Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Kaip suprasti, kad patinki vyrui

Bučinys (alloverpress.ee  nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Paprastai moterys labai daug reikšmės teikia žodžiams. Kai nori patikti vyrams, tai labai kruopščiai apgalvoja frazes, prieš jas ištardamos. Tačiau psichologų manymu, vis dėlto didesnį dėmesį reikėtų atkreipti į kūno kalbą.

Moterys sugeba daryti didelį poveikį vyrams reikalingais gestais

Žinia, judesiai ir gestai taip pat daug ką pasako. Tačiau būtent moterys laikomos įgimtų gestų specialistėmis. Jos moka ne tik tiksliai valdyti signalus, bet taip pat juos teisingai ir iššifruoti. Moterys sugeba daryti didelį poveikį vyrams reikalingais gestais, kurie parenkami priklausomai nuo tikslo. Iš to rinkinio sumaniai išimami tie, kurie turi paveikti konkretų vyrą. Beje, patys vyrai dažniausiai nė neįtaria, kad moterys jais manipuliuoja.

Norint suprasti, ar moteris patinka vyrui, reikia tiesiog atidžiai jį stebėti. Žmonės intuityviai pasikeičia, kai patenka į priešingos lyties atstovų aplinką. Pavyzdžiui, paplūdimyje dažnas vyras vaikšto įtraukęs pilvą ar atstato krūtinę, pečius, kai praeina pro patikusią jam moterį. Tai galima palyginti su „patino šokiu“. Taip elgiasi gyvūnai patinai, norėdami atkreipti patelių dėmesį. O moterys, norėdamos parodyti save iš geriausios pusės ir patikti vyrui, nesąmoningai „pajaunėja“, net raukšlelių aplink akis tarsi sumažėja.

Paliečia jo savimeilę ir priverčia imtis ryžtingų veiksmų

Kai moteris susidomi simpatišku nepažįstamu vyru, tai labai norisi kuo greičiau su juo susipažinti ir sužinoti, ar ir jam ji patinka. Tačiau sėkmingai užmegzti pažintį nėra taip paprasta. Nors geriau tai padaryti kuriame nors vakarėlyje ar klube. Tokioje aplinkoje lengviau atsipalaiduoti ir neįkyriai stebėti vienas kitą. Tačiau, kai vyras, būdamas draugų kompanijoje, atkreipia dėmesį į kurią nors moterį, supranta, kad greta – daug potencialių konkurentų. Todėl dažnai paliečia jo savimeilę ir priverčia imtis ryžtingų veiskmų. Moteris taip pat turėtų suprasti, kad vyras susidomėjo ja, jei praeidama pro šalį, jis tarsi demonstratyviai ištiesia nugarą ir kiek atstato krūtinę.

Be to, jei vyras ateina su draugų kompanija, jis nori būti dėmesio centre. Tačiau tuo pačiu jis įdėmiai stebi patikusią moterį ir jos reakciją. Taip pat nesąmoningai atsisukinės į moters pusę, jei greta bus daug žmonių. O jei atsitiktų taip, kad atsidurtų vienas šalia kito, tai vyras intuityviai siekia paliesti ar net stumtelėti moterį, pradeda kalbėti prislopintu balsu. Tokiu būdu jis labai nori atkreipti moters dėmesį.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kaip dažnai jiedu susitinka

Nors iš tikrųjų dažnai sunku būna suprasti tikruosius vyro ketinimus, kurį moteris nuolat matoto ar susitinka. Tai gali būti kaimynas, kolega ar tiesiog pažįstamas. Norint sužinoti, ką moteris jam reiškia, reikia kelias dienas įdėmiai stebėti jo elgesį. Svarbu suprasti, ar jis siekia su ja bendrauti ar tik atsitiktinai susiduria. Pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip dažnai jiedu susitinka. Tikėtina, jis specialiai ieško susitikimų ir „atsitiktinai“ dažnai atsiduria šalia.

Jei moteris pastebėjo, kad tai vyksta neatsitiktinai, vadinasi, ji jam kažką reiškia. Tačiau visada lengviau suprasti žmogų bendraujant. Jei moteris patinka vyrui, jis stovės prieš ją tiesiai, pasitempęs, nors ir vengs žiūrėti į akis. Tada jis būna pasisukęs šonu, o viena koja pastatyta kiek į priekį.

Bedraujant labai svarbus signalas – šypsena

Jei vyras nori rasti bendrą kalbą su moterimi, jis nesąmoningai pradeda kopijuoti jos gestus ir žodžius. Kai jis pritaria moters pasakytiems žodžiams, kiek palenkia galvą į kairę pusę ir pasisuka į moterį labiau kaire kūno puse. Taip pat svarbu, į kurią moters veido pusę jis dažniau žiūri. Žvilgsnis „kaire akimi į dešinę akį“ reiškia, kad jam moteris patinka. O jei jis pasisuka į moterį dešine veido puse ir žiūri į moters dešinęveido pusę, tai greičiausiai jis nervinasi arba tiesiog nesutinka su moters teiginiais.

Bendraujant labai svarbus signalas – šypsena. Kai moteris patinka vyrui, jis plačiai šypsosi. O jei vyras šypsosi vien lūpomis, vadinasi, jis stengiasi būti tiesiog mandagus ir galantiškas.

Tačiau vien draugiškos simpatijos reiškimas labai greitai gali pereiti į viliojimą. Šio etapo pagrindinis signalas – vyras įsitempia kaip styga ir tarsi kilsteli pečius. Jis taip pat gali netikėtai pradėti valyti dulkes nuo savo drabužių, nors jų ten ir nėra. Dar vienas labai svarbus ženklas, kad jis vilioja, tai jo žvilgsnis. Vyras tada įdėmiai žiūri į moterį, po to iš lėto nuleidžia akis ir nusuka jas į šalį, o vyzdžiai išsiplečia. Šią nesąmoningą organizmo reakciją vyrai tiesiog nepajėgia kontroliuoti.

Stiprius erotinius signalus vyras priima kaip pasiūlymą pasimylėti

Dažnai būna taip, kad vyrui patinka moteris, bet jis tiesiog nesiryžta parodyti iniciatyvą. Iš vyro mimikos ir gestų galima suprasti, kad jis neabejingas moteriai, tačiau toliau pažintis nesirituliuoja. Kaip bebūtų keista, bet dažna priežastis - signalai, kuriuos moteris nesąmoningai siunčia. T.y. jei moteris varžosi ar jaučiasi susikausčiusi, vyras tai jaučia ir nebežino, kaip toliau elgtis. Todėl reikia pasistengti atsipalaiduoti ir tada jos kūnas tarsi savaime pradės siųsti reikalingus signalus, kaip veidrodžio atspindys pakartodama jo judesius.

Kad moteris susidomėjo vyru taip pat galima atpažinti iš kai kurių gestų. Ji intuityviai atmeta ar pasitaiso plaukus, pirštais perbraukia ar paglosto kaklą. Kitas akivaizdus „kabinimo“ būdas – užkelia koją ant kojos ir pasuka kelius į pašnekovo pusę. Labiau provokuojamas variantas, jei rankomis apkabina kojų kelius. Paprastai poza „koją ant kojos“ laikoma gynybine pozicija. Tačiau derinyje su kitais viliojamais gestais, tai tiksliai apibrėžtas erotinis signalas. Tačiau reikėtų apdairiai elgtis, nes pasiuntus kelis tokius stiprius erotinius signalus, vyras gali suprasti kaip atvirą pasiūlymą pasimylėti.

Jei moters tikslas susirasti nuolatinį partnerį, tai reikėtų elgtis santūriau. Pernelyg drąsiai elgiasi tik tos moterys, kurios ieško sekso be įsipareigojimų. Daug svarbiau parodyti vyrui, kad ją užkariauti ne taip ir lengva. Tai būtų jam puikus stimulas.

Visus gestus žmonės priima ir siunčia instinktyviai ir atsako į juos nesąmoningai. Suprasti kūno kalbą ir sugebėti išnaudoti kai kuriuos ypač reikšmingus signalus, gali padėti sėkmingai užmegzti santykius. Tačiau reikėtų būti nuoširdžiomis. Antraip, vyras gali pajusti, kad moteris apsimetinėja.

Realybės suvokimas prislopinamas noru būti greta geidžiamo meilės objekto

Žinia, įsimylėjus sunku teisingai priimti realybę. Jei vyras moteriai tikrai patinka, ji gali ir apsigauti. Todėl, kad jai sunku objektyviai įvertinti jo elgesį. Pavyzdžiui, jai gali atrodyti, kad vyras siunčia jai daugybę dėmesio signalų. Nors iš tikrųjų taip nėra. Mat įsimylėję žmonės mato tik tai, ką nori matyti. Dėl tos pačios priežasties labai lengva padaryti klaidą. Realybės suvokimas prislopinamas noru būti greta geidžiamo meilės objekto. Todėl žmogus, būdamas tokios būsenos, sugeba priimti tik tuos signalus, kuriuos patvirtina jo fantazijos. Visus kitus ženklus jis nesąmoningai atmeta ar nepriima. Todėl norint išvengti skaudžių nusivylimų, reikėtų palaukti, kol vyro gestai bus sutvirtinti labiau svariais dėmesio įrodymais. Tai gali būti komplimentai, pakvietimas kartu išgerti kavinėje puodelį kavos ar arbatos, romantiška vakarienė restorane.

Svarbu nepamiršti, kad kūno kalba ne tokia paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl reikėtų vengti skubotų išvadų, nereikėtų pasitikėti vien keliais, nesąmoningai padarytais gestais ar judesiais. Antraip, galima stipriai apsirikti ir norimą priimti kaip esamą.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Į madą ateina nauja sekso pakraipa

Grubus, greitas seksas, užkariavęs šiuolaikinį pasaulį, jau ima nusibosti. Tenkinti savo primityvius, gyvuliškus instinktus daug kam pasidarė nebeįdomu. Siela vėl ima trokšti romantikos ir tyro švelnumo.
Tai patvirtina Vakarų Europos šalyse populiarėjanti nauja sekso tendencija, angliškai vadinama „necking“ (lietuviškas atitikmuo galėtų būti „kaklinimasis“). Necking yra tokia sekso praktika, kurioje viskas galima, išskyrus prisilietimą prie genitalijų.

Testas: apie kokią povestuvinę kelionę svajojate?

Pažymėkite kiekvieną teiginį, su kuriuo sutinkate:
1. Povestuvinę kelionę praleisime šiltuose kraštuose mėgaudamiesi saulės voniomis.
2. Nemanau, kad maži šeiminiai viešbučiai savo teikiamų paslaugų kokybe gali prilygti dideliems.
3. Oras mums buvo vienas svarbiausių veiksnių.

13 versijų, kurios šauna merginai į galvą, kai nesulaukia iš jo žinios

Kartais merginos pačios sugeba save kankinti žiauriausiu psichiniu teroru, pavyzdžiui, kai mylimas vaikinas nepaskambina ar iškart nereaguoja į pasiųstą trumpąjį pranešimą mobiliuoju telefonu. Tada jų galvoje ima kirbėti daugybė nemalonių minčių
Kai mylimasis neatsako iškart į meilų SMS, neretai merginos galvoje užverda pragaras. O juk visai gali būti, kad jis tuo metu maudosi vonioje ar prakaituoja treniruoklių centre.

Psichologo komentaras: negaliu liautis galvojusi apie mirtį

Sveiki, kodėl mane dažnai apninka mintys apie mirtį? Kartais, kai net nesijaučiu blogai, vis tiek galvoju, koks tas pomirtinis gyvenimas. Būna, jaučiu, kad man atsibosta gyventi.

Kaip užimtam žmogui išspęsti sekso problemas?

Vis daugiau seksualinio gyvenimo problemų kyla dėl įtempto ir varginančio darbo. Žmonės skundžiasi sumažėjusiu libido ir energijos trūkumu. Poros, kurios jaunystėje mylėdavosi kas naktį, dabar seksu užsiima vieną kartą per mėnesį.
Ilgų darbo valandų poveikis mūsų seksualiniam potraukiui:
* nuovargis, atimantis jėgas mylėtis,
* stresas, sumažinantis seksualinį potraukį,
* dėl darbo problemų apie seksą galvojama labai retai.
Šiuolaikiniai žmonės labai daug dirba ir visai nesiilsi.

10 karjeros planavimo patarimų

Pradėti karjeros planavimą reikia dar vidurinėje ar aukštojoje mokykloje. Planuoti, tobulėti, ieškoti geriausių galimybių – tai visą gyvenimą trunkantis procesas, įgalinantis pasiekti stulbinamų karjeros aukštumų. Jei dar nebandėte planuoti, pradėti niekada nevėlu. Pateikiame naudingų patarimų.
Planuoti karjerą neatima daug laiko, tačiau tai – nuolatinis procesas, kuriam reikia kantrybės ir budrumo.

​Likimo ženklai: tikėti ar ne?

Dažnai gyvenimas mums siunčia ženklus.

Kurie flirto būdai labiausiai veikia vyrus?

Pagal statistiką, maždaug 90 proc. vyrų sujaudina pravertos moters lūpos. Daugiau kaip 92 proc. stipriosios lyties atstovų alpsta dėl lėto moteriškų kojų sukeitimo, sėdint užmetus koją ant kojos. Daugumą vyrų reaguoja į tai, kaip moteris liečia plaukus, kaip suka plaukų sruogą ant piršto. Kas dar verčia vyrus iš koto?
Pagrindinis flirto būdas – žvilgsnis. Moterims kartais užtenka tik kelių sekundžių – pažvelgia tiesiai vyrui į akis ir jis kuo puikiausiai supranta užuominą.

​Ką daryti ištikus gyvenimo krizei?

Portalas Time.com pateikia Niujorko teatro meno direktoriaus Marcuso Geduldo atsakymus, ką daryti ištikus gyvenimo krizei. Pasirodo, viskas priklauso nuo žmogaus tipo.
M. Geduldas teigia, kad pirmojo tipo žmonės jau būdami jauni žino, ką nori daryti ateityje, ir jiems puikiai sekasi tai įgyvendinti. Antrajam tipui priklauso tie, kurie žino, ko nori iš gyvenimo, tačiau būdami 40-ies supranta, kad darbas neteikia džiaugsmo. Trečiojo tipo žmonės neturi rimtų tikslų.

7 klausimai, padėsiantys išsiaiškinti, ar dar mylite jį

Nesate šimtu procentų patenkintos savo santykiais, tačiau mintis apie išsiskyrimą iškart sukelia skausmą? Mes pamokysime, kaip reikia teisingai pasverti, ar santykiai dar turi prasmę, ar geriau juos užbaigti.
Išeiti ar pasilikti? Įklimpę į santykius, kurie persmelkti netikrumo ir jausmų chaoso, šį klausimą sau kelia dažnai. Negalėdamas rasti protingo atsakymo, žmogus tik dar labiau blaškosi, abejoja ir viliasi, kad viskas savaime išsispręs, kad pasidarys dar blogiau arba kad kažkas pagerės.

Susijusios naujienos

Gražiausia 2011 metų pora

10 požymių, kad esi nesavarankiškas

Dainininkas Timberlake‘as susižavėjo aktore Wilde?

Simpson ir Wentzas vėl „žaidžia“ šeimą?

Aktorė Hudgens susitikinėja su Hutchersonu?

Suimtas grupės „Crazy Town“ lyderis

Johansson ir Pennas: mylimieji ar draugai?

Pogrebnojaus žmona Salomėja dizainerį iškeitė į jaunesnį ...

Rihanna ir Farrellas – pora ar ne?

Psichologo komentaras: esame pora tik per vakarėlius