Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Kiek laiko vyras gali apsieiti be sekso?

Pora
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Kas gali būti maloniau vyrams už romantišką vakarą ir tokią pat naktį mylimos moters glėbyje. Tačiau gyvenime būna periodų, kai ne tik mylimos, bet apskritai nėra jokios moters šalia. Ką tada daryti? Kiek ilgai galima apseiti be sekso?

Jauniems vyrams svarbiau sekso kiekybė, o ne kokybė

Seksologų manymu, moterys pagal savo fiziologiją, be jokių negatyvių pasekmių, gali gerokai ilgiau apseiti be sekso nei vyrai. Tuo tarpu vyrams kantrybė baigiasi maždaug po trijų savaičių. O moteris gali pakentėti mažiausiai du mėnesius. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, išalkusiam vyrui atsiranda nepasitenkinimas, būdingas nuolatinis susierzinimas,įtampa, nemotyvuoti pykčio priepuoliai. Nors moterų nepasitenkinimas dažniausiai ryškiai pastebimas, nes jos labiau emocingos ir nesugeba susivaldyti.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas skiriasi, kaip apskritai požiūris į seksą. Jei 20 metų vyras – jaunas ir „karštas“, testosteronas liejasi per kraštus ir jis pasirengęs užsiimti tuo reikalu kur tik nori ir su kuo nori. Tuo metu jam didesnę reikšmę turi sekso kiekybė, o ne kokybė. Bet tuo pačiu vyras mokosi, įgyja patirties. Todėl moteris, norinti užmegzti santykius su 20 metų vyru, turėtų būti pasirengusi intymiems santykiams su juo bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Vyresnio amžiaus vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje

Tuo tarpu 30 metų vyras jau ne taip užsiangažavęs ties seksu. To amžiaus vyrams atsiranda kiti prioritetai. Jie didesnį dėmesį skiria karjerai ir šeimai. Iki 30 metų dauguma vyrų sukuria šeimas, susilaukia vaikų. Tada gali atsirasti ir viršvalandžiai darbe, buitinės problemos. Visa tai vargina ir fiziškai sekina. Todėl seksas tampa labiau planuotas, kaip priemonė pašalinti seksualinę įtampą. Tuo gyvenimo periodu kaip niekada atsiranda įvairiapusiško seksualinio gyvenimo poreikis.

O kai vyras priartėja prie 40 metų ribos, jis kaktomuša susiduria su „vidutinio amžiaus krizės“ problema. Seksologų manymu, tarp 30 ir 40 metų vyrų nėra didelio skirtumo, tačiau žvelgiant iš psichologinio taško, skirtumas – didelis. Vyresnio amžiaus vyrai pradeda daugiau laiko skirti savo fizinei formai, rūpintis sveikata. Didžiausia jų baimė – prostatitas ir seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų ne viskas taip ir blogai, nes peržengę 40metų ribą vyrai dažnai būna puikūs meilužiai lovoje. Todėl, kad tuo metu jie daug didesnį dėmesį skiria ne sekso kiekybei, o kokybei, suprantama ir partnerei.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​Kaip išsaugoti lytinių santykių malonumą iki senatvės?

Kiekviena ištekėjusi moteris gali mėgautis seksu iki senatvės, jei įsisąmonins kelias paprastas, tačiau labai svarbias ...

​Dažniausios auklėjimo klaidos, kurias daro tėvai

„Tobuli tėvai yra košmaras!“ – sako žymus danų šeimos terapeutas Jesperas Juulas.

​Psichologo komentaras: negaliu susitaikyti su vyro netektimi ir jaučiuosi kalta

Negaliu susitaikyti su vyro netektimi, kuris pasitraukė iš gyvenimo.

​Kokius komplimentus moterys vertina labiausiai?

Sakoma, kad moterys myli ausimis.

​Kaip demaskuoti neištikimą partnerį?

Sužinojusios, kad vyras apgaudinėja, dauguma moterų išgyvena šoką. Dar labiau jos kenčia, kai jis neprisipažįsta ...

​Kaip paprasti dalykai gali pakeisti mūsų gyvenimą?

Mes tiek pripratę prie savo gyvenimo būdo, kad mums net į galvą nešauna ką nors daryti kitaip nei paprastai.

​Kokias erotines fantazijas kuria vyrai?

Kaip ir kada geriausia išsiaiškinti slapčiausius vyro troškimus? Seksologai tvirtina, jog tinkamiausias momentas ...

​Kokia moteris gali išvesti vyrą iš proto?

Kokia moteris gali išvesti vyrą iš proto?Ar verta demonstruoti savo pavydą? Ką apie tai mano psichologai? Ar žinote, ...

​4 vienatvės mitai: tikėti ar ne?

Ar gyventi vienam – tragedija? Anaiptol ne, tvirtina amerikiečių sociologas Ericas Klinenbergas.

​Kaip padidinti moterišką seksualumą?

Kanados psichologė Lori Brotto sukūrė programą, kaip padidinti seksualinį imlumą moterims, kurių libido yra per žemas. ...