Jackaitė: daugiau nusirengčiau tik miegamajame

Eglė Jackaitė ir Tadas Rimgaila (Tomo Vinicko nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/6)
Aa+Aa-

Šeštadienio TV3 projekto „Šok su manimi“ vakaras prasidėjo tautiniais šokiais, tačiau toliau publika galėjo išvysti gerokai erotiškesnių pasirodymų.

Antroji ant parketo su partneriu Tadu Rimgaila pasirodžiusi aktorė Eglė Jackaitė visus stebino savo apranga: didelė iškirptė ir prisegamos kojinės sužavėjo daugelį vyrų. Tačiau kai kuriems komisijos nariams aktorės apranga pasirodė vulgari. „Reikia žvelgti giliau“, – tiesioginiame eteryje bandė teisintis moteris.

Norėjo pasikeisti

Praėjusį šeštadienį ramų ir visus užbūrusį šokį ant parketo šokusi pora šią savaitę parodė visus pritrenkiantį, aistrą alsuojantį pasirodymą pagal Joe Cocker dainą „Unchain My Heart“.

„Aš esu aktorė ir man patinka keistis. Nenoriu būti kiekvieną savaitę rami mergaitė, kuri visus myli ir kurią visi myli. Šį vakarą mes parodėme kitokį šokį nei iki šiol buvusius, ir dėl to nei kiek nesigailiu“, – po pasirodymo sakė aktorė E. Jackaitė.

Save šokiuose mėgėja vadinanti aktorė prasitarė, kad šią savaitę su partneriu turėjo tik keturias repeticijas.

„Tai yra pakankamai mažai, todėl natūralu, kad mane šiek tiek valdė stresas, nes darbo reikia įdėti daug, kad gerai jaustumeisi. Šį kartą buvo stresas, įtampa, kad tik nesuklysčiau, teisingai padėčiau koją, laiku apsisukčiau, o dar reikia girdėti muziką, ritmą“, – po pasirodymo pasakojo E. Jackaitė.

Pasak E. Jackaitės, savo pasirodymą, kurį itin kritikavo komisija, ji vertina devyniais su pliusu.

Išsirengtų dar daugiau

Šeštadienio vakarą visus savo apranga sužavėjusi aktorė tikina, kad taip atrodydama, kokia pasirodė ant parketo, į gatvę ji neišeitų.

Pasak dviejų vaikų mamos, šeštadienio vakaro aprangos idėją pasiūlė partneris T. Rimgaila.

„Daugiau nusirengčiau tik miegamajame, šokdama mylimam žmogui. Tada šokčiau dar aistringiau, dar labiau atsipalaidavusi, pasitikinti savimi ir dar su geresnėmis kojinėmis. Būčiau tokia, kokios nori mano žmogus“, – po pasirodymo prisipažino aktorė.

E. Jackaitės teigimu, šeštadienio vakarą viskas buvo įvilkta į šokėjos rūbą: „Nemanau, kad esu nedrąsus žmogus, tačiau šiandien viską įvilkome į atitinkamą rūbą. Tikrai dėl to nesigailiu.“

Vertinimais besidžiaugianti moteris sako, kad keturi devynetukai nėra blogai.

„Mes pasirodėme antri, o kas bus pabaigoje – pamatysime. Šį vakarą iš projekto neiškris nei viena pora, todėl stengtis dar turime kur“, – užkulisiuose sakė E. Jackaitė.

Pasak moters, ji nei kiek nesistebi, kad vertinimo komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas vertinimą skyrė jos partneriui, tačiau ją stebina komisijos komentarai, kad ji sugebėjo nugesinti Europos čempioną.

„Jackaitė prigesino Rimgailą? Čia jau menas, kurio turėtų mokytis visi, nes užgožti Europos čempioną reikia turėti sugebėjimų. Jeigu J. Smoriginas šokyje nesugebėjo matyti Tado, tai man yra milžiniškas komplimentas“, – po pasirodymo džiaugėsi E. Jackaitė.

Bus dar daugiau

„Taip, tai buvo mano idėja, nes norėjosi, kad šis šokis būtų kitoks nei ankstesnis“, – prisipažino T. Rimgaila.

Pasak šokėjo, šokiui pasirinkta daina reikalavo atsipalaidavimo, lengvo pasileidimo, ištvirkavimo, ką jie ir parodę ant parketo.

„Iki šiol Eglė buvo rami, lyriška moteris. Šį vakarą mes ją parodėme visiškai kitokią ir tai, manau, kad visiems patiko, nes komisija pakėlė aukštus balus“, – sakė T. Rimgaila.

Paklaustas, kodėl pats ant parketo pasirodė tik prasegtais marškiniais, o ne nuoga krūtine, vyras prisipažino, kad pirmiausia turėtų užsukti į sporto klubą.

„Vertinimai geri. Man patiko, kad vertina mane, nes manau, kad į projektą aš atėjau kaip lygiavertis dalyvis, kaip projekto „Aistrų pakrantė“ nugalėtojas, o ne E. Jackaitės partneris“, – sakė šokėjas.

Pasak vyro, kituose pasirodymuose su partnere pateiks dar daugiau aistros, įdomybių, kurių išduoti dar nenori.

„Jeigu mums dar pavyks projekte išsilaikyti, tai žiūrovai pamatys tikrai daug“, – intrigavo T. Rimgaila.
Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (7)

Taip pat skaitykite:

Kodėl smuiko virtuozė Kilaitė apsinuogino? 10

Kaunietė Saulė Kilaitė, šiuo metu gyvenanti Italijoje, virtuoziškai valdo smuiką ir savo talentu primena vieną žymiausių pasaulyje smuikininkių Vanesą Mei. Todėl nenuostabu, kad mergina atliko šiuo metu populiarumo viršūnėje esančią Gotye dainą „Somebody I Used To Know“ interpretaciją. Internete galima rasti šimtus perkurtos dainos versijų, tačiau smuiku atlikta šviesiaplaukės lietuvaitės improvizacija sulaukė itin gausaus ir teigiamo internautų palaikymo.

Mirė verslininko Karoso sūnus 19

Gegužės 3 dieną mirė picų tinklo „Čili pica“ savininko Tado Karoso ir jo sužadėtinės Indrės Kuklytės kūdikis. Berniukui, gimusiam balandžio 13 dieną, buvo diagnozuota širdies yda, praneša portalas lrytas.lt.
JAV medikai operavo T. Karoso sūnų, tačiau dėl kilusių komplikacijų vaiko gyvybės išsaugoti nepavyko.
„Naujagimio labai laukėme ir džiaugėmės jam atėjus į mūsų gyvenimą. Tomis aplinkybėmis, kuriomis jis išėjo, patyrėme išbandymus, kurie yra vieni didžiausių, sunkiausių mūsų gyvenime“, – sakė verslininkas.

Įžymybėms mamas primena ir jų suknelės 4

Pirmąjį gegužės sekmadienį minima Motinos diena. Sveikinamos mamos, rūpestingai globojančios palikuonis, kad ir kokio amžiaus jie būtų. Jas primena ir mieli daiktai, drabužiai, aksesuarai... Apie tai pasakoja žinomos moterys ir merginos. Vaikystės prisiminimams dažniausiai jaučiami sentimentai. Mergaitės, žiūrėdamos į mamas, svajodavo, kokios pačios bus užaugusios. Atmintin įstringa kokie nors epizodai, detalės, ir tai dabar kelia emocijas. Tai gali būti ir mamos suknelė.

Baumila-Dūnis ruošiasi dalyvauti šokių projekte 7

Nors iki rudens, atnešiančio naują televizijos sezoną, dar toli, populiariausių televizijos projektų dalyviai pradedami rikiuoti jau šiandien.

Svaras pasipuošė „skiautere“ 4

Jau daugiau nei dešimtmetį lietuviškos muzikos scenoje be išlygų karaliaujančios grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras visą šį laiką pasižymėjo vienu bruožu – plike. Šiek tiek plaukų ant atlikėjo galvos buvo galima išvysti nebent grupei pripažinimą pelniusio albumo „Gatvės lyga“ viršelio fotosesijoje, tačiau nuo minėtojo albumo pasirodymo iki šių dienų Svaras skusdavo galvą plikai.
Bet nauji vėjai atneša naujas madas, kuriomis susižavi netgi išrankiausieji.

Šapranauskas ir Martinkėnaitė „atsikando“ modelio duonos ..

Tapti manekene – ne vienos mergaitės, merginos ar netgi jau subrendusios moters svajonė. Kitokį nei paprastų mirtingųjų gyvenimą gyvenančios muzikos ir televizijos žvaigždutės kartais turi išskirtinę galimybę užlipti ant podiumo, nors ir neatitinka griežtų modeliams keliamų reikalavimų. Tačiau ne visos garsenybės veržiasi tapti podiumo „katytėmis“ ar „katinais“. Yra ir tokių, kurie tikina jau pavargę nuo madų demonstravimo.

Pianistas Geniušas liko be vairuotojo pažymėjimo ir gavo solidžią baudą 6

Žinomas pianistas Petras Geniušas gegužės 4 dieną pripažintas kaltu dėl avarijos padarymo ir pasišalinimo iš įvykio vietos. Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo teisėja Lilija Tarčevskaja muzikui skyrė 3500 litų baudą bei atėmė vairuotojo pažymėjimą trejiems metams.

Žičkus prašo mamos nebevadinti jo Edučiu 4

Jau šį sekmadienį bus švenčiama motinos diena. Tądien vaikai stengsis už jas atlikti visus namų ruošos darbus, palepinti ir pasveikinti.

Šukuosenų kolekcijos dūzgėse tituluota gražuolė savo dėmesį skyrė širdies draugui ..

Po ketvirtadienio vakarą įvykusio plaukų stilisto Valerijaus Gigevič šukuosenų kolekcijos „Žolė“pristatymo daugelis ant scenos buvusių modelių ir pristatymo svečių suskubo dalyvauti šio renginio dūzgėse. Nors vakarėlyje pasirodė tikrai ne visi pristatyme dalyvavę svečiai, daugelis vis tik nusprendė neleisti ramaus vakaro veltui ir sugužėjo pratęsti šventės į vieną Vilniaus centre, Islandijos gatvėje esančią kavinę.

Dainingos „misės“ vienijasi bendram projektui? ..

Jau mėnesį buvusi merginų grupės „Desperado“ narė Sandra Chlevickaitė dienas leidžia namie. Moteris gydosi patirtą buitinę traumą. Skubėdama laiptais, Sandra paslydo ir susižeidė. Vienos kojos padikaulis lūžo, o kitą – vos galėjo priminti.