Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Jonas Braškys filmuojasi su sūnumi Jonu

Serialo „Širdys paklydėlės“ pristatymas (Tomo Vinicko nuotr. | Alfa.lt)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Juodos akys, plati šypsena, šiltas žvilgsnis. Į serialo „Širdys paklydėlės“ pristatymą užbėgęs tamsiaplaukis vaikinukas pasirodė įtartinai panašus į populiarųjį aktorių Joną Braškį. Po trumpo pokalbio paaiškėja, kad J.Braškio sūnus, beje, taip pat Jonas, naujame seriale vaidins kartu su populiariuoju savo tėvu. Taigi apie serialą rašantiems žurnalistams reikės nepamiršti ties abiejų pavarde dėlioti žodelyčių „vyresn.“ arba „jaunesn.“

Spėjame, kad be tėčio protekcijos, rekomendacijų, palaikymo čia neapsieita, tačiau J.Braškys vyresnysis tai neigia: „Aš vaidinu vienose serijose, sūnus – kitose. Iki šiol filmavimo aikštelėje nebuvome susitikę. Kai susitiksime, pamatysiu, kaip jis vaidina, tada ir galėsiu pasakyti, ar jis tai daro gerai. Dabar dar ne. Nei ko nors jo klausiu, nei skaitau scenarijų, tik žinau jo herojaus vardą. Žmona (aktorė Larisa Kalpokaitė) tyli, aš tyliu, Jonas tyli. Pamatysime jo darbą, tada ir pakalbėsime.“

Taigi vienturtį sūnų negailestingai paliko „ant ledo“ vieną? „Na, taip jau ne pirmą kartą atsitiko. Prieš kažkiek metų nuvedžiau jį į pirmą klasę ir pasakiau: „Vėl ateisiu po dvylikos metų – į išleistuvių balių“, – atrodo, žemaitiškai pajuokauja J. Braškys vyresnysis.

Pamačius, su kokiu pasididžiavimu jis žvilgčioja į sūnų, aišku, kad tėvo lūpomis kalba tikrai ne abejingumas, o didžiulis pasitikėjimas. Ar gali guldyti galvą, kad jaunas vaikinas, kuriam iš pažiūros tik vėjai galvoje, laiku atvyks į filmavimus, vaidins gerai ir taps puikiu aktoriumi? „Jeigu jį pakvietė, vadinasi, prodiuseris tuo tiki“, – pasvarsto J. Braškys vyresnysis.

Braškiu jaunesniuoju, kaip vėliau supratome, verta pasitikėti. Vaikinas yra baigęs tarptautinės teisės studijas Lietuvoje, studijavęs užsienyje. Praktiką atlikęs Lietuvos Seime, kviestas ją atlikti Užsienio reikalų ministerijoje... Šiuo metu dirba vienoje naujienų agentūroje, puikiai tvarkosi darbe ir netgi filmuojasi.

Darboholizmas, įvairiapusiai talentai įgimti? J. Braškys vyresnysis to neneigia. Mokydamasis mokykloje jis buvo fizikos olimpiadų dalyvis, laimėtojas, raginamas studijuoti fiziką arba matematiką, bet gyvenimas iškrėtė pokštą ir tapo aktoriumi.

Matematika ir fizika J. Braškiui vyresniajam praverčia, nes logikos ne tik gyvenime ir scenoje labai reikia. Sūnus Jonas – taip pat buvęs „tiksliukas“ ir tai jam tik padėjo studijuoti teisę. Belieka pridurti – nė vienam vyrui matematika dar nepamaišė. Ji ypač praverčia skaičiuojant pinigus – ne tik teisininko atlyginimą, bet ir honorarus už filmavimąsi.

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Santos ruošia naują bombą

Erika Santos geriausiai visiems žinoma iš fotosesijų, kurios publikuojamos internete. Tačiau ne visi žino, kad šešių vaikų mama, išvykusi į saulėtąjį Majamį, įkūrė mados imperiją. Verslas įgavo pagreitį ir šiuo metu moteris kompanijoje turi dizainerę, o batai gaminami pagal specialų užsakymą. Šiandien Erika savo socialinio tinklo paskyroje užsiminė apie ypatingas naujienas.„Apie dideles naujienas tikrai dar nepasakosiu.

Mikelkevičiūtė šokių konkurse liko per plauką nuo pirmos vietos

Savaitgalį Kaune vykusios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora“ turėjo vieną išskirtinį svečią – kartu su šokėju Andrium Jaracku „Sūkurio“ klubą atstovavo Rūta Mikelkevičiūtė. Pokalbių laidų karalienei kartu su partneriu sekmadienio vakarą pavyko iškovoti garbingą antrą vietą.
Šokiais R. Mikelkevičiūtė susidomėjo prieš kelis metus, dalyvaudama televizijos projekte „Kviečiu šokti“ kartu su šokėju Adomu Norkūnu, vėliau sukūrusiu šeimą su šio projekto komisijos nare Ieva Šimukauskiene.

Žinomos moterys apsilankė mamoms skirtame renginyje

Nors šeštadienį šviečianti saulutė viliojo ištrūkti iš miesto į gamtą, kelios žinomos moterys nusprendė, jog malonus deginimasis saulutėje gali palaukti, o likimo nuskriaustos mamos – ne. Ingrida Martinkėnaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir Vaida Genytė atsisakė gryno oro teikiamų džiaugsmų vardan kilnaus tikslo.

Pareigytė mena mįsles

Atvirais, o kartais net šokiruojančiais pareiškimais pagarsėjusi grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė po ilgos tylos vėl įkaitino gerbėjų aistras. Vasaros koncertiniam turui atsikūrusios grupės narė koketiškai tyli, kol jos gerbėjai laužo galvas - laukiasi ji vaikelio, ar tai - tik sėkmingai suplanuota reklaminė akcija?
„Nieko nenoriu pasakoti.

Jagelavičiūtė: turbūt visai kitaip viską vertini, kai mamos tiesiog neturi

Maži moteriški stebuklai ir dėmesys – kiekvienai moteriai malonūs. Mamos dienos šventės proga Vilniaus miesto Motinos ir vaiko pensiono gyventojoms gegužės 3 dieną buvo padovanota „Laimingų pasikeitimų diena“. Padėti išsirinkti drabužius viename iš sostinės prekybos centrų, išdrįsti pasikeisti, palaikyti moterų atvyko ir būrys Lietuvos įžymybių.

Dragūnas: esu reketuojamas

Grandiozinį grupės „Sel“ dvidešimtmečio turą planuojantis Egidijus Dragūnas jau netrukus specialioje spaudos konferencijoje žada pranešti rudenį Lietuvoje ir už jos ribų vyksiančių koncertų datas. Tačiau gali būti, kad renginiuose sudalyvaus toli gražu ne visi norintys. „Pasakysiu atvirai: išgyvenu didžiulį košmarą, spaudimą, esu reketuojamas.

Susijusios naujienos