Kaip suprasti, kad patinki vyrui

Bučinys (alloverpress.ee  nuotr.)
Aa+Aa-

Paprastai moterys labai daug reikšmės teikia žodžiams. Kai nori patikti vyrams, tai labai kruopščiai apgalvoja frazes, prieš jas ištardamos. Tačiau psichologų manymu, vis dėlto didesnį dėmesį reikėtų atkreipti į kūno kalbą.

Moterys sugeba daryti didelį poveikį vyrams reikalingais gestais

Žinia, judesiai ir gestai taip pat daug ką pasako. Tačiau būtent moterys laikomos įgimtų gestų specialistėmis. Jos moka ne tik tiksliai valdyti signalus, bet taip pat juos teisingai ir iššifruoti. Moterys sugeba daryti didelį poveikį vyrams reikalingais gestais, kurie parenkami priklausomai nuo tikslo. Iš to rinkinio sumaniai išimami tie, kurie turi paveikti konkretų vyrą. Beje, patys vyrai dažniausiai nė neįtaria, kad moterys jais manipuliuoja.

Norint suprasti, ar moteris patinka vyrui, reikia tiesiog atidžiai jį stebėti. Žmonės intuityviai pasikeičia, kai patenka į priešingos lyties atstovų aplinką. Pavyzdžiui, paplūdimyje dažnas vyras vaikšto įtraukęs pilvą ar atstato krūtinę, pečius, kai praeina pro patikusią jam moterį. Tai galima palyginti su „patino šokiu“. Taip elgiasi gyvūnai patinai, norėdami atkreipti patelių dėmesį. O moterys, norėdamos parodyti save iš geriausios pusės ir patikti vyrui, nesąmoningai „pajaunėja“, net raukšlelių aplink akis tarsi sumažėja.

Paliečia jo savimeilę ir priverčia imtis ryžtingų veiksmų

Kai moteris susidomi simpatišku nepažįstamu vyru, tai labai norisi kuo greičiau su juo susipažinti ir sužinoti, ar ir jam ji patinka. Tačiau sėkmingai užmegzti pažintį nėra taip paprasta. Nors geriau tai padaryti kuriame nors vakarėlyje ar klube. Tokioje aplinkoje lengviau atsipalaiduoti ir neįkyriai stebėti vienas kitą. Tačiau, kai vyras, būdamas draugų kompanijoje, atkreipia dėmesį į kurią nors moterį, supranta, kad greta – daug potencialių konkurentų. Todėl dažnai paliečia jo savimeilę ir priverčia imtis ryžtingų veiskmų. Moteris taip pat turėtų suprasti, kad vyras susidomėjo ja, jei praeidama pro šalį, jis tarsi demonstratyviai ištiesia nugarą ir kiek atstato krūtinę.

Be to, jei vyras ateina su draugų kompanija, jis nori būti dėmesio centre. Tačiau tuo pačiu jis įdėmiai stebi patikusią moterį ir jos reakciją. Taip pat nesąmoningai atsisukinės į moters pusę, jei greta bus daug žmonių. O jei atsitiktų taip, kad atsidurtų vienas šalia kito, tai vyras intuityviai siekia paliesti ar net stumtelėti moterį, pradeda kalbėti prislopintu balsu. Tokiu būdu jis labai nori atkreipti moters dėmesį.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kaip dažnai jiedu susitinka

Nors iš tikrųjų dažnai sunku būna suprasti tikruosius vyro ketinimus, kurį moteris nuolat matoto ar susitinka. Tai gali būti kaimynas, kolega ar tiesiog pažįstamas. Norint sužinoti, ką moteris jam reiškia, reikia kelias dienas įdėmiai stebėti jo elgesį. Svarbu suprasti, ar jis siekia su ja bendrauti ar tik atsitiktinai susiduria. Pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip dažnai jiedu susitinka. Tikėtina, jis specialiai ieško susitikimų ir „atsitiktinai“ dažnai atsiduria šalia.

Jei moteris pastebėjo, kad tai vyksta neatsitiktinai, vadinasi, ji jam kažką reiškia. Tačiau visada lengviau suprasti žmogų bendraujant. Jei moteris patinka vyrui, jis stovės prieš ją tiesiai, pasitempęs, nors ir vengs žiūrėti į akis. Tada jis būna pasisukęs šonu, o viena koja pastatyta kiek į priekį.

Bedraujant labai svarbus signalas – šypsena

Jei vyras nori rasti bendrą kalbą su moterimi, jis nesąmoningai pradeda kopijuoti jos gestus ir žodžius. Kai jis pritaria moters pasakytiems žodžiams, kiek palenkia galvą į kairę pusę ir pasisuka į moterį labiau kaire kūno puse. Taip pat svarbu, į kurią moters veido pusę jis dažniau žiūri. Žvilgsnis „kaire akimi į dešinę akį“ reiškia, kad jam moteris patinka. O jei jis pasisuka į moterį dešine veido puse ir žiūri į moters dešinęveido pusę, tai greičiausiai jis nervinasi arba tiesiog nesutinka su moters teiginiais.

Bendraujant labai svarbus signalas – šypsena. Kai moteris patinka vyrui, jis plačiai šypsosi. O jei vyras šypsosi vien lūpomis, vadinasi, jis stengiasi būti tiesiog mandagus ir galantiškas.

Tačiau vien draugiškos simpatijos reiškimas labai greitai gali pereiti į viliojimą. Šio etapo pagrindinis signalas – vyras įsitempia kaip styga ir tarsi kilsteli pečius. Jis taip pat gali netikėtai pradėti valyti dulkes nuo savo drabužių, nors jų ten ir nėra. Dar vienas labai svarbus ženklas, kad jis vilioja, tai jo žvilgsnis. Vyras tada įdėmiai žiūri į moterį, po to iš lėto nuleidžia akis ir nusuka jas į šalį, o vyzdžiai išsiplečia. Šią nesąmoningą organizmo reakciją vyrai tiesiog nepajėgia kontroliuoti.

Stiprius erotinius signalus vyras priima kaip pasiūlymą pasimylėti

Dažnai būna taip, kad vyrui patinka moteris, bet jis tiesiog nesiryžta parodyti iniciatyvą. Iš vyro mimikos ir gestų galima suprasti, kad jis neabejingas moteriai, tačiau toliau pažintis nesirituliuoja. Kaip bebūtų keista, bet dažna priežastis - signalai, kuriuos moteris nesąmoningai siunčia. T.y. jei moteris varžosi ar jaučiasi susikausčiusi, vyras tai jaučia ir nebežino, kaip toliau elgtis. Todėl reikia pasistengti atsipalaiduoti ir tada jos kūnas tarsi savaime pradės siųsti reikalingus signalus, kaip veidrodžio atspindys pakartodama jo judesius.

Kad moteris susidomėjo vyru taip pat galima atpažinti iš kai kurių gestų. Ji intuityviai atmeta ar pasitaiso plaukus, pirštais perbraukia ar paglosto kaklą. Kitas akivaizdus „kabinimo“ būdas – užkelia koją ant kojos ir pasuka kelius į pašnekovo pusę. Labiau provokuojamas variantas, jei rankomis apkabina kojų kelius. Paprastai poza „koją ant kojos“ laikoma gynybine pozicija. Tačiau derinyje su kitais viliojamais gestais, tai tiksliai apibrėžtas erotinis signalas. Tačiau reikėtų apdairiai elgtis, nes pasiuntus kelis tokius stiprius erotinius signalus, vyras gali suprasti kaip atvirą pasiūlymą pasimylėti.

Jei moters tikslas susirasti nuolatinį partnerį, tai reikėtų elgtis santūriau. Pernelyg drąsiai elgiasi tik tos moterys, kurios ieško sekso be įsipareigojimų. Daug svarbiau parodyti vyrui, kad ją užkariauti ne taip ir lengva. Tai būtų jam puikus stimulas.

Visus gestus žmonės priima ir siunčia instinktyviai ir atsako į juos nesąmoningai. Suprasti kūno kalbą ir sugebėti išnaudoti kai kuriuos ypač reikšmingus signalus, gali padėti sėkmingai užmegzti santykius. Tačiau reikėtų būti nuoširdžiomis. Antraip, vyras gali pajusti, kad moteris apsimetinėja.

Realybės suvokimas prislopinamas noru būti greta geidžiamo meilės objekto

Žinia, įsimylėjus sunku teisingai priimti realybę. Jei vyras moteriai tikrai patinka, ji gali ir apsigauti. Todėl, kad jai sunku objektyviai įvertinti jo elgesį. Pavyzdžiui, jai gali atrodyti, kad vyras siunčia jai daugybę dėmesio signalų. Nors iš tikrųjų taip nėra. Mat įsimylėję žmonės mato tik tai, ką nori matyti. Dėl tos pačios priežasties labai lengva padaryti klaidą. Realybės suvokimas prislopinamas noru būti greta geidžiamo meilės objekto. Todėl žmogus, būdamas tokios būsenos, sugeba priimti tik tuos signalus, kuriuos patvirtina jo fantazijos. Visus kitus ženklus jis nesąmoningai atmeta ar nepriima. Todėl norint išvengti skaudžių nusivylimų, reikėtų palaukti, kol vyro gestai bus sutvirtinti labiau svariais dėmesio įrodymais. Tai gali būti komplimentai, pakvietimas kartu išgerti kavinėje puodelį kavos ar arbatos, romantiška vakarienė restorane.

Svarbu nepamiršti, kad kūno kalba ne tokia paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl reikėtų vengti skubotų išvadų, nereikėtų pasitikėti vien keliais, nesąmoningai padarytais gestais ar judesiais. Antraip, galima stipriai apsirikti ir norimą priimti kaip esamą.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (9)

Taip pat skaitykite:

​Kaip praturtėti? 6 JAV milijardieriaus taisyklės
3 ..

Savo knygoje „Mano gyvenimo istorija“ JAV milijardierius Andrew Carnegie išdavė 6 slaptas taisykles, kaip pritraukti ...

​Kas atstumia moterį sekso metu?
..

Ne paslaptis, kad visos moterys yra skirtingos, todėl tai, kas vieną jaudina ir veda iš proto, kitą gali atstumti, o ...

​Japoniška kovos su tinguliu metodika, arba 1 minutės principas
3 ..

„Nuo pirmadienio pradėsiu gyventi kitaip, vaikščiosiu į sporto klubą, užsiimsiu joga, numesiu svorio.

​Psichologo komentaras: gelbėkite, per dideli tėvų lūkesčiai griauna gyvenimą!
5 ..

Mano tėvai labai griežti, tėtis spaudžia moksluose, nors tiek neišgaliu, neleidžia atsipalaiduoti su draugėmis, net ...

​Moters seksualumas svyruoja priklausomai nuo ciklo
4 ..

Kiekviena mergina ir moteris turi savo kalendorių, nuo kurio priklauso jų seksualinis gyvenimas.

​Tyrimas: ar dirbančios lietuvės norėtų grįžti į šeimą?
3 ..

Daugiau kaip 61 proc. Lietuvos dirbančių moterų nenorėtų atsidėti tik šeimai ir vaikams, net jei sutuoktinio gaunamos ...

​Kaip atsikratyti neigiamų minčių?
4 2

Niekam ne paslaptis, kad optimistai jaučiasi geriau ir patiria daugiau džiaugsmo gyvenime.

​Troškimų magija: verta išbandyti!
2 ..

Tarp ekstrasensų ir magų populiari troškimų išsipildymo technika, kuri, anot jų, veikia šimtu procentų, prieinama ...

​Paneigtas mitas, kad vyrai padaro mažiau avarijų nei moterys
3 3

Kasdien prastėjantis oras, o kartu su juo ir kelių eismo sąlygos, vėl skatina diskusijas apie moterų ir vyrų vairavimo ...

​Kokias profesijų madas ateityje diktuos technologijos?
3 ..

Dėl sparčiai besivystančių naujų technologijų, mūsų pasaulis keičiasi dideliu tempu. Ne išimtis yra ir darbo rinka, ...

Susijusios naujienos

Gražiausia 2011 metų pora 15 52

10 požymių, kad esi nesavarankiškas 19

Dainininkas Timberlake‘as susižavėjo aktore Wilde? 5 19

Simpson ir Wentzas vėl „žaidžia“ šeimą? 3 ..

Aktorė Hudgens susitikinėja su Hutchersonu? 7 1

Suimtas grupės „Crazy Town“ lyderis 4 ..

Johansson ir Pennas: mylimieji ar draugai? 6 ..

Pogrebnojaus žmona Salomėja dizainerį iškeitė į jaunesnį menininką 4 12

Rihanna ir Farrellas – pora ar ne? 2 3

Psichologo komentaras: esame pora tik per vakarėlius 7