Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Kiek laiko vyras gali apsieiti be sekso?

Pora
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Kas gali būti maloniau vyrams už romantišką vakarą ir tokią pat naktį mylimos moters glėbyje. Tačiau gyvenime būna periodų, kai ne tik mylimos, bet apskritai nėra jokios moters šalia. Ką tada daryti? Kiek ilgai galima apseiti be sekso?

Jauniems vyrams svarbiau sekso kiekybė, o ne kokybė

Seksologų manymu, moterys pagal savo fiziologiją, be jokių negatyvių pasekmių, gali gerokai ilgiau apseiti be sekso nei vyrai. Tuo tarpu vyrams kantrybė baigiasi maždaug po trijų savaičių. O moteris gali pakentėti mažiausiai du mėnesius. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, išalkusiam vyrui atsiranda nepasitenkinimas, būdingas nuolatinis susierzinimas,įtampa, nemotyvuoti pykčio priepuoliai. Nors moterų nepasitenkinimas dažniausiai ryškiai pastebimas, nes jos labiau emocingos ir nesugeba susivaldyti.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas skiriasi, kaip apskritai požiūris į seksą. Jei 20 metų vyras – jaunas ir „karštas“, testosteronas liejasi per kraštus ir jis pasirengęs užsiimti tuo reikalu kur tik nori ir su kuo nori. Tuo metu jam didesnę reikšmę turi sekso kiekybė, o ne kokybė. Bet tuo pačiu vyras mokosi, įgyja patirties. Todėl moteris, norinti užmegzti santykius su 20 metų vyru, turėtų būti pasirengusi intymiems santykiams su juo bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Vyresnio amžiaus vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje

Tuo tarpu 30 metų vyras jau ne taip užsiangažavęs ties seksu. To amžiaus vyrams atsiranda kiti prioritetai. Jie didesnį dėmesį skiria karjerai ir šeimai. Iki 30 metų dauguma vyrų sukuria šeimas, susilaukia vaikų. Tada gali atsirasti ir viršvalandžiai darbe, buitinės problemos. Visa tai vargina ir fiziškai sekina. Todėl seksas tampa labiau planuotas, kaip priemonė pašalinti seksualinę įtampą. Tuo gyvenimo periodu kaip niekada atsiranda įvairiapusiško seksualinio gyvenimo poreikis.

O kai vyras priartėja prie 40 metų ribos, jis kaktomuša susiduria su „vidutinio amžiaus krizės“ problema. Seksologų manymu, tarp 30 ir 40 metų vyrų nėra didelio skirtumo, tačiau žvelgiant iš psichologinio taško, skirtumas – didelis. Vyresnio amžiaus vyrai pradeda daugiau laiko skirti savo fizinei formai, rūpintis sveikata. Didžiausia jų baimė – prostatitas ir seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų ne viskas taip ir blogai, nes peržengę 40metų ribą vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje. Todėl, kad tuo metu jie daug didesnį dėmesį skiria ne sekso kiekybei, o kokybei, suprantama ir partnerei.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​Ekonomijos teorija, arba kaip pamilti save

Kai kurios moterys dėl šeimos gerovės dažnai išsižada daugybės dalykų sau. Pavyzdžiui, brangios kosmetikos, manikiūro ...

​Žudantis pavydas: kaip jo atsikratyti?

Jei moteris nepavydi – vadinasi, nemyli. Kitaip ir būti negali.

​Nepasitikite savimi? Klausykite sunkiojo roko!

Trankios muzikos su stipriais bosais klausymas padeda žmonėms pasijusti stipriems, teigia „Business Standart”.

​Aprengti vyrą nėra lengva

Padovanoti mylimajam švelnų megztinį ar madingą striukę – rizikingas dalykas! Apdovanotasis gali pasijusti sumenkintas ...

​Kaip išsiaiškinti, ar žmogus – narcizas?

Tyrimą atlikę ekspertai išsiaiškino, kad, uždavę žmogui klausimą, ar jis yra savimyla, sužinosite tiesą, praneša ...

​9 blogi įpročiai, kurių derėtų atsisakyti

Naujienų portalas Time.com siūlo atsikratyti blogų įpročių ir taip padidinti savo produktyvumą, padedant sau sutaupyti ...

Psichologo komentaras: kaip bendrauti su pykčio nevaldančiu žmogumi?

Kaip elgtis, jei partneris cholerikas ir kartais įsiutęs rėkauja ir stipriai emociškai reaguoja, nors situacija nėra tokia aštri?

Į naujienų portalo Alfa.lt skaitytojos laišką atsako psichologė Agnė:
Visi žmonės skirtingi. Vieni pasijutę kažkaip nesmagiai slepiasi ir nori pabūti vieni, kiti nesustodami kalba ir nori viską išpasakoti, dar kiti bando meluoti sau ir maskuodami savo jausmus išlieja pyktį ant artimųjų.

​Kiek pasaulyje tyrų žmonių?

Lygiai nė vieno, tvirtina mokslininkai psichologai, meluoja visi.

​8 užslėpto smurto bruožai

Moterys, kartais to net nežinodamos, tampa užslėptos prievartos šeimoje aukomis.

​Sekso krizė: ką daryti?

Sutuoktinių lytinio gyvenimo krizė niekada neprasideda staiga.