Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Kaip suvilioti vyrą per 60 sekundžių

Gundymas
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Вuvo laikai, kai merginos tik dūsavo ir spindinčiomis iš laimės akutėmis mėgindavo atkreipti patikusio vyro dėmesį. Dabar toks variantas aiškiai netinka, nes kol gaudysi žvilgsnį, ryžtinga ir kuklumu nepasižyminti mergina gali aplenkti ir iš panosės nuvesti patikusį gražuolį.

Moteris gali iš pirmo bandymo tapti lemtinga viliotoja

Tačiau yra superefektinga suviliojimo technika – neurolingvistinis programavimas (NLP) , kurią pasitelkus galima ne tik lengvai susipažinti, patikti iš pirmo žvilgsnio, net kad vyras greitai įsimylėtų ir palikti jam neišdildomą įspūdį.

NLP esmė labai paprasta: žmogus gali labai greitai įveikti bet kokią kliūtį iš pirmo karto. Kitaip tariant, mergina ar moteris gali iš pirmo bandymo tapti lemtinga viliotoja, sugebanti apkerėti bet kurį vyrą. O vyras, savo ruožtu, gali iš karto pamesti galvą dėl šios nežemiškos būtybės.

Netikite? Mat neurolingvistinio programavimo apraiškų galima aptikti ir kitose gyvenimo sferose. Pavyzdžiui, žmogų užpuola tamsiame skersgatvyje. Po šio vieno vienintelio nutikimo jis kaip velnias kryžiaus pradeda bijoti tamsių gatvių iki savo gyvenimo pabaigos. Tai kodėl negalima tokiu pat būdu išmokti ko nors pozityvaus ir naudingo? Todėl ir reikėtų išnaudoti savo pasąmonę kaip universalų ginklą suviliojant priešingos lyties atstovą.

Reikia iš karto sukelti labiausiai jaudinančius jausmus

Viena pagrindinių NLP viliojimo gudrybių – „inkaro nuleidimo“ technika. Todėl norint suvilioti vyrą per 60 sekundžių, reikia padaryti taip, kad moteris iš karto sukeltų jam labiausiai jaudinančius jausmus. Juk kiekvienas žmogus turi daugybę „inkarų“, t.y. informacijos priėmimo būdų: vizualinių, audialinių, kinestetinių. Pavyzdžiui, pakanka žmogui pamatyti papuoštą eglutę, kai iš karto jame prabunda šventės pojūtis. Nes žiburiuojanti įvairiaspalvėmis švieselėmis eglutė asocijuojasi su džiaugsmingomis, greitai artėjančiomis šventėmis. Tai – vizualinis „inkaras“. Kaip ir kokia nors sena Madonnos daina gali asocijuotis su pirma meile. Užtenka ją išgirsti, kai vėl per kūną perbėga virpuliukai, atsiranda nostalgijos, net įsimylėjimo jausmas.

Vyras gali labai greitai užkibti ant vilioklės kabliuko

Vien mintis iš karto „nuleisti inkarą“ vyro širdyje turėtų „vežti“. Kaip tą padaryti? Ogi labai paprastai. Pavyzdžiui, reikėtų jo paklausti, kur jam labiausiai patiko atostogauti ir kodėl? Kol vyras iš visos širdies pasakos apie mėgstamiausias savo atostogas, jis vėl iš naujo emocionaliai susijaudins, prisiminęs tas maloniai ir džiaugsmingai praleistas dienas Todėl monologui įsibėgėjus moteris turėtų „netyčia“ paliesti jo ranką ar petį. Tada šis prisilietimas vyrui asocijuosis su puikiu poilsiu, jis nesąmoningai pajus tas pačias jaudinančias emocijas, kurias patyrė tada. Todėl didelė tikimybė, kad vyras gali užkibti ant vilioklės kabliuko.

Be to, galima išnaudoti ir jo „senus inkarus“. Pavyzdžiui, reikėtų jo paklausti, kokia dainai skambant jis šoko lėtą šokį su savo pirmąja meile. O jau paskui moteris turėtų lėtai sušokti su vyru skambant tai pačiai dainai. Mat jo emocijos ir jausmai, kuriuos jis kažkada patyrė su savo pirma meile, akimirksniu atgims ir greičiausiai atiteks esamai moteriai.

Didžiausia merginų klaida – iš anksto neigiamas nusiteikimas

Daugumai merginų, norinčių susipažinti su į akį kritusiu vyru, sunku žengti pirmą žingsnį. Kodėl? Todėl, kad jos iš anksto spėja įsikalti į galvą (užsiprogramuoja), kad nepasiseks: jis pasijuoks arba tik permiegos ir paliks. Todėl užuot atsipalaidavusios, jos tik dar labiau įsitempia ir susikausto. Juo labiau, jei jis – modelio tipo gražuolis, tuo baisiau ir sunkiau atkreipti į save dėmesį.

Todėl reikėtų veikti kitaip! Prieš tai, kol mergina prieis ir kreipsis į vyrą, reikėtų pamėginti sukurti greitai įvyksiančios situacijos scenarijų galvoje teigiamą variantą. Pavyzdžiui, mergina prieina prie vyro ir jis klausiamas atsako: “Kokia laimė, kad tu priėjai prie manęs pirma, nes aš tikrai nebūčiau išdrįsęs.“ Arba įsivaizduokite, kaip visi jūsų draugai šėlsta jųdviejų vestuvėse, o jaunikis pasakoja, kaip jis apsidžiaugė, kad pirma priėjote prie jo.

Žodžiu, kuo ryškesnė ir žaismingesnė bus įsivaiduojama situacija, tuo lengviau bus žengti žingsnį suviliojimo link. Tada vidinė įtampa atlėgs, mergina atsipalaiduos ir taps viliojama. O galimybė užkariauti vyrą padidės daugybę kartų.

Pamėginkite atsidurti įžymybių kailyje

Jei mergina ar moteris nesijaučia esanti seksuali, gali panaudoti suviliojimui dar vieną labai efektingą būdą. Tiesiog pagalvokite apie kurią nors seksualią Holivudo įžymybę Scarlett Johansson ar Keirą Knightley. Ar dar kurią nors jums labiausiai patinkančią. Ir pamėginkite atsidurti jų kailyje. Juk jūs net kažkuo panašios į jas: makiažu, plaukų spalva, drabužių stiliumi ar eisena. Įsivaizduokie, kad jūs, kaip ir jos turi krūvą gerbėjų, ištaigingą automobilį, gauna didžiulius honorarus. Pamėginkite įsijausti į jas, pamėgdžioti jų gestus, kalbos intonacijas. Tada atrodysite žavingai, pasitikinčios savimi ir nesunkiai atliksite lemtingos viliotojos vaidmenį.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Požymiai, rodantys, kad jums patinka tai, ką darote

Aistrą ir tikslą, kitaip tariant, meilę tam, ką darote, surasti labai sunku. Vieni žmonės to ieško daugybę metų ir neranda. Kiti įgyja puikių įgūdžių ir galvoja, štai, jei aš toks geras specialistas, kodėl man vis tiek nesiseka? Dar kiti, padarę sėkmingą karjerą, staiga susimąsto ir sako, palauk, kodėl aš tai darau, juk čia visai ne aš?
Jūs nesistengiate būti disciplinuotas, jūs stengiatės atsirinkti prioritetus. Jūsų problema nėra pats darbas ar kažkokia užduotis. Nėra sunku prisiversti dirbti.

Parodykite savo meilę be žodžių

Lengva savo artimiesiems pasakyti, kad juos mylite, bet ar mokate tai parodyti be žodžių? Veiksmai visada pasako daugiau nei žodžiai ir, kas liečia meilę, labai gerai išmokti šį jausmą išreikšti ne verbaliniu būdu. Ar prisimenate tą vaikinuką, kuris jums ne kartą prisipažino meilėje, bet to neparodė gestais? Suprantama, tai nereiškia, kad jūs niekada nebeturite žodžiais reikšti savo jausmų.

Ar įmanomi santykiai per atstumą?

Šiais laikais, kai daug žmonių išvažiuoja dirbti ar mokytis į užsienį, dažnai bendraujama per atstumą. Taip, dėl informacinių technologijų atrodo, kad mylimas ar mylimoji čia pat, gretimame name, tačiau ateina laikas, kai kiekviena pora susimąsto: ar įmanomi santykiai per atstumą?
Kai kurie žmonės net susipažįsta ir ima draugauti per atstumą, tarpusavio santykius palaikydami virtualiai. Kitus taip gyventi priverčia aplinkybės – darbas, dažnos komandiruotės, mokslai, laimės paieškos.

Praktiški patarimai, kaip perrašyti gyvenimo scenarijų

Šie keturi patarimai padės jums susigaudyti savo praeityje, kad galėtumėte su didesniu pasitikėjimu žvelgti į ateitį ir pasistengti pakeisti savo gyvenimą.
Mūsų gyvenimo scenarijus priklauso tik nuo mūsų.
1. Gyvenimo skyriai
Įsivaizduokite, kad jūsų gyvenimo apysaka susideda iš kelių skyrių (paprastai iš 2–7). Apie ką jie? Sugalvokite pavadinimus kiekvienam iš jų (pavyzdžiui, ankstyvoji vaikystė, mokyklos metai, studijos, pirmasis darbas, pirmoji meilė), išdėstykite jų trumpą turinį.

Savo gyvenimo istoriją rašome patys!

Svarbūs įvykiai ir lemtingi susitikimai kartais kardinaliai pakeičia gyvenimą. Ir dažnai ne į tą pusę, kurios tikėjomės. Psichologai mano, kad, pažvelgus kitaip į praeities įvykius, galima pakeisti savo gyvenimo scenarijų.
Realios gyvenimo istorijos... Anksčiau jas pasakodavo prie laužo žygyje ar virtuvėje draugės bute, dabar – socialiniuose tinkluose. Pasidalyti patirtimi – viena svarbiausių prigimtinių žmogaus savybių.

Žmonių tipai, kurių jums reikia gyvenime

Gyvenime mus supa žmonės, kurių dėka mes jaučiamės laimingi. Dažniausiai tai būna šeima ir tie individai, kurie mus beatodairiškai priima tokius, kokie esame. Visi jie mums yra artimi ir brangūs širdžiai, o laikas, praleistas kartu su jais, neįkainojamas. Bet būna atvejų, kai mes sutinkame įvairius žmones, kurie, net nežinodami to, prisideda prie mūsų laimės. Štai keli žmonių tipai, kurių mums taip reikia, kad pajaustume gyvenimo pilnatvę.
Pavyzdys.

Susijusios naujienos

Dovanų horoskopas: ką jai padovanoti Kovo 8-osios proga?

Lengva vagystė internetu

Moteris kreipėsi į policiją dėl Vokietijoje dingusio ...

Miego apnėja – moterų liga?

Moteris atsikratė priklausomybės nuo dietinės kolos

Moteris ant rankos išsitatuiravo 152 „Facebooko“ draugus

Ukmergėje gelbėtojai iš šulinio traukė moterį

Alytuje pasikėsinta išžaginti moterį

Nekviesta viešnia sumušė ir apvogė pensininką

Kretingiškė važinėjosi su vyrui išduotomis teisėmis