Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Fotografijose užfiksuoti... vaiduokliai!

Vaiduokliai nuotraukoseŽiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Išplaukusios figūros, kažkokie šviesuliai, šešėliai ten, kur jų neturėtų būti... Tai matyti fotografijose, surinktose į knygą, kurioje sudėti paslaptingiausi vaiduoklių atvaizdai. Dabar garsiausias šių fotografijų analizuoja ekspertai.

Vienas tokių ekspertų yra daktaras Melvynas Willinas, ilgą laiką buvęs Psichinių tyrimų bendruomenės Londone archyvaru. Ši bendruomenė domisi parapsichologiniais reiškiniais ir yra sukaupusi nemažai fotografijų. Daugiausia jų daryta Didžiojoje Britanijoje.

Neseniai M. Willinas išleido knygą „Vaiduokliai. Nuotraukos kaip įrodymai“. Joje sudėta aštuoniasdešimt fotografijų ir su jomis susijusių istorijų.

Daug kas yra skaitę ar girdėję įvairiausių pasakojimų, kaip kažkur namuose ar tam tikrose vietovėse vaidenasi, girdisi tam tikri pasikartojantys garsai. O štai nuotraukos, kuriose tariamai yra užfiksuoti vaiduokliai, yra retos. Dauguma knygoje spausdinamų nuotraukų yra darytos prieš šimtą metų, todėl apie jokias išdaigas su specialiomis fotografijoms skirtomis programomis kaip „Photoshop“ negali būti ir kalbos.

Kai kurie ekspertai dėmes ar šviesulius fotografijose priskiria techninėms klaidoms. Bet yra nuotraukų, kurių negali paaiškinti ir mokslininkai.

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Beveik ketvirtadalis studentų „nulaužinėja“ sistemas

Beveik ketvirtadalis visų universitetų studentų sėkmingai „nulaužinėja“ savo mokslo įstaigų informacines sistemas, skelbia naujas „Tufin Technologies“ tyrimas.
Iš visų sėkmingai atlikusių procedūrą tik 40% buvo vyresni nei 18 metų.
Tyrimo metu taip pat išaiškėjo, kad 84% studentų supranta, jog „nulaužimas“ yra nusikaltimas, tačiau 32% taip pat mano, kad šis veiksmas yra „kietas“ ir jaudinantis, o 28% suprato, kad „nulaužti“ IT sistemą yra gana paprasta.

Pirmasis žvilgsnis į filmą „Tadas Blinda. Pradžia“

Jeigu kas neįsivaizdavo Manto Jankavičiaus vaidinančio Svieto lygintoją, dabar viską gali pamatyti savo akimis – nuotykių juostos „Tadas Blinda. Pradžia“ kūrėjai pristato pirmąjį filmo videoklipą.
Minutės trukmės klipe žiūrovai pirmą kartą galės išvysti ne tik M. Jankavičiaus, bet ir populiarių aktorių A. Šurnos, D. Banionio, D. Kazlausko, V. Petkevičiaus, J. Bareikio, T. Liutajevos ir A. Ditkovskytės sukurtus herojus.

Valinsko kabinete – fotomontažas su Grybauskaite ir Lukašenka

„Prisikėlėlių“ lyderis, Seimo narys Arūnas Valinskas savo kabinete pasikabino fotomontažą, kur Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pavaizduota šalia Baltarusijos vadovo Aleksandro Lukašenkos.

Nepaisant prognozių, būstas Lietuvoje pinga

Priešingai rinkos dalyvių lūkesčiams ir ekspertų prognozėms, trečiąjį šių metų ketvirtį būstas Lietuvoje vėl pigo, rodo Registrų centro rengiamas Lietuvos būsto kainos indeksas.

Kubilius: Valdovų rūmus reikia pabaigti

Nepaisant to, kad, anot Seimo Audito komiteto pirmininkės Loretos Graužinienės, Valdovų rūmams baigti reikės dar apie 200 mln. litų, premjeras Andrius Kubilius sako, jog šį objektą reikėtų užbaigti.
„Kol kas nesvarstėme, kokias būdais ir ką darysime. Matyt, vis tiek turime matyti strateginę perspektyvą – rūmus reikia užbaigti“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė A.Kubilius.

Gydytojai susimušė operacinėje

„Kartais gydytojas yra baisesnis už pačią ligą“, – sako vokiečių patarlė. Tačiau du gydytojai, ir dar susimušę per operaciją, jau yra tikra nelaimė.
Vokietijos Niurnbergo mieste ausų, nosies, ir gerklės gydytojas tądien turėjo keturias operacijas, jo darbo diena baigėsi. Bet dar buvo likęs pacientas, kuris operacijos laukė aštuonias valandas, todėl laringologas vis dėlto nusprendė jį operuoti. Įpusėjus operacijai gydytojas anesteziologas pareiškė, kad jo darbo laikas baigėsi, ir ketino išeiti iš operacinės.

Susijusios naujienos

Kirtęs Londono maratono finišo liniją, mirė bėgikas

Cazorla: „Arsenal“ klubui trūksta nugalėtojų mentaliteto

Londono viešbutyje užpuolikas kūju užpuolė tris moteris

Britaniją okupuoja milžiniškos žiurkės?

Teniso akademijos auklėtinės Londone laimėjo dvejetų ...

Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Londone žengia be ...

Cameronas nebėgs rytinio kroso dėl padidėjusios oro taršos ...

Britaniją apgaubė gigantiškas smėlio debesis iš Sacharos

Londone duris atvėrė restoranas... kalėjime

27-ąjį gimtadienį Vaidas Baumila sutiks Londone