Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vyras Ožiaragis: kaip užkariauti, pakerėti, suvilioti ir... atsikratyti

Pora (www.fotolia.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vyras Ožiaragis – grynai žemiškas ženklas. Jo nedomina nei lengvabūdės koketės, nei svajotojos, nei atkaklios avantiūristės. Todėl visa savo povyza reikėtų parodyti vien teigiamas savo savybes, kad esate padori, santūri ir kad jumis galima pasitikėti.

Ožiaragiui juoda spalva – aistros šaltinis

Vyras Ožiaragis užmezga ilgalaikius ir rimtus santykius su ta moterimi, kurioje įžvelgia rūpestingą savo būsimų vaikų motiną, ištikimą draugę, paklusnią tėvų dukterį, aistringą sekso partnerę lovoje. Mat Ožiaragis pasižymi dideliu lytiniu pajėgumu, nors iš pažiūros ir neatrodo labai seksualus. Ožiaragio moteris turėtų rengtis klsikiniais, griežto stiliaus drabužiais, o rankinukas turėtų būti juodos spalvos. Nors galima prisiderinti prie rengimosi stiliaus ir kitą aksesuarą, tačiau tos pačios spalvos. Mat Ožiaragis pasižymi stipria energija, todėl juodą spalvą jis laiko aistros šaltiniu. Todėl jis neabejingas ir brunetėms ir skirtingai nei blondinėms, tamsiaplaukėms Ožiaragis turi rimtų ketinimų. O norinčioms tapti Ožiaragio „antra puse“ patartina nusidažyti plaukus juoda spalva, nes vis tiek vėliau jis to paprašys.

Vyras Ožiaragis skirtas jums...

 1. Jei patinka vienatvė.

 2. Nepriimtinas pernelyg didelis atvirumas.

 3. Siekiate ramybės, jaukumo ir stabilumo.

 4. Garbės troškimą laikote teigiamu bruožu.

 5. Matote šiame vyre atramą ir užuovėją.

 6. Negalite pakęsti plepumo ir apkalbų.

 7. Jei ankstesnis partneris pasižymėjo nepastovumu ir negalėjote su tuo susitaikyti.

 8. Jei galvojate, kas slepiasi už šio vyro daug ką pasakančio tylėjimo?

Bėkite nuo jo, jei:

 1. Dar nesate „susitupėjusios“.

 2. Vertinate vyruose sugebėjimą sakyti komplimentus.

 3. Nežinote ką daryti su droviais vyrais.

 4. Daug dėmesio teikiate audringam intymiam gyvenimui.

 5. Patinka aktyvūs pardavimo vadybininkai ir tiesiog iškalbingi vyrai.

 6. Neteikiate didelės reikšmės ištikimybei ir atsidavimui.

 7. Nepatinka romantiški ir sentimentalūs filmai.

 8. Vyro idealas – Bradas Pittas.

Norint jam patikti

Turėtumėte būti stipri, įdomi ir turtinga savo vidumi asmenybė, taip pat jautri, supratinga, tačiau natūrali. Venkite būti įkyri, rodyti nedėmesingumą, neįvertinti jo, juo labiau lyginti jį su buvusiu. Apskritai reikėtų jam nusileisti visur ir visada. Ožiaragiui nepatinka karjeristės. Užtat jam prie širdies ekonomiškos moterys, kurios moka taupyti ne tik pinigus. Be to, jis mėgsta aiškintis lemties, likimo signalus ir ženklus. Todėl gerai būtų nusipirkti sapnininką ir padėti jam šiais klausimais.

Ką padovanoti Ožiaragiui

Ožiaragis mėgsta juvelyrinius dirbinius ir meno kūrinius Bet jam visai tiktų meniškai atlikta Claude Moneto, Edgaro Degaso paveikslų, Faberge‘o kiaušinio, rašymo reikmenų iš raudonmedžio medžio kopijos. Bus patenkints, jei padovanosite suomišką medžioklinį peilį su inkrustacija ar laikrodį su natūralios odos apyranke. Ožiaragis mėgsta viską, kas prestižiška, stilinga ir elegantiška. Kveplai taip pat turi būti klasikiniai, be aštrių priedų.

Kaip užkariauti Ožiaragį

Išsiimdamos dokumentus iš rankinuko, pademonstruokite, kad turite ne tik pasą, bet ir ne vieną bankomato kortelę. Taip pat vertėtų pasidaryti reikalingų žmonių sąrašą su pavardėmis, adresais ir gimimo dienomis. Parodykite, kad turite organizacinių sugebėjimų, nes Vyras-Ožiaragis itin vertina tokias moters savybes. Be to, nepatingėkite išstudijuoti baudžiamąjį ir administracinį kodeksą, išmokite išsisukti ar apeiti „nepalankius“ įstatymus, kuriuos visados galima sureguliuoti su naudingais žmonėmis.

Kaip juo atsikratyti?

Jei matote, kad jųdviejų draugystė nė iš tolo nekvepia vedybomis, pats laikas būtų pasakyti, kad jo nebemylite. Arba nebegaminkite jam valgio, neplaukite drabužių ir pasakykite, kad jis prastai dirba, todėl nesulaukia paaukštinimo ir neuždirba daugiau pinigų. O kainos vis kyla. Ir jis turėtų palikti jus visam laikui.

Beje, vyras-Ožiaragis- geras šeimos vyras ir tėvas ir rūpinasi jais, tačiau tik po to, kai visi darbai atlikti.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Ką išduoda raudonas drabužis?

Atlikta daug mokslinių tyrimų, bandančių paaiškinti ryšį tarp spalvų ir erotikos. Naujienų portalas Time.com pateikia raudonos spalvos reikšmę.
Raudonos lūpos, raudonas apatinis trikotažas, raudona suknelė. Daugumai ši spalva asocijuojasi su aistra, erotika. Tyrimai atskleidžia, kad moteris, dėvinti raudonus drabužius per pasimatymą, vyrams atrodo kur kas seksualesnė ir atviresnė pasiūlymams.

​5 vienišų moterų klaidos

Graži, patraukli, įdomi moteris – ir viena? Gal jos bjaurus charakteris, per didelė arba per maža savivertė? O gal ji – karjeros moteris, kurios šeima visai nedomina? Tačiau greičiausiai vienišumo priežastys – ne šios.
Manoma, kad kiekvienoje moteryje gamtos užkoduota būti mama ir žmona. Gali būti, kad vienišės apie tai ir tesvajoja. Tačiau dėl kažkokių aplinkybių joms vis nesiseka užmegzti ilgalaikių santykių su vyrais.

Kelias į laimę – asmens vidinio ir išorinio pasaulio harmonija

Vienas pagrindinių tikslų žmogaus gyvenime – laimės, harmonijos, pasireiškiančių daugybe formų, paieškos ir puoselėjimas. Norint tai atrasti – pirmiausia reikia susitelkti į save patį ir suvokti – ko aš ieškau? Geriausiai atsakyti į tokį, tik iš pirmo žvilgsnio nesudėtingą klausimą, padeda savo kelią jau atradę žmonės.
Kiekvienas pasirinkimas – nukreiptas į save
Pradedant galvoti apie asmeninę laimę, verta prisiminti seną, ne kartą girdėtą posakį, jog kiekvienas esame savo likimo kalvis.

Labiausiai paplitę sekso mitai

Neseniai pasirodžiusios knygos „Don't Put That in There!: And 69 Other Sex Myths Debunked“ („Nereikia kišti, kur nereikia“ ir kiti 69 sekso mitai“) autorius, daktaras Aaronas Carrollas nusprendė paneigti keletą labiausiai paplitusių sekso mitų. Kaip vaizdo siužete perspės ir pats gydytojas A. Carollas, jei manote, kad tokia informacija apie lytinį gyvenimą jums nepriimtina, šios informacijos neskaitykite ir nežiūrėkite.

Ar dvasinės traumos sukelia fizinį skausmą?

Nusiminusiam, į neviltį puolusiam žmogui nusilpsta imunitetas, nyksta apsauginės organizmo jėgos.

Psichologo komentaras: kaip įveikti scenos baimę?

Ar įmanoma nugalėti scenos baimę? Deimantė
Į naujienų portalo Alfa.lt skaitytojos laišką atsako psichologė Agnė:
Klausimas nors ir labai trumpas, tačiau konkretus. O kadangi scenos arba viešo kalbėjimo baimė yra labai populiari, atsakymas bus naudingas daugeliui skaitytojų.

Labiausiai paplitę sekso mitai

„YouTube.com“ vaizdo kanalo „Mental Floss“ administratoriai nusprendė paneigti keletą labiausiai paplitusių sekso mitų. Juos komentuoja ką tik pasirodžiusios knygos „Don't Put That in There!: And 69 Other Sex Myths Debunked“ („Nereikia kišti, kur nereikia“ ir kiti 69 sekso mitai“) autorius, daktaras Aaronas Carrollas. Kaip vaizdo siužete perspės ir pats gydytojas A. Carollas, jei manote, kad tokia informacija apie lytinį gyvenimą jums nepriimtina, šios informacijos neskaitykite ir nežiūrėkite.

Dirbsi mažiau – uždirbsi daugiau?

Remdamiesi stereotipais, manome, kad Pietų Europos gyventojai yra tingūs, mažai dirba, o tik mėgaujasi nesibaigiančiomis siestomis. Jie galėtų daug ko pasimokyti iš darbščiųjų Šiaurės europiečių.
Tai tėra tik plepalai. Europiečiai, kurie per savaitę dirba daugiausia valandų, nėra protestantai ir netgi ne iš Šiaurės Europos. Tai – graikai ir austrai.

Visa tiesa apie virtualųjį seksą

Sakoma: „Jeigu yra pasiūla, yra ir paklausa.“ Tas pats ir su virtualiuoju seksu, kuris klesti forumuose, pikantiško turinio tinklalapiuose, elektroniniuose laiškuose, socialiniuose tinkluose.
Būtų klaida manyti, kad tokio tipo „intymūs santykiai“ būdingi tik paaugliams ir iš aktyvaus lytinio gyvenimo pasitraukusiems pensininkams. Sprendžiant pagal statistiką, virtualius santykius užmezga ir vysto subrendę žmonės, neretai net sudarę laimingą santuoką.

​Seksualiniai gestai: ką jie reiškia?

Jei žmonės išmoktų suprasti vienas kito kūno kalbą, tikriausiai būtų mažiau nesusipratimų. Seksualinių gestų galima įžvelgti visose vietose – nuo vakarėlio iki biuro.
Seksualiniai gestai stulbinamai skiriasi, o jų neteisingas išsiaiškinimas gali baigtis konfliktu ar širdies skausmu.