Fotografijose užfiksuoti... vaiduokliai!

Vaiduokliai nuotraukose
Nuotraukų galerija (1/7)
Aa+Aa-

Išplaukusios figūros, kažkokie šviesuliai, šešėliai ten, kur jų neturėtų būti... Tai matyti fotografijose, surinktose į knygą, kurioje sudėti paslaptingiausi vaiduoklių atvaizdai. Dabar garsiausias šių fotografijų analizuoja ekspertai.

Vienas tokių ekspertų yra daktaras Melvynas Willinas, ilgą laiką buvęs Psichinių tyrimų bendruomenės Londone archyvaru. Ši bendruomenė domisi parapsichologiniais reiškiniais ir yra sukaupusi nemažai fotografijų. Daugiausia jų daryta Didžiojoje Britanijoje.

Neseniai M. Willinas išleido knygą „Vaiduokliai. Nuotraukos kaip įrodymai“. Joje sudėta aštuoniasdešimt fotografijų ir su jomis susijusių istorijų.

Daug kas yra skaitę ar girdėję įvairiausių pasakojimų, kaip kažkur namuose ar tam tikrose vietovėse vaidenasi, girdisi tam tikri pasikartojantys garsai. O štai nuotraukos, kuriose tariamai yra užfiksuoti vaiduokliai, yra retos. Dauguma knygoje spausdinamų nuotraukų yra darytos prieš šimtą metų, todėl apie jokias išdaigas su specialiomis fotografijoms skirtomis programomis kaip „Photoshop“ negali būti ir kalbos.

Kai kurie ekspertai dėmes ar šviesulius fotografijose priskiria techninėms klaidoms. Bet yra nuotraukų, kurių negali paaiškinti ir mokslininkai.

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (100)

Taip pat skaitykite:

Beveik ketvirtadalis studentų „nulaužinėja“ sistemas
5

Beveik ketvirtadalis visų universitetų studentų sėkmingai „nulaužinėja“ savo mokslo įstaigų informacines sistemas, skelbia naujas „Tufin Technologies“ tyrimas.
Iš visų sėkmingai atlikusių procedūrą tik 40% buvo vyresni nei 18 metų.
Tyrimo metu taip pat išaiškėjo, kad 84% studentų supranta, jog „nulaužimas“ yra nusikaltimas, tačiau 32% taip pat mano, kad šis veiksmas yra „kietas“ ir jaudinantis, o 28% suprato, kad „nulaužti“ IT sistemą yra gana paprasta.

Pirmasis žvilgsnis į filmą „Tadas Blinda. Pradžia“
1

Jeigu kas neįsivaizdavo Manto Jankavičiaus vaidinančio Svieto lygintoją, dabar viską gali pamatyti savo akimis – nuotykių juostos „Tadas Blinda. Pradžia“ kūrėjai pristato pirmąjį filmo videoklipą.
Minutės trukmės klipe žiūrovai pirmą kartą galės išvysti ne tik M. Jankavičiaus, bet ir populiarių aktorių A. Šurnos, D. Banionio, D. Kazlausko, V. Petkevičiaus, J. Bareikio, T. Liutajevos ir A. Ditkovskytės sukurtus herojus.

Valinsko kabinete – fotomontažas su Grybauskaite ir Lukašenka
6

„Prisikėlėlių“ lyderis, Seimo narys Arūnas Valinskas savo kabinete pasikabino fotomontažą, kur Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pavaizduota šalia Baltarusijos vadovo Aleksandro Lukašenkos.

Nepaisant prognozių, būstas Lietuvoje pinga
22

Priešingai rinkos dalyvių lūkesčiams ir ekspertų prognozėms, trečiąjį šių metų ketvirtį būstas Lietuvoje vėl pigo, rodo Registrų centro rengiamas Lietuvos būsto kainos indeksas.

Kubilius: Valdovų rūmus reikia pabaigti
37

Nepaisant to, kad, anot Seimo Audito komiteto pirmininkės Loretos Graužinienės, Valdovų rūmams baigti reikės dar apie 200 mln. litų, premjeras Andrius Kubilius sako, jog šį objektą reikėtų užbaigti.
„Kol kas nesvarstėme, kokias būdais ir ką darysime. Matyt, vis tiek turime matyti strateginę perspektyvą – rūmus reikia užbaigti“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė A.Kubilius.

Gydytojai susimušė operacinėje
8

„Kartais gydytojas yra baisesnis už pačią ligą“, – sako vokiečių patarlė. Tačiau du gydytojai, ir dar susimušę per operaciją, jau yra tikra nelaimė.
Vokietijos Niurnbergo mieste ausų, nosies, ir gerklės gydytojas tądien turėjo keturias operacijas, jo darbo diena baigėsi. Bet dar buvo likęs pacientas, kuris operacijos laukė aštuonias valandas, todėl laringologas vis dėlto nusprendė jį operuoti. Įpusėjus operacijai gydytojas anesteziologas pareiškė, kad jo darbo laikas baigėsi, ir ketino išeiti iš operacinės.

Advokatė išžudė savo šeimą
7 55

Vokietijoje advokatė nužudė sūnų ir vyrą. Po to siautėjo gatvėje: šaudė į praeivius, o galiausiai, patekusi į ligoninę, sužeidė du pacientus ir nužudė vieną iš slaugytojų.
41-erių advokatę ir jos šeimą pažinoję žmonės, išgirdę šias naujienas, patyrė šoką. Niekas neturėjo nė mažiausio įtarimo, kad kažkas šiai moteriai yra negerai. Po netikėto smurto protrūkio teismo medikai jau gali pasakyti, kad advokatės aukos mirė kentėdamos.

Septynmetis mirė nuo kramtomosios gumos
3 29

Septynerių metų berniukas iš mažo Vokietijos miestelio labai mėgo kramtomąją gumą. Ji ir tapo šio vaiko mirties priežastimi.
Praėjusį savaitgalį septynmečio tėvai kreipėsi į policiją ir paskelbė jį dingusiu. Visą dieną ieškoję septynmečio policininkai vėlai vakare miesto parke aptiko berniuko lavoną.
Po skrodimo paaiškėjo, kad septynmetis užspringo kramtomąja guma. Vaikas turėjo įgimtą širdies ydą. Todėl tokia, atrodo, maža smulkmena, kaip gerklėje įstrigusi guma, jam kainavo gyvybę.

Ugnikalnių vidų būtų galima stebėti 900 laipsnių karštį atlaikančiais jutikliais
1

Newcastle'o (Didžioji Britanija) universiteto mokslininkai sukūrė naują belaidžių jutiklių rūšį, kurie gali atlaikyti temperatūrą iki 900 laipsnių pagal Celsijaus skalę. Juos ateityje bus galima įgręžti į ugnikalnių uolienas ir pagal jų sugeneruojamus signalus kurti efektyviau veikiančias perspėjimo apie galimą išsiveržimą sistemas.
Geologams neabejotinai patiktų galimybė pažvelgti į tai, kas vyksta aktyvių ugnikalnių gelmėse.

Ruošiami du nauji kovų su zombiais žaidimai
2 ..

Zombių tematika, prieš keletą metų sugrįžusi tiek į filmų, tiek į žaidimų pasaulį, nežada trauktis. Paskelbti net du skirtingų žanrų žaidimai, kuriuose bus galima įvairiai kautis su prisikėlusiais numirėliais.
„Dead meets Lead“ – veiksmo žaidimas, kuriame žaidėjai atsidurs XVIII amžiuje. Teks keliauti po tolimas egzotiškas salas ir padėti vietiniams gyventojams atsikratyti įkyriųjų parazitų – zombių, o taip pat išsiaiškinti, kodėl kilo šis paslaptingas maras. http://deadmeetslead.

Susijusios naujienos

​ Kitokia „Titaniko“ istorija: jis buvo nuskandintas? 3 2

Dėl dujų nuotėkio Londone nugriaudėjo galingas sprogimas 2 1

​Pareigūnas Londone motociklininką sustabdė su žirgu ..

​„Sel“ koncerte Londone šėlo sausakimša salė gerbėjų 16 ..

Džokovičius Londone susitvarkė su Nishikori ir pateko į finalą 12 ..

Nishikori išsaugojo šansus patekti į kitą etapą ..

​Marija Šarapova paneigė gandus apie išsiskyrimą su Grigoru Dimitrovu 4 5

Tūkstančiai žmonių Londono centre protestavo prieš kapitalizmą 10 ..

Londone keleivius vežusiame autobuse nugriaudėjo sprogimas ..

​Pasiruoškite lagaminus: Londone atidarytas Hario Poterio viešbutis 6 ..