Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vyras Ožiaragis: kaip užkariauti, pakerėti, suvilioti ir... atsikratyti

Pora (www.fotolia.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vyras Ožiaragis – grynai žemiškas ženklas. Jo nedomina nei lengvabūdės koketės, nei svajotojos, nei atkaklios avantiūristės. Todėl visa savo povyza reikėtų parodyti vien teigiamas savo savybes, kad esate padori, santūri ir kad jumis galima pasitikėti.

Ožiaragiui juoda spalva – aistros šaltinis

Vyras Ožiaragis užmezga ilgalaikius ir rimtus santykius su ta moterimi, kurioje įžvelgia rūpestingą savo būsimų vaikų motiną, ištikimą draugę, paklusnią tėvų dukterį, aistringą sekso partnerę lovoje. Mat Ožiaragis pasižymi dideliu lytiniu pajėgumu, nors iš pažiūros ir neatrodo labai seksualus. Ožiaragio moteris turėtų rengtis klsikiniais, griežto stiliaus drabužiais, o rankinukas turėtų būti juodos spalvos. Nors galima prisiderinti prie rengimosi stiliaus ir kitą aksesuarą, tačiau tos pačios spalvos. Mat Ožiaragis pasižymi stipria energija, todėl juodą spalvą jis laiko aistros šaltiniu. Todėl jis neabejingas ir brunetėms ir skirtingai nei blondinėms, tamsiaplaukėms Ožiaragis turi rimtų ketinimų. O norinčioms tapti Ožiaragio „antra puse“ patartina nusidažyti plaukus juoda spalva, nes vis tiek vėliau jis to paprašys.

Vyras Ožiaragis skirtas jums...

 1. Jei patinka vienatvė.

 2. Nepriimtinas pernelyg didelis atvirumas.

 3. Siekiate ramybės, jaukumo ir stabilumo.

 4. Garbės troškimą laikote teigiamu bruožu.

 5. Matote šiame vyre atramą ir užuovėją.

 6. Negalite pakęsti plepumo ir apkalbų.

 7. Jei ankstesnis partneris pasižymėjo nepastovumu ir negalėjote su tuo susitaikyti.

 8. Jei galvojate, kas slepiasi už šio vyro daug ką pasakančio tylėjimo?

Bėkite nuo jo, jei:

 1. Dar nesate „susitupėjusios“.

 2. Vertinate vyruose sugebėjimą sakyti komplimentus.

 3. Nežinote ką daryti su droviais vyrais.

 4. Daug dėmesio teikiate audringam intymiam gyvenimui.

 5. Patinka aktyvūs pardavimo vadybininkai ir tiesiog iškalbingi vyrai.

 6. Neteikiate didelės reikšmės ištikimybei ir atsidavimui.

 7. Nepatinka romantiški ir sentimentalūs filmai.

 8. Vyro idealas – Bradas Pittas.

Norint jam patikti

Turėtumėte būti stipri, įdomi ir turtinga savo vidumi asmenybė, taip pat jautri, supratinga, tačiau natūrali. Venkite būti įkyri, rodyti nedėmesingumą, neįvertinti jo, juo labiau lyginti jį su buvusiu. Apskritai reikėtų jam nusileisti visur ir visada. Ožiaragiui nepatinka karjeristės. Užtat jam prie širdies ekonomiškos moterys, kurios moka taupyti ne tik pinigus. Be to, jis mėgsta aiškintis lemties, likimo signalus ir ženklus. Todėl gerai būtų nusipirkti sapnininką ir padėti jam šiais klausimais.

Ką padovanoti Ožiaragiui

Ožiaragis mėgsta juvelyrinius dirbinius ir meno kūrinius Bet jam visai tiktų meniškai atlikta Claude Moneto, Edgaro Degaso paveikslų, Faberge‘o kiaušinio, rašymo reikmenų iš raudonmedžio medžio kopijos. Bus patenkints, jei padovanosite suomišką medžioklinį peilį su inkrustacija ar laikrodį su natūralios odos apyranke. Ožiaragis mėgsta viską, kas prestižiška, stilinga ir elegantiška. Kveplai taip pat turi būti klasikiniai, be aštrių priedų.

Kaip užkariauti Ožiaragį

Išsiimdamos dokumentus iš rankinuko, pademonstruokite, kad turite ne tik pasą, bet ir ne vieną bankomato kortelę. Taip pat vertėtų pasidaryti reikalingų žmonių sąrašą su pavardėmis, adresais ir gimimo dienomis. Parodykite, kad turite organizacinių sugebėjimų, nes Vyras-Ožiaragis itin vertina tokias moters savybes. Be to, nepatingėkite išstudijuoti baudžiamąjį ir administracinį kodeksą, išmokite išsisukti ar apeiti „nepalankius“ įstatymus, kuriuos visados galima sureguliuoti su naudingais žmonėmis.

Kaip juo atsikratyti?

Jei matote, kad jųdviejų draugystė nė iš tolo nekvepia vedybomis, pats laikas būtų pasakyti, kad jo nebemylite. Arba nebegaminkite jam valgio, neplaukite drabužių ir pasakykite, kad jis prastai dirba, todėl nesulaukia paaukštinimo ir neuždirba daugiau pinigų. O kainos vis kyla. Ir jis turėtų palikti jus visam laikui.

Beje, vyras-Ožiaragis- geras šeimos vyras ir tėvas ir rūpinasi jais, tačiau tik po to, kai visi darbai atlikti.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Iš kur atsiranda erotomanai?

Paskui moterų sijonus lakstantys vyrai anksčiau buvo vadinami paprasčiausiais palaidūnais. Šiandien jiems apibūdinti sukurti moksliniai pavadinimai: erotomanai ar sekso maniakai. Net bandoma jų elgesį pateisinti „seksualine priklausomybe“ kaip liga, kad šie galėtų nesijausti atsakingi už savo poelgius.
Seksualine priklausomybe vadinamas nesveikas požiūris į seksą, kai lytiniai santykiai žmogui virsta priemone kovojant su stresu ir depresija.

Ką daryti su neištikimu vyru?

Netikėtai sužinojote, kad mylimas vyras palaiko ryšius su kita moterimi? Kol kas jis neįtaria, kad jį susekėte ar atsitiktinai išsiaiškinote apie jo nuotykius. Ką daryti? Nutraukti santykių su mylimuoju dar nenorite. Esate išmintinga moteris ir suprantate, jog neverta su juo svarstyti šios temos, o niekaip nereaguoti būtų neprotinga. To ir nereikia daryti. Jei vyras liks nenubaustas, jis manys, kad jam viskas leidžiama, ir nevaržys savęs bendraudamas su kitomis moterimis.

Kokius vaidmenis jūs vaidinate savo namuose?

Kartais moterys skundžiasi, kad jos ant savo pečių neša nepakeliamą naštą, kad vyras ir kiti šeimos nariai jas paprasčiausiai išnaudoja. Ar tikrai taip yra? Kokią rūpesčių ir pareigų dalį prisiimate jūs, galima nesunkiai išsiaiškinti įvertinant padėtį objektyviai.
Paimkite popieriaus lapą ir rašiklį. Dabar pabandykite išsiaiškinti savo vaidmenį šeimoje.

Viskas, ką norėjote sužinoti apie vyrus ir seksą

Vyrai yra mįslingi sutvėrimai. Ką reiškia tos erekcijos rytais? Kas jiems labiausiai patinka lovoje? Ar tikrai jie nuolat galvoja apie seksą? Štai keli atsakymai į klausimus, kuriuos užduoti vyrams tiesiogiai jums galbūt pritrūksta drąsos.
Kokia jo mėgstama poza?
„Šuns“ poza yra geriausia vyro draugė.

Psichologo komentaras: mano vyras geria, pavargau ir nebežinau, ką daryti

Sveiki, turiu vyrą ir dukrą, kuriai dabar devyneri. Vyro dažnai nebūna namuose, kadangi dirba tolimųjų reisų vairuotoju. Atrodo, stengiasi šeimai uždirbti pinigų. Tačiau kai grįžta, namuose taip pat būna retai, nes reikia būti ar dirbti prie „tralo“. Paskutiniu metu kiekvieną kartą grįžęs iš reiso, geria, išsiblaivo ir tada važiuoja vėl į reisą. Vyras turi priklausomybę nuo alkoholio, yra keletą kartų kodavęsis. Dažnai būna minčių skirtis, tačiau nesinori ardyti šeimos.

5 vienos nakties sekso taisyklės

Jei nutarėte išbandyti vienos nakties sekso nuotykį, įsidėmėkite kelias taisykles, kurios padės jums gerai praleisti laiką ir nesijausti nepatogiai.
1. Geriau naktį praleisti neutralioje aplinkoje arba jo bute
Žinoma, tokiu atveju idealiausia vieta – viešbutis.