Kaip suvilioti vyrą per 60 sekundžių

Viliojimas (Flickr nuotr.)
Aa+Aa-

Вuvo laikai, kai merginos tik dūsavo ir spindinčiomis iš laimės akutėmis mėgindavo atkreipti patikusio vyro dėmesį. Dabar toks variantas aiškiai netinka, nes kol gaudysi žvilgsnį, ryžtinga ir kuklumu nepasižyminti mergina gali aplenkti ir iš panosės nuvesti patikusį gražuolį.

Moteris gali iš pirmo bandymo tapti lemtinga viliotoja

Tačiau yra superefektinga suviliojimo technika – neurolingvistinis programavimas (NLP) , kurią pasitelkus galima ne tik lengvai susipažinti, patikti iš pirmo žvilgsnio, net kad vyras greitai įsimylėtų ir palikti jam neišdildomą įspūdį.

NLP esmė labai paprasta: žmogus gali labai greitai įveikti bet kokią kliūtį iš pirmo karto. Kitaip tariant, mergina ar moteris gali iš pirmo bandymo tapti lemtinga viliotoja, sugebanti apkerėti bet kurį vyrą. O vyras, savo ruožtu, gali iš karto pamesti galvą dėl šios nežemiškos būtybės.

Netikite? Mat neurolingvistinio programavimo apraiškų galima aptikti ir kitose gyvenimo sferose. Pavyzdžiui, žmogų užpuola tamsiame skersgatvyje. Po šio vieno vienintelio nutikimo jis kaip velnias kryžiaus pradeda bijoti tamsių gatvių iki savo gyvenimo pabaigos. Tai kodėl negalima tokiu pat būdu išmokti ko nors pozityvaus ir naudingo? Todėl ir reikėtų išnaudoti savo pasąmonę kaip universalų ginklą suviliojant priešingos lyties atstovą.

Reikia iš karto sukelti labiausiai jaudinančius jausmus

Viena pagrindinių NLP viliojimo gudrybių – „inkaro nuleidimo“ technika. Todėl norint suvilioti vyrą per 60 sekundžių, reikia padaryti taip, kad moteris iš karto sukeltų jam labiausiai jaudinančius jausmus. Juk kiekvienas žmogus turi daugybę „inkarų“, t.y. informacijos priėmimo būdų: vizualinių, audialinių, kinestetinių. Pavyzdžiui, pakanka žmogui pamatyti papuoštą eglutę, kai iš karto jame prabunda šventės pojūtis. Nes žiburiuojanti įvairiaspalvėmis švieselėmis eglutė asocijuojasi su džiaugsmingomis, greitai artėjančiomis šventėmis. Tai – vizualinis „inkaras“. Kaip ir kokia nors sena Madonnos daina gali asocijuotis su pirma meile. Užtenka ją išgirsti, kai vėl per kūną perbėga virpuliukai, atsiranda nostalgijos, net įsimylėjimo jausmas.

Vyras gali labai greitai užkibti ant vilioklės kabliuko

Vien mintis iš karto „nuleisti inkarą“ vyro širdyje turėtų „vežti“. Kaip tą padaryti? Ogi labai paprastai. Pavyzdžiui, reikėtų jo paklausti, kur jam labiausiai patiko atostogauti ir kodėl? Kol vyras iš visos širdies pasakos apie mėgstamiausias savo atostogas, jis vėl iš naujo emocionaliai susijaudins, prisiminęs tas maloniai ir džiaugsmingai praleistas dienas Todėl monologui įsibėgėjus moteris turėtų „netyčia“ paliesti jo ranką ar petį. Tada šis prisilietimas vyrui asocijuosis su puikiu poilsiu, jis nesąmoningai pajus tas pačias jaudinančias emocijas, kurias patyrė tada. Todėl didelė tikimybė, kad vyras gali užkibti ant vilioklės kabliuko.

Be to, galima išnaudoti ir jo „senus inkarus“. Pavyzdžiui, reikėtų jo paklausti, kokia dainai skambant jis šoko lėtą šokį su savo pirmąja meile. O jau paskui moteris turėtų lėtai sušokti su vyru skambant tai pačiai dainai. Mat jo emocijos ir jausmai, kuriuos jis kažkada patyrė su savo pirma meile, akimirksniu atgims ir greičiausiai atiteks esamai moteriai.

Didžiausia merginų klaida – iš anksto neigiamas nusiteikimas

Daugumai merginų, norinčių susipažinti su į akį kritusiu vyru, sunku žengti pirmą žingsnį. Kodėl? Todėl, kad jos iš anksto spėja įsikalti į galvą (užsiprogramuoja), kad nepasiseks: jis pasijuoks arba tik permiegos ir paliks. Todėl užuot atsipalaidavusios, jos tik dar labiau įsitempia ir susikausto. Juo labiau, jei jis – modelio tipo gražuolis, tuo baisiau ir sunkiau atkreipti į save dėmesį.

Todėl reikėtų veikti kitaip! Prieš tai, kol mergina prieis ir kreipsis į vyrą, reikėtų pamėginti sukurti greitai įvyksiančios situacijos scenarijų galvoje teigiamą variantą. Pavyzdžiui, mergina prieina prie vyro ir jis klausiamas atsako: “Kokia laimė, kad tu priėjai prie manęs pirma, nes aš tikrai nebūčiau išdrįsęs.“ Arba įsivaizduokite, kaip visi jūsų draugai šėlsta jųdviejų vestuvėse, o jaunikis pasakoja, kaip jis apsidžiaugė, kad pirma priėjote prie jo.

Žodžiu, kuo ryškesnė ir žaismingesnė bus įsivaiduojama situacija, tuo lengviau bus žengti žingsnį suviliojimo link. Tada vidinė įtampa atlėgs, mergina atsipalaiduos ir taps viliojama. O galimybė užkariauti vyrą padidės daugybę kartų.

Pamėginkite atsidurti įžymybių kailyje

Jei mergina ar moteris nesijaučia esanti seksuali, gali panaudoti suviliojimui dar vieną labai efektingą būdą. Tiesiog pagalvokite apie kurią nors seksualią Holivudo įžymybę Scarlett Johansson ar Keirą Knightley. Ar dar kurią nors jums labiausiai patinkančią. Ir pamėginkite atsidurti jų kailyje. Juk jūs net kažkuo panašios į jas: makiažu, plaukų spalva, drabužių stiliumi ar eisena. Įsivaizduokie, kad jūs, kaip ir jos turi krūvą gerbėjų, ištaigingą automobilį, gauna didžiulius honorarus. Pamėginkite įsijausti į jas, pamėgdžioti jų gestus, kalbos intonacijas. Tada atrodysite žavingai, pasitikinčios savimi ir nesunkiai atliksite lemtingos viliotojos vaidmenį.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (65)

Taip pat skaitykite:

​Ką iš tiesų reiškia seksualiniai sapnai ..

Nenustebkite, kad net miegodami sapnuojate kažką erotiško ar romantiško, nes libido yra gyvas net tuomet, kai jūs ...

​Laimėtojo požiūris: gyvenimo aprašymas – tik popierėlis ..

Jaunų žmonių įsidarbinimas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje yra viena skaudžiausių visuomenės problemų.

​10 mitų apie porų santykius 3

Nors dauguma žmonių svajoja apie didžiąją meilę ir laimę dviese, vokiečių Christiane Rösinger savo knygoje „Meilė ...

​Septyni dalykai, kurie tikrai privers jus pavydėti ..

Pavydas tikrai ne pati maloniausia emocija, tačiau visi kartais jį pajaučiame.

​Tyrimas atskleidė, kokia sekso poza yra pati pavojingiausia ..

Nepatikėsite, tačiau pavojingiausia sekso poza yra ir viena populiariausių, skelbia Independent.

​Ar verta sutuoktiniams dirbti kartu? ..

Šiais laikais apie sėkmingą karjerą svajoja ne tik vyrai, bet ir moterys.

​Abejojate, ar tai meilė? 1

Ne visuomet lengva suprasti, ar tai meilė, ypač jei pajunti tą jausmą pirmą kartą savo gyvenime.

​Seksologė: smarkiai stumti jau nebereikia! 1

Vokiečių seksologė Ann-Marlene Henning, neseniai išleidusi savo antrąją knygą „Make More Love“, atskleidė aistros ir ...

​Kaip sutaupyti laiko darbe? ..

Stengiatės būti produktyvūs? Lakstote nuo užduoties prie užduoties, nuolat tikrinate elektroninį paštą, kažką ...

​Lietuviška programėlė antrąsias puses suras GPS ryšiu ..

Vienišiai antrosios pusės Lietuvoje nuo šiol ieškos lengviau ir išmaniau.

Susijusios naujienos

Per išgertuves savo tėvą mirtinai sumušusi moteris ir jos draugas nuteisti kalėti ..

Britanijoje į vyskupus įšventinta pirmoji moteris 1

Neįtikėtina: moteris pagimdė lėktuve virš Atlanto ..

Moteris pasigedo iš Vokietijos negrįžtančio sugyventinio ..

Šalia Generalinės prokuratūros automobilis partrenkė moterį ..

Kūno lankstumui ribų nėra? Lanksčiausia pasaulio moteris įsirango ir į lagaminą 2

​Ar moterų figūros turi tendenciją kisti? 2

​Siaubas: sutuoktinis daugiau nei 300 kartų išprievartavo savo miegančią žmoną 10

​Kaip suvilioti moterį? ..

​Istorija tęsiasi: rasta moteris, palikusi šunį su lagaminu traukinių stotyje 3