Krepšininkas Macijauskas vedė

Arvydo Macijausko ir Viktorijos Buder vestuvės  (Roberto Dačkaus nuotr. | fotodiena.lt)
Nuotraukų galerija (1/36)
Aa+Aa-

Visa Lietuva, metus po sužadėtuvių spėliojusi, kur ir kada vyks garsaus krepšininko Arvydo Macijausko ir jo mylimosios, teisininkės Viktorijos Buder santuokos ceremonija, gali palaimingai atsidusti. Ji įvyko šiandien, daugeliui vilniečių šventoje vietoje – ypatingą aurą skleidžiančioje Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje.

Į ceremoniją jau renkasi vasariškai pasipuošę svečiai. Vienas jų, žinomas aktorius ir televizijos laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas pasisveikinęs su žurnalistais, su šypsena sutiko jų pokštą, kad po rankos paspaudimo žiniasklaidos atstovams ši bus „purvina“ ir jo į bažnyčią paprasčiausiai neįleis.

Prabangiais automobiliais į senąjį Vilniaus universiteto kiemą atvykę jaunieji ir jų svečiai. negalėjo nuslėpti jaudulio – juk poros vestuvės buvo seniai lauktos.

Arvydas su savo išrinktają Viktorija draugavo ketverius metus, jų meilė patyrė ne vieną išmėginimą. Kiek anksčiau vyras yra prasitaręs, kad dėkingas Viktorijai už tai, kad ji jį palaikė patyrusį stuburo traumą, tuomet, kai jis bylinėjosi su Pirėjo “Olympiakos” klubu. Arvydas būbsimajai žmonai padėjo Vilniaus universitete siekti teisininkės diplomo, kuris visai neseniai jai buvo įteiktas toje pačioje Šv. Jonų bažnyčioje.

Seniai buvo kalbama apie dailius ir elegantiškus dizainerių Ramunės Piekautaitės ir Egidijaus Sidaro sužadėtiniams kuriamus vestuvinius apdarus. Kunigo pasitikta nuotaka į bažnyčią nuotaka žengė viena, o jaunikis jos jau laukė prie altoriaus.

Po tuoktuvių ceremonijos jaunieji noriai pozavo fotografams, nesivaržydami parodė santuokos simbolius – žiedus.

Apipilti gėlėmis ir dovanomis atšvęsti savo vestuvių su svečiais jiedu patraukė į Molėtų rajone stovintį Belvilio dvarą. Laimingo bendro gyvenimo, Arvydai ir Viktorija!
Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (78)

Taip pat skaitykite:

Pittas ir Jolie nusipirko namus Italijoje 1

Bradas Pittas ir Angelina Jolie išplėtė savo nekilnojamojo turto imperiją ir investavo į toli gražu ne vieną milijoną dolerių kainuojantį namą Italijoje. Ryškioji Holivudo pora, kaip pranešama, už prabangią vilą Italijos Valpoličelos kalvose suplojo 40 mln. dolerių.

Moteris jau 14 metų rauna plaukus sau nuo galvos 17

Dailymail.co.uk rašo apie pavojingą ir sveikatai žalinga įprotį.
Laura Forbes kiekvieną dieną kovoja su labai stipriu potraukiu. Ji stengiasi užimti savo protą ir laiką, tačiau tai dažnai nepavyksta. L. Forbes yra priklausoma ne nuo cigarečių ar narkotikų. Ji serga trichotilomanija. Tai liga, kurios kamuojamos moterys kankina save nuolatos raudamasis plaukus. Visoje Didžiojoje Britanijoje šia liga serga daugiau nei milijonas moterų. L. Forbes per dieną nusirauna tik dešimt plaukų.

Stilingi ausinukai: „kišeninė“ muzika – madinga 6

Be „iPod'o“ ar paprasčiausio ausinuko paauglio diena tiesiog neįsivaizduojama. Jis nė akimirkos nepraleidžia be muzikos.
Mėgstamos dainos ir atlikėjai privalo būti kišenėje kitaip netrukus gali užkluti depresija, isterija arba – dingti nuotaika.

Aukštakulniai + puskojinės = „pravalas“? 11

Tikras mados rebusas: kaip avėti aukštakulnius? Šį sezoną itin madinga retro stiliaus betelius papuošti storomis blauzdinėmis, išmargintomis etniniais raštais.
Net storapadės basutės, hiperaukšta pakulne, ant podiumo dėvimos su medvilninėmis, ryškiomis puskojinėmis.
Vis tik ši mada – tikra bėda. Norėdama pasipuošti ir stilingu aprangos akcentu nustebinti draugus, gali lengvai tapti pajuokos objektu.
Avėti aukštakulnius su kojinėmis – mada, kuri reikalauja aukštojo išsilavinimo.

Pajūryje žaibas nutrenkė merginą 21

Antradienį siaučiant vėtroms pajūryje, Palangos ugniagesių gelbėtojų tarnyba gavo iškvietimą, kad ant kelio į Latvijos pusę yra nuvirtęs medis. Virtęs medis buvo užtvėręs kelią. Laimei, sužalotų žmonių nebuvo. Vykdami į įvykio vietą gelbėtojai tarp Palangos oro uosto ir Monciškių gyvenvietės pamatė tris automobilis, sustojusius šalikelėje.
„Gelbėtojai pamatė, kad šalikelėje stovi trys avarinius žibintus įjungę automobiliais. Jie sustojo paklausti, ar nereikia pagalbos.