Bikinis iš paplūdimio smėlio

 „Roll Sand” bikinis
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

Tik pamanykite, yra merginų, kurios viešuose paplūdimiuose nori visisškai apsinuoginti, tačiau joms tai draudžia įstatymai. Už viešosios tvarkos pažeidimus baudžiami žmones, apnuoginantys savo lytinius organus viešumoje.

Ką daryti toms, kurios trokšta patinkančiam vaikinui paplūdimyje pademonstruoti visus savo privalumus?

Išeitis jau yra! Merginos gali rinktis „Roll Sand” bikinius, kurie intymias vieteles pridengia tik paplūdinio smėlio imitacijomis.

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (7)

Taip pat skaitykite:

Kitai vasarai – dvigubų „stringų“ bikiniai 2

Japonijos dizainerė San-ai pristatė naujausią, vasarai skirtų apatinių drabužių ir maudymosi kostiumėlių kolekciją „San-ai 2011“. Tokijuje pristatytą kolekciją žaismingai papildė keli Kalėdoms skirti apatinių drabužių modeliai, pasiūti žaismingų ir seksualių Kalėdų išsiilgusioms damoms.
Viena didžiausių San-ai kolekcijos naujovių, skirtų ateinančiai vasarai, – tai dviejų dalių kelnaitės su juostele, skirtos dėvėti paplūdimyje.

Įspūdingas pasirodymas su bikiniu lietuvei sėkmės „Mis Pasaulis 2010“ nelėmė 46

60 kartą vykstančiame grožio konkurse „Mis pasaulis“ rungėsi 115 gražiausių pasaulio merginų. Kinijoje merginos praleido beveik tris mėnesius, kur lankėsi parodose, koncertuose, susipažino su Kinijos kultūra ir gyventojais. Lietuvos atstovė Gritė Maruškevičiūtė neliko nepastebėta.Išankstinio bikinių konkurso renginyje „Mis paplūdimio gražuolė“ lietuvaitė pateko tarp keturiasdešimt seksualiausių merginų.

Pasitikėjimo savimi suteikianti bikinio zonos tatuiruotė 94

Jei paklaustum, kokia „karščiausia“ 2010 metais atsiradusi aksesuarų mada, aš nedvejodama pasakyčiau, kad „vajazzling‘as“.Kyla klausimas, kas tai? Viskas labai paprasta: 2010 matų sausio mėnesį Jennifer Love-Hewitt pristatė dar neregėtą tatuiruočių madą – kristalais tatuiruotą bikinio sritį.
Moteris šiam aksesuarui išleido ne vieną tūkstantį dolerių, nes jos tatuiruotė puošta „Swarovski“ kristalais. Aktorė ir modelis teigė, kad tatuiruotę pasidaryti paskatino skyrybos su vaikinu.

Kitą vasarą rinksimės „stringbikinius“? 112

Bikiniai, monokiniai, vienos dalies maudymosi kostiumėliai, sportiniai bikiniai... Kostiumėlius maudynėms galime pasirinkti iš gausybės modelių, tačiau tokio, kokį siūlo Japonijos erotinių prekių parduotuvės – dar nematėme.
Pasirodo, iš juostelių sukurtus „stringbikinius“ jau pamėgo ne viena garsenybė. Jie puikiai tinka degintis saulėje, nes dengia tik itin mažus kūno lopinėlius.

GaGa įsiamžino su bikiniu iš žalios mėsos 53

Naujausiame Japonijos vyrams skirtame „Vogue Hommes Japan“ žurnalo viršelyje puikuojasi apsinuoginusi Lady GaGa.
Šį kartą ji įsiamžino kilniais tikslais. Dainininkė nusimetė drabužius, siekdama atkreipti skaitytojų dėmesį į gyvūnų teises.
Fotosesiją įamžino fotografas Terry Richardsonas. Vis tik gyvūnų teisių apsaugos organizacija PETA neliko patenkinta GaGos mintimi įsiamžinti prisidengus mėsos atplaišomis.

Susijusios naujienos

​Apsitempusi mažytį kailinį bikinį, Kim Kardashian spinduliavo laukinį seksualumą ..

Seksualumo deivė: Rihanna kaitino savo atviru bikiniu ..

Ant nuogo Kate Upton kūno – tik piešiniai ..

Žvilgsnis į priekį: 2014 metų bikinių tendencijos ..

Bikinio srities depiliacija vašku: kaip išvengti skausmo 2

Maudymosi kostiumėlių mados istorija ..

Miley Cyrus vs. Boratas: kuris su seksualiu maudomuku atrodo geriau? 7

Britanijoje kaip seksistinė uždrausta Pamelos Anderson bikinio reklama ..

Į penktąją dešimtį įkopusi aktorė pademonstravo paauglišką figūrą ..

Mitas sugriautas: akis badantis celiulitas ant modelių sėdmenų 11