„Lietuvos ryto“ vyr. redaktorius – jaunos žurnalistės glėbyje?

G. Vainauskas ir L. Mickutė

G. Vainauskas ir L. Mickutė

Komentuoti (133)

Dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiąjį redaktorių Gedvydą Vainauską ir to paties dienraščio priedo „Stilius“ žurnalistę Liuminatą Mickutę sieja slapta meilės istorija? Apie tokius 55 metų vyro ir 25 metų merginos santykius kalbos sklando jau kurį laiką. Juolab kad šią vasarą pora buvo pastebėta romantiškai atostogaujanti netoli Afrikos esančioje Madagaskaro saloje.

Kiek tęsiasi poros santykiai – paslaptis. O Alfa.lt šaltinių teigimu, mažiausiai metus. Poros jausmai slepiami ir nuo visuomenės, taip yra greičiausiai dėl to, kad G. Vainauskas vedęs, jo žmona, Bronė Vainauskienė, dirba tame pačiame „Lietuvos ryto“ laikraštyje.

Iš Radviliškyje gyvenančių ūkininkų šeimos kilusi L. Mickutė nuolat pastebima turtingų vyrų draugijoje. Kiek anksčiau mergina nuolat palaikė kompaniją vienos didžiausių verslo grupių Lietuvoje valdančio koncerno vadui ponui Martinkevičiui. Verslininko sodyboje, kuri yra šalia G. Vainausko sodybos, nuolat vykdavo vakarėliai, kuriuose greičiausiai vienas kitam romantinius jausmus ir pajuto L. Mickutė bei „Lietuvos ryto“ vyriausiasis redaktorius.

Sklinda kalbos, kad L. Mickutei santykiai su pagrindiniu „Lietuvos ryto“ leidinių grupės akcininku suteikė ne tik finansinį stabilumą, bet ir karjeros postūmį. Praėjusią vasarą, kai „Lietuvos ryto“ leidinių grupę krėtė masiniai atleidimai, mergina įsigijo naują butą netoli sostinėje esančios „Siemens“ arenos, o neseniai apynaujį visureigį pakeitė visiškai nauju automobiliu. Susidraugavusi su G. Vainausku mergina pakilo ir karjeros laiptais – iš paprastos žurnalo „Stilius“ žurnalistės tapo žurnalo „Stilius plius“ redaktore.

Alfa.lt*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (133)

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Vainauskas: „Lietuvos ryto“ vadovui reikia psichologo pagalbos

Projekcija į ateitį: kokie LKL klubai neturi perspektyvų modernioje Europos rinkoje?

Vainauskas: žaidėme su komandomis, kurios yra iš antro ir trečio dešimtuko

Vainauskas: Gudaitis padarė klaidą

Vainauskas: tikrai nebus taip, kad Rusija nežais Europos čempionate

Vainausko laida grįžta: vadybininkas kritikuoja LKL ir „Žalgirio“ vadovus

Vainauskas: „Lietuvos ryto“ arena parduodama

​Vainauskas: „Lietuvos ryto“ sprendimai anekdotiniai, atsitiesti nebeįmanoma

Vilniaus savivaldybė „Lietuvos rytui“ iškėlė ultimatumą?

Vainauskas: absurdiškasis Juškevičius su įžaidinėjimu neturi nieko bendro

Populiariausios naujienos