Kiek laiko vyras gali apsieiti be sekso?

Pora
Aa+Aa-

Kas gali būti maloniau vyrams už romantišką vakarą ir tokią pat naktį mylimos moters glėbyje. Tačiau gyvenime būna periodų, kai ne tik mylimos, bet apskritai nėra jokios moters šalia. Ką tada daryti? Kiek ilgai galima apseiti be sekso?

Jauniems vyrams svarbiau sekso kiekybė, o ne kokybė

Seksologų manymu, moterys pagal savo fiziologiją, be jokių negatyvių pasekmių, gali gerokai ilgiau apseiti be sekso nei vyrai. Tuo tarpu vyrams kantrybė baigiasi maždaug po trijų savaičių. O moteris gali pakentėti mažiausiai du mėnesius. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, išalkusiam vyrui atsiranda nepasitenkinimas, būdingas nuolatinis susierzinimas,įtampa, nemotyvuoti pykčio priepuoliai. Nors moterų nepasitenkinimas dažniausiai ryškiai pastebimas, nes jos labiau emocingos ir nesugeba susivaldyti.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas skiriasi, kaip apskritai požiūris į seksą. Jei 20 metų vyras – jaunas ir „karštas“, testosteronas liejasi per kraštus ir jis pasirengęs užsiimti tuo reikalu kur tik nori ir su kuo nori. Tuo metu jam didesnę reikšmę turi sekso kiekybė, o ne kokybė. Bet tuo pačiu vyras mokosi, įgyja patirties. Todėl moteris, norinti užmegzti santykius su 20 metų vyru, turėtų būti pasirengusi intymiems santykiams su juo bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Vyresnio amžiaus vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje

Tuo tarpu 30 metų vyras jau ne taip užsiangažavęs ties seksu. To amžiaus vyrams atsiranda kiti prioritetai. Jie didesnį dėmesį skiria karjerai ir šeimai. Iki 30 metų dauguma vyrų sukuria šeimas, susilaukia vaikų. Tada gali atsirasti ir viršvalandžiai darbe, buitinės problemos. Visa tai vargina ir fiziškai sekina. Todėl seksas tampa labiau planuotas, kaip priemonė pašalinti seksualinę įtampą. Tuo gyvenimo periodu kaip niekada atsiranda įvairiapusiško seksualinio gyvenimo poreikis.

O kai vyras priartėja prie 40 metų ribos, jis kaktomuša susiduria su „vidutinio amžiaus krizės“ problema. Seksologų manymu, tarp 30 ir 40 metų vyrų nėra didelio skirtumo, tačiau žvelgiant iš psichologinio taško, skirtumas – didelis. Vyresnio amžiaus vyrai pradeda daugiau laiko skirti savo fizinei formai, rūpintis sveikata. Didžiausia jų baimė – prostatitas ir seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų ne viskas taip ir blogai, nes peržengę 40metų ribą vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje. Todėl, kad tuo metu jie daug didesnį dėmesį skiria ne sekso kiekybei, o kokybei, suprantama ir partnerei.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (36)

Taip pat skaitykite:

​Kodėl mintis apie Kalėdas ne vienam sukelia prieštaringus jausmus? ..

Nemažai žmonių prisipažįsta nemėgstantys Kalėdų, nes šios šventės jiems susijusios su dideliu stresu, šeimos narių ...

​Kaip ištekėti per du mėnesius ..

Ištekėti – didelė problema, kai merginai jau per 30 ir ji yra išbučiavusi daug varlių.

​Įdomūs faktai apie meilę ..

Apie meilę galima kalbėti daug ir vieno teisingo atsakymo, kas ji, kaip ji prasideda ir ko reikia, kad ta meilė truktų ...

​Kaip išvengti kalėdinių barnių? ..

Kalėdos turėtų būti meilės šventė, apmąstymų, ramybės ir santarvės laikas.

​Triukai, kurie pavers jus optimistais (II dalis) ..

Pirmoje straipsnio dalyje radote idėjų, kaip atsikratyti negatyvių minčių.

​Laiminga santuoka be sekso – įmanoma? ..

Turbūt atsakymas – daugiau nei aiškus. Jei nustojote mylėtis, kažkas negerai.

​Kaip socialiniai tinklai pakeitė porų santykius? ..

Anksčiau pavydas kildavo, kai vienas partnerių pastebėdavo kitą flirtuojant su nepažįstamais ar aptikdavo konkretų ...

​Triukai, kurie pavers jus optimistais (I dalis) ..

Kartais visiems pritrūksta optimizmo, ypač lengva tapti savikritišku sau, tačiau kiekvienas, pasinaudodamas paprastais ...

​Britų neurologo Sackso knyga meta provokuojantį žvilgsnį į žmogaus proto gelmes ..

„Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle“ – knyga, kuri 1985-aisiais netikėtai tapo tarptautiniu bestseleriu, o ...

​Ko iš tikrųjų vyrai bijo lovoje ..

Iš tyrimų paaiškėjo, kad tik mažiau nei pusę vyrų jaudina problema, kad jų partnerė nepatiria orgazmo.