Erotiniai žaidimai dviems

Pora (www.fotolia.com nuotr.)
Aa+Aa-

Daugeliui vyrų sąvoka „erotiniai žaidimai“ – tuščias garsas. Jie žino, kad galima žaisti krepšinį, futbolą, bet kokie gali būti žaidimai lovoje? Na, partnerės striptizas. O gal vertėtų išmokti šį tą naujo?

Pradžiai – keli patarimai moterims, kurioms šioje srityje dažniausiai tenka imtis iniciatyvos. Pradėti jaudinti savo mylimąjį reikėtų neprisiliečiant. Kaip sakoma, apšilimui. Tai gali būti erotinis šokis, striptizas ar kitas pikantiškas dalykėlis, kuris suteiktų vyrui malonumą.

Tačiau, pavyzdžiui, striptizą galima pasiūlyti mainais už bučinius. Tegul vyras sujaudina partnerę lūpomis, nuklodamas jos kūną bučiniais nuo galvos iki pėdų. O jei nuo tokių švelnių glamonių moteris dar kaip reikiant neįkaista, kiekvieną bučinį vyras turėtų palydėti vienu ar keliais švelniais žodeliais.

Sukurkite erotinį filmą

Štai žaidimas ir prasidėjo. Kaip matote, nieko sudėtingo. O jei pora nori daugiau aistros ir ugnies, moteris turėtų žinoti, kad vyrams labai patinka žiūrėti, kaip ji glamonėja save.

Todėl rankų pirštų galiukais iš lėto praveskite per šlaunis, klubus, krūtis, kaklą. Galima paliesti ir labiau intymias vietas. Vyrus tai ypač „veža“.

Kaip visi žinome iš tų „pavogtų“ vaizdo klipų internete, tarp įžymybių labai populiaru filmuoti vadinamąją „namų pornografiją“. O kodėl nepasekus jų pavyzdžiu? Skambant romantiškai muzikai pašokite, papozuokite prieš kamerą. Sukurkite erotinį filmą, kur vieninteliai herojai – jūs dviese.

Svarbiausia, erotiškais veiksmais ir judesiais jaudinti vyrą, kad jis norėtų kuo greičiau nuplėšti likusius drabužėlius. Juk žaidžiant meilės žaidimus galima įgyvendinti slapčiausias savo seksualines fantazijas, kurias ilgai puoselėjote ir kurių nė už ką nebūtumėte papasakojusios vyrui.

Sujaudinti kvėpavimu

 Moterų erotiniai žaidimai – įdomesni ir įvairesni nei vyrų. Tikriausiai dėl to, kad jos pasižymi lakia vaizduote. Todėl gali suteikti vyrui daugiau palaimingų pojūčių eksperimentuodama visokiausiais erotiniais prisilietimais, kad šis pamirštų ir savo vardą.
Yra nemažai įvairių erotinio žaidimo būdų, stiprinančių seksualinį geismą.

Pradžioje galima pamėginti jaudinti kurį nors jo odos lopinėlį, tarkim, kvėpuojant.
Tam reikalui reikėtų paruošti puodelį karštos kvapnios žolelių arbatos.

Tiesiog užtektų praryti kelis gurkšnius, o po to glamonėjant ir giliai kvėpuojant ant vyro kūno, jausis ne tik malonus aromatas, jaudinantys šiurpuliukai, bet ir sustiprins jo seksualinį geismą. Vyro kūną galima įaudrinti naudojant ir specialius lubrikantus: švelniais prisilietimais trinti juos į odą tol, kol ši „įkaista“.

Ledo gabalėliai

Moterų meilės žaidimai gali ne tik įkaitinti, bet ir „paversti į ledo gabalą“ vyro erogenines zonas. O tuo pačiu sustiprinti jo seksualinį geismą.

Mat pridedant ledo gabalėlį prie kai kurių kūno vietų, pavyzdžiui, genitalijų zonoje, galima pagreitinti erekciją. (Tik nesugalvokite ledo gabalėliu „pavaišinti“ jo daikčiuką, kur itin jautri vieta.

Ledas gali tik suerzinti odą ar net sukelti uždegimą). Tokios „ledinės“ glamonės suteikia vyrui ne tik papildomo energijos užtaiso, bet ir neleidžia anksčiau laiko išsiveržti sėklai ir pratęsia lytinį aktą.

Galima paėmus ledo gabalėlį pravesti išilgai vyro kūno, pradedant kaklu, baigiant kojų pirštais. Arba įsidėti ledo gabalėlį į burną, o paskui glamonėti vyrą „atšaldytu“ liežuviu. Tiesa, prieš pradedant meilės žaidimą su ledu, reikėtų, kad partnerio kūnas būtų įkaitęs nuo susijaudinimo. Tačiau reikėtų žinoti, kad prisilietimai intymiose vietose turi būti arba karšti, arba šalti.

Kai ji viršuje

Darant erotinį masažą vyrui geriau vengti tepalo ar kremo, turinčio aitrų saldų kvapą. Pavyzdžiui, rožių, vanilės, jazminų ar alyvų. Geriau naudoti neutralaus kvapo kremus ar su feromonais, stimuliuojančiais seksualinį geismą.

Nors tikriausiai dauguma vyrų imasi iniciatyvos lovoje, jiems labiau patinka, kai meilės paradui diriguoja moteris. Kai ji lovoje elgiasi net kažkiek agresyviai, atvirai ir be kompleksų mėgaujasi seksu. Vyrui tai asocijuojasi, kad jis nepaprastai seksualiai traukia, jo nori ir geidžia. Tada seksas tampa džiugia švente jiems abiems.

Be to, įžanginės glamonės ir prisilietimai abiems partneriams daro didelį poveikį jų orgazmo kokybei ir ilgumui.

Šiurkštus scenarijus

Kiekvienas žmogus turi savo sekso pomėgių ir norų. Tačiau visiems norisi vieno – kad seksualinis gyvenimas būtų turiningas ir įvairiapusiškas. Nes nėra nieko blogiau už rutiną ir nuobodulį santykiuose.

Todėl meilės žaidimų scenarijus turėtų kurti patys. Tiksliau, moterys. Vyrui lengviau įvertinti, nuspręsti – jam tai priimtina ar ne, jaudina ar ne. Jei pora jau pakankamai daug laiko kartu, tai jiems labiau tiktų pikantiškas, labiau „vežantis“ erotinio žaidimo scenarijus.

Pavyzdžiui, žaidimas „Išprievartauk mane“ labiau tinka tiems, kurie išsiilgo aštrių emocijų. Tačiau toks žaidimas turėtų būtų gana šiurkštus, vykti staigiai ir netikėtai.

Svarbiausia sąlyga, kad jis būtų priimtinas abiems partneriams. Bet tai reikėtų aptarti iki tol. „Aukos“ vaidmuo dažniausiai moteriai, bet būna ir atvirkščiai. Suprantama, ji turėtų būti apsirengusi gundomai ir viliojamai, kad išprovokuotų vyro geismą.

 
Veiksmas galėtų būti kad ir toks: moteris nurenka indus nuo stalo ar plauna juos, vyras pradeda prie jos lįsti, kiša ranką po sijonėliu. Moteris ją nustumia ir išeina iš kambario.

Vyras pašoksta nuo kėdės ir eina iš paskos. Moteris pagreitina žingsnius. Vyras pasiveja ją ir pargriauna ant grindų.

Delnu užspaudžia burną, o kita ranka pakelia palaidinę ir pradeda glamonėti krūtis. Moteris muistosi, priešinasi, mėgina išsivaduoti, o vyras prispaudžia ją visu savo kūnu.

Grubiai nuplėšia kelnaites ir staigiu judesiu įeina į ją. Paskui „prievartautojas“ ima greitai judėti, stengdamasis kuo giliau įeiti į vidų, kol įvyksta ejakuliacija. Žaidimas baigiasi, visi laimingi.

 

 

*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

Lietuviškos demonstracijos ir mitingai kol kas yra absoliutus nuosaikumo ir saugumo pavyzdys 1

Lietuvoje nematytas paradų, demonstracijų ir mitingų bumas. Vieni eina už, kiti eina prieš, treti patys nelabai žino, tačiau aplinkui visi ima pūsti nerimo triūsas – kas atsitiko, kur mes ritamės, juk taip negali būti. Gali, pasirodo, ir reikia.Žiemą užbaigėme ir pavasarį pradėjome žmonėdamiesi viešosiose vietose net keliomis progomis.

Apgaulinga legenda ..

Apgaudinėti kitą yra ne toks jau retas dalykas mūsų gyvenime. Nuo to jis netampa labiau pateisinamas. Tačiau visiškai kvaila yra apgaudinėti patį save. Ir dar esant tokiai situacijai, kai gali viską laimėti būdamas pats savimi.„Legendomis“ paprastai vadinamos išgalvotos tapatybės, kurias žvalgybos tarnybos sukuria savo agentams. Kad agentas nesudegtų, šios legendos yra pagrindžiamos daugybe smulkmenų – padirbtais gimimo liudijimais, kredito istorija, kortelėmis, mokslo diplomais.

Ankstyvoji salvė 1

Ji pasitaiko netgi labiausiai patyrusiam snaiperiui. Esi su mergina, viskas gerai. Labai gerai. Staiga pernelyg gerai. Nespėjai pagalvoti, o jau ir užbaigei savo misiją. Ir vos įsitekai į minutę. Ji klausiamai žiūri tau į akis, tau lieka kelios sekundės, kaip pateisinti savo jaunatvišką incidentą. Juokeliais
Pabandyti viską nuleisti juokais tikrai leidžiama ir galima. Galų gale, juk ne kokia trauma įvyko, kurios nebūtų galima pataisyti.

Kaip tapti legenda? ..

Apgaudinėti kitą yra ne toks jau retas dalykas mūsų gyvenime. Nuo to jis netampa labiau pateisinamas. Tačiau visiškai kvaila yra apgaudinėti patį save. Ir dar esant tokiai situacijai, kai gali viską laimėti būdamas pats savimi.
„Legendomis“ paprastai vadinamos išgalvotos tapatybės, kurias žvalgybos tarnybos sukuria savo agentams. Kad agentas nesudegtų, šios legendos yra pagrindžiamos daugybe smulkmenų – padirbtais gimimo liudijimais, kredito istorija, kortelėmis, mokslo diplomais.

Kaip tavo protėviai vienas kitą pažino 2

Šiuolaikiniam vyrui lemta ieškoti. „Metimo – krepšinio aikštelėje“, laimės – Anglijoje, sielos ramybės, prasmės, ypač „savęs“ – guru, Vikipedijoje ar vienuolyno Tibete pagalbos.
Tačiau šiais globalizacijos, krizių, taikos ir visuotinių linksmybių laikais, kai mus taip glaudžiai vienija technologijos, kaip niekada ligi šiol žmonijos istorijoje, paradoksalu, bet suvis sunkiausia pasidarė surasti antrąją pusę, meilę, gyvenimo draugę ar partnerę. Čia jau kaip pavadinsi.

Takelis link... „Nobelio“ ..

Iki šiol kiekviena užuomina apie narkotikus automatiškai gimdo niūrias asociacijas: anfetamino fabrikėlis provincijos fermoje, „Ecstasy“ persivalgę Pravieniškių diskotekoje šokantys „vierchai“, pramogų pasaulio žvaigždės pudruotomis šnervėmis... Tačiau, pasirodo, tokiomis nuodėmėmis galima apkaltinti ir tuos, kuriems narkotikų poveikis turėjo būti suvokiamas.

Didybės kaina ..

Atsiverti laikraštį, įsijungi TV aparatą ar radiją. Raukaisi nuo visur kaišiojamo žodžio „elitas“. Tebūnie, nusileidi. Kultūrinis elitas, pramogų elitas, politinis elitas, ekonominis elitas.

Paburkime iš delno 2

Šįkart tai darys ne auskarais ir spalvotais sijonais pasidabinusi moteriškė iš Stoties rajono, o korėjiečių mokslininkai, kurie po ilgų tyrimų ėmė ir nustatė, kad chiromantija, pasirodo, „turi racijos“. Žinoma, ne apie gyvenimo ir meilės linijas bei Veneros gūbrius tavo delne kalbėsime.Pasirodo, visa esmė – pirštai. Ir ne šiaip sau, būtent dešiniosios rankos ir būtent smiliaus ir bevardžio tarpusavio santykis.

20 klausimų Justinui Jankevičiui 1

Šis vilnietis moka šokti ir dainuoti ir gali nuleipinti juokais net tvirčiausius vyrus, tačiau merginos išsirinkti negali. Šiandien jis pasakoja apie pirmą patikusį „Playboy“ straipsnį, ką pasakoja merginoms po sekso, kur yra žmogaus humoro jausmas ir kodėl jį norėjo nušauti reperiai.
Karolio Jachimavičiaus tekstas, Raimundo Adžgausko nuotraukos

1. Tu jautiesi esąs berniukas, vaikinas ar vyras?
Ko gero, reikėtų jaustis vyru. Tokio amžiaus anksčiau būdavo senukai.

Interviu su Stevenu Jobsu ..

Leidyklai „Obuolys“ išleidžiant Steve‘o Jobso biografiją, nutarėme prisiminti seną „Playboy“ interviu su legendiniu išradėju ir verslininku. Jis buvo išspausdintas dar tada, kai kompiuterio pelė buvo šviežia naujovė, pasaulis net nesvajojo apie mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, o IBM monopolija skaitmeninės technikos verslo segmente atrodė neįveikiama.

Susijusios naujienos

Erotinis žaidimas „Minčių skaitymas“ 1

Kaip paįvairinti gyvenimą erotiniais žaidimais 12