Astrologas Globa: tikroji krizė pasaulį užgrius 2014-ais metais

Pavelas Globa  (TV3 nuotr.)
Aa+Aa-

Kadaise savo prognozėse labai tiksliai išpranašavęs būsimą kelto „Estonia“ katastrofą, dolerio kurso kritimą, Barako Obamos pergalę Amerikos prezidento rinkimuose ir rugsėjo 11-osios tragediją Pavelas Globa nuspėjo ir Lietuvos ateitį.

Istoriko išsilavinimą turintis vienas garsiausių pasaulyje astrologų ne kartą žmoniją įspėjo apie laukiančius kataklizmus ir katastrofas, neretai, ypatingų jo sugebėjimų dėka, nelaimių pavykdavo ir išvengti.

P. Globos prieš kelerius metus lietuviams išsakytos astrologinės prognozės taip pat buvo neįtikėtinai taiklios. „P. Globa gerokai iš anksto numatė televizijos ryklio Arūno Valinsko žygį į politiką, Viktoro Uspaskicho nemalonumus ir tai, kad mūsų šalies prezidente bus moteris”, – tuometinį susitikimą su garsiuoju rusu prisimena jį kalbinęs žurnalistas Edvardas Žičkus, kurio Maskvoje parengtas interviu sukėlė kalbų audrą Lietuvoje.

<

Kai vos kelios dienos prieš didžiąsias metų šventes laidos „Gyvenimas yra gražus” kūrėjai Rusijos sostinėje aplankė P. Globą, astrologas žurnalistus pasitiko plačiai šypsodamasis.

„Juk sakiau, kad jūsų šalį valdys moteris. Pažvelgęs į Dalios Grybauskaitės horoskopą, galiu drąsiai tvirtinti, kad ji šioms pareigoms nepaprastai tinka. Lietuviai neprašovė. Tačiau žmonės be reikalo džiaugiasi, kad krizė jau baigėsi. Tai, ką neseniai teko išgyventi ne tik lietuviams, bet ir daugelio kitų valstybių žmonėms, yra niekis, palyginus su tuo, kas visų laukia netolimoje ateityje. Tikroji krizė pasaulį užgrius 2014-ais metais. Dabar laiką reikia išnaudoti pasiruošimui – sutvarkyti sistemą, kuri padėtų atlaikyti užgriūsiančius sunkumus”, – filmavimo metu įspėjo 57-erių vyras, dar prieš penketą metų prakalbęs apie 2008-aisiais pasaulį sudrebinusią krizę.

Žvelgdamas į žvaigždžių žemėlapį, P. Globa papasakojo, kas ateinančiais metais laukia Lietuvos žmonių, šalies vadovų bei populiariausių žvaigždžių. Jau šį pirmadienį 20.30 val. TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus žiūrovai“ išgirs tiesius atsakymus, kaip sutikti Naujuosius, kad jie būtų sėkmingesni, sužinos, kaip ir kada turėtų baigtis garsioji Kedžių istorija.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (5)

Taip pat skaitykite:

Žinomi atlikėjai dainavo su talentingais vaikais 2

Antrąją Kalėdų dieną žinomiems atlikėjams teko prieš lipant į sceną susidoroti ne tik su savo, bet ir su jų partneriais vienam koncertui tapusių vaikų jauduliu. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas vilniečius ir sostinės svečius sukvietė į fondo globojamų kaimo mokyklų vaikų ir žinomų Lietuvos atlikėjų koncertą.

Kazlauskaitė gimtadienį švenčia Laplandijoje 15

Gruodis žinomų dainininkų Livetos ir Petro Kazlauskų dukrai Ingridai – stebuklingas mėnuo. Mergina juokiasi, kad savo mamai yra pati tikriausia Kalėdų Senio dovana: juk gimė antrąją Kalėdų dieną. Štai kodėl gimtadienio sveikinimai pradeda piltis jau nuo gruodžio pradžios. Šįkart I. Kazlauskaitės draugai sugalvojo ypatingą staigmeną – padovanojo jai kelionę į Laplandiją.
„Man svarbiausias dėmesys ir tai, kad draugai, artimieji mane myli ir nepamiršta.

Valinskienė įsisiurbė į lūpas Skambinui 56

Šokti ir versti vyrus prakaituoti demonstruojant gilias iškirptes? LNK projekto „Kviečiu šokti“ vedėja Inga Valinskienė gali ir geriau! Šeštadienį tiesioginio eterio metu moteris pabučiavo šokėjų poras vertinusį komisijos narį Saulių Skambiną – taip įsisiurbė jam į lūpas, kad vaikinas kurį laiką raudonavo. Nenuostabu: jam teko proga iš labai arti žvilgtelėti į moters iškirptę. Situaciją stebėjusiems kitiems komisijos nariams bučinys pasirodė kiek dviprasmiškas.

Visa tiesa apie auksinio šefo Samėno Kūčių stalą 6

Gurmaniškus patiekalus gaminančio garsaus virtuvės šefo Kūčių stalas gali būti kuklus – keli tradiciniai lietuviški valgiai ir paties gamintas kisielius. Tai bus pirmosios L. Samėno šeimos Kūčios savuose namuose.
Už tradicijų išlaikymą
Per dvylika metų, kuriuos gyvena kartu su žmona, L. Samėnas šventėms nuolat važiuodavo tai pas jos, tai pas jo giminaičius.
Ten visada skanaudavo „lietuvio standartu“ Lino pavadintais patiekalais.

Brolis Astijus: per Kūčias svarbiausia šeimos jausmas 3

Per 20 kunigystės metų pranciškonų vienuolis Astijus Kungys įprato du kartus sėsti prie Kūčių stalo. Vieną – su broliais vienuolyne, kitą – savo tėvų namuose. Nors turi dvi šeimas, prisimindamas vaikystės Kūčias, dvasininkas pasigenda savo artimųjų.
„Per Kūčių vakarienę ne tiek tradicijos, kiek šeimos jausmas, tėvo autoritetas, šeimos ryšys per tėtį ir mamą su broliukais ir sesute visuomet buvo svarbiausias. Vaikystėje atrodo, kad švenčių lauki dėl kitų dalykų, bet vėliau viską supranti.

Susijusios naujienos

Astrologas Globa pranašavo: 2014 Ukraina bus padalyta į tris dalis ..

Pavelas Globa 2014-aisiais žada cunamius ir žemės drebėjimus ..

Astrologas Pavelas Globa žino, kas įvyks 2012.12.21 lygiai vidurnaktį? 33

Astrologas Pavelas Globa: pasaulio pabaigos nebus! 7