskolinti.Talismanas tampriai susijęs su jo turėtojo asmenybe
Tikriausiai ne visi žino, koks skirtumas tarp amuleto ir talismano? Amuletas – kaip katė, daiktas pats sau. Jei jis veikia, tai nepriklausomai nuo jo savininko asmenybės.

Trys vedusių vyrų tipai 24

Jūs - jauna ir viskas dar prieš akis – meilė, šeima, vaikai. Tačiau laikas bėga, jūs – vis dar viena, o vedusių vyrų daugėja ir daugėja. Iš vienos pusės, galvojate, kad tai – gerai, o iš kitos - nesuprantama, kodėl jų vis daugiau jūsų gyvenime Jūs - laisva, tai kodėl jums nelaisvas vyras?O štai psichologai vedusius vyrus skirsto į tris tipus.
1. Su žiedu
Apie jį: jis – visados besišypsantis, žavingas, simpatiškas ir, suprantama, vedęs. Nešioja vestuvinį žiedą ir neslepia savo statuso.

Psichologo komentaras: susipykom dėl papročių 10

Esu lietuve, mano vyras rusas. Esame 3 metai kartu (santuokoje 1 metai).
Susidūrėme su tokia problema. Man labai svarbi šventė Kūčios ir Kalėdos- tai šeimos šventė, proga pabūti kartu, tradicinis ruošimasis, švarinimasis. O mano vyras to nesupranta. Jo mama rusė, o tėtis lenkas. Jie per Kūčias baliavoja. Šiemet kūčiavojome pas mano šeima- susikaupę, be alkoholio.

9 intriguojantys faktai apie meilę ir seksą 5

Meilė – puikus šviesus jausmas, tačiau ar daug mes apie ją žinome? Jūsų dėmesiui devyni mažai ar visai nežinomi faktai apie meilę ir seksą.1. Ilgiausias lytinis aktas tęsėsi 15 valandų. Šį rekordą stebėjo ir įregistravo seksologas Vernonas Colemanas, o sumušė pornožvaigždė Mae West ir jos partneris Tedas.
2. Sakoma, kad meilė tęsiasi nuo 1,5 iki 3 metų. Tačiau tai greičiau biologinis laikas.

Susijusios naujienos

Išpuolis Olandijoje: į televizijos studiją įsiveržė ginkluotas vyras ..

TESTAS: ar vyras vertas jūsų meilės? ..

​Būna ir taip: vyras nugriovė šeimos namą nė nepranešęs žmonai ..

​Kokią įtaką vyro erekcijai ir potencijai daro nikotinas? 1

​7 faktai apie vyro kūną, kurių tikriausiai nežinojote ..

Jaunam vyrui surogatinės motinos vienu metu išnešiojo 19 vaikų ..

Mokyklos autobuso vairuotojas mirė nuo „žiniuonio“ pagaminto „tiesos eliksyro“ ..

Neįtikėtina: vyras su galvoje įstrigusiu strypu pats užėjo į degalinę ir paprašė pagalbos ..

Fu: vyras filmavo, kaip žmona užsiima seksu su šeimos šunimi 1

​Siaubas: sutuoktinis daugiau nei 300 kartų išprievartavo savo miegančią žmoną 10