Sužinok, kaip antakius depiliuoti vašku

Tankūs antakiai – vėl madingi (SCANPIX nuotr.)

Tankūs antakiai – vėl madingi (SCANPIX nuotr.)

Komentuoti

Plaukelių šalinimas vašku yra kur kas efektyvesnis nei plaukelių pešiojimas.

Depiliacijos rezultatu mėgausitės ilgesnį laiką, o jūsų oda bus švari ir tvarkinga keletą savaičių. Prieš išleisdamos keliolika litų eilinei antakių pešiojimo procedūrai, pasinaudokite keliais patarimais, kaip galėtumėte pačios atlikti antakių depiliacinę procedūrą vašku.

1) Iššukuokite antakius šepetėliu, skirtu antakiams, ar švariu šepetėliu, skirtu akių blakstienoms. Taip nustatysite natūralią antakių formą.

2) Paimkite liniuotę ir laikykite ją lygiagrečiai jūsų nosiai, vėliau horizontaliai tolimesniam akies kraštui. Tai padės nustatyti antakio pradžią ir pabaigą. Kad būtų paprasčiau nustatyti antakių ilgį, pasinaudokite antakių ar akių kontūro pieštuku.

3) O dabar pats laikas apibrėžti jūsų antakio vingį. Tai galite padaryti laikydama liniuotę nuo šnervės krašto iki išorinės rainelės krašto. Nustatytą tašką pažymėkite antakių pieštuku.

4) Išdėstykite taškus, kad galėtumėte nustatyti natūralų antakio vingį, ir tuomet juos sujunkite pieštuku. Tai jums pagelbės, kai tepsite vašką.

5) Paimkite vartojimui skirtą depiliacijos rinkinuką ir vašką pašildykite. Tuomet paimkite aplikatorių ir užtepkite plonytį sluoksnį ant antakio. Jei norite išgauti kuo tikslesnį efektą, įsitikinkite, kad vaško kiekis yra minimalus. Paimkite vaško juostelę ir prispauskite ją. Tuomet pakelkite juostelės kraštą ir staigiu judesiu patraukite priešinga plaukelių augimo kryptimi.

Jei vienu metu nepavyko pašalinti visų plaukelių, pakartotinai vaško netepkite, kadangi po pirmos procedūros jūsų oda taps ir taip pakankamai jautri. Pincetu pašalinkite likusius plaukelius ir galiausiai patepkite odą raminamuoju kremu su alijošumi ar arbatmedžio aliejumi.

Alfa.lt*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Antakių forma: kaip ji keičia žmogaus veidą?

Simona Burbaitė: atkreipkite šiek tiek didesnį dėmesį į savo antakius

​Lady Gaga diktuoja naujas ir drastiškas antakių madas

Antakių galia: jų neturinti mergina išbandė kelis skirtingus variantus

Antakių priauginimas: kokie procedūros privalumai?

Grožio nesusipratimai: juokingi ir keisti žmonių antakiai

Naujovė Lietuvos grožio pasaulyje – antakių priauginimas

Kaip suvaldyti nepaklusnius antakius?

Pamatykite, kaip supermodelis Cara Delevingne atrodo be antakių

Rūta Mikelkevičiūtė: žiūrint į Lietuvos gražuoles, juodi antakiai – madinga

Populiariausios naujienos