„Eurovizijos“ nugalėtoja Lena „pasiskolino“ bulgarų filmuko dainą? (APKLAUSA)

  Eurovizijos nugalėtoja vokietė Lena Meyer (SCANPIX nuotr.)
  Nuotraukų galerija (1/5)
  Aa+Aa-

  „Eurovizijos“ nugalėtojos Lenos daina „Satellite“ – plagiatas. Taip pareiškė bulgarai, išgirdę šią konkurso nugalėtojos vokietaitės Lenos dainą.

  Anot pasipiktinusių bulgarų, atlikėja „Satellite“ sukūrė išgirdusi bulgariško animacinio serialo „Leka nosht detsa“ („Labos nakties, vaikai“) dainą, pranešė News.ru.

  Vienas didžiausių Vokietijos laikraščių „Berliner Zeitung“ cituoja gerai žinomo bulgarų radijo „Darik Radio“ vedėją Dragomirą Zimeonovą, kuris sakė „Sveikinu, Bulgarija! Pagaliau mūsų šalis sulaukė sėkmės „Eurovizijoje!“

  Tuo tarpu Vokietijos kritikai tikina, jog tam, kad išgirstumei panašumą tarp Lenos dainos ir bulgarų animacinio filmuko garso takelio reikia turėti „itin lakią fantaziją“.

  Alfa.lt

  Apklausa

  Kaip manote, ar Vokietijos atstovė Lena iš tiesų nuplagijavo bulgarų animacinio serialo dainą?

  Balsuoti
  *Sutinku su taisyklėmis
  Skaityti visus komentarus (166)

  Taip pat skaitykite:

  „Eurovizijos“ nugalėtoja turės savo vardo gatvę 11

  Vokiečiai, atsidėkodami už pergalę šių metų konkurse savo naująjai didvyrei Lenai Myer-Landrut, nusprendė jos vardu pavadinti vieno Vokietijos miesto gatvę, praneša Kiolno laikraštis „Express“.
  Vokietijos pietvakariuose esančio Mettenheimo miestelio valdžia jau sprendžia, kuri gatvių galėtų būti pavadinta devyniolikmetės merginos, atnešusios pergalę po 28 metų, vardu. Meras pažadėjo, jog gatvės „atidarymo“ iškilmėse dalyvaus ir pati Lena.
  Merginos daina išleista singlo pavidalu jau spėjo tapti viena

  Paaiškėjo „Eurovizijos“ totalizatoriaus nugalėtojas 9

  Prieš garsųjį dainų konkursą „Eurovizija“ Alfa.lt paskelbė totalizatorių, kuriame reikėjo atspėti tris šalis finalininkes.
  Tačiau nutiko taip, kad nei vienas skaitytojas neatspėjo visų trijų šalių pavadinimų, todėl „ACME“ Mp3 grotuvas keliauja dvi šalis atspėjusiam skaitytojui Andriui Kirieliui. Jis atspėjo pirmųjų prizinių vietų savininkes – Vokietiją ir Turkiją.
  Su laimėtoju Alfa.lt susisieks asmeniškai.

  Australijos televizijos žiūrovai „Eurovizijos“ nugalėtoja išrinko Turkiją 26

  Australijos nacionalinis transliuotojas „SBS“ transliavo 55-ąjį „Eurovizijos“ dainų konkursą pavėlavus, sekmadienį, rašo Eurovision.tv. Tačiau kaip ir kiekvienais metais, žiūrovai galėjo balsuoti ir neoficialiai išrinkti savo nugalėtoją.
  [youtube:id=9XwlTisbPdw]
  Visa šalis pasinėrė į „Eurovizijos“ dainų konkurso karštinę trukusią visą savaitgalį, nes abu pusfinaliai ir finalas pavėluotai buvo rodomi penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį.

  Didžiosios Britanijos reakcija į užimtą paskutinę vietą „Eurovizijoje“ 5

  Šios dienos britų spauda plačiai nušviečia Didžiosios Britanijos pralaimėjimą „Eurovizijos“ dainų konkurse, rašo Eurovision.

  Šių metų „Eurovizijos“ finalas sulaukė mažiau žiūrovų nei pernai 8

  Šiemetinį tarptautinį „Eurovizijos“ dainų konkursą, į kurį patekti nepavyko Lietuvos atstovams „InCulto“, žiūrėjo mažiau Lietuvos žiūrovų nei pernai, rodo bendrovės „SIC Gallup Media“ tyrimas.
  Praėjųsį šeštadienį vykusio finalo vidutinė auditorija buvo 9,6 proc., bent trumpam finalo transliaciją įsijungė 25,6 proc., tai yra 824,7 tūkst. Lietuvos gyventojų.

  Lena Vokietijoje sutikta išskėstomis rankomis 38

  Sekmadienį iš Oslo į namus grįžo šių metų „Eurovision“ dainų konkurso nugalėtoja Lena Meyer-Landrut (19). Abiturientę Vokietijoje pasitiko keliasdešimtys gerbėjų.
  Vokietijos ministras pirmininkas Christian Wulff sakė: „Tai nuostabu. Ji užkariavo visų mūsų širdis. Aš manau, kad visa Europa yra euforijoje“.
  Lena pasirašė gimtojo Hanoverio rotušėje Auksinėje garbės knygoje.

  Lena ir Rybakas ketina susituokti? 359

  Prieš prasidedant šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursui, praėjusių metų nugalėtojas Alexanderis Rybakas viešai prisipažino, kad yra homoseksualus. Tačiau neseniai „Eurovizijos“ nugalėtoja Lena, duodama interviu, prisipažino, kad ją ir Alexanderį sieja romantiški jausmai. Pasak merginos, šie santykiai trunka jau daugiau nei trejus metus.
  „Planuojamos vestuvės“, – teigė atlikėja.

  „Eurovizijos“ nugalėtoja Lena filmavosi erotiniame filme 191

  Pasirodo, 19-metės Vokietijos atstovės Lenos dalyvavimas „Eurovizijoje“ buvo pakibęs ant plauko dėl sekso skandalo. Žurnalistai rado vaizdo įrašą, kuriame nepilnametė mergina baseine užsiima seksu su nepažįstamu vyriškiu. Po ilgų diskusijų vokiečiai visgi nusprendė leisti Leną į „Eurovizijos“ konkurso finalą, praneša UA-Reporter.

  Grįžusius „InCulto“ oro uoste pasitiko tik giminaičiai 239

  Gegužės 30-osios vakarą į Lietuvą iš Oslo sugrįžo mūsų šaliai „Eurovizijoje 2010“ atstovavusi grupė „Inculto“.
  Po Vokietijos atstovės Lenos pergalės šiame prestižiniame konkurse užsienio spauda mirga naujienomis apie tai, kaip audringai švenčia Vokietija.
  Vilniaus tarptautiniame oro uoste grįžusius mūsų atstovus pasitiko tik nedidelis būrys giminaičių.
  Grupė „InCulto“ savo laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje bandė net keletą kartų ir tik šiemet jiems pavyko išvykti į tarptautinį konkursą.

  Laimėję „Euroviziją“ vokiečiai užtraukė „We are the Winners“ 120

  Vokietijos atstovei Lenai Meyer-Landrut laimėjus šių metų „Eurovizijos“ konkursą jos tautiečių džiaugsmas liejosi per kraštus.
  Nors „InCulto“ į finalą ir nepateko, tačiau paskelbus nugalėtoją suskambo... Lietuvos atstovų daina. Tiesa, ne šiemet pusfinalyje atlikta „Eastern European Funk“, bet 2006-aisiais Lietuvai konkurse dalyvavusios kompanijos „LT United“ „We are the Winners“.
  „Pagaliau tai įvyko!!!!! „LT United“ misija yra išbaigta.