Kiek laiko vyras gali apsieiti be sekso?

Pora
Aa+Aa-

Kas gali būti maloniau vyrams už romantišką vakarą ir tokią pat naktį mylimos moters glėbyje. Tačiau gyvenime būna periodų, kai ne tik mylimos, bet apskritai nėra jokios moters šalia. Ką tada daryti? Kiek ilgai galima apseiti be sekso?

Jauniems vyrams svarbiau sekso kiekybė, o ne kokybė

Seksologų manymu, moterys pagal savo fiziologiją, be jokių negatyvių pasekmių, gali gerokai ilgiau apseiti be sekso nei vyrai. Tuo tarpu vyrams kantrybė baigiasi maždaug po trijų savaičių. O moteris gali pakentėti mažiausiai du mėnesius. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, išalkusiam vyrui atsiranda nepasitenkinimas, būdingas nuolatinis susierzinimas,įtampa, nemotyvuoti pykčio priepuoliai. Nors moterų nepasitenkinimas dažniausiai ryškiai pastebimas, nes jos labiau emocingos ir nesugeba susivaldyti.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas skiriasi, kaip apskritai požiūris į seksą. Jei 20 metų vyras – jaunas ir „karštas“, testosteronas liejasi per kraštus ir jis pasirengęs užsiimti tuo reikalu kur tik nori ir su kuo nori. Tuo metu jam didesnę reikšmę turi sekso kiekybė, o ne kokybė. Bet tuo pačiu vyras mokosi, įgyja patirties. Todėl moteris, norinti užmegzti santykius su 20 metų vyru, turėtų būti pasirengusi intymiems santykiams su juo bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Vyresnio amžiaus vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje

Tuo tarpu 30 metų vyras jau ne taip užsiangažavęs ties seksu. To amžiaus vyrams atsiranda kiti prioritetai. Jie didesnį dėmesį skiria karjerai ir šeimai. Iki 30 metų dauguma vyrų sukuria šeimas, susilaukia vaikų. Tada gali atsirasti ir viršvalandžiai darbe, buitinės problemos. Visa tai vargina ir fiziškai sekina. Todėl seksas tampa labiau planuotas, kaip priemonė pašalinti seksualinę įtampą. Tuo gyvenimo periodu kaip niekada atsiranda įvairiapusiško seksualinio gyvenimo poreikis.

O kai vyras priartėja prie 40 metų ribos, jis kaktomuša susiduria su „vidutinio amžiaus krizės“ problema. Seksologų manymu, tarp 30 ir 40 metų vyrų nėra didelio skirtumo, tačiau žvelgiant iš psichologinio taško, skirtumas – didelis. Vyresnio amžiaus vyrai pradeda daugiau laiko skirti savo fizinei formai, rūpintis sveikata. Didžiausia jų baimė – prostatitas ir seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų ne viskas taip ir blogai, nes peržengę 40metų ribą vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje. Todėl, kad tuo metu jie daug didesnį dėmesį skiria ne sekso kiekybei, o kokybei, suprantama ir partnerei.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (36)

Taip pat skaitykite:

​Nesveikos emocinės priklausomybės nuo vyro požymiai
2 ..

Amerikiečių psichologė Robin Norwood, knygos „Moterys, kurios myli per stipriai“ autorė, atskleidė, kaip išsivysto ...

​10 mitų apie seksą, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas
3 ..

Apie seksą galima išgirsti ir perskaityti bene daugiausia visokių teisingų ir klaidinančių teiginių.

​Pikti žodžiai žeidžia smarkiau, nei manyta
4 ..

Išklausyti įžeidinėjimų srautą tolygu smūgiui per galvą! Ir tai nėra vaizdingas padidinimas.

​5 būdai sustiprinti motyvaciją darbe
3 ..

Ar dažnai pirmadienį ryte suskambus žadintuvui galvojame: „Ir vėl pirmadienis, ir vėl į darbą. kaip norėčiau pakeisti ...

​Psichologo komentaras: nebesusitvarkau su vidine įtampa
3 2

Ar osteopatija galėtų padėti atsikratyti vidinės įtampos.

Top 10: keisčiausi sekso įstatymai
..

Dar visai neseniai Niujorke su savimi nešiodamiesi prezervatyvų būtumėte suimti, nes policijos pareigūnai, radę ne ...

​15 dalykų, dėl kurių jūs neprivalote aiškintis ir teisintis. Niekada!
..

*Neprivalote niekam aiškinti savo gyvenimiškos situacijos.

Ar susirūpinti, jei mergina fantazuoja apie kitus vyrus?
..

Jei jūsų moteris kartais fantazuoja apie kitus vyrus, nereiškia, kad santykiams iškilo grėsmė ar kad ji vieną dieną bus ...

​Kada verta pasitraukti iš santykių?
..

Susižavėti ir pamilti visuomet gera, tačiau pabandykite sulaužyti posakį „meilė akla“, nepamesti galvos ir mokėti ...

​Kaip praturtėti? 6 JAV milijardieriaus taisyklės
3 ..

Savo knygoje „Mano gyvenimo istorija“ JAV milijardierius Andrew Carnegie išdavė 6 slaptas taisykles, kaip pritraukti ...