„Lietuvos ryto“ vyr. redaktorius – jaunos žurnalistės glėbyje?

G. Vainauskas ir L. Mickutė

G. Vainauskas ir L. Mickutė

Dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiąjį redaktorių Gedvydą Vainauską ir to paties dienraščio priedo „Stilius“ žurnalistę Liuminatą Mickutę sieja slapta meilės istorija? Apie tokius 55 metų vyro ir 25 metų merginos santykius kalbos sklando jau kurį laiką. Juolab kad šią vasarą pora buvo pastebėta romantiškai atostogaujanti netoli Afrikos esančioje Madagaskaro saloje.

Kiek tęsiasi poros santykiai – paslaptis. O Alfa.lt šaltinių teigimu, mažiausiai metus. Poros jausmai slepiami ir nuo visuomenės, taip yra greičiausiai dėl to, kad G. Vainauskas vedęs, jo žmona, Bronė Vainauskienė, dirba tame pačiame „Lietuvos ryto“ laikraštyje.

Iš Radviliškyje gyvenančių ūkininkų šeimos kilusi L. Mickutė nuolat pastebima turtingų vyrų draugijoje. Kiek anksčiau mergina nuolat palaikė kompaniją vienos didžiausių verslo grupių Lietuvoje valdančio koncerno vadui ponui Martinkevičiui. Verslininko sodyboje, kuri yra šalia G. Vainausko sodybos, nuolat vykdavo vakarėliai, kuriuose greičiausiai vienas kitam romantinius jausmus ir pajuto L. Mickutė bei „Lietuvos ryto“ vyriausiasis redaktorius.

Sklinda kalbos, kad L. Mickutei santykiai su pagrindiniu „Lietuvos ryto“ leidinių grupės akcininku suteikė ne tik finansinį stabilumą, bet ir karjeros postūmį. Praėjusią vasarą, kai „Lietuvos ryto“ leidinių grupę krėtė masiniai atleidimai, mergina įsigijo naują butą netoli sostinėje esančios „Siemens“ arenos, o neseniai apynaujį visureigį pakeitė visiškai nauju automobiliu. Susidraugavusi su G. Vainausku mergina pakilo ir karjeros laiptais – iš paprastos žurnalo „Stilius“ žurnalistės tapo žurnalo „Stilius plius“ redaktore.

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:


Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Memuose – tragikomiška „Lietuvos ryto“ situacija

Vainausko byloje teismas nusprendė nenagrinėti prokuroro skundo

Generalinė prokuratūra aiškinasi, ar pagrįstai dar kartą nutraukta byla dėl Janulevičiaus „Baltic Optical Disc“

Apeliacinis teismas: Vainausko ir Zabulio byla pagrįstai grąžinta prokuratūrai

Paksas sunerimo dėl aiškėjančių jo ir Vainausko susitarimo detalių

Naujos detalės Pakso ir Vainausko byloje: aiškėja, kaip veikė korupcinė schema

Zabulio ir Vainausko byla keliauja tarp teismo ir prokuratūros

Vainauskas: sudėtyje bus labai daug pakitimų

Vainausko prekybos poveikiu byla keliauja į teismą

Problemos Vainauskui: iš kavinės bandė pasišalinti nesusimokėjęs

Populiariausios naujienos