„Išsipildymo akcija 2010“ kviečia į garsių fotografų parodą

„Išsipildymo akcijos“ filmo „Kalėdų pasaka“ filmavimas (Jolantos Barščevičiūtės nuotr. )
Aa+Aa-

Lapkričio pradžioje prasidėjusiai aštuntajai TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijai“ geros valios žmonės trumposiomis žinutėmis, skambučiais ir pervesdami pinigus į akcijos sąskaitą jau suaukojo 150 tūkstančių litų.

Už šiųmetei akcijai suaukotus pinigus globos namų mažyliams bus taisomi dantukai, tikrinama rega, perkami akinukai, sunkiai sergantiems vaikams bus kompensuojamos reabilitacijos programos – masažai, mankštos, gydomieji baseinai. Taip pat bus perkamos būtiniausios reabilitacinės priemonės globos namams. Nebus pamiršti ir tėvelius turintys vaikučiai – tikro stebuklo šiuo metu laukia ypač sunkiai sergantys ligoniukai, kuriems reikalinga speciali pagalba ir didelės lėšos.

Šventiniu Kalėdų laikotarpiu mažųjų ligoniukų, taip pat ir visų geros valios žmonių, lauks ne tik svajonių išsipildymo akimirka, o ir kasmetis „Išsipildymo akcijos“ aukojimo telemaratono finalas per TV3 – įspūdingas muzikinis kino filmas „Kalėdų pasaka“ su garsiausiomis šalies muzikos, šokio ir scenos žvaigždėmis, grupėmis: su „69 Danguje“, „Kastaneda“, „Studentėmis“, „Tina dance“, „Neo“, TV3 projekto „Šok su manimi“ komanda – Vytautu Šapranausku, Jurijumi Smoriginu, Ona Kolobovaite ir Andriumi Butkumi, TV3 laidos „Dar pažiūrėsim“ talentais Audriumi Bružu, Rimante Valiukaite ir Ramūnu Cicėnu, dainininkais Deiviu, Česlovu Gabaliu, Linu Adomaičiu, Atlanta, Lina Joy, Neringa Čereškevičiene, Liudu Mikalausku, Laima Lapkauskaite, Pauliumi, Žilvinu Žvaguliu, TV3 serialo „Naisių vasara“ aktoriumi Aurimu Žvyniu, kolektyvu „Sare Roma“, Kauno choru ir kitais. Specialus vaidmuo telemaratono finale teks akcijos globėjai Nomedai Marčėnaitei, Marijui Mikutavičiui, Jurgitai Jurkutei ir Ričardui Doveikai.

<

Kad laikas iki Kalėdų ir šventinių renginių neprailgtų, gruodžio 3 dieną 16.00 val. „Išsipildymo akcija 2010“ pakvies į specialią projekto nuotraukų parodą šiuolaikiniame laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama“ – net aštuoni garsūs šalies fotografai – Monika Požerskytė, Tomas Kauneckas, Vaidotas Grigas, Oksana Točickaja, Vygantas Legerpušis, Romualdas Vaitkus, Faustas Augustinas ir Gediminas Bartuška su komandomis lankėsi įvairiuose šalies globos namuose, supažindino vaikus su fotografijos meno paslaptimis – tiek su teorija, tiek su praktika. Įspūdingiausios akimirkos iš šių „kūrybinių dirbtuvių“ kaip tik ir bus eksponuojamos parodoje.

Be to, nuo gruodžio 3 dienos šalies globos namai rengia „Atvirų durų“ dienas – globos namuose augantys vaikučiai drauge su globos namų vadovais, pedagogais, auklėtojais kviečia visus geros valios žmones ateiti į globos namus pažiūrėti vaikučių paruoštų šventinių programų, pasilabinti ir tiesiog pabūti drauge. Globos namų „Atvirų durų“ dienų grafikėlius ir šventinių renginių programas rasite akcijos internetiniame tinklalapyje.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Zuoko bendražygis: svarbiausia – laiku užsimerkti 55

Į sostinės merus pretenduojančiam organizacijos „Taip“ lyderiui Artūrui Zuokui „padėti“ traukti Vilnių iš duobės turėtų ir buvęs savivaldybės klerkas Valdas Klimantavičius.

Abiturientų egzaminų sesija prasidės gegužės 7-ąją 5

Šiemetiniams abiturientams brandos egzaminų sesija prasidės anksčiau nei egzaminus laikiusiems praėjusiais mokslo metais.
Sesija prasidės vokiečių kalbos egzaminu gegužės 7-ąją ir baigsis chemijos egzaminu birželio 16-ąją, pranešė Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM). Praėjusį pavasarį pagrindinė egzaminų sesija prasidėjo gegužės 31-ąją ir baigėsi birželio 19-ąją.
Pakartotinė egzaminų sesija šiemetiniams abiturientams baigsis liepos 8-ąją - viena diena vėliau nei jų pirmtakams.

„Real“ futbolininkų autobusas apmėtytas akmenimis 1

Nors į Barseloną atvykusius Madrido „Real“ futbolininkus kiek netikėtai pasitiko 2 tūkstančiai plojančių aistruolių, vėliau paaiškėjo, kad tai tebuvo vakaro pradžia.
Prie viešbučio ekipos autobusą užpuolė nedidelė grupė radikalų, kurie mėtė akmenis bei sudaužė stiklą. Be to, akmuo pataikė į vieną „Real“ apsaugos darbuotojų.
Tiesa, daugiau sužeidimų pavyko išvengti ir futbolininkai sėkmingai pasiekė savo kambarius.

Reklaitis: vien Messi arba Ronaldo akcentavimas gali tapti mirtina klaida ..

El Clasico“ nepalieka abejingų ir Lietuvoje - šio vakaro dvikovos laukia kiekvienas futbolu besidomintis aistruolis.
Apie tai, ko galime tikėtis šį vakarą, kalbėjomės su „Viasat Sport Baltic“ komentatoriumi Gediminu Reklaičiu.
„Tai bus vienos sunkiausiai nuspėjamų rungtynių tarp dviejų geriausių planetos komandų,- sakė Reklaitis. - Nežinau, kas šiuo metu galėtų pasipriešinti „Barcelona“ arba „Real“ ekipoms - manau, kad jos laimėtų prieš bet ką iš Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ar tos pačios Anglijos.

Saudo Arabijos karalius ragino JAV pulti Iraną 2

Saudo Arabijos karalius Abdullah ragino Jungtines Valstijas pulti Iraną ir sužlugdyti jo vykdomą branduolinę programą, nurodoma JAV dokumentuose, kuriuos nutekino tinklalapis „WikiLeaks“, o sekmadienį paskelbė kai kurie dienraščiai.

Susijusios naujienos

Besitęsianti „Išsipildymo akcija“ jau pradėjo dalyti pirmąsias gerumo dovanas ..

2013-ųjų „Išsipildymo akcija“ – suaukota pusė milijono litų 4

„Išsipildymo akcijos 2012“ globojamiems vaikams jau paaukota 2,1 mln. litų, aukojimas tęsiasi 1

Jubiliejinė „Išsipildymo akcija 2012“ bus tiesiogiai transliuojama ir internetu ..

„Išsipildymo akcija 2012“ pakvietė į atvirų durų dienas vaikų globos namuose Lietuvoje ..

Julija Janus „Beatos virtuvėje“ ėmėsi šokoladinio suflė gamybos ..

Kęstas Rimdžius – net tik geras stilistas, bet ir kepėjas ..

Jau rytoj prasidės aukojimas jubiliejinei dešimtajai „Išsipildymo akcijai“ ..

„Išsipildymo akcijos“ įkvėpta dainininkė Veronika Gordijevskaja: žmonių prigimtis yra daryti gera ..

„Išsipildymo akcijos“ ambasadorė Beata Nicholson: vaikus paremkime smaližiaudami! 1