Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„Facebook“ įkūrėjas parodė savo namus

„Facebook“ įkūrėjas atskleidė savo privataus gyvenimo detalesŽiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

26 metų atsiskyrėlis, „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas įsileido filmavimo kameras į savo namus ir biurą per pasirodymą Oprah Winfrey šou.

Žiūrovai galėjo pamatyti, kaip jaunasis milijardierius bučiniu pasisveikina su savo ilgamete drauge Priscilla Chan kuklaus dydžio namo ir nedidelio hečbeko fone. Jis neturi milijonų verto dvaro, o vis dar nuomojasi namą Palo Alte, Kalifornijoje. Biure yra trys kėdės, stalas ir dvi medinės lentynos.

Darboholikas atskleidė, kad kiekvieną rytą prie virtuvės stalo mokosi kinų kalbos – ruošiasi atostogoms Kinijoje, kur vyks su Priscilla metų pabaigoje.

Namuose jis būna mažai – kasdien jis praleidžia po 16 valandų „Facebook“ biure.

M. Zuckerbergas atvyko į Oprah šou paskelbti, kad skiria 100 milijonų dolerių mokykloms JAV reformuoti.

Jauniausias pasaulyje milijardierius sulaukė O. Winfrey, svečių ir žiūrovų plojimų, kai paskelbė apie savo paramą.

Paklaustas, kodėl tiek daug dėmesio skiria švietimui, jis pasakė: „Kiekvienas vaikas nusipelno gero išsilavinimo, o dabar taip nėra.“

„Aš savo gyvenime turėjau daug galimybių daugiausia dėl to, kad mokiausi gerose mokyklose. Aš noriu padaryti tai, ką galiu, kad kiekvienas turėtų tokias galimybes.“

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Impotentas, kuriam ir 1000 meilužių – per mažai

Žydrajame ekrane Humphrey Bogartas buvo kietas, šaltakraujis ir rafinuotas. Realiame gyvenime jis buvo vienas legendinių Holivudo meilužių.Seksualiai nepasotinimas ir amžinai neištikimas H.Bogartas tris kartus nesėkmingai vedė. Ir tada sutiko savo gyvenimo meilę Lauren Bacall. Tačiau tik dabar paaiškėjo, kad iki jųdviejų vedybų 1945 metais H.Bogartas permiegojo su tūkstančiu moterų. Tarp jų – Bette Davis, Jean Harlow, Marlene Dietrich bei Ingrid Bergman.

Pitto pokštas Clooney: gėjų-prostitučių palyda

Dvi Holivudo garsenybės Bradas Pittas ir George‘as Clooney tikrai pateks į Holivudo istoriją. Jei ne kaip vieni geriausių šių laikų aktorių, tai bent kaip vieni šmaikščiausių draugų. Pokštus vienas kitam krečiantys aktoriai jau pasiekė tikrai akiplėšišką lygį. Pirma, vyrų pora krėtė vaikiškus pokštus: už tūkstantį dolerių B. Pittas pasamdė kelis vyrus, kad šie viešai apsisiotų G. Clooney automobilį. Tai sužinojęs George‘as atsilygino Pittui, jo automobilį apipurškęs oranžiniais dažais.

Lohan savo noru grįžo į reabilitacijos kliniką

Problemų persekiojama Holivudo žvaigždė Lindsay Lohan savanoriškai grįžo į priklausomybės ligų gydymo kliniką.Reabilitacijos klinikoje ji gydysis jau penktą kartą per trejus metus. Į reabilitacijos kliniką Pietų Kalifornijoje 24 metų L.Lohan atvyko vėlų pirmadienio vakarą. Manoma, kad ji ten liks tris savaites, iki spalio 22 dieną numatyto teismo posėdžio.
Ši vasara aktoriukei buvo ypač audringa. Jai ne kartą teko pasirodyti teisme, pabuvoti reabilitacijos klinikoje ir netgi kalėjime.

Laiminga Moore ir Kutcherio santuoka – melas

Demi Moore (47) ir Ashtonas Kutcheris (32), atrodo, tik vaizduoja laimingą porą. Jų santuoka jau seniai braška.Tai – vieša paslaptis Holivude, kad jis jau ne vienerius metus paguodos ieško kitų moterų glėbyje. Informuotas šaltinis apie tai sakė: „Ashtonas ir Demi nuolat ginčijasi. Nesuprantu, kodėl jie vis dar kartu.
Tai kainuoja nemažai nervų ir neteikia malonumo. Jie riejasi kaip dvi senos varnos. Aš vis tikėjausi, kad jie pasirinks teisingą kelią, ieškos rimtos pagalbos arba išsiskirs.

Dėl nuogos Anderson nuotraukų iš jos vaikų šaiposi mokykloje

Pamela Anderson (43) prisiekė sau ir visiems, kad daugiau nebepasirodys nuoga. To priežastis – jos vaikai.Pamela neseniai vykusiame „Playboy“ vakarėlyje Bukarešte pasakė: „Gana. Yra gražių merginų, kurios gali fotografuotis. Šiuo metu domiuosi kitais dalykais. Noriu daugiau būti su naminiais gyvūnais, ilgiau pabūti Kanadoje su savo katėmis ir šunimis“.
Pamela Anderson pridūrė, kad vaikai pradėjo skųstis, jog dėl jos nuogų nuotraukų žurnale „Playboy“ iš jų šaiposi mokykloje.

Susijusios naujienos

Skandalingajam Selui buvo užblokuota „Facebook“ paskyra

Aštuonių savaičių reklamos kampanija: kaip žuvų taukus bandė ...

Kelionė į pajūrį – autobusu, traukiniu, automobiliu ar ...

Šuo nustelbė socialinio tinklo žvaigždes

Melagingas „Facebook“: kodėl mes taip stengiamės dėl ...

Ką reiškia „YouTube“? Senjorai mokosi naudotis internetu

Oksana Pikul pasidalijo intymia akimirka su Jasaičiu lovoje

Oksana Pikul užfiksuota su dainininku Ricky Martinu?

Simona ir Jonas Nainiai užtiko savo nuotraukų vagis

Aštrialiežuvis TV laidų vedėjas Andrius Rožickas pasidalijo ...