Sužinok, kaip antakius depiliuoti vašku

Tankūs antakiai – vėl madingi (SCANPIX nuotr.)
Aa+Aa-

Plaukelių šalinimas vašku yra kur kas efektyvesnis nei plaukelių pešiojimas.

Depiliacijos rezultatu mėgausitės ilgesnį laiką, o jūsų oda bus švari ir tvarkinga keletą savaičių. Prieš išleisdamos keliolika litų eilinei antakių pešiojimo procedūrai, pasinaudokite keliais patarimais, kaip galėtumėte pačios atlikti antakių depiliacinę procedūrą vašku.

1) Iššukuokite antakius šepetėliu, skirtu antakiams, ar švariu šepetėliu, skirtu akių blakstienoms. Taip nustatysite natūralią antakių formą.

2) Paimkite liniuotę ir laikykite ją lygiagrečiai jūsų nosiai, vėliau horizontaliai tolimesniam akies kraštui. Tai padės nustatyti antakio pradžią ir pabaigą. Kad būtų paprasčiau nustatyti antakių ilgį, pasinaudokite antakių ar akių kontūro pieštuku.

3) O dabar pats laikas apibrėžti jūsų antakio vingį. Tai galite padaryti laikydama liniuotę nuo šnervės krašto iki išorinės rainelės krašto. Nustatytą tašką pažymėkite antakių pieštuku.

4) Išdėstykite taškus, kad galėtumėte nustatyti natūralų antakio vingį, ir tuomet juos sujunkite pieštuku. Tai jums pagelbės, kai tepsite vašką.

5) Paimkite vartojimui skirtą depiliacijos rinkinuką ir vašką pašildykite. Tuomet paimkite aplikatorių ir užtepkite plonytį sluoksnį ant antakio. Jei norite išgauti kuo tikslesnį efektą, įsitikinkite, kad vaško kiekis yra minimalus. Paimkite vaško juostelę ir prispauskite ją. Tuomet pakelkite juostelės kraštą ir staigiu judesiu patraukite priešinga plaukelių augimo kryptimi.

Jei vienu metu nepavyko pašalinti visų plaukelių, pakartotinai vaško netepkite, kadangi po pirmos procedūros jūsų oda taps ir taip pakankamai jautri. Pincetu pašalinkite likusius plaukelius ir galiausiai patepkite odą raminamuoju kremu su alijošumi ar arbatmedžio aliejumi.

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Mados insultas: Bieberis su odinėmis kelnėmis (APKLAUSA) 87

Trečiadienį su gerbėjomis Tokijuje susitikęs Kanados dainininkas Justinas Bieberis vilkėjo odines kelnes. Suderinęs plačias odines kelnes su ryškiai raudonais, paaugliškais marškiniais ir hiphopo stiliaus kepuraite, Justinas Bieberis atrodė kaip juokingas puošeiva, nieko neišmanantis apie drabužių derinimą.
Vis tik gerbėjoms Justino drabužiai buvo nė motais. Merginos pulte puolė garsenybę, kuris vos spėjo pasirašinėti ant merginų užrašų knygelių ir plakatų.

Plaukų priežiūros klaidos 1

Jei jūsų šukuosena nekelia komplimentų lavinos, veikiausiai darote ką nors ne taip. Galbūt...

... nepakankamai dažnai lankotės pas kirpėją?

Tinkama šukuosena gerokai palengvina gyvenimą.

Užkirsk kelią besielektrinantiems plaukams ..

Negali pakęsti kiekvieną rudenį bei žiemą nuo šalčio kasdien besielektrinančių plaukų? Mes taip pat. Tai sustabdyti gali:- Reguliariai naudoti tavo garbanoms labiausiai tinkantį plaukų kondicionierių.

Jaunystėje sekso simboliu vadinamas Efronas garbanojo plaukus 35

Kai pamatėme, vos neišgriuvome iš kėdės. Juokais leipome geras penkiolika minučių, kol galiausiai įsitikinome, kad nuotraukoje – tikrai gražuolis aktorius Zacas Efronas. Sekso simboliu vadinamas jaunuolis žiniasklaidai išplatino savo jaunystės nuotrauką, kurioje Zacas pozuoja keturiolikos metų. Jaunystėje gražuoliukas garbanojo plaukus.
Šiuo metu minias gerbėjų iš proto varanti Zaco šukuosena, 2002 metais buvo išties keista.

Susijusios naujienos

Pamatykite, kaip supermodelis Cara Delevingne atrodo be antakių 2

Rūta Mikelkevičiūtė: žiūrint į Lietuvos gražuoles, juodi antakiai – madinga ..

Norite išsiskirti iš minios? Pasirūpinkite savo antakiais ..

Grožio taisyklės, kurias galite sulaužyti ..

Oksana Pikul šokiravo savo antakiais 5

6 paprasti būdai, kaip įveikti grožio nesėkmes ..

Makiažo meistrė Vaida Venckutė: 3 tobulų antakių taisyklės ..

6 ekspertų grožio triukai ..

Blogiausios visų laikų grožio tendencijos ..

Pasipiktinę gerbėjai: Kim Kardashian savo dukrai depiliavo antakius! ..