„Lietuvos ryto“ vyr. redaktorius – jaunos žurnalistės glėbyje?

G. Vainauskas ir L. Mickutė

G. Vainauskas ir L. Mickutė

Dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiąjį redaktorių Gedvydą Vainauską ir to paties dienraščio priedo „Stilius“ žurnalistę Liuminatą Mickutę sieja slapta meilės istorija? Apie tokius 55 metų vyro ir 25 metų merginos santykius kalbos sklando jau kurį laiką. Juolab kad šią vasarą pora buvo pastebėta romantiškai atostogaujanti netoli Afrikos esančioje Madagaskaro saloje.

Kiek tęsiasi poros santykiai – paslaptis. O Alfa.lt šaltinių teigimu, mažiausiai metus. Poros jausmai slepiami ir nuo visuomenės, taip yra greičiausiai dėl to, kad G. Vainauskas vedęs, jo žmona, Bronė Vainauskienė, dirba tame pačiame „Lietuvos ryto“ laikraštyje.

Iš Radviliškyje gyvenančių ūkininkų šeimos kilusi L. Mickutė nuolat pastebima turtingų vyrų draugijoje. Kiek anksčiau mergina nuolat palaikė kompaniją vienos didžiausių verslo grupių Lietuvoje valdančio koncerno vadui ponui Martinkevičiui. Verslininko sodyboje, kuri yra šalia G. Vainausko sodybos, nuolat vykdavo vakarėliai, kuriuose greičiausiai vienas kitam romantinius jausmus ir pajuto L. Mickutė bei „Lietuvos ryto“ vyriausiasis redaktorius.

Sklinda kalbos, kad L. Mickutei santykiai su pagrindiniu „Lietuvos ryto“ leidinių grupės akcininku suteikė ne tik finansinį stabilumą, bet ir karjeros postūmį. Praėjusią vasarą, kai „Lietuvos ryto“ leidinių grupę krėtė masiniai atleidimai, mergina įsigijo naują butą netoli sostinėje esančios „Siemens“ arenos, o neseniai apynaujį visureigį pakeitė visiškai nauju automobiliu. Susidraugavusi su G. Vainausku mergina pakilo ir karjeros laiptais – iš paprastos žurnalo „Stilius“ žurnalistės tapo žurnalo „Stilius plius“ redaktore.

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:


Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Vainausko prekybos poveikiu byla keliauja į teismą

Problemos Vainauskui: iš kavinės bandė pasišalinti nesusimokėjęs

Generalinė prokuratūra atnaujina tyrimą dėl galimai pasisavintų ES paramos milijonų

Skvernelis apie pareigūnų veiksmus: jie perėjo į „politinių kovų lauką“

Prokurorai vertins, ar tyrimas dėl Janulevičiaus buvo nutrauktas pagrįstai

Vainauskas raginamas nusišalinti nuo „Lietuvos ryto“ klubo prezidento pareigų

Į STT apklausas iškviestas verslininkas Janulevičius

„Dviračio šou“: pas prezidentę apsilankė piktas Gedvydas Vainauskas

Vainauskas – apie santykius su Paksu, STT darbą ir prezidentūros ranką skandale

STT tyrimas: trys pagrindiniai faktai

Populiariausios naujienos