Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Muzikos kūrimo programa internete „Soundation Studio“

„Soundation Studio“
Keisti teksto dydįAa+Aa-

„Soundation Studio“ – tai Flash technologija paremta muzikos kūrimo programa internete.

Tai nesudėtinga programa, pasižymti įvairių galimybių gausa. Čia rasime daugybę nemokamų garsų ir ritmų, kurie rikiuojami pagal BPM. Dauguma nemokamai suteikiamų garsų yra elektroninio stiliaus, tačiau pačiame tinklalapyje yra įdiegta parduotuvė, kurioje galima įsigyti papildomų, skirtingų stilių garsų ir ritmų.

Išbandyti šią nemokamą internetinę muzikos kūrimo programą galima čia.
Computeractive.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

„Google“ sukūrė algoritmą, kuris įveikia „Captcha“ 99,8 proc. atvejų

Kompanijos „Google“ specialistai sukūrė algoritmą, kuris gali be didesnių problemų apteiti vartotojų patikrinimo sistemą „Captcha“, kurią sukūrė pats interneto gigantas, rašo puslapis „The Verge“.
Algoritmas atpažįsta 99,8% iškraipytų paveiksliukų, kurie skirti vienam paprastam tikslui: atskirti, ar duomenis suveda žmogus, ar robotas.

„Apple“ išleis gerokai atnaujintų ir pigesnių kompiuterių?

Vienas garsiausių pasaulyje rinkos analitikų kompanijoje „KGI Securities“ dirbantis Ming-Chi Kuo praėjusią savaitę paskelbė nemažai prognozių apie būsimas šių metų „Apple“ naujienas. Daug susidomėjimo sulaukė analitiko prognozės apie būsimųjų „Apple“ kompiuterių atnaujinimus.

Ko galima tikėtis iš telefono „MX3“ su „Ubuntu Phone“?

Išmanusis telefonas „Meizu MX3“ yra vienas pirmųjų mobilių įrenginių, kuriame įdiegta operacinė sistema „Ubuntu“. Visi norintys į šį telefoną galės įsidiegti ir „Android“, tačiau panašu, kad ilgai laukę tokio telefono vartotojai pasirinks būtent „Canonical“ kurtą programinę platformą.

Analitikai apskaičiavo „Galaxy S5“ savikainą

Sekdami „iFixit“ ekspertų pavyzdžiu, IHS analitikai taip pat išardė naująjį „Samsung“ flagmaną „Galaxy S5“. Tik šį kartą tikslas buvo ne pasižiūrėti, kaip sunku / lengva jį suremontuoti, tačiau kokia jo komponentų savikaina. Teigiama, kad ji sudaro 256 dolerius, o tai yra kiek daugiau, nei „Galaxy S4“, kuris gamintojui atsieina 244 dolerius.
Brangiausia detale pripažinta 5,1“ AMOLED ekranas, kuris įvertintas 63 doleriais.

Pietų Korėjoje dėl pomėgio žaisti tėvas nepastebėjo, kad mirė jo dvejų metukų sūnų

Pietų Korėja – tikra žaidėjų šalis. Šios šalies gyventojai taip mėgsta žaidimą „StarCraft“, kad virtualių kovų transliavimui sukurtas specialus TV kanalas.

„Lenovo“ ruošia pigų telefoną su 8 branduolių procesoriumi

Pasaulinėje išmaniųjų telefonų rinkoje gerai žinomi tokie prekės ženklai kaip „Huawei“, ZTE, „Lenovo“ ir „Xiaomi“. Mobilūs šių gamintojų įrenginiai išsiskiria ne tik patraukliomis specifikacijomis, tačiau ir prieinama kaina.
Pastarieji kinų gamintojai jau kurį laiką žvalgosi į 8 branduolių procesorius, kuriuos siūlo kompanija „MediaTek“. Štai kompanija „Lenovo“ ketina pristatyti tokią „SoC“ mikroschemą turintį telefoną, kuris kainuos vos 130 JAV dolerių, rašo puslapis „GSMArena“.
Išmanusis telefonas,