Mažasis genijus Ilja tiki savo karjera

Aa+Aa-

Keturiolikmetis Ilja Aksionovas praėjusį sekmadienį tiesioginiame LNK eteryje savo operiniu balsu sudainavęs dainą „You raise me up“ sužavėjo ne tik studijoje susirinkusius žiūrovus, amžinai priekaištus beriančią komisiją, bet ir visos Lietuvos žiūrovus.

Nuo pirmos klasės dainuojantis buvęs mažasis visaginietis pasakoja, kad scenoje stovėdamas jis jaučia malonumą: „Kai sudainavau dainą, o salėje buvo tyla, mane užplūdo neapsakomas malonumas.“

Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje mokslus kremtantis aštuntokas mažasis genijus Ilja sako, kad jam mieliausias klasikinis ir operiniai muzikos stiliai.

LNK laidos „Lietuvos daina“ filmavime atlikęs seną Andriaus Mamontovo dainą „Laužo šviesa“, Ilja visą publiką privertė ne tik nutilti, jausti per kūną bėgančius virpulius, bet kai kuriuos ir nubraukti vieną kitą ašarą.

„Jo laukia nereali karjera“, – užkulisiuose šnibždėjosi kolegos atlikėjai.

Pats Ilja sako, dar nesulaukęs prodiuserių siūlymo kurti dainas ar įrašinėti albumus: „Tikiuosi, kad viskas bus ateityje.“
Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (81)

Taip pat skaitykite:

Kas turi greičiausią internetą pasaulyje? 7

Daugelis internautų dažnai mėgsta pasitikrinti savo interneto spartą. „SpeedTest“ portalas, kuriame galima pasitikrinti savo interneto spartą, paskelbė rugpjūčio mėnesio rezultatus. Tyrime priskiriamos mokyklos ir įmonės, ne tik namų vartotojai.

Kuklus Gusto indėlis Lenkijoje 1

Naujajam krepšinio sezonui besirengiantis Giedriaus Gusto Sopoto „Trefl“ (Lenkija) klubas kontrolinėse rungtynėse svečiuose 72:57 (20:18, 15:13, 15:12, 22:14) nugalėjo Braunšveigo „New Yorker Phantoms“ (Vokietija) krepšininkus.
Aštuoniais taškais prie pergalės šiame mače prisidėjo Lietuvos krepšininkas.
14 taškų nugalėtojams pelnė Filipas Dylewiczius, po 13 - Pawelas Kikowskis ir Jermaine'as Bealas, 8 - Lawrence'as Kinnardas.

„Mero taurės“ varžybas tęsia tik Lietuvos vaikinai ..

Šiauliuose vykstančio ITF serijos jaunių (iki 18 metų) serijos turnyro „Mero taurė 2010“ vienetų varžybas tęsia tik Lietuvos vaikinai.

Marius Berenis-Tru – naujas „InCulto“ vokalistas? 3

Antros LNK televizijos laidos „Lietuvos daina“ scenoje su grupe „InCulto“ vietoj Jurgio Didžiulio pasirodys Marius Berenis-Tru.
„InCulto“ idėjinis vadas ir pagrindinis grupės vokalistas Jurgis Didžiulis filmavimo vakarą, pasak grupės narių, buvo užsiėmęs įrašų studijoje.
„Duetą su Mariumi mums pasiūlė LNK muzikos prodiuseris Modestas Karnaševičius.

Pačėso treniruojama ekipa antrąsyk pralaimėjo „Uniks“ krepšininkams 1

Treniruočių stovyklą Lietuvos pajūryje surengusi Lenkijos krepšinio čempionė Gdynės „Asseco Prokom“ komanda, kurią treniruoja Tomas Pačėsas, 73:77 antrąsyk pralaimėjo Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubui.
Lenkijos ekipai 23 taškus pelnė Mike'as Wilksas, 13 - Przemyslawas Zamojskis, 12 - Ronnie's Burrellas.
Nugalėtojų gretose išsiskyrė Maciejus Lampe - 24 taškais ir 8 atkovoti kamuoliai.

Teismų sprendimų nevykdymu kaltinama Vilniaus rajono valdžia sako tik ginanti savo gyventojus 5

Kaltinimų nevykdant teismų sprendimų sulaukusi Vilniaus rajono valdžia sako, kad gyventojai gatvių lenteles dviem kalbomis kabina savo noru.
„Kadangi yra poreikis - gyventojai savo noru greta gatvių pavadinimų lentelių valstybine kalba, patys kabina lenteles savo gimtąja kalba. Nejaugi neginsime savo gyventojų?“, - pareiškė Vilniaus rajono merė Marija Rekst BNS atsiųstame pareiškime.

Lietuva, Baltarusija ir Ukraina įgyvendins bendrus projektus 1

Lietuva, Ukraina ir Baltarusija apsisprendė dėl grupės bendrų energetikos, transporto ir kultūros projektų, kuriuos ketina įgyvendinti remiamos Europos Sąjungos (ES), trečiadienį sakė užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis.
Po susitikimo su kolegomis iš Baltarusijos ir Ukrainos Minske A.Ažubalis sakė, kad gavus atsakymą iš Europos Komisijos nuspręsta pradines 19 projektinių gairių susiaurinti iki 5 svarbiausių krypčių.

Gyvenimas nuskriaudė „Studentes“ 3

Per naujos LNK laidos „Lietuvos daina“ filmavimą po koridorius su grandinėmis ant kojų vaikščiojusios grupės „Studentės“ merginos guodėsi, kad jų niekas nenuskriaudė.
„Mus nuskriaudė gyvenimas!“ – kikendamos LNK televizijos koridoriumi nubėgo populiariosios merginos.
Grupės pavadinimą pakeitusios, tačiau nuo scenos nenulipančios „Studentės“ naujajame LNK televizijos projekte „Lietuvos daina“ naujai pristatė seną grupės Hiperbolė dainą „Sugrįžk“.
„Daina pasirinkta neatsitiktinai.

Baltarusija pažadėjo spręsti problemas dėl elektrą branginančio linijų remonto 1

Minske viešintis užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis trečiadienį sakė gavęs kolegos Baltarusijos ministro pažadą spręsti problemas dėl aukštos įtampos elektros perdavimo linijų remonto, kuriam užtrukus Lietuvai brangsta perkama elektra.
A.Ažubalis taip pat pareiškė, kad Baltarusijos planai statyti atominę elektrinę netoli Lietuvos sienos gali tapti dirgikliu dvišaliuose santykiuose.

VU pasauliniame reitinge dalijasi 501–550 vietas 9

Vilniaus universitetas (VU) agentūros QS pateikiamame pasaulio universitetų reitinge šiemet pateko tarp universitetų, kurie dalijasi 501–550 vietas.
2009-aisiais pagal šį reitingą VU buvo tarp universitetų, besidalijusių 501–600 vietas.
Pasak VU, pagal naujai paskelbtą tarptautinės reitingavimo agentūros QS tyrimą 600 geriausiųjų sąraše nėra nė vienos kitos Lietuvos aukštosios mokyklos.

Susijusios naujienos

Top 15: nuotraukos, į aukštesnį lygį kilstelėjusios tinginystę ..

Sostinėje garsūs žmonės rinkosi į gurmanišką pasaulio skonių degustaciją 1

​Sigutis Jačėnas: atvirai apie šlovę, politiką ir auksinius laikus ..

Psichologijos konsultantė Putelytė: ta pasirinkimų begalybė „rauna“ žmogui stogą 5

Filosofas Mortonas: norime vieno žaislo, kad galėtume visus valdyti 2

Penktadienį gaisruose sudegė trys žmonės ..

​Kalėdinei nuotaikai: krūtų šokio virtuozė sveikina su artėjančiomis šventėmis ..

Netikėta gelbėjimo operacija: trys ryklio jaunikliai išlaisvinti iš negyvos patelės įsčių ..

Smegenis bukinančia infekcija gali būti užsikrėtę beveik pusė žmonių ..

​Kaip tinkamai pakeisti elektros lemputę? ..