Nagų dekoras: „Hello Kitty“ tematika

"Hello Kitty" manikiūras
Nuotraukų galerija (1/12)
Aa+Aa-

Nagų dekoravimo menas leidžia pasireikšti kiekvienos merginos ir moters vaizduotei. Sukurtas dar 1975 metais katytės „Hello kitty“ simbolis tapo populiarus daugelyje gyvenimo sričių, tarp jų ir grožio pasaulyje. Sėkmę nešantį simbolį vis dažniau galime išvysti ir kaip šventinio manikiūro sudedamąją dalį.

Nemėgstančioms pernelyg ryškių spalvų ir gausaus dekoro, nagų „menininkai“ sūlo minimalius šio personažo papuošimus derinti su klasikinėmis spalvomis bei raštais. Norinčioms nelikti nepastebėtoms, puikiai tiks ryškus, skrupulingas, kiekvieną nagą vieną nuo kito išskiriantis manikiūras.

Kodėl gi ne? Juk sugrįžti į vaikystę visada smagu...

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (6)

Taip pat skaitykite:

Lolitos seksualumo palydovai – kojinės ir aukštakulniai 3

Naujausioje Caroline Winberg rudens sezono apatinių kolekcijoje dizainerė pristatė Lolitos įvaizdžio interpretacijas. Seksualius drabužius demonstravo paaugliškos figūros modelis, o apatiniai drabužiai labiau priminė retro laikų drabužius nei seksualius minimalistinius bikinius.
Vienas labiausiai stebinančių Caroline Winberg kolekcijos akcentų – jaukumas, perteikiamas medvilninių ir vilnonių, įvairių ilgių kojinių derinimu su nėriniais ir aukštakulniais.

„Nude“ ir nuogumas – vienas kitą papildantis stilius 4

Naujausioje Jameso Macario fotosesijoje smėlio spalva, dar kitaip vadinama „nude“ arba „camel“ spalvos, susitiko su auksiaplaukės gražuolės seksualumu ir nuogumu.

Bieberis puošiasi „moksliuko“ akiniais (APKLAUSA) 66

Bieberis prajuokino gerbėjus savo biografinės knygos pristatyme Los Andžele, pasirodęs su milžiniškais „moksliuko“ akiniais. Pasirodo, Justinas Bieberis seka jaunimo madas, tačiau ar „moksliuko“ akiniai – tinkamas aksesuaras vienam seksualiausių ir geidžiamiausių pasaulio paauglių?
Justinas Bieberis mano, kad akiniai jam tik prideda žavesio.

„Mados infekcijos“ konkurso „Injekcija“ finale lietuviai varžysis su užsieniečiais ..

Festivalio „Mados infekcija“ rengėjai paskelbė 15 dizainerių, kurie buvo atrinkti dalyvauti finaliniame konkurso „Injekcija“ etape. Net pusė finalininkų yra iš užsienio, tokių šalių kaip Vokietija, Estija, Rusija. Atrinkti dizaineriai lapkričio 26 d. savo kolekcijas pristatys Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje. Pirmą kartą konkurso „Injekcija“ finalas bus atviras ir publikai, į renginį parduodami bilietai.
Jaunieji konkurso finalininkai šiandien buvo pristatyti spaudos konferencijoje.

Kokius drabužius vilkėsime ateityje? 3

Žmonės sako, kad ateityje daug dalykų keisis. Moderniųjų technologijų, pagalba įprastos poperinės knygos išnyks... Transportą, kuriuo naudojames šiandien, pakeis mini lėktuvai... Kiekvieną dieną pasaulis keičiasi negrįžtamai. Tačiau kas nutiks mūsų kasdieniam stiliui? Ką vilkėsime ateityje, juk mes vis dažniau grežiojamės į praėjusių laikmečių madas?
Mados ekspertai vis dažniau užsimena, kad haute couture (pranc. aukštoji mada) merdėja.

Susijusios naujienos

10 patarimų norinčioms sveikų nagų ir dailaus manikiūro 1

Nagų dailės konkurse – įspūdingi meistrų kūriniai ..

Interneto sensacija: koalai daromas manikiūras ..

7 grožio patarimai, padėsiantys greitai susiruošti ryte ..

Rita Ora apdovanojimams pasidarė manikiūrą už daugiau nei 146 tūkstančius litų ..

Kaip savimi rūpintis likus mėnesiui iki vestuvių? ..

Rūta Meilutytė ir toliau puošia nagus Lietuvos vėliavos spalvomis ..

3 vasariškų manikiūrų idėjos ..

4 būdai, kaip turėti gražesnius nagus ..

Grožio taisyklės, kurias galite sulaužyti ..