„Lietuvos ryto“ vyr. redaktorius – jaunos žurnalistės glėbyje?

G. Vainauskas ir L. Mickutė
Aa+Aa-

Dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiąjį redaktorių Gedvydą Vainauską ir to paties dienraščio priedo „Stilius“ žurnalistę Liuminatą Mickutę sieja slapta meilės istorija? Apie tokius 55 metų vyro ir 25 metų merginos santykius kalbos sklando jau kurį laiką. Juolab kad šią vasarą pora buvo pastebėta romantiškai atostogaujanti netoli Afrikos esančioje Madagaskaro saloje.

Kiek tęsiasi poros santykiai – paslaptis. O Alfa.lt šaltinių teigimu, mažiausiai metus. Poros jausmai slepiami ir nuo visuomenės, taip yra greičiausiai dėl to, kad G. Vainauskas vedęs, jo žmona, Bronė Vainauskienė, dirba tame pačiame „Lietuvos ryto“ laikraštyje.

Iš Radviliškyje gyvenančių ūkininkų šeimos kilusi L. Mickutė nuolat pastebima turtingų vyrų draugijoje. Kiek anksčiau mergina nuolat palaikė kompaniją vienos didžiausių verslo grupių Lietuvoje valdančio koncerno vadui ponui Martinkevičiui. Verslininko sodyboje, kuri yra šalia G. Vainausko sodybos, nuolat vykdavo vakarėliai, kuriuose greičiausiai vienas kitam romantinius jausmus ir pajuto L. Mickutė bei „Lietuvos ryto“ vyriausiasis redaktorius.

Sklinda kalbos, kad L. Mickutei santykiai su pagrindiniu „Lietuvos ryto“ leidinių grupės akcininku suteikė ne tik finansinį stabilumą, bet ir karjeros postūmį. Praėjusią vasarą, kai „Lietuvos ryto“ leidinių grupę krėtė masiniai atleidimai, mergina įsigijo naują butą netoli sostinėje esančios „Siemens“ arenos, o neseniai apynaujį visureigį pakeitė visiškai nauju automobiliu. Susidraugavusi su G. Vainausku mergina pakilo ir karjeros laiptais – iš paprastos žurnalo „Stilius“ žurnalistės tapo žurnalo „Stilius plius“ redaktore.

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (133)

Taip pat skaitykite:

Romanovas: nepamirškite, kad aukščiausią lygą futbolo žinovai vadina lažybų lyga 20

Šiandien „Lietuvos rytas“ keliuose sakiniuose sugebėjo tris kartus mane apšaukti bankininku. Tarp kitko – niekada juo nebuvau. Gal ponai iš „Lietuvos ryto“, kai parsidavė rusų bankui, įsivaizduoja ir patys tapę bankininkais?
Kai perspausdinate mano komentarus, tai pateikite visą interviu, ne vien ištraukas apterliotas redaktoriaus-ideologo spėliojimais.

„Lietuvos rytas“ po pratęsimo įveikė ukrainiečius 1

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pradėjo draugiškų rungtynių maratoną. Vilniečiai šiandien uždarame mače po pratęsimo 91:84 (24:12, 19:21, 15:21, 17:21, 16:9 ) palaužė Krivoj Rogo „Krivbasbasket“ (Ukraina) ekipą, rašo oficiali LKL čempionų svetainė.
Susitikimą aikštės šeimininkai pradėjo tokios startinės sudėties: Jerry Johnsonas, Igoris Miloševičius, Arvydas Šikšnius, Kenanas Bajramovičius ir Jonas Valančiūnas.

Bullock pamaina – košmariško stiliaus Kat Von D 22

„Jis mano devintasis vaikinas, mes puikiai sutariame, jis man – vienintelis,“ – išdidžiai žiniasklaidos atstovams išrėžė naujoji Sandros Bullock vyro Jesse‘o Jameso meilužė, tatuiruočių meistrė Kat Von D.
Pastaruoju metu pora vis dažniaus viešumoje pastebima kartu. Nors verslininkas Jesse‘as Jamesas neatrodo patikimiausias vyras pasaulyje (jis išdavė savo žmoną su keliomis laisvo elgesio merginomis), tatuiruotoji „gražuolė“ viliasi, kad poros santykiai ne trumpalaikiai.

Newley jau laukia kelionės į Lietuvą 2

Nesėkmingai pasibaigusį pasaulio čempionatą Bradui Newley primins prakirstas antakis. Aštuntfinalio mačo su Slovėnija antrame kėlinyje puolėjas iš alkūnės gavo į veidą ir buvo priverstas palikti aikštę. Per ilgąją pertrauką antakis buvo sutvarstytas.

Newley atstovaujama Australijos rinktinė aštuntfinalyje beviltiškai 58:87 nusileido Slovėnijos nacionalinei komandai ir baigė pasirodymą pirmenybėse.
Ankstyvas pasitraukimas gali paankstinti ir Newley atvykimą į Lietuvą.

Vyras teigia savo žmoną netyčia pasmauges jiems besimylint 66

Vyras pasmaugė savo žmoną, kai ji sužinojo, jog pastarasis buvo jai neištikimas su kita moterimi.

Kas jus sieja - tikra meilė ar tik aistra? 3

Tikra meilė... Jos siekiame kiekvienas. Būtent apie ją rašomos knygos, kuriamos dainos, statomi filmai. Tad galima drąsiai sakyti, kad tikra meilė - esminis gyvenimo variklis.

Kaip tapti laimingam per 10 sekundžių 5

Britų sociologas A. Giddensas mūsų laikmetį apibūdina kaip perdėto susirūpinimo savimi amžių, kuriame mes stengiamės būti ne tuo, kuo iš tikrųjų esame, bet tuo, kuo manome, kad turime būti. Bandome save pakeisti, suprojektuoti pagal tam tikrus visuomenėje vyraujančius socialinius modelius ir normas. Nenuostabu, kad žaibišku greičiu plinta populiariosios psichologijos knygos, kitaip vadinamos savipagalbos (angl. Self-help) arba savęs kūrimo (angl. Self-building) literatūra.

Brangiausias pasaulyje mobilus telefonas 18

Turtuoliai, rodos, nebežino, kur investuoti savo milijonus. To pasekmė – prabangiausiais ir brangiausiais pasaulyje mobilusis telefonas, padengtas auksu bei deimantais. Prabangiam telefono korpusui sukurti panaudoti 271 gramai aukso bei 53 vieno karato deimantai. Prabangiausia telefono – valdymo mygtukas, kuriame inkrustuotas 7.1 karatų deimantas.

VTB Vieningosios lygos sezoną atidarys „Lietuvos ryto“ ir CSKA akistata ..

VTB Vieningosios lygos valdyba paskelbė 2010/2011 metų reguliariojo sezono tvarkaraštį. Sezono atidarymo rungtynės įvyks spalio 6 dieną Maskvoje tarp vietos CSKA bei Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipų.
Antrajame ture Vilniaus klubas spalio 30 arba 31 dieną namuose priims svečius iš Kazanės (Rusija) - „Uniks“ krepšininkus. Trečiajame ture lapkričio 14 dieną vilniečiai taip pat namuose egzaminuos kitą lygos debiutantę - Espo „Honka“ (Suomija) komandą.

Dėl žaidimo „Burbulas“ kretingiškis iššoko pro langą 4

„Jūs net neįsivaizduojat, kaip aš noriu praleisti tris dienas be mobilaus telefono!“, – lyg susitarę kartojo visi atvykusieji pirmai atrankai į netrukus startuosiantį „Lietuvos ryto“ televizijos žaidimą „Burbulas“. Pasiūlymas tris dienas pailsėti nuo telefono, interneto, spaudos, radijo ir televizijos daugeliui susirinkusiųjų pasirodė net svarbiau nei galimybė laimėti žaidimo prizą.
Iš visos Lietuvos į atranką suplūdę žmonės stebino savo pasiryžimu patekti į naują projektą, kurio metu po trijų dienų,

Susijusios naujienos

Kodėl tuštėja Lietuvos krepšinio arenos? 11

Gailius gali palikti „Neptūną“ ..

​Pačėsas: komisaras apsižvalgo po salę ir parašo žiūrovų skaičių 1

Panevėžio savivaldybės korupcijos byla beveik subliūško 1

​Oficialu: Vainauskas dirbs Lenkijos klube 1

Vainauskas: labiausiai nuvilia „Dzūkijos“ ir „Lietkabelio“ žaidimas ..

Vainauskas: Europos taurę laimėsime man sugrįžus ..

​„Lietuvos ryte“ – nerimas ir miglota ateitis 4

Vainauskas: esame naujokai, bet tai nereiškia, kad nieko nenuveiksime ..

Teismas: Vainausko teiginiai apie Vasiliauską neatitinka tikrovės ..