Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„YouTube“ siūlo žiūrėti daugiau nei 400 filmų nemokamai

„YouTube“ siūlo žiūrėti daugiau nei 400 filmų
Keisti teksto dydįAa+Aa-

„YouTube“ įdiegė naują paslaugą, kuri siūlo nemokamai daugiau nei 400 filmų iš įvairiausių kategorijų: dokumentika ir biografija, bolivudas, veiksmas ir nuotykiai, komedijos, siaubo bei kitų žanrų. Čia galima rasti praeities filmų bei kultinę klasiką.

Bendradarbiaujant su viena Didžiosios Britanijos filmų kompanija, portale greitu metu turėtų pasirodyti dar daugiau filmų. „YouTube“ tikisi, kad ši nauja paslauga ateityje turės didelį populiarumą.
Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Rumbą šokusi Jurkutė džiaugiasi savo ištverme

Į užsienį išvykus TV3 televizijos projekte „Šok su manimi“ dalyvaujančio šokėjo Andriaus Kandelio partnerei Astai Valentaitei, prodiuseriai pažadėjo surasti jam ne mažiau žavią ir gerai šokančią partnerę. Ir rado – ja vienam vakarui tapo laidos vedėja Jurgita Jurkutė, kuriai pasiruošti pasirodymui padėjo ir fizinė ištvermė.

Krizė neišardė šeimyninių duetų

„Krizė, krizė, krizė“ savo dainoje traukia Lukas ir Goda. Tačiau krizė muzikiniams šeimyniniams duetams, pasirodo, ne tokia jau ir baisi ir negailestinga.
Apkūnios optimistės
Vitalijos ir Monikos Katunskyčių duetas, kuris nuo scenos nenulipa jau daugybę metų, gyvena neblogai. Krizės moterys, pasak Vitalijos, nejaučia, nes jai pasiruošusios iš anksto.

„Bentley“ pristatė naują „Continental GT“

Koncernui „Volkswagen“ priklausantis britų aukščiausios klasės automobilių gamintojas „Bentley“ pristatė naujos kartos keturvietį kupė „Continental GT“.
Jis pakeis 2003 metais debiutavusį modelį, kuris žymėjo šios legendinės markės technologinį ir filosofinį lūžį. „Volkswagen“ komponentai automobiliui suteikė visiškai naujų savybių ir galimybių, radikaliai keisdami iki tol konservatyvią filosofiją.

Universitetas siūlo studijų kursą apie zombius

Toks kursas siūlomas Baltimorės universitete. Jį dėstys Arnoldas Blumbergas, knygos apie filmus apie zombius autorius ir Geppi pramogų muziejaus, kurio specializacija yra Amerikos popkultūra, kuratorius.
Studentai peržiūrės 16 klasikinių filmų apie zombius, skaitys apie juos komiksus. Vietoje baigiamojo diplominio darbo jiems gali tekti rašyti scenarijus arba daryti dekoracijų maketus filmams apie zombius.

Kuklus Gusto indėlis Lenkijoje

Naujajam krepšinio sezonui besirengiantis Giedriaus Gusto Sopoto „Trefl“ (Lenkija) klubas kontrolinėse rungtynėse svečiuose 72:57 (20:18, 15:13, 15:12, 22:14) nugalėjo Braunšveigo „New Yorker Phantoms“ (Vokietija) krepšininkus.
Aštuoniais taškais prie pergalės šiame mače prisidėjo Lietuvos krepšininkas.
14 taškų nugalėtojams pelnė Filipas Dylewiczius, po 13 - Pawelas Kikowskis ir Jermaine'as Bealas, 8 - Lawrence'as Kinnardas.

Baigėsi Europos jaunimo futbolo pirmenybių atrankos turnyras

Antradienį baigėsi 2011 metų Europos jaunimo (iki 21 metų) futbolo čempionato atrankos turnyras, po kurių paaiškėjo visos atkrintamųjų varžybų dalyvės.
Toliau kovą dėl kelialapių į finalinį pirmenybių etapą Danijoje tęs visų dešimties grupių nugalėtojos - Rumunijos, Šveicarijos, Italijos, Olandijos, Čekijos, Švedijos, Kroatijos, Ukrainos, Graikijos bei Škotijos rinktinės, ir keturios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos - Ispanija, Anglija, Baltarusija bei Islandija.

Susijusios naujienos