Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Kiek laiko vyras gali apsieiti be sekso?

Pora
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Kas gali būti maloniau vyrams už romantišką vakarą ir tokią pat naktį mylimos moters glėbyje. Tačiau gyvenime būna periodų, kai ne tik mylimos, bet apskritai nėra jokios moters šalia. Ką tada daryti? Kiek ilgai galima apseiti be sekso?

Jauniems vyrams svarbiau sekso kiekybė, o ne kokybė

Seksologų manymu, moterys pagal savo fiziologiją, be jokių negatyvių pasekmių, gali gerokai ilgiau apseiti be sekso nei vyrai. Tuo tarpu vyrams kantrybė baigiasi maždaug po trijų savaičių. O moteris gali pakentėti mažiausiai du mėnesius. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, išalkusiam vyrui atsiranda nepasitenkinimas, būdingas nuolatinis susierzinimas,įtampa, nemotyvuoti pykčio priepuoliai. Nors moterų nepasitenkinimas dažniausiai ryškiai pastebimas, nes jos labiau emocingos ir nesugeba susivaldyti.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas skiriasi, kaip apskritai požiūris į seksą. Jei 20 metų vyras – jaunas ir „karštas“, testosteronas liejasi per kraštus ir jis pasirengęs užsiimti tuo reikalu kur tik nori ir su kuo nori. Tuo metu jam didesnę reikšmę turi sekso kiekybė, o ne kokybė. Bet tuo pačiu vyras mokosi, įgyja patirties. Todėl moteris, norinti užmegzti santykius su 20 metų vyru, turėtų būti pasirengusi intymiems santykiams su juo bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Vyresnio amžiaus vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje

Tuo tarpu 30 metų vyras jau ne taip užsiangažavęs ties seksu. To amžiaus vyrams atsiranda kiti prioritetai. Jie didesnį dėmesį skiria karjerai ir šeimai. Iki 30 metų dauguma vyrų sukuria šeimas, susilaukia vaikų. Tada gali atsirasti ir viršvalandžiai darbe, buitinės problemos. Visa tai vargina ir fiziškai sekina. Todėl seksas tampa labiau planuotas, kaip priemonė pašalinti seksualinę įtampą. Tuo gyvenimo periodu kaip niekada atsiranda įvairiapusiško seksualinio gyvenimo poreikis.

O kai vyras priartėja prie 40 metų ribos, jis kaktomuša susiduria su „vidutinio amžiaus krizės“ problema. Seksologų manymu, tarp 30 ir 40 metų vyrų nėra didelio skirtumo, tačiau žvelgiant iš psichologinio taško, skirtumas – didelis. Vyresnio amžiaus vyrai pradeda daugiau laiko skirti savo fizinei formai, rūpintis sveikata. Didžiausia jų baimė – prostatitas ir seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų ne viskas taip ir blogai, nes peržengę 40metų ribą vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje. Todėl, kad tuo metu jie daug didesnį dėmesį skiria ne sekso kiekybei, o kokybei, suprantama ir partnerei.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Septynios paslaptys, kurių nežinojote apie orgazmą

Moters orgazmas – svarstymų tema. Kiekvienas vyras mano, kad jo pareiga – sukelti savo partnerei ekstazę. Kiekviena moteris svajoja apie tai. Tačiau ir pačios moterys ne visada žino, ką reikėtų padaryti, kad jos pasiektų palaimos viršūnę, tad papildomos žinios niekam nepakenks.
Patirti orgazmą moteriai yra toks pat natūralus dalykas kaip ir vyrui. Tačiau reikia atsižvelgti į faktą, kad čia didelės reikšmės turi moters amžius.

Šeštasis jausmas, arba kaip tapti savo gyvenimo valdovu

Dauguma žmonių net neįtaria, kad mes išnaudojame tik menkutę savo dvasinio potencialo dalelę. Mūsų pasąmonė sugeba per sekundę priimti 100 bilijonų dirgiklių, o sąmonė – tik 16 dirgiklių per sekundę. Šis faktas parodo, koks vienpusiškas ir ribotas yra mūsų pasaulio suvokimas ir kartu kokius gigantiškus informacijos lobius slepia mūsų pasąmonė.

Kaip įgyvendinti savo svajones: 6 psichologinės gudrybės

Kas nenori, kad svajonės išsipildytų? Tik kaip to pasiekti? Psichologai atskleidė gudrybes, kurios gali priartinti svajones ir padėti pasiekti užsibrėžtų tikslų.
Kaip įgyvendinti svajonę?
1. Stenkitės padėti aplinkiniams siekti jų tikslų ir realizuoti jų svajones. Juo labiau kad jums dažniausiai tai nieko nekainuoja. Galvokite ne tik apie save, bet ir apie kitus, tada ir jūsų svajonės taps lengviau įgyvendinamos.

5 būdai priartinti orgazmą

Moters orgazmas – efemeriškas dalykas. Užkirsti kelią į malonumą gali bet kas – net triukšmas ar netikėta mintis. Apie tai, kaip išvengti visų kliūčių, skaitykite toliau.
Pirmiausia, svarbu įsidėmėti, kad orgazmo ištakos yra galvoje, todėl būtina nuvyti šalin visas mintis apie rūpesčius ir nuoskaudas. Susikoncentruokite į procesą ir atsiduokite malonumams. Atsipalaiduokite ir pasistenkite nekreipti dėmesio į pašalines smulkmenas.

8 senamadiškos santuokos taisyklės, kurias šiandien galima sulaužyti

Visi žinome, kad seniau laimingos santuokos pagrindas buvo griežtas tam tikrų taisyklių laikymasis. Pripažinkime, kad skirtingais laikais į dviejų žmonių gyvenimą žiūrima skirtingai. Šiandien daugelis porų gali senąsias taisykles drąsiai laužyti ir jų gyvenimas nuo to nepasidarys nelaimingesnis. Štai jos:
1. Visada miegoti kartu
Šiandien daug porų miega atskirai dėl įvairių priežasčių. Nenusiminkite, jei jūs taip pat miegate atskirai, nes tai jokiu būdu nereiškia jūsų meilės pabaigos.

Psichologo komentaras: pasielgiau kvailai, bet nežinau, kaip atsiprašyti

Kadangi šį klausimą naujienų portalui Alfa.lt atsiuntė nepilnametis, vadovaujantis nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos viešojoje erdvėje įstatymu, Alfa.lt skaitytojams yra pateikiamas sutrumpintas ir perfrazuotas klausimas, kuris neleistų atskleisti nepilnamečio privataus gyvenimo detalių.
Esu paauglys. Negražiai viešai pasijuokiau iš klasės draugės, dėl to ji labai supyko. Suprantu, kad pasielgiau blogai, tačiau nežinau, kaip tinkamai jos atsiprašyti.