Sužinok, kas bus madinga rudenį ir žiemą

Kepurės (Yves Saint Laurent, Hermes, Nina Ricci)
Kepurės (Yves Saint Laurent, Hermes, Nina Ricci)
Alfa.lt
2010-08-09 11:20

Visos mes norime atrodyti nepriekaištingai. Kiekvieną sezoną stengiamės bent menkai atnaujinti spintą, persiūti senus nebemadingus drabužius ir toliau stebinti draugus ir artimuosius madingais drabužiais.

Kad atrodytum verta susižavėjimo, turi žinoti naujausias mados tendencijas, kurios vyraus šį rudenį ir žiemą.

Seksualūs megztiniai, aukšta, atlenkiama apykakle. Niekas niekada nebūtų pagalvojęs, kad „golfai“ dar kada nors bus seksualūs ir madingi. Ateinantį šaltąjį sezoną turėk bent vieną minkštą megztinį aukštu kaklu. Puošk jį aksesuarais bei rinkis netradicines spalvas.

Aukštos apykaklės. Jos ne tik labai madingos, bet ir praktiškos. Rūbas su aukšta ir gražia apykale jus išskirs iš aplinkos, o taip pat šildys šaltą žiemos dieną.

Maksi suknelės. Moteriškumas visais laikais bus madingas. Taigi, mielos damos, jei norite pasijausti tikra moterimi, maksi tipo suknelė – būtinas drabužis.

reklama

Militarizmas. Kaip kontrastas įprastiniam „glamour“ stiliui, populiarėja militaristinis stilius. Jei mėgstate naujoves, išmėginkite militaristinio stiliaus drabužius ir aksesuarus šį rudenį.

Drabužiai iš skiaučių. Norint dėvėti drabužius, pasiūtus iš daugybės audinių skiaučių, moteris turi būti labai kūrybinga. Tokio tipo drabužius privalu derinti su tinkamais aksesuarais ir „neperkrauti“ stiliaus. Dėvint iš skiaučių pasiūtus drabužius, jūs visada būsite unikali ir išsiskirsite iš minios.

Pončas. Norint dėvėti pončą, privalote išmanyti madą ir mokėti priderinti šį drabužį. Jis puikiai derės su retro stiliaus, pusilgiais sijonais ar su jojikės stiliaus kelnėmis bei ilgaauliais.

Dygsniuoti drabužiai. Dygsniuoti rūbai garantuos šilumą šaltą žiemos dieną. Dygsniavimo technika dažniausiai naudojama paltų gamyboje, todėl jie yra tokie šilti ir jaukūs. Ir atrodo nuostabiai...

Batai iki šlaunų. Šio tipo batai pastaruoju metu tapo mėgstami daugybės moterų. Jie atrodo ypač seksualiai ir yra patogūs. Žiemos metu batai iki šlaunų apsaugos jūsų kojas nuo šalčio. Taip pat jie puikiai atrodys dėvimi su sijonu.

Plačios kelnės. Šį pavasarį įvairūs mados namai pristatė daugybę plačių kelnių modelių. Jūs galite išsirinkti paprastas klasikines, arba iššaukiančias, hipiškas, su „kibirkštėle“.

reklama

Kutai. Prieš kelis sezonus drabužiai su kutais buvo ypač madingi ir dabar ši mada grįžta. Kutai dera ne tik prie darbužių, bet ir prie batų, bei aksesuarų.

Pirštinės. Šių metų rudens ir žiemos sezoną pirštinės bus nepakeičiamas dalykas. Jūsų valia rinktis, ar jos bus aptemptos pirštuotos ar bepirštės. Svarbiausia, kad jūs jaustumėtės patogiai ir šiltai.