Ar mokate bučiuotis?

  Pora (www.fotolia.com nuotr.)
  Aa+Aa-

  Greičiausiai iš jūsų niekas neatkreipė dėmesio į tai, kad eame pripratę bučiuotis gal net keletą kartų per dieną. Nuo pat ankstyvos vaikystės iki gyvenimo pabaigos. Bučiavo mus, bučiuojame savo tėvus, kitus artimus žmones, net gyvūnus. Juk bučiniu galima išreikšti savo meilę, aistrą, prisirišimą, švelnumą, dėkingumą, susitaikymą.

  Žmonės bučiuojasi, kad suteiktų ne tik sau malonumą

  Tačiau šį kartą pakalbėsime apie suaugusių žmonių bučinius. Sutikite, dažnai norisi pasirodyti savo partneriui tik iš pačios geriausios pusės. Parodyti, ką sugebi, net nustebinti. Net jei ir patyręs Kazanova, pasitaikius menkiausiai progai, mėgo pagilinti savo meistriškumą, tai ką jau kalbėti apie mus, eilinius mirtinguosius, nuolat trokštančius švelnumo ir glamonių.

  Juk žmonės bučiuojasi dėl to, kad suteiktų ne tik sau malonumą, bet ir kitam žmogui. Poreikis prisiliesti prie to, kas brangu ir artima, nugrimzti mylimo žmogaus glėbyje lygiai toks pats, kaip ir poreikis pavalgyti, gerti, mylėti ir būti mylimiems.

  Kiek kartų per dieną žmonės bučiuojasi?

  Neseniai atliktas tyrimas suteikė galimybę mokslininkams išsiaiškinti kai kuriuos įdomius faktus apie bučinius ir besibučiuojančių įpročius. Paaiškėjo, kad daug žmonių bučiuojasi du kartus per dieną. O štai 10 proc. žmonių apskritai nesibučiuoja. Be to, dauguma prisiminė savo aistringiausią bučinį, kai jiems buvo 17 metų. O kas trečias įsitikinęs, kad bučinys geriau už seksą.

  Apklausoje dalyvavo 4 tūkst. įvairaus amžiaus žmonių. Kas penktas prisipažino, kad bučiuojasi ne tik su savo teisėtu partneriu. 54 proc. apklaustųjų bučiuojasi du kartus per dieną, o 5 proc. daro tai gerai progai pasitaikius.

  Per tą pačią apklausą paaiškėjo, kad kas antras galvoja, jog bučiuojasi nuostabiai arba tiesiog gerai. Ir tik 2 proc. moterų ir vyrų įsitikinę, kad nemoka bučiuotis arba bučiuojasi prastai. Be to, norėdami pagerinti savo meistriškumą, kas trečias pasirengęs praleisti naktį su nepažįstamu ar nepažįstama su sąlyga, kad jis ar ji moka puikiai bučiuotis.

  Mokslininkai taip pat išsiaiškino, kad pirmą kartą žmonės pasibučiuoja sulaukę 16–18 metų, o štai 1 proc. moterų ir vyrų pirmą kartą pasibučiavo būdami 30 metų.

  Bučiuodamiesi rankomis pasinerkite į mylimo žmogaus plaukus

  Turbūt daugeliui įdomu sužinoti, ką reikia padaryti, kad pirmasis „suaugęs“ bučinys išliktų visam gyvenimui?

  Nesivaržykite. Net jei jums iki tol ir neteko nė karto bučiuotis, tai dar nieko nereiškia. O tai, kad jums svaigsta galva, dreba keliai ar net sudrėko delnai, – viso labo požymiai, kad esate įsimylėję. Tai – smulkmena, palyginus su tuo, kokį emocinį ir fizinį malonumą patirsite bučiuodamiesi.

  Aišku, geriau, kad aplinka būtų intymi ir romantiška: žvakių šviesoje ar prieblandoje. Prieš bučiuojantis gerai būtų suvalgyti šokolado gabalėlį, egzotišką vaisių, tada bučinys bus ne tik saldesnis, bet ir seksualus.

  Beje, bučiuodamiesi nesustinkite vienoje pozoje. Kas jums draudžia bučiuojantis rankomis pasinerti į mylimo žmogaus plaukus, paliesti ausį, paglostyti nugarą ar pečius, kaklą.

  Kai bučiuojatės, tai dar nereiškia, kad turėtumėte tylėti kaip vandens į burną prisisėmę. Akimirkai atplėšę lūpas, pašnibždėkite savo mylimam žmogui ką nors švelnaus ir malonaus į ausį.

  Svarbiausia, kad būtumėte atsipalaidavę, nes įtemptos lūpos gali net atstumi partnerį. Mat jis pagalvos, kad jums nemalonu bučiuotis.

  Mergina dažnai laukia, kol mylimasis pabučiuos pirmas

  Taip pat reikėtų paįvairinti bučinius. Daugumai vyrų patinka taip vadinamas „šlapias“ bučinys. Švelniai pakramtant ar pačiulpiant mylimo žmogaus lūpas, galima labiau sujaudinti nei paprastai „bendraujant“ su liežuviu.

  Каip suprasti, kad mergina jau „pribrendo“ bučiniui? Gal ir nepatikėsite, bet dažniausiai ji tiesiog nenustygsta vietoje ir laukia, kol mylimasis galų gale išdrįs pabučiuoti pirmas. Dažnai taip atsitinka dėl to, kad vaikinas negali suimti savęs į rankas, jaudinasi, bijo, ypač jei jam labai patinka ta mergina. Tačiau jei ji ilgesingai žiūri vaikinui į akis ir nė nemėgina jų nuleisti, tai aiškiai leidžia suprasti, kad laukia, kol vaikinas pabučiuos, todėl nereikėtų ilgiau tempti gumos.

  Dažnai geidžiamas rezultatas pasiekiamas „per kančias ir ašaras“

  Kaip nustatyti, ar mokate gerai bučiuotis? Svarbiausia stebėti partnerio reakciją. Beje, turbūt žinote, kad bučiavimasis vyrus jaudina labiau nei moteris, nors bučiuotis mėgsta labiau moterys nei vyrai. Jei mergina tyliai paklūsta ir su malonumu atsiduoda vaikino lūpoms, tai jis iš karto supras, kad neprašovė pro šalį. O jei merginos žvilgsnis būtų, tarsi ji sėdėtų filosofijos paskaitoje, pagalvokite, ką reikėtų padaryti, kad ją pradėtų „vežti“.

  Be to, nepamirškite, kad nėra nieko geriau, kaip pasiekti geidžiamą rezultatą „per kančias ir ašaras“ bei padarytas klaidas, norint išmokti erotiškai bučiuotis. Jei iš karto ir nepavyks, bet rytoj, poryt, o gal dar vėliau vyras taip pabučiuos savo mylimąją, kad ji bus pasirengusi ištirpti iš malonumo...

  Pasitelkite visas savo fantazijas ir eksperimentuokite

  Jei yra reikalas, moterys gali apsimesti ar suvaidinti, tačiau bučiuodamosios jos dažniausiai neslepia savo jausmų. Tačiau vyrai turėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kurie aiškiai pasufleruos, kad jie bučiuojasi prastai.

  Pavyzdžiui, jei mergina bučiuodamasi ne užmerkia akis, o žiūri kažkur pro šalį, akivaizdu, kad jai kažkas nepatinka. O jei pasibučiavusi klausia, kiek valandų, tai aiškiai leidžia suprasti, kad taip besibučiuojantis vaikinas jai nepatinka ir neįdomus. Todėl reikėtų pasitelkti visas savo fantazijas ir pirmyn – eksperimentuoti, eksperimentuoti ir dar kartą eksperimentuoti.

  Kita didelė vyrų klaida, kad jie bučiuojasi tarsi sau, galvodami, kad tokį pat malonumą patiria ir jų partnerė.

  Jei vyrai galvoja, kad plačiai apžioję moters lūpas ir seilėdamiesi suteikia jai didelio džiaugsmo, labai klysta. Aišku, būna ir tokių, kurie bučiuodamiesi taip suspaudžia lūpas, tarsi darytų tai per prievartą.

  Nuo bučinio į kaklą moterys patiria orgazmą

  Žinoma, viskas ateina su patirtimi. Bet bučiavimosi specialistai siūlo vyrams išmokti bučiuotis... įsivaizduojant save besibučiuojantį. Kitaip tariant, pirmiau pasitreniruoti be partnerio. O padaryti reikėtų taip: patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti. Įsivaizduoti prieš save savo dievinamą objektą. Įsivaizduoti, kad prisiartina prie moters, suleidžia rankas į jos vešlius plaukus ir pradeda ją švelniai bučiuoti. Svarbiausia, kad šiose fantazijose netrūktų emocijų ir jausmų.

  Bet bučiuotis vien į lūpas nepakanka, nes moterys turi daugybę kitų erogeninių zonų. Ačiū tyrėjams-sociologams, kurie išsiaiškino, kad 97 proc. moterų nuo bučiavimo į kaklą susijaudina daug greičiau nei į lūpas, o kartais net patiria orgazmą. Todėl tik tereikia prieiti prie mylimosios, tvirtai apkabinti ją iš nugaros, atmesti jos plaukus ir švelniai bučiuoti. Kai mergina ar moteris jaučia karštą vyro alsavimą į kaklą, jo pakandžiojimus ir bučinį – ji tiesiog pasirengusi ištirpti jo glėbyje!

  Bučinys – tai palaima, kai susijungia dviejų įsimylėjusių žmonių širdys. Todėl bučiuokite savo mylimą žmogų taip, kaip kužda širdis ir visam laikui išsaugosite pačius gražiausius prisiminimus.

  Alfa.lt
  *Sutinku su taisyklėmis
  Skaityti visus komentarus (62)

  Taip pat skaitykite:

  Kurortinis romanas: ar su drauge paprasčiau? 3

  Tikriausiai kiekvienai yra tekę per atostogas nuobodžiauti namie vienai vien dėl to, kad... nebuvo su kuo išeiti. Renginių, atrodo, pilna visur, bet... Na negi ten eisi viena? O tavo draugė kaip tyčia išvažiavusi arba labai labai smarkiai užsiėmusi.
  Atrodytų kuo gi čia dėta draugė? Juk tu kuo puikiausiai gali išsiruošti atostogų ir viena, bet... Nedrąsu nors tu ką. Taigi draugė lieka tiesiog nepakeičiama tavo pramogų dalimi.

  Meilės vasara: pasimatymų idėjos 8

  Dar vis tęsiasi romantikų Kalėdos – vasara. Čiupkite savo mylimąjį ar mylimąją už rankos ir pirmyn į pasimatymą! O jei šiltas oras ir žvaigždėtos naktys įkvepia romantiškoms idėjoms, galbūt padės vienas šių patarimų. Juk kino teatro salė taip pabodo.
  Apsilankykite observatorijoje
  Stebėti žvaigždėtą dangų yra didžiausias viso pasaulio romantikų užsiėmimas. Observatorija ne tik padidina šį malonumą, bet ir suteikia galimybę įrodyti, kad nesate šykštus.

  Savaitgalio kurortas... namuose ..

  Spartėjantis gyvenimo tempas, tobulėjančios technologijos griauna mūsų dvasią. Vis mažiau laiko lieka ne tik maloniam pabendravimui, bet ir sau patiems.
  Tačiau vis dėlto bent savaitgalį raskime laiko sau ir pagulėkime šiltoje vonioje - pasigydysime sielą ir kūną ne blogiau nei kur nors kurorte. Vandens gydomosios savybės buvo žinomos jau senais laikais, o, papildžius jį gydomaisiais aromatais, eteriniais aliejais ar jūros druskomis, ištirpsta nuovargis, liūdnos mintys, atsipalaiduoja įtempti raumenys.

  Garbingas vestuvių svečias — augintinis ..

  Gyvūnai su mumis kasdien, džiaugiamės jų atsidavimu ir meile, tai kaip svarbiausią gyvenimo dieną praleisime be jų? Tam pritaria visas pasaulis. Nepatikėsite kokie augintiniai pasaulyje nusipelno garbingiausio svečio titulo.

  Vestuvės, įkvėptos lietaus 1

  Jei vestuvių dieną pliaupia lietus, nevertėtų nusiminti, nes visokio to lietaus būna. Žinoma, linkim trumpalaikio ir šilto, o jei merkia kaip reikiant ir vėsoka, gal paguos senas posakis, kad lietus vestuvių dieną yra sėkmę ir turtingą gyvenimą pranašaujantis ženklas. Ir italai turi patarlę: „Sposa bagnata, sposa fortunate“ , kuri reiškia šlapia nuotaka — laiminga nuotaka.

  Vestuvinių darbų sąrašas 2

  Prieš Jus - pasirengimo vestuvėms gidas, padėsiantis kruopščiai suplanuoti nuostabiausią Jūsų gyvenimo šventę. Visus vestuvinius darbus suskirstėme ne pagal mėnesius, kaip kad dauguma planuotojų mėgsta, bet pagal etapus, juk vieni iš Jūsų turite dvejus metus, kiti galbūt dvejus mėnesius iki vestuvių šventės. Priklausomai nuo to, kiek laiko liko iki Jūsų vestuvių, patys galėsite iš naujo perskirstyti mūsų pateiktus etapus.

  Kaip pasipuošti nėščiai jaunajai? 9

  Kiekviena moteriška figūra turi privalumų ir trūkumų. Tad kai reikia išsirinkti vestuvinę suknelę, papuošalus jau gerokai sukame galvas. O ką jau kalbėti apie besiruošiančią tekėti būsimą mamą. Didžiausias klausimas — kokią suknelę vilkėti? Kaip tinkamai pasirinkti modelį? Kokius aksesuarus derinti prie besilaukiančios nuotakos suknelės?
  Jei pilvelis nėra labai pastebimas
  Suknelė. Jei nėštumas nėra ryškiai matomas, puikiai tiks tiesaus silueto, graikiško stiliaus drapiruota suknelė.

  Didelės, storos lietuviškos vestuvės: kaip buvo anksčiau? 1

  Šios apeigos buvo užrašytos prieš 150 metų, Pasvalio rajone. Apeigų aprašymas liečia XIX a. vidurį — XX a. vidurį. Kalbama apie vestuves, daromas kaime, nes mūsų tradicijos atėjo iš senovės lietuvių kaimo. Šiuolaikiniai vestuvininkai, ko gero, jau nežino tikrosios vestuvinių apeigų reikšmės ir pačios vestuvių eigos...
  Mergvakaris, bernvakaris
  Apeigų nuotaika liūdna, pagrindinė mintis — būsimų jaunavedžių atsisveikinimas su jaunomis dienomis. Mergvakaryje nuotaka visų atsiprašo ir pati visiems atleidžia.

  Kas pranašauja santuokos sėkmę? 3

  Ar sėkminga bus santuoka, priklauso pirmiausia nuo mūsų pačių. Nuo dviejų žmonių nebylaus susitarimo. Tačiau visada smagu truputį pažaisti. Žinoti su vestuvių diena susijusius prietarus. Šiek tiek pakreipti sėkmę į save. Juk tai tik parodo didelį norą gyventi ilgai ir laimingai.

  Kaip planuoti medaus mėnesį? ..

  Tradicija susituokus vykti į povestuvinę kelionę Lietuvoje jau senokai įsišaknijusi. Dažniausiai ką tik susituokusios poros renkasi poilsį Turkijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos kurortuose.
  Be abejo, po santuokos ceremonijos įtampos ir keleto ar keliolikos savaičių, skirtų pasiruošimui vestuvėms, jaunieji trokšta ramybės ir romantikos.
  Jūsų medaus mėnuo yra pirmoji proga, kai pamiršę vestuvių rūpesčius ir išlaidas galėsite mėgautis buvimu kartu kaip vyras ir žmona, toli nuo šeimos, draugų.