Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vyras Ožiaragis: kaip užkariauti, pakerėti, suvilioti ir... atsikratyti

Pora (www.fotolia.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vyras Ožiaragis – grynai žemiškas ženklas. Jo nedomina nei lengvabūdės koketės, nei svajotojos, nei atkaklios avantiūristės. Todėl visa savo povyza reikėtų parodyti vien teigiamas savo savybes, kad esate padori, santūri ir kad jumis galima pasitikėti.

Ožiaragiui juoda spalva – aistros šaltinis

Vyras Ožiaragis užmezga ilgalaikius ir rimtus santykius su ta moterimi, kurioje įžvelgia rūpestingą savo būsimų vaikų motiną, ištikimą draugę, paklusnią tėvų dukterį, aistringą sekso partnerę lovoje. Mat Ožiaragis pasižymi dideliu lytiniu pajėgumu, nors iš pažiūros ir neatrodo labai seksualus. Ožiaragio moteris turėtų rengtis klsikiniais, griežto stiliaus drabužiais, o rankinukas turėtų būti juodos spalvos. Nors galima prisiderinti prie rengimosi stiliaus ir kitą aksesuarą, tačiau tos pačios spalvos. Mat Ožiaragis pasižymi stipria energija, todėl juodą spalvą jis laiko aistros šaltiniu. Todėl jis neabejingas ir brunetėms ir skirtingai nei blondinėms, tamsiaplaukėms Ožiaragis turi rimtų ketinimų. O norinčioms tapti Ožiaragio „antra puse“ patartina nusidažyti plaukus juoda spalva, nes vis tiek vėliau jis to paprašys.

Vyras Ožiaragis skirtas jums...

 1. Jei patinka vienatvė.

 2. Nepriimtinas pernelyg didelis atvirumas.

 3. Siekiate ramybės, jaukumo ir stabilumo.

 4. Garbės troškimą laikote teigiamu bruožu.

 5. Matote šiame vyre atramą ir užuovėją.

 6. Negalite pakęsti plepumo ir apkalbų.

 7. Jei ankstesnis partneris pasižymėjo nepastovumu ir negalėjote su tuo susitaikyti.

 8. Jei galvojate, kas slepiasi už šio vyro daug ką pasakančio tylėjimo?

Bėkite nuo jo, jei:

 1. Dar nesate „susitupėjusios“.

 2. Vertinate vyruose sugebėjimą sakyti komplimentus.

 3. Nežinote ką daryti su droviais vyrais.

 4. Daug dėmesio teikiate audringam intymiam gyvenimui.

 5. Patinka aktyvūs pardavimo vadybininkai ir tiesiog iškalbingi vyrai.

 6. Neteikiate didelės reikšmės ištikimybei ir atsidavimui.

 7. Nepatinka romantiški ir sentimentalūs filmai.

 8. Vyro idealas – Bradas Pittas.

Norint jam patikti

Turėtumėte būti stipri, įdomi ir turtinga savo vidumi asmenybė, taip pat jautri, supratinga, tačiau natūrali. Venkite būti įkyri, rodyti nedėmesingumą, neįvertinti jo, juo labiau lyginti jį su buvusiu. Apskritai reikėtų jam nusileisti visur ir visada. Ožiaragiui nepatinka karjeristės. Užtat jam prie širdies ekonomiškos moterys, kurios moka taupyti ne tik pinigus. Be to, jis mėgsta aiškintis lemties, likimo signalus ir ženklus. Todėl gerai būtų nusipirkti sapnininką ir padėti jam šiais klausimais.

Ką padovanoti Ožiaragiui

Ožiaragis mėgsta juvelyrinius dirbinius ir meno kūrinius Bet jam visai tiktų meniškai atlikta Claude Moneto, Edgaro Degaso paveikslų, Faberge‘o kiaušinio, rašymo reikmenų iš raudonmedžio medžio kopijos. Bus patenkints, jei padovanosite suomišką medžioklinį peilį su inkrustacija ar laikrodį su natūralios odos apyranke. Ožiaragis mėgsta viską, kas prestižiška, stilinga ir elegantiška. Kveplai taip pat turi būti klasikiniai, be aštrių priedų.

Kaip užkariauti Ožiaragį

Išsiimdamos dokumentus iš rankinuko, pademonstruokite, kad turite ne tik pasą, bet ir ne vieną bankomato kortelę. Taip pat vertėtų pasidaryti reikalingų žmonių sąrašą su pavardėmis, adresais ir gimimo dienomis. Parodykite, kad turite organizacinių sugebėjimų, nes Vyras-Ožiaragis itin vertina tokias moters savybes. Be to, nepatingėkite išstudijuoti baudžiamąjį ir administracinį kodeksą, išmokite išsisukti ar apeiti „nepalankius“ įstatymus, kuriuos visados galima sureguliuoti su naudingais žmonėmis.

Kaip juo atsikratyti?

Jei matote, kad jųdviejų draugystė nė iš tolo nekvepia vedybomis, pats laikas būtų pasakyti, kad jo nebemylite. Arba nebegaminkite jam valgio, neplaukite drabužių ir pasakykite, kad jis prastai dirba, todėl nesulaukia paaukštinimo ir neuždirba daugiau pinigų. O kainos vis kyla. Ir jis turėtų palikti jus visam laikui.

Beje, vyras-Ožiaragis- geras šeimos vyras ir tėvas ir rūpinasi jais, tačiau tik po to, kai visi darbai atlikti.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Erotiniai sapnai: kodėl mes juos sapnuojame?

Apie 10 proc. visų mūsų sapnų yra erotiniai. Ir lytinis aktas juose nėra būtinas. Galite sapnuoti, kad skrendate ar nardote, o galbūt plaunate indus. Erotiniais sapnais laikomi tie, kuriuos sapnuodama jūs susijaudinate, nepriklausomai nuo jų siužeto.
Kodėl mes sapnuojame erotinius sapnus? Ir kodėl kažkas užsiiminėja seksu su buvusiu mokytoju, o kažkas plauna indus?
Erotinių sapnų tipai
Moterys dažniausiai erotinius sapnus sapnuoja tuo metu, kai joms realiame gyvenime trūksta vyriško švelnumo.

Kiek pinigų daro žmogų laimingą?

Amerikiečiai sociologai atliko apklausą ir išsiaiškino, kiek žmogui reikia pinigų, kad jis jaustųsi laimingas. Pasirodo, tai nėra tokia jau nepasiekiamai didelė suma – apie 35 000 dolerių per metus, maždaug 3 000 dolerių per mėnesį.
Minesotos universiteto specialistų teigimu, būtent tokia suma padeda žmogui jaustis sėkmingu žmogumi ir manyti, kad gyvenimas susiklostė sėkmingai.
Kur pradingsta pinigai?
Nuolat mėnesio pabaigoje, prieš pat išmokamus atlyginimus, besiskolinančių žmonių vis daugėja.

9 žingsniai, kaip tapti geresniu žmogumi

Visi nori tapti geresniais žmonėmis, tik dauguma nežino, kaip tai pasiekti. Gyvenimas nėra paprastas dalykas ir mes dažnai padarome klaidų, kurių visai nenorime padaryti. Bet kiekvienas žmogus yra vertas pagarbos ir kiekvienas mūsų gali tapti geresniu individu. Jeigu norite pakeisti save ir savo įpročius, jums galėtų padėti šie patarimai.
Atleiskite visiems. Pirmas žingsnelis, siekiant tapti geresniu žmogumi, yra būti atlaidžiam.

Septynios paslaptys, kurių nežinojote apie orgazmą

Moters orgazmas – svarstymų tema. Kiekvienas vyras mano, kad jo pareiga – sukelti savo partnerei ekstazę. Kiekviena moteris svajoja apie tai. Tačiau ir pačios moterys ne visada žino, ką reikėtų padaryti, kad jos pasiektų palaimos viršūnę, tad papildomos žinios niekam nepakenks.
Patirti orgazmą moteriai yra toks pat natūralus dalykas kaip ir vyrui. Tačiau reikia atsižvelgti į faktą, kad čia didelės reikšmės turi moters amžius.

Šeštasis jausmas, arba kaip tapti savo gyvenimo valdovu

Dauguma žmonių net neįtaria, kad mes išnaudojame tik menkutę savo dvasinio potencialo dalelę. Mūsų pasąmonė sugeba per sekundę priimti 100 bilijonų dirgiklių, o sąmonė – tik 16 dirgiklių per sekundę. Šis faktas parodo, koks vienpusiškas ir ribotas yra mūsų pasaulio suvokimas ir kartu kokius gigantiškus informacijos lobius slepia mūsų pasąmonė.

Kaip įgyvendinti savo svajones: 6 psichologinės gudrybės

Kas nenori, kad svajonės išsipildytų? Tik kaip to pasiekti? Psichologai atskleidė gudrybes, kurios gali priartinti svajones ir padėti pasiekti užsibrėžtų tikslų.
Kaip įgyvendinti svajonę?
1. Stenkitės padėti aplinkiniams siekti jų tikslų ir realizuoti jų svajones. Juo labiau kad jums dažniausiai tai nieko nekainuoja. Galvokite ne tik apie save, bet ir apie kitus, tada ir jūsų svajonės taps lengviau įgyvendinamos.