Su mergina išsiskyrė „Vienas namuose“ žvaigždė Culkinas

Macauley Culkin (alloverpress.ee  nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Los Andželo spaudoje pasirodė pranešimas, kad aktorius Macauley Culkinas ir jo ilgalaikė draugė Mila Kunis Naujuosius pradėjo vieniši, mat po aštuonerių metų draugystės pora pasuko skirtingais keliais.

Filme „Juodoji gulbė“ („Black Swan“) vaidinanti 27 metų aktorė su „Vienas namuose“ („Home Alone“) žvaigžde artimai bendravo jau nuo 2002 metų. Dabar jos atstovas spaudai patvirtino, kad mergina ir 30 metų M. Culkinas išsiskyrė: „Jie išsiskyrė draugiškai ir išliks gerais draugais.“

Aktoriai savo santykių labai neviešino ir retai kada apie juos viešai kalbėdavo. Kartą M. Kunis yra pavadinusi M. Culkiną savo „tvirta uola“.

 

BNS


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (10)

Taip pat skaitykite:

Jolie ir Pittas paaukojo 2 mln. dolerių Afrikos gyvūnų apsaugai 1

Johanesburgo (Pietų Afrika) spauda pranešė, kad Holivudo žvaigždės Angelina Jolie ir Bradas Pittas paaukojo 2 mln. JAV dolerių (5,17 mln. litų) vienam draustiniui Namibijoje, kuriame jie praleido Kalėdas kartu su savo vaikais.

„Grammy“ žvaigždė Fosteris susižadėjo su olandų manekene ..

Niujorko spauda išplatino pranešimą, kad kanadietis muzikantas Davidas Fosteris per Kalėdas pasipiršo olandų modeliui Yolandai Hadid ir šiemet pora ketina kelti vestuves. Kalbama, kad „Grammy“ apdovanotas prodiuseris, padėjęs skintis kelią tokiems atlikėjams kaip Celine Dion ir Joshas Grobanas, mylimajai pasipiršo draugų namuose Kalifornijoje, kur pora ir susipažino.

„Britain's Got Talent“ teisėja turės berniuką 1

Londono spauda išplatino pranešimą, kad britų aktorė ir TV laidų vedėja Amanda Holden jau septintą mėnesį po širdimi nešioja antrą kūdikį. 39 metų televizijos laidos „Britanijos talentai“ („Britain's Got Talent“) komisijos narė pati pranešė, kad su vyru Chrisu Hughesu turės berniuką. Džiugią naujieną ji pranešė ir socialiniame tinkle Twitter.com: „Tik norėjau pranešti, kad jau šešis mėnesius laukiuosi ir turėsiu berniuką!! Iki šiol turėjau tai slėpti.

Mirė britų kino aktorius Pete'as Postlethwaite'as 1

Londono žiniasklaida išplatino pranešimą, kad mirė garsus britų kino aktorius Pete'as Postlethwaite'as. Žvaigždė iš šio pasaulio pasitraukė sekmadienį po ilgos ligos, būdamas 64 metų. „Oskarui“ nominuotas aktorius, kuris nuo praėjusio amžiaus 10-to dešimtmečio kovojo su sėklidžių vėžiu, ramiai mirė miegodamas ligoninėje Anglijos grafystėje Šropšyre.

Aktorei Zsa Zsa Gabor amputuos koją! 1

Holivudo žvaigždei Zsa Zsa Gabor naujieji metai prasidėjo ne itin džiugiai. Sekmadienį moteris buvo paguldyta į ligoninę Los Andžele, kur jai ketinama amputuoti dalį dešinės kojos, pranešė jos vyras.
Aktorė, kuriai, kaip manoma, yra 93 metai, sunkiai serga nuo liepos mėnesio, kai susilaužė klubą. Pasak Zsa Zsa Gabor vyro Frederico von Anhalto, dėl infekcijos jai ėmė vystytis gangrena.

Susijusios naujienos

​Tada ir dabar: pamatykite, kaip pasikeitė legendinio Kalėdų filmo „Vienas namuose“ vaikai 1

Blogiausi visų laikų kalėdiniai filmai 2

Su narkotikais kovojęs Macaulay Culkinas atrodo geriau nei bet kada 1

Ką veikia vyrai, kai nemato antrosios pusės? 5

TV3 į 2013-uosius žengia su specialia programa vaikams ir suaugusiesiems ..

Išsekęs Culkinas neigia turįs sveikatos problemų 21

Vaikai, kuriems reikia tramdomųjų marškinių 9