Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Kiek laiko vyras gali apsieiti be sekso?

Pora
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Kas gali būti maloniau vyrams už romantišką vakarą ir tokią pat naktį mylimos moters glėbyje. Tačiau gyvenime būna periodų, kai ne tik mylimos, bet apskritai nėra jokios moters šalia. Ką tada daryti? Kiek ilgai galima apseiti be sekso?

Jauniems vyrams svarbiau sekso kiekybė, o ne kokybė

Seksologų manymu, moterys pagal savo fiziologiją, be jokių negatyvių pasekmių, gali gerokai ilgiau apseiti be sekso nei vyrai. Tuo tarpu vyrams kantrybė baigiasi maždaug po trijų savaičių. O moteris gali pakentėti mažiausiai du mėnesius. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, išalkusiam vyrui atsiranda nepasitenkinimas, būdingas nuolatinis susierzinimas,įtampa, nemotyvuoti pykčio priepuoliai. Nors moterų nepasitenkinimas dažniausiai ryškiai pastebimas, nes jos labiau emocingos ir nesugeba susivaldyti.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas skiriasi, kaip apskritai požiūris į seksą. Jei 20 metų vyras – jaunas ir „karštas“, testosteronas liejasi per kraštus ir jis pasirengęs užsiimti tuo reikalu kur tik nori ir su kuo nori. Tuo metu jam didesnę reikšmę turi sekso kiekybė, o ne kokybė. Bet tuo pačiu vyras mokosi, įgyja patirties. Todėl moteris, norinti užmegzti santykius su 20 metų vyru, turėtų būti pasirengusi intymiems santykiams su juo bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Vyresnio amžiaus vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje

Tuo tarpu 30 metų vyras jau ne taip užsiangažavęs ties seksu. To amžiaus vyrams atsiranda kiti prioritetai. Jie didesnį dėmesį skiria karjerai ir šeimai. Iki 30 metų dauguma vyrų sukuria šeimas, susilaukia vaikų. Tada gali atsirasti ir viršvalandžiai darbe, buitinės problemos. Visa tai vargina ir fiziškai sekina. Todėl seksas tampa labiau planuotas, kaip priemonė pašalinti seksualinę įtampą. Tuo gyvenimo periodu kaip niekada atsiranda įvairiapusiško seksualinio gyvenimo poreikis.

O kai vyras priartėja prie 40 metų ribos, jis kaktomuša susiduria su „vidutinio amžiaus krizės“ problema. Seksologų manymu, tarp 30 ir 40 metų vyrų nėra didelio skirtumo, tačiau žvelgiant iš psichologinio taško, skirtumas – didelis. Vyresnio amžiaus vyrai pradeda daugiau laiko skirti savo fizinei formai, rūpintis sveikata. Didžiausia jų baimė – prostatitas ir seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų ne viskas taip ir blogai, nes peržengę 40metų ribą vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje. Todėl, kad tuo metu jie daug didesnį dėmesį skiria ne sekso kiekybei, o kokybei, suprantama ir partnerei.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Žmonių tipai, kurių jums reikia gyvenime

Gyvenime mus supa žmonės, kurių dėka mes jaučiamės laimingi. Dažniausiai tai būna šeima ir tie individai, kurie mus beatodairiškai priima tokius, kokie esame. Visi jie mums yra artimi ir brangūs širdžiai, o laikas, praleistas kartu su jais, neįkainojamas. Bet būna atvejų, kai mes sutinkame įvairius žmones, kurie, net nežinodami to, prisideda prie mūsų laimės. Štai keli žmonių tipai, kurių mums taip reikia, kad pajaustume gyvenimo pilnatvę.
Pavyzdys.

Psichologo komentaras: kaip nustoti kartoti praeities klaidas?

Kaip pabėgti nuo praeities ir nekartoti tų pačių klaidų?
Į naujienų portalo Alfa.lt skaitytojos laišką atsako psichologė Agnė:
Miela skaitytoja,
jūsų klausimas – labai abstraktus, sunku nuspėti, ką būtent jums reiškia noras pabėgti nuo praeities: ar tai – skaudi patirtis, kurią norite pamiršti, ar nenusisekę tarpasmeniniai santykiai, kurie vis dar jus skaudina, ar tai – noras dabar gyventi visai kitaip, nei viskas klostėsi iki šio momento.

Kaip jaučiasi vyrai, kurių moterys uždirba daugiau už juos?

Europos komisijos tyrimas apie moteris IT srityje parodė, kad įvairiuose paslaugų sektoriuose dirbančios moterys sudaro 45 proc. vadovių. Mažiausiai vadovių yra IT sektoriuje, čia vadovaujančias pareigas užima tik 19 proc. moterų. Įvairiuose verslo sektoriuose dirba 54 proc. verslininkių moterų. Organizacijų, kurios linkusios daugiau moterų patikėti vadovaujamas pareigas, kapitalo grąža didesnė 35 proc., o visa grąža akcininkams – 34 proc. didesnė negu kitose panašiose organizacijose.

Ar visada pirmas kūdikis sukelia krizę poros santykiuose?

Dauguma porų karštai trokšta susilaukti savo pirmojo kūdikio, tačiau jie dažniausiai net nenujaučia, kaip smarkiai vaikas pakeis jų santykius.
Neseniai britų psichologai apklausė 3000 jaunų tėvų. Jie skundėsi, kad, atsiradus kūdikiui, sutuoktiniams praktiškai nelieka galimybės pabūti dviese. Jauniems tėvams pavyksta ištrūkti iš namų dviese į kokius nors renginius vidutiniškai 15 kartų per penkerius metus nuo mažylio atsiradimo.

Parodyk vyro kojines – pasakysiu, koks jis

Norite dar vieno būdo, kuris padėtų atskleisti jūsų išrinktojo savybes? Psichologai siūlo atkrepti dėmesį į vyro... kojines! Nesistebėkite, pagal kojines, pasirodo, taip pat galima susidaryti nuomonę apie žmogaus charakterį ir netgi kai kuriuos įpročius.
Jūsų vyriškis mėgsta taškuotas, languotas ir rombo figūromis margintas ryškių spalvų kojines? Galime jums pavydėti, kadangi jis, greičiausiai, yra įdomi asmenybė, kompanijos siela, kompleksų neturintis ir lengvai bendraujantis žmogus.

Sėkmės paslaptis – sugebėjimas klausytis

Sugebėjimas klausytis, kaip ir sugebėjimas pateikti klausimus, yra sėkmingo bendravimo pagrindas. 50–80 proc. savo laiko mes praleidžiame būdraudami ir bendraudami. Apie 45 proc. to laiko mes klausomės, tačiau klausymosi menas mums nėra įgimtas. Jo reikia išmokti.
„Įtakos kitiems žmonėms paslaptis glūdi ne sugebėjime kalbėti, o sugebėjime būti geru klausytoju“, – rašė D. Carnegie.