Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Anglai labiausiai nori „vokiečių“

BMW
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Anglijoje atliktas tyrimas rodo, kad šioje šalyje geidžiamiausi naudoti automobiliai yra pagaminti Vokietijoje. Tai nustatė didžiausias naudotų automobilių prekybos tinklapis Autoquake.com, analizuodamas lankytojų srautus.

Geidžiamiausių naudotų automobilių reitingo viršuje puikuojasi 3 serijos BMW, šis gamintojas yra pirmasis ir gamintojų sąraše. Vertinant šalis, kurioje būtų pagamintas jų ieškomas naudotas automobilis, anglams yra patraukliausia Vokietija. Ši šalis neturi konkurencijos: jos produktais domėjosi 59,3 procentų lankytojų, tuo tarpu antrojoje vietoje likusios Japonijos produktais domėjosi tik 9,8 procento lankytojų.

Antroje vietoje atsidūrė „Audi A4“, trečioje — 5 serijos BMW. Vieninteliai automobiliai dešimtuke, kurių negalima vienareikšmiškai vadinti vokiškais, yra 8-ają ir 9-ąją vietas užėmę „Ford“ modeliai „Focus“ ir „Mondeo“.

2010 metais daugiausiai lankytojų dėmesio sulaukę naudoti automobiliai, jų markės ir kilmės šalys

Top 10 šalysTop 10 gamintojaiTop 10 modeliai

1Vokietija59.3%1BMW20.9%13-Serija9.8%

2Japonija9.8%2Audi16.1%2A47.4%

3Jungtinė karalystė9.1%3Mercedes12.1%35-Serija7.1%

4JAV8.6%4Volkswagen8.9%4C-klasė5.3%

5Švedija7.5%5Ford8.0%5Golf3.5%

6Prancūzija3.0%6Volvo4.9%6Passat3.3%

7Italija1.2%7Vauxhall3.6%7A63.1%

8Čekija1.1%8Land Rover2.8%8Focus3.0%

9Korėja0.3%9Saab2.6%9Mondeo2.8%

10Ispanija0.2%10Lexus2.6%10E-klasė2.4%

Autocar.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

„Google“ ragina pateikti kuo daugiau informacijos apie save

Norėdami padaryti interneto paieškos rezultatus tikslesnius, vartotojai turi pateikti kuo daugiau informacijos apie save. Tokias rekomendacijas praėjusią savaitę vykusioje „IFA 2010“ parodoje davė „Google“ direktorius Erikas Šmitas.
„Tai įvairi informacija: elektroninio pašto adresas ir bet kuri kita paskelbta informacija, žinoma, vartotojui leidus“, - savo „Google“ vadovas.

Vokietijoje skelbiamas karas „botnetams“

Vokietijos valdžia paskelbė apie federalinės kovos su „botnetais“ programos pradžią.
Pagrindinis šios programos tikslas – padaryti šalies gyventojų kompiuterius saugesniais. Vokietijos valdžia nebenori būti šalių-lyderių dešimtuke pagal trojanų naudojimą.
Šiai programai ketinama skirti 2,7 milijonus dolerių. Jos veiksmus koordinuos šalies Vidaus reikalų ministerija ir Federalinė informacinės politikos komisija.

Rumbą šokusi Jurkutė džiaugiasi savo ištverme

Į užsienį išvykus TV3 televizijos projekte „Šok su manimi“ dalyvaujančio šokėjo Andriaus Kandelio partnerei Astai Valentaitei, prodiuseriai pažadėjo surasti jam ne mažiau žavią ir gerai šokančią partnerę. Ir rado – ja vienam vakarui tapo laidos vedėja Jurgita Jurkutė, kuriai pasiruošti pasirodymui padėjo ir fizinė ištvermė.

Krizė neišardė šeimyninių duetų

„Krizė, krizė, krizė“ savo dainoje traukia Lukas ir Goda. Tačiau krizė muzikiniams šeimyniniams duetams, pasirodo, ne tokia jau ir baisi ir negailestinga.
Apkūnios optimistės
Vitalijos ir Monikos Katunskyčių duetas, kuris nuo scenos nenulipa jau daugybę metų, gyvena neblogai. Krizės moterys, pasak Vitalijos, nejaučia, nes jai pasiruošusios iš anksto.

Kas turi greičiausią internetą pasaulyje?

Daugelis internautų dažnai mėgsta pasitikrinti savo interneto spartą. „SpeedTest“ portalas, kuriame galima pasitikrinti savo interneto spartą, paskelbė rugpjūčio mėnesio rezultatus. Tyrime priskiriamos mokyklos ir įmonės, ne tik namų vartotojai.

„Bentley“ pristatė naują „Continental GT“

Koncernui „Volkswagen“ priklausantis britų aukščiausios klasės automobilių gamintojas „Bentley“ pristatė naujos kartos keturvietį kupė „Continental GT“.
Jis pakeis 2003 metais debiutavusį modelį, kuris žymėjo šios legendinės markės technologinį ir filosofinį lūžį. „Volkswagen“ komponentai automobiliui suteikė visiškai naujų savybių ir galimybių, radikaliai keisdami iki tol konservatyvią filosofiją.