Bikinis iš paplūdimio smėlio

 „Roll Sand” bikinis
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

Tik pamanykite, yra merginų, kurios viešuose paplūdimiuose nori visisškai apsinuoginti, tačiau joms tai draudžia įstatymai. Už viešosios tvarkos pažeidimus baudžiami žmones, apnuoginantys savo lytinius organus viešumoje.

Ką daryti toms, kurios trokšta patinkančiam vaikinui paplūdimyje pademonstruoti visus savo privalumus?

Išeitis jau yra! Merginos gali rinktis „Roll Sand” bikinius, kurie intymias vieteles pridengia tik paplūdinio smėlio imitacijomis.

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (7)

Taip pat skaitykite:

Kitai vasarai – dvigubų „stringų“ bikiniai
12 2

Japonijos dizainerė San-ai pristatė naujausią, vasarai skirtų apatinių drabužių ir maudymosi kostiumėlių kolekciją „San-ai 2011“. Tokijuje pristatytą kolekciją žaismingai papildė keli Kalėdoms skirti apatinių drabužių modeliai, pasiūti žaismingų ir seksualių Kalėdų išsiilgusioms damoms.
Viena didžiausių San-ai kolekcijos naujovių, skirtų ateinančiai vasarai, – tai dviejų dalių kelnaitės su juostele, skirtos dėvėti paplūdimyje.

Įspūdingas pasirodymas su bikiniu lietuvei sėkmės „Mis Pasaulis 2010“ nelėmė
6 46

60 kartą vykstančiame grožio konkurse „Mis pasaulis“ rungėsi 115 gražiausių pasaulio merginų. Kinijoje merginos praleido beveik tris mėnesius, kur lankėsi parodose, koncertuose, susipažino su Kinijos kultūra ir gyventojais. Lietuvos atstovė Gritė Maruškevičiūtė neliko nepastebėta.Išankstinio bikinių konkurso renginyje „Mis paplūdimio gražuolė“ lietuvaitė pateko tarp keturiasdešimt seksualiausių merginų.

Pasitikėjimo savimi suteikianti bikinio zonos tatuiruotė
7 94

Jei paklaustum, kokia „karščiausia“ 2010 metais atsiradusi aksesuarų mada, aš nedvejodama pasakyčiau, kad „vajazzling‘as“.Kyla klausimas, kas tai? Viskas labai paprasta: 2010 matų sausio mėnesį Jennifer Love-Hewitt pristatė dar neregėtą tatuiruočių madą – kristalais tatuiruotą bikinio sritį.
Moteris šiam aksesuarui išleido ne vieną tūkstantį dolerių, nes jos tatuiruotė puošta „Swarovski“ kristalais. Aktorė ir modelis teigė, kad tatuiruotę pasidaryti paskatino skyrybos su vaikinu.

Kitą vasarą rinksimės „stringbikinius“?
112

Bikiniai, monokiniai, vienos dalies maudymosi kostiumėliai, sportiniai bikiniai... Kostiumėlius maudynėms galime pasirinkti iš gausybės modelių, tačiau tokio, kokį siūlo Japonijos erotinių prekių parduotuvės – dar nematėme.
Pasirodo, iš juostelių sukurtus „stringbikinius“ jau pamėgo ne viena garsenybė. Jie puikiai tinka degintis saulėje, nes dengia tik itin mažus kūno lopinėlius.

GaGa įsiamžino su bikiniu iš žalios mėsos
53

Naujausiame Japonijos vyrams skirtame „Vogue Hommes Japan“ žurnalo viršelyje puikuojasi apsinuoginusi Lady GaGa.
Šį kartą ji įsiamžino kilniais tikslais. Dainininkė nusimetė drabužius, siekdama atkreipti skaitytojų dėmesį į gyvūnų teises.
Fotosesiją įamžino fotografas Terry Richardsonas. Vis tik gyvūnų teisių apsaugos organizacija PETA neliko patenkinta GaGos mintimi įsiamžinti prisidengus mėsos atplaišomis.

Susijusios naujienos

Turėk Rihannos figūrą iki vasaros! 5 9

Seksualiausi garsenybių bikiniai ateinančiam vasaros sezonui 20 1

Maudymosi kostiumėlis, kurio negalima šlapinti 2 10

Kesha atsipalaidavo: antsvorį papuošė celiulitas 9 11

Suknelės–maudymosi kostiumėliai – stilingoms ir ekstremalioms 6 1

Į paplūdimį su permatoma suknele! 1

Apatinių kolekcijos pristatymas – snieguotuose kalnuose 16 ..

Žvaigždžių atostogų sezonas tęsiasi: garsenybės su bikiniais 17 1

Valentino dieną sugundyk vyrą seksualiais apatiniais 23 ..

Garsenybės su bikiniais: paplūdimio grožybės žiemą 24 9