Kiek moteriai reikia sekso, kad jaustųsi laiminga?

Pora (www.fotolia.com nuotr.)
Aa+Aa-

Įvairių šalių mokslininkai norėdami išsiaiškinti, kiek moteriai reikia sekso, kad ji džiaugtųsi gyvenimu, atliko ne vieną tyrimą. Tuo klausimu ypač išsiskyrė amerikiečių tyrėjai, Indianos valstijos, A.Kinsio universiteto mokslininkai. O gautus rezultatus publikavo leidinyje „Journal of Sexual Medicine“.

Trumpas intymus suartėjimas moterų netenkina

Minėtame žurnale buvo išspausdinta amerikiečių moterų apklausa, kur jos atvirai prisipažino, kiek laiko reikia mylėtis, kad patirtų laimę. Paaiškėjo, kad dauguma moterų nori trumpo, tačiau „karšto“ sekso - nuo 3 iki 13 minučių. Beje, taip pat dauguma moterų pabrėžė, kad dviejų minučių lytinis aktas jų visai netenkina. Lygiai taip pat kaip ir ilgas – daugiau nei 20 minučių.

Kas dėl intymių santykių dažnumo, tai amerikietės pripažįsta mylėtis 2-3 kartus per savaitę. Tuo tarpu A.Kinsio universiteto mokslininkai stropiai apskaičiavo ir išvedė vidutinį skaičių - 2.15 kartų per septynias dienas. Todėl,pasak jų, kaip moterys nori, taip gali paskirstyti tą 0,15 kartų: po truputį ar sukaupus išnaudoti viską iš karto.

Labiausiai patinka seksas nesinaudojant prezervatyvais

Tačiau visus šokiravo tyrimas, kurį atliko Niujorko universiteto psichologai. Surinkę maždaug 300 moterų, mokslininkai jų paklausė: „Аr jūsų partneriai naudojasi prezervatyvais?“ O paskui padalino moteris į tris grupes: 1. Visada. 2. Niekada. 3. Kartais. Po to visų moterų buvo paklausta, kiek jos patenkintos savo intymiu gyvenimu?

Paaiškėjo, kad labiausiai patenkintos tos moterys, kurių partneriai apskritai nesinaudoja prezervatyvais!
Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (42)

Taip pat skaitykite:

Kleiza: turtingas, bet vienišas 113

Trečiadienio vakarą į „Lietuvos ryto“ televiziją pakviestas Linas Kleiza prisipažino, kad kol kas jis vienišas. Dėmesio moterys! Turtingas, dailus, dosnus (turi labdaros fondą vaikams), stiprus ir net iškalbingas krepšininkas – visiškai laisvas! Ir jokia „Olialia“ pupa šio talento nespėjo užsirezervuot. Kol kas.
Laidos „Lietuva tiesiogiai“ vedėjui Edmundui Jakilaičiui paklausus, ar sportininkas turi širdies draugę, šis atsakė neturįs. O gal kaip tik ieško? „Nei, nei žiūriu, nei ieškau.

TOP 10: nežinomi faktai apie Viktorą Uspaskichą 31

Su visais gerai nusiteikęs, žurnalistams – kone draugas (ir į balius pakviečia, ir keisčiausių klausimų nevengia). Šeimos vyras, myli žmoną, mamą. Kartas nuo karto įsivelia į kokį skandalėlį, bet jį savo charizma greit „nugesina“. Atrodo, televizijos išrodė viską apie europarlamentaro Viktoro Uspaskicho gyvenimą. Laidoje „AŠ!” žiūrovai pamatys ir tai, ko net neįsivaizdavo apie V.Uspaskichą.
1. Politikas naudojasi „Facebook'u“. Juo net gi derina interviu.

Pajūryje – sveikinimai atvykus į Rusiją 24

Mobilieji telefonai pajūryje jautriai reaguoja į sustiprėjusį Rusijos mobiliojo ryšio operatoriaus signalą.
Ne vienas pajūryje viešėjęs poilsiautojas gavo trumpąją žinutę, kuria sveikinamas atvykęs į Rusiją. Gautoje informacijoje nurodoma, kiek kainuoja priimamas skambutis, kiek pokalbis kainuotų pačiam skambinančiajam bei nurodoma trumposios žinutės kaina.
„Iki Rusijos - apie 70 kilometrų, o mane sveikina tarsi būčiau tos valstybės teritorijoje.

Kedys mirė su vandens buteliu rankoje 308

Generalinis prokuroras Darius Valys patvirtino, kad Drąsius Kedys mirė girtas, tačiau šalia jo kūno rastame degtinės butelyje buvo vanduo.
„Prieš mirtį jis buvo išgėręs daug alkoholinių gėrimų. Taip pat jo organizme rasta skirtingų pavadinimų raminančių vaistų. Miuncheno teismas atliko narkotinių toksinių vaistinių medžiagų paiešką. Taip pat specialistų išvadas patvirtino kolegos iš Danijos ir Šveicarijos“, - sakė D. Valys.
Mirtis D. Kedį ištiko ne tik užspringus skrandžio turiniu.

Lietuvos šou pasaulio moterys: putlios ir tuo patenkintos 61

Kol visos tarp jaunų merginų siaučia „kūdinimosi“ manija, kai kurios šou pasaulio moterys su apvalesnėmis formomis nebekovoja.
Kai kurios jų jau numetė daug kilogramų (bet vis tiek netapo smilgomis), kitos – nė nemanė mesti vien dėl šlovės, trečios apskritai patenkintos, kad į liemenėlę vatos kišti netenka.
Dauguma šių moterų tikrai bent kartą išgrdo repliką, kad prieš lendant į viešumą reikėtų truputėlį pabadauti. Vienos išgyveno, kitos pasirinko paprastesnę išeitį – būti tokia, kokia esi ir nesigraužti.

Susijusios naujienos