„Kine po žvaigždėmis“ – storulių seksas

 Scena iš filmo „Storuliai"
Nuotraukų galerija (1/19)
Aa+Aa-

Šiltuose kraštuose kiną įprasta žiūrėti po atviru dangumi festivaliuose, užmiesčio pilyse, gražiose gamtos vietose. Lietuvoje tokių bandymų irgi buvo, tik kad viskam, kas vyksta lauke, vis sutrukdo lietus. Tačiau šįkart net jis nesutrukdys...

Mat į sostinės kiemelį „Piano lt.“ rodyti kino atsikraustė ne bet kas, o buvusi televizijos laidų vedėja ir kino gurmanė Greta Akcijonaitė. Kaip supratome, visai vasarai ji čia įsikūrė su visu savo kino teatru „Pasaka“: kino projekcine, filmais, draugais, gerbėjais ir mylėtojais, kuriuos šia ypatinga proga pakvietė į sezono „Kinas po žvaigždėmis“ atidarymą. Pavaišinusi „gėrimu su burbuliukai“ ir rėmėjų dovanotomis braškėmis, Greta visus pakvietė pasiklausyti skardžiabalsės atlikėjos „Mis ship“ (tepavyko sužinoti, kad jos vardas Dovilė) ir pasimėgauti geru kinu.

Tiesa, kinas buvo parodytas tik tada, kai danguje, kaip manoma, įsižiebė žvaigždės. Tie kas žvaigždžių nematė danguje, galėjo jas pamatyti stoviniuojančias, o paskui sėdinčias kiemelyje. Galimybe pabūti gryname ore ir susitikti su draugais, pirmiesiems pamatyti nuotaikingą, šmaikščią ispanų režisieriaus Danielo Sánchezo Arévalo komediją „Storuliai“, susigundė ne vienas žinomas žmogus. Ir ką gi pamatė? Daug išmonės, fantazijos, karčios realybės, daug humoristinių scenų ir, žinoma, specifinio storulių sekso. Tiesą sakant, kine po žvaigždėmis siautėjo storuliai! G.Akcijonaitė patikina, kad šį filmą kartos. Kam įdomu ar aktualu – nepraleiskite progos.

Kas vakar Tave labiausiai nustebino, nudžiugino, o gal net pamalonino?

Kad susirinko tiek daug kinu besidominčių žmonių. Dėl to atmosfera buvo fantastiška.

Kodėl kino salę įrengėte lauke? Nebijote, kad sutrukdys nenuspėjami orai?

Vasaros vakarai ir naktys lepina savo šiluma, žmonėms kur kas maloniau vakarus leisti lauke nei uždarose patalpose. Taikomės prie žmonių. O rizika visada buvo ir bus. Lietuvos orų mes nepakeisime. Turime su jais susitaikyti.

Kodėl kino rodymui pasirinkote „Piano lt.“ kiemelį?

Todėl, kad jis uždaras, norint – užrakinamas, čia daug vietos, gera akustika, kaip žinote gyvena šikšnosparniai, kurie suteikia dar daugiau romantikos.

Ar sudėtinga buvo įrengti tokį didelį ekraną, kino projekcinę?

Projekcinę nebuvo sunku pastatyti, užtat ekraną – sudėtinga. Jis didžiulis (10x18 m), galima sakyti gigantiškas ir prilygsta dviejų aukštų namui. Kad nenuvirstų, jį laiko dvi po 5 t sveriančios vandens pripildytos talpos. Šalčio ir lietaus jis nebijo, o nuo grafiti „meistrų“ jį saugosime jų prie ekrano neprileisdami (juokiasi).

Kino mėgėjai kiną yra įpratę žiūrėti minkštose kėdėse, patogiai atsiremti. O čia teks kelias valandas sėdėti ant medinių suolų...

Sunku būtų įrengti nešiojamas minkštas kėdes tūkstančiui žiūrovų. Jas išnešti iš kiemo lyjant ir atnešti nustojus lyti. Be to kiemelyje rodomas ne tik kinas, vyksta ir kiti renginiai, kurių žiūrovai tokiu sėdėjimu lieka patenkinti.

Ar netinkamai, per lengvai apsirengę žiūrovai gali tikėtis gauti ant pečių užsimesti skarą, pledą?

Žmones norėčiau paraginti pledą ar skarą atsinešti patiems, bet užuomaršoms būtinai pagelbėsime. Vienas kitas pledas, apklotas tikrai atsiras. Beje, kaip ir visur kino teatre, čia bus galima užkandžiauti – atsinešti sumuštinių, karštos arbatos. Stipresnių gėrimų bus galima nusipirkti kavinėje.

Kokios publikos laukiate?

Įvairiausios. Neskirstome jos pagal amžių.Tegul ateina su šeimomis, draugais, kaimynais, senom ir naujom meilėm. Tegul vyras žmoną ar žmona vyrą po dvidešimties ar trisdešimties gyvenimo metų pakviečią į pasimatymą kine. Tai padės atgaivinti jausmus.

Kokį kiną rodysite?

Ketvirtadieniais – lietuvišką, penktadienį – naujus filmus iš kino teatro „Pasaka“ repertuaro, šeštadieniais – „Pasakos“ klasiką – populiariausius sezono f ilmus.

Po Joninių dienos trumpėja. Ar būtinai lauksite, kol danguje įsižiebs žvaigždės? Gal kino seansus ankstinsite?

Kol kas rodysime nuo dešimtos vakaro. Tikimės, kad vasara bus šilta. Bet jei žmonės norės, kad rodytume anksčiau, kino seansus ankstinsime.
Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (1)

Taip pat skaitykite:

Santos ruošia naują bombą 11

Erika Santos geriausiai visiems žinoma iš fotosesijų, kurios publikuojamos internete. Tačiau ne visi žino, kad šešių vaikų mama, išvykusi į saulėtąjį Majamį, įkūrė mados imperiją. Verslas įgavo pagreitį ir šiuo metu moteris kompanijoje turi dizainerę, o batai gaminami pagal specialų užsakymą. Šiandien Erika savo socialinio tinklo paskyroje užsiminė apie ypatingas naujienas.„Apie dideles naujienas tikrai dar nepasakosiu.

Mikelkevičiūtė šokių konkurse liko per plauką nuo pirmos vietos 8

Savaitgalį Kaune vykusios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora“ turėjo vieną išskirtinį svečią – kartu su šokėju Andrium Jaracku „Sūkurio“ klubą atstovavo Rūta Mikelkevičiūtė. Pokalbių laidų karalienei kartu su partneriu sekmadienio vakarą pavyko iškovoti garbingą antrą vietą.
Šokiais R. Mikelkevičiūtė susidomėjo prieš kelis metus, dalyvaudama televizijos projekte „Kviečiu šokti“ kartu su šokėju Adomu Norkūnu, vėliau sukūrusiu šeimą su šio projekto komisijos nare Ieva Šimukauskiene.

Žinomos moterys apsilankė mamoms skirtame renginyje 2

Nors šeštadienį šviečianti saulutė viliojo ištrūkti iš miesto į gamtą, kelios žinomos moterys nusprendė, jog malonus deginimasis saulutėje gali palaukti, o likimo nuskriaustos mamos – ne. Ingrida Martinkėnaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir Vaida Genytė atsisakė gryno oro teikiamų džiaugsmų vardan kilnaus tikslo.

Pareigytė mena mįsles 9

Atvirais, o kartais net šokiruojančiais pareiškimais pagarsėjusi grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė po ilgos tylos vėl įkaitino gerbėjų aistras. Vasaros koncertiniam turui atsikūrusios grupės narė koketiškai tyli, kol jos gerbėjai laužo galvas - laukiasi ji vaikelio, ar tai - tik sėkmingai suplanuota reklaminė akcija?
„Nieko nenoriu pasakoti.

Jagelavičiūtė: turbūt visai kitaip viską vertini, kai mamos tiesiog neturi 2

Maži moteriški stebuklai ir dėmesys – kiekvienai moteriai malonūs. Mamos dienos šventės proga Vilniaus miesto Motinos ir vaiko pensiono gyventojoms gegužės 3 dieną buvo padovanota „Laimingų pasikeitimų diena“. Padėti išsirinkti drabužius viename iš sostinės prekybos centrų, išdrįsti pasikeisti, palaikyti moterų atvyko ir būrys Lietuvos įžymybių.

Dragūnas: esu reketuojamas 9

Grandiozinį grupės „Sel“ dvidešimtmečio turą planuojantis Egidijus Dragūnas jau netrukus specialioje spaudos konferencijoje žada pranešti rudenį Lietuvoje ir už jos ribų vyksiančių koncertų datas. Tačiau gali būti, kad renginiuose sudalyvaus toli gražu ne visi norintys. „Pasakysiu atvirai: išgyvenu didžiulį košmarą, spaudimą, esu reketuojamas.

Vaitkevičės stiliaus metamorfozės 17

Atšilus orams, norisi padaryti aplinkiniams įspūdį ir atkreipti į save dėmesį. Ar yra lengvesnis būdas tikslui pasiekti, nei plaukų spalvos pakeitimas? Kauno ponia Eglija Vaitkevičė ryžosi permainomis ir patalpino savo naujojo įvaizdžio nuotraukas savo socialinio tinklo paskyroje.Nauja šukuosena pajaunino Egliją ir suteikė jai jaunatviško. Internete pasirodė daug komentarų, giriančių moters įvaizdžio pokyčius.

Kokią „superinę“ dovaną gavo aktorė Norkutė-Žvinienė? 21

Neseniai auksinius žiedus su aktoriumi Aurimu Žviniu (29) sumainiusi Inga Norkutė-Žvinienė (40) švyti iš laimės. Santuoka jai tinka. Šiandien moteris švenčia savo 40-metį, todėl suskubome pasidomėti, kaip švenčia jubiliejų neseniai iš medaus mėnesio Egipte sugrįžusi Inga.„Yra toks prietaras, kad moteriai, švenčiančiai keturiasdešimtą gimtadienį, geriau nedaryti jokios pompastiškos šventės“, – pradėjo pasakoti I. Norkutė-Žvinienė.

Jackaitė: nėra idealių mamų ir aš tokia nesu 18

Aktorės Eglės Jackaitės (38) bei mylimojo ir sūnaus tėvo Karolio Malinausko gyvenimo istorija pastaraisiais metais niekaip nesitraukė iš populiariausių televizijos laidų ir leidinių. Pasibaigus teismams ir nuvilnijus žiniasklaidos dėmesio bangai, moteris grįžo prie įprasto gyvenimo. Šiuo metu aktorė puikiai derina mamos pareigas ir darbą teatre. Artėjant motinos dienai, E. Jackaitė prabilo apie praeities nuoskaudas, susiklosčiusias aplinkybes ir motinystę.

„Šarkos“ prabilo apie motinystę 18

Artėjanti Motinos diena – neeilinė diena daugeliui žmonių, vis dar mylinčių savo mamas. Tokios šventės proga nudžiuginti ir klausytojus, ir save nutarė grupės „ŠarkA“ merginos – Ieva Stasiulevičiūtė, Kristina Ivanova ir Gintarė Valaitytė. Save atlikėjos palepino vasariška fotosesija, o klausytojams dovanoja naują kūrinį.
Prieš Motinos dieną gerbėjus pradžiuginusios merginos neslepia, jog pačios kartais pagalvoja, jog ir jas kada nors kažkas vadins mamomis, močiutėmis.