Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Ar tavo vaikinas nėra gėjus?

Sutikus moterį pirma jo mintis - SEKSAS!
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Kiri Blakeley manė, kad žino viską apie savo sužadėtinį. Tada jis nusprendė atskleisti vieną didelę savo paslaptį. Jis pasakė: „Mums reikia pasikalbėti“. Prieš tai, kai žurnalistės Kiri Blakeley sužadėtinis ištarė šiuos žodžius, moteris neturėjo nė mažiausios nuojautos, kad jos artimiausias žmogus jau dvejus metus mylisi su kitais vyrais. Neseniai moteris išleido savo memuarų knygą „Can’t Think Straight“, kuriame atvirai dalinasi savo emocijomis, patirtimi ir vaikino prisipažinimu, kad jis yra gėjus.

Ar galėtumėte papasakoti apie tą momentą, kai jūsų sužadėtinis Aaronas prisipažino, kad yra gėjus?

Buvo 11 valanda vakaro, aš ruošiausi eiti miegoti, o Aaronas žiūrėjo televizorių. Kaip visada jis žiūrėjo verslo ir ekonomikos kanalą. Staiga, jis mane pakvietė ir pasakė: „Kiri, mums reikia pasikalbėti“. Jo balsas skambėjo formaliai ir keistai. Aš atėjau į svetainę. Jis pasakė: „Šiuo metu aš turiu nemažai klausimų dėl savo seksualinės orientacijos. Negaliu atsikratyti minčių apie tai, kad esu su kitu vyru“. Aš nusijuokiau, nes pamaniau, kad jis juokauja. Tada jis susiraukė ir dar labiau surimtėjo. Per mano kūną perbėgo stingdantis šaltis. Aš atsidariau vyno butelį, pradėjau rūkyti vieną cigaretę po kitos ir su ašaromis akyse klausinėjau jo visą naktį. Pokalbis truko iki ryto. Po kelių dienų buvau išverkusi visas savo ašaras. Ryžausi jį išspirti iš namų.

Kodėl jis visus dešimt metų apsimetinėjo esantis įprastos seksualinės orientacijos?

Aarono seksualinė orientacija nuolatos kito. Jis nebuvo tikras, kad yra gėjus (tai jis visą laiką neigė). Anksčiau jis nenorėjo to prisipažinti, nes bijojo mane prarasti. Kai jis pagaliau man viską papasakojo, įsilaužiau į jo elektroninį paštą ir ten aptikau ne tik homoseksualios pornografijos, tačiau ir laiškų nuo jo meilužių. Supratau, kad visi tie vyrai gyvena dvigubą gyvenimą. Jų laiškai nebuvo tiesiog fantazijos, tai buvo realybė. Kai perskaičiau, ką Aaronas jaučia savo partneriams, suvokiau, kodėl jis nusprendė man prisipažinti. Mes buvome susižadėję 9 metus ir jau rengėmės tuoktis. Manau, kad spaudimas dėl santuokos ir paskatino jį prisipažinti.

Kaip pastebėti, kad vaikinas yra gėjus ir apgaudinėja?

Na, pavyzdžiui, mūsų seksualinis gyvenimas pamažu sulėtėjo. Tačiau mes drauge esame labai ilgai, todėl pamaniau, kad tai natūralu. Labiausiai klaidinantis faktas yra tai, kad kai mes mylėdavomės, jis neturėdavo absoliučiai jokių problemų. Labai dažnai gėjai iš viso nepatiria seksualinio susijaudinimo su moterimis, tačiau Aaronas nebuvo vienas iš jų. Jis netgi užsiaugino barzdą ir atsisakė ją nusiskusti. Tik vėliau aš atradau, kad jis jautė fetišą plaukuotiems vyrams. Taip pat keistas dalykas yra tai, kad Aaronas yra labai vyriškas ir raumeningas vyras, ypač giliu ir žemu balsu. Jis žaidžia futbolą, dėvi sukritusius drabužius, nenaudoja jokios vyriškos kosmetikos. Apie problemas poroje gali pasufleruoti vaikino keistas elgesys, nutolusios emocijos, išėjimai iš namų, keisti telefono skambučiai vidury nakties. Kas šlykščiausia, prieš jam grįžtant iš darbo, mes pasikalbėdavome telefonu, tada jis grįždamas namo aplankydavo vieną iš meilužių, su kuriais susipažindavo internete, pasimylėdavo su juo, tada nuvažiuodavo į parduotuvę, nupirkdavo pieno ir grįždavo pas mane. Visada laiku, visada nevėluodamas jis man nekėlė jokių įtarimų. Gėjams neištikimybę yra lengva nuslėpti, nes jų partneriai supranta, kad turi laikyti paslaptį. Vėliau, mums išsiskyrus, Aaronas man sakė: „Gėjams seksas yra lengvoji dalis. Jį gauna visi be didelių problemų.“

Kaip reagavo draugai ir tavo šeima?

Kad pasijausčiau geriau visiems aplinkiniams ištauškiau, kad Aaronas yra gėjus. Tai nebuvo labai žeminantis jį faktas ir visi, kas sužinojo patyrė šoką. Jei kiti žmonės buvo apgauti, matyt, aš galiu sau atleisti, kad pati buvau apkvailinta. Tačiau mano tėvai negalėjo patikėti, jie neigė tą faktą. O jo šeima ir draugai džiaugėsi šiuo faktu ir jį palaikė. Ypač jo lesbietė sesuo.

Dėl ko tau yra labiausiai pikta?

Faktas, kad vaisingiausius savo gyvenimo metus aš iššvaisčiau su gėjumi mane liūdina, nes vaikai man visada buvo prioritetas. Labiausiai aš pykau dėl to, kad net kelis metus jis mane apgaudinėjo ir man melavo. Taip pat mano sveikatai kėlė grėsmę. Pykstu dėl to, kad jis nupirko mums butą ir mano seneliams aiškino, kad mes būtinai susituoksime. O visą tą laiką jis mylėjosi su kitais vyrais.

Kaip tu toliau gyvenai?

Aš pasinėriau į žurnalistės darbą. Dėl streso praradau daug svorio, mano akys visada buvo paraudusios ir užtinusios. Kurį laiką atrodžiau kaip zombis. Išėjusi į gatvę prarasdavau koordinaciją ir kelis kartus vos nepakliuvau po ratais.

Savo knygoje rašote, kad pajautėte „priklausomybę seksui“. Ar galite tai paaiškinti?

Aš tapau priklausoma nuo sekso tiesiogine to žodžio prasme. Tai mano organizmui suteikdavo didelį dopamino pliūpsnį, tokį patį, kokį padaro alkoholis ir narkotikai mūsų smegenims. Šeštadienio vakarą aš nebegalėdavau nusėdėti namuose su knyga. Aš taip troškau sekso, kad galėdavau nagais nusidirti odą. Vienintelė išeitis būdavo pasipuošti, eiti į barą ir ten susirasti vyrą.

Kaip Aaronas jautėsi po to, kai tu išleidai knygą ir atskleidei visą istoriją?

Jis nepyksta ir mane palaiko. Keista, tačiau kai aš buvau labiausiai palūžusi žmogus, kuris mane labiausiai palaikė ir man padėjo, buvo Aaronas. Jis leisdavo jam paskambinti ir išsirėkti. Galiausiai aš gerbiu jo atvirumą, tik tai galėjo būti kiek anksčiau.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

10 gero skonio taisyklių

Turbūt nė vienai moteriai netrūksta noro gerai atrodyti, o sugebėjimų turi ne kiekviena. Kad įsitikintume tuo, užtenka pažvelgti į neskoningai ir neretai vienodai apsirengusiųjų minias, vaikštinėjančias mūsų gatvėmis.
Pavasarį ir vasarą, kai nusivelkame kailinius ir praktiškas striukes, tai ypač krenta į akis. Spalvų margumynas ir stilių neatitikimas gali įvaryti depresiją ne vienam drabužių dizaineriui.

​Ko nereikėtų sakyti nutraukiant santykius?

Pasibaigus meilei ir skiriantis, reikėtų susilaikyti nuo žodžių, kurie įskaudintų ar apsunkintų ir taip nelengvą situaciją.
Visi norime tikėti amžina meile, tačiau gyvenimas kartais tą tikėjimą stipriai pakoreguoja. Besiskirdami mylimieji gali prisakyti vienas kitam ne itin malonių dalykų, tikėdami, kad daugiau su tuo žmogumi niekada nesusitiks.

Atostogos kelia grėsmę porų santykiams?

Bendros atostogos puikiai parodo, ko verti poros santykiai. Jei vyras ir moteris per atostogas sutaria gerai, jiems pavyks darniai sugyventi ir kasdienybėje.
Neseniai susipažinusios poros prieš vedybas būtinai turėtų išvykti kartu į kelionę. „Jei abiem pavyks harmoningai praleisti atostogas, tai bus ženklas, kad jų santuoka gali susiklostyti laimingai“, – sako vokiečių komunikacijos psichologas ir psichoterapeutas Dariushas Barsfeldas iš Darmštato.

Psichologo komentaras: mano vaikas meluoja

Ką daryti, jei vaikas pradėjo dažniau meluoti?
Į naujienų portalo Alfa.lt skaitytojos laišką atsako psichologė Agnė:
Meluoja visi. Tiesmukiška, tačiau teisinga. Meluoti moka net vos dviejų metų sulaukęs mažylis. Tik jo melas skiriasi nuo to, kurį kuria suaugęs žmogus. Ir nors melas egzistuoja bene kiekvieno žmogaus gyvenime, visai nenoriu pasakyti, kad melas geriau nei tiesa. Nebent tais atvejais, kai meluodamas žmogus siekia kitą apsaugoti ir apginti.

Kur ieškoti „G taško“?

Daugiau kaip šešis dešimtmečius mistinis „G taškas“ kelia mokslininkų diskusijas ir jaudina viso pasaulio poras. Ne visiems jį pavyksta atrasti, todėl daug kam kyla abejonių, ar iš tiesų „G taškas“ egzistuoja.
Pirmą kartą „G tašką“ aprašė dr. Ernstas Grafenbergas 1950 metais. Jis teigė, kad egzistuoja tam tikra zona makšties sienelėje, kurią stimuliuojant moteris patiria orgazmą.

Kokios spalvos marškiniai lemia sėkmę?

Norite tapti sėkmės džentelmenu? Tada nešiokite tam tikros spalvos marškinius, pataria Amerikos specialistai.
Vyrai, darbe nešiojantys rožinės spalvos marškinius, paprastai uždirba daugiausia iš visų kolegų, besirenkančių labiau tradicines marškinių spalvas. Be to, rožinių marškinių savininkai pasižymi aukštesne kvalifikacija ir sulaukia daugiau dėmesio iš dailiosios lyties kolegių.

Geriausias laikas seksui – ankstyvas rytas!

Posakis „Laimingi laiko neskaičiuoja“ gali būti teisingas, bet mokslininkai ir gydytojai tvirtina, kad gyvenimas pagal laikrodį tikrai padarys mus laimingesnius ir sveikesnius.
7.22 val. ŽADINTUVAS.
Suaugusiam žmogui patariama kiekvieną naktį miegoti ne mažiau nei 7–8 valandas. Vestminsterio universiteto mokslininkai atliko eksperimentą ir pastebėjo, kad žmonės, kurie keliasi nuo 5.22–7.21 val., patiria didesnį stresą, nes jų organizmas pagamina daugiau streso hormono – kortizolio.

Kaip muzika ir spalvos veikia seksą?

Seniai žinoma, kad spalva veikia dvasinę žmogaus būseną, nuotaiką ir savijautą. Baldai, sienos, užuolaidos – visa tai gali ir slėgti, ir atpalaiduoti, ir sujaudinti.
Žmonėms, prieš pradedant įrenginėti miegamąją ar perkant naują patalynę, reikėtų įsiklausyti į specialistų pastebėjimus.
Spalvos
Ypač seksualiems ir į išdavystes linkusiems žmonėms miegamajame reikia turėti bet 2 salotinės spalvos daiktus ar dekoro elementus.

10 dažniausių darbo pokalbio klaidų

Apsidžiaugėte, kai sulaukėte skambučio ir pasiūlymo atvykti į darbo pokalbį. Jums atrodė, kad pokalbis pavyko puikiai ir netrukus gausite pasiūlymą, bet telefonas tyli. Ką padarėte ne taip?
Visiems žmonėms būdingos tos pačios klaidos. Jei norite pasirodyti geriau nei kiti, turite žinoti, ko per darbo pokalbį negalima daryti.
10 dažniausių darbo pokalbio klaidų:
1. Ateiti į darbo pokalbį nepasirengus.

Kada konkurencija tarp darbuotojų peržengia ribas?

Situacija, kai keli darbuotojai susibičiuliauja, padeda vienas kitam, tačiau su kitais komandos nariais nesidalija būtina informacija, netgi kliudo jiems dirbti, nes nori atrodyti pranašesni, daugiau uždirbti ir dėl to nesidrovi lipti per galvas, tikrai žinoma daugeliui. Ar visada konkuruoti yra blogai? Kodėl ir kada konkurencija tampa nesveika?
Kalbamės su viešosios įstaigos „GEBU“ psichologe Lina Gervinskaite-Paulaitiene.