Kiek laiko vyras gali apsieiti be sekso?

Pora
Aa+Aa-

Kas gali būti maloniau vyrams už romantišką vakarą ir tokią pat naktį mylimos moters glėbyje. Tačiau gyvenime būna periodų, kai ne tik mylimos, bet apskritai nėra jokios moters šalia. Ką tada daryti? Kiek ilgai galima apseiti be sekso?

Jauniems vyrams svarbiau sekso kiekybė, o ne kokybė

Seksologų manymu, moterys pagal savo fiziologiją, be jokių negatyvių pasekmių, gali gerokai ilgiau apseiti be sekso nei vyrai. Tuo tarpu vyrams kantrybė baigiasi maždaug po trijų savaičių. O moteris gali pakentėti mažiausiai du mėnesius. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, išalkusiam vyrui atsiranda nepasitenkinimas, būdingas nuolatinis susierzinimas,įtampa, nemotyvuoti pykčio priepuoliai. Nors moterų nepasitenkinimas dažniausiai ryškiai pastebimas, nes jos labiau emocingos ir nesugeba susivaldyti.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas skiriasi, kaip apskritai požiūris į seksą. Jei 20 metų vyras – jaunas ir „karštas“, testosteronas liejasi per kraštus ir jis pasirengęs užsiimti tuo reikalu kur tik nori ir su kuo nori. Tuo metu jam didesnę reikšmę turi sekso kiekybė, o ne kokybė. Bet tuo pačiu vyras mokosi, įgyja patirties. Todėl moteris, norinti užmegzti santykius su 20 metų vyru, turėtų būti pasirengusi intymiems santykiams su juo bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Vyresnio amžiaus vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje

Tuo tarpu 30 metų vyras jau ne taip užsiangažavęs ties seksu. To amžiaus vyrams atsiranda kiti prioritetai. Jie didesnį dėmesį skiria karjerai ir šeimai. Iki 30 metų dauguma vyrų sukuria šeimas, susilaukia vaikų. Tada gali atsirasti ir viršvalandžiai darbe, buitinės problemos. Visa tai vargina ir fiziškai sekina. Todėl seksas tampa labiau planuotas, kaip priemonė pašalinti seksualinę įtampą. Tuo gyvenimo periodu kaip niekada atsiranda įvairiapusiško seksualinio gyvenimo poreikis.

O kai vyras priartėja prie 40 metų ribos, jis kaktomuša susiduria su „vidutinio amžiaus krizės“ problema. Seksologų manymu, tarp 30 ir 40 metų vyrų nėra didelio skirtumo, tačiau žvelgiant iš psichologinio taško, skirtumas – didelis. Vyresnio amžiaus vyrai pradeda daugiau laiko skirti savo fizinei formai, rūpintis sveikata. Didžiausia jų baimė – prostatitas ir seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų ne viskas taip ir blogai, nes peržengę 40metų ribą vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje. Todėl, kad tuo metu jie daug didesnį dėmesį skiria ne sekso kiekybei, o kokybei, suprantama ir partnerei.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (36)

Taip pat skaitykite:

​7 klausimai, kurie padės sukurti tvirtus santykius
3 ..

Didžiausia ir neatleistina santykių klaida – neišklausyti vienam kito ir stengtis neuždavinėti nereikalingų klausimų.

Jaudinanti staigmena partneriui: erotinis vakarėlis!
8 1

Dauguma vyrų norėtų sulaukti iš savo moters iniciatyvos, impulsų, išradingumo, tačiau to nepasako.

​Mokslininkai pergudravo karalių Saliamoną
3 ..

Tiems, kurie patiria sunkius emocinius sukrėtimus, psichologai siūlo efektyvų triuką – jie pataria tuo metu galvoti ...

​Kas pasidaro su moterimi, kuriai trūksta sekso?
3 1

Pagal paplitusią nuomonę, vyrams yra būtinas reguliarus seksas, o moterys be jo gali apsieiti.

​Ar saugu mylėtis vandenyje?
3 ..

Ne viena pora, norėdama paįvairinti savo santykius, yra pasirinkusi seksą vandenyje.

​10 dalykų, kurių negalima daryti supykus
4 ..

Barnis šeimoje ar konfliktas darbe ne tik ilgam sugadina nuotaiką.

​Buitis moterims sukelia daugiau streso nei darbas
3 ..

Nemažai moterų namuose patiria daugiau streso nei darbe. Tokią nedžiuginančią išvadą padarė amerikiečių mokslininkai iš ...

​Trauka ir komfortas arba – instinktai, emocijos ir protas
..

Kai pradėjau mokytis viliojimo meno, susidūriau su dviem bauginančiomis sąvokomis – trauka ir komfortas.

​10 dalykų, kurių reikia atsisakyti, kad galėtume judėti pirmyn
2 ..

Jei norite, kad gyvenimas taptų geresnis ir greičiau pasiektumėte užsibrėžtų tikslų, turite atsisakyti to, kas stabdo ...

​Psichologo komentaras: kodėl mano vyras slapta susirašinėja su savo „eks“?
2 ..

Sveiki, su vyru santuokoje pragyvenome daugiau nei dešimt metų, auginome vaikus, dėl kvailumo, ambicijų, jaunystės ...