Šeši dalykai apie Disneylandą, kurių tu nenorėtum žinoti

  „Disney On Ice“ (Vytenio Petrošiaus nuotr. | Alfa.lt)
  Aa+Aa-

  Šią vasara šimtai tūkstančių laimingų vaikų maldaus, prašys ir šantažuos savo tėvus, kad šie juos nusivežtų į Disneylandą, rašo Cracked.com.

  Trys pagrindiniai dalykai, kuriuos galima pamatyti Disneylande: animacinių filmukų personažai, atrakcionai ir truputėlis užslėpto blogio. Juk „laimingiausios vietos pasaulyje“ mes tikrai negalime aprašyti tokiais žodžiais kaip luošinanti depresija, diskriminacija ir neapykantos kupini nusikaltimai. Tačiau tai galime ištaisyti.

  6. Bendri darbuotojų apatiniai

  Atvykusius į Disneylandą vaikus pasitinka puikiai nusiteikę, žinomų „Disnėjaus“ personažų kostiumus apsivilkę darbuotojai. Jie vaikštinėja aplinkui, linksmina vaikus, šoka su jais arba tiesiog kalba. Vaikai gali paspausti ranką šuniukui Gufiui, duoti penkis Plutui, su Antinu Donaldu pašokti valsą arba nusifotografuoti su Peliukiu Mikiu ir Pelyte Mine.

  Deja, yra tamsioji šių linksmybių pusė. Iki 2001 metų Disneylando darbuotojams nebuvo leidžiama į darbą atsinešti savo apatinių, kuriuos jie dėvėtų būdami personažų kostiumuose. Ši taisyklė galiojo todėl, kad nuosavi apatiniai gali persišviesti per kostiumą. Kompanija darbuotojams išduodavo savo apatinius, kuriuos, kaip teigdavo, skalbdavo kiekvieną naktį. Deja, taip nebūdavo. Kiekvieną rytą darbuotojai ateidavo prie langelio, jiems būdavo išduodami specialūs apatiniai, kurie po kiek laiko pradėdavo skleisti nemalonų kvapą, darbuotojai jais apsivilkdavo ir lįsdavo į personažo kostiumą, kuriame visą dieną linksmintų atvykusius vaikus. Ši tvarka buvo atšaukta, nes darbuotojai pradėjo sirgti niežais ir panašiomis ligomis.

  5. Purškiantis kalnas

  Purškiantis kalnas atrakcionas, kuriame lankytojai plaukia valtimi apsupti daugybės nuostabių dainuojančių ir grojančių gyvūnų. Po šių mielų akimirkų valtis staiga pradeda leistis nuo stačių uolų į vandenį, kuris... nebuvo keistas kelis dešimtmečius.

  Tamsioji atrakciono pusė yra ta, jog purškiantis kalnas tapo ta vieta, kurioje ekshibicionistai atlikdavo savo „juodus darbus“. Valčiai stačiai leidžiantis nuo uolos, robotas nufotografuodavo lankytojus prisiminimui, todėl tapo madinga per nusileidimą rodyti savo krūtis ar nepadorias vietas. „Disnėjaus“ parkui teko kovoti su šia mada, kuri įgavo milžinišką pagreitį. Visos nepadorios nuotraukos buvo pradėtos publikuoti internete, siekiant sugėdinti lankytojus. Atrodytų viskas gražu, tačiau 2009 metais parkas nutraukė šią stebėjimo programą, nes suprato, kad kažkam sukūrė geriausią pasaulyje darbą – visą darbo dieną žiūrėti į nuogas krūtines ir dar už tai jam mokėti. Taip atsitiko todėl, kad kiti darbuotojai, kuriems teko valyti šiukšles ir lankytojų skrandžio turinį kituose atrakcionuose, pradėjo pavydėti „krūtinių stebėtojams“.

  4. Tikrai „užburta“ vila

  „Užburtoji vila“ yra bauginantis atrakcionas, kuriame lankytojai priverčiami cypti iš baimės. Čia pilna numirėlių, vaiduoklių ir pabaisų. Šis atrakcionas turi ką pasiūlyti ir vaikams, ir suaugusiems. Blogiausia yra tai, jog jis turi labai daug bendro su tuo, ką numirėliai palieka po savęs. Niekas iš tiesų nežino, kada tai prasidėjo, bet „Užburtoji vila“ po truputį pradėjo tapti viešuoju tualetu. Kovai su šia problema, atrakcione buvo įdiegta papildoma stebėjimo kamerų ir apsaugos darbuotojų sistema. Netgi po ilgų stebėjimo valandų negalėjai būti tikras, ar šalia tavęs plastikinių kaulų krūvelė ar kai kas kitas.

  3. „Laukinės katės karalystė“

  Kada jūsų vaikai spygauja iš džiaugsmo apie linksmybes ir pramogas magiškame Disneylando pasaulyje, tai dažniausiai siejama su personažais, „Disnėjaus“ korporacijai atnešusiais milijonus. Juos vaikai tiesiog nori apkabinti (apkabinimas parke kainuoja 5 dolerius) ir išbučiuoti.

  Vaikštant parke nepatartina liesti tikrų gyvūnų, kuriuos jūs pamatysite. Ypač katinų. „Disnėjaus“ parke prieš penkis dešimtmečius prisiveisė daugybė žiurkių. Kelios iš jų pasirodė sergančios maru. Taip, taip, maru. Parko direkcija nusprendė kovoti su šia problema, į parką priveždama daugybę kačių, kurios buvo paleistos laisvai sau vaikštinėti ir medžioti žiurkes. Žiurkės buvo išmedžiotos, bet katės tapo nevaldomos. Jų prisiveisė tiek daug, kad administracija nebesugebėjo jų suvaldyti ir jos pradėjo gyventi pačios sau. Didžioji dalis kačių serga įvairiomis ligomis, bet visi lankytojai meiliai su jomis žaidžia ir niurko. Šiuo metu „Disnėjaus“ parko administracija įvedinėja šunų sistemą, kad šie gyvūnai išnaikintų kates. Įdomu, kas bus po to? Atvežami tigrai, kad išmedžiotų šunis?

  2. Hipių invazija

  1970 metų rugpjūčio 6 dieną daugiau negu trys šimtai Tarptautinės jaunimo partijos (hipių) narių surengė protestą prieš Disneylandą. Hipiai maršavo Disneylando alėjomis, mojavo vėliavomis ir sarkastiškai dainavo peliuko Mikio daineles. Disneylando administracija priėmė kiekvienai dideliai kompanijai normalų sprendimą – iškvietė riaušių policiją. Vidury „Disnėjaus“ parko įvyko dideli susirėmimai tarp hipių ir policijos. Vaikai buvo paklaikę iš siaubo, matydami plaukuotus dėdes, praskeltomis galvomis ir kruvinais veidais. Hipiai užsibarikadavo „Tomo Sojerio saloje“, kol riaušių policija juos iš ten iškrapštė. Šis įvykis vienintelį kartą Disneylando istorijoje privertė parko administraciją evakuoti lankytojus ir parką uždaryti anksčiau laiko.

  1. Gėjų dienos

  Iš tiesų Disneylandas yra gėjų žaidimų vieta. Šviesus ir linksmas parkas su personalu, persirengusiu animaciniais personažais ir besijuokiančiais vaikais, pati geriausia vieta gėjams meiliai praleisti dieną.

  Disneylande netgi vyksta „Gėjų dienos“, kai homoseksualų bendruomenės kartu eina į parką. Tokios dienos nėra oficialiai remiamos „Disnėjaus“ ir kompanija stengiasi paneigti šį faktą.

  Amerikos šeimų asociacija atrodo nepatenkinta tokiomis gėjų linksmybėmis ir siunčia į parką užsislaptinusius fotografus, kad jie užfiksuotų „seksualinius apsirikėlius“. Kai kurios organizacijos netgi yra rengusios viešų protesto akcijų prieš „Gėjų dienas“, bet nieko reikšmingo jiems nepavyko pasiekti.

  Alfa.lt
  *Sutinku su taisyklėmis
  Skaityti visus komentarus (57)

  Taip pat skaitykite:

  Ilga kelionė namo: katinas grįžo iš Austrijos į namus Vokietijoje ..

  Keliauninką, kuris po kelias savaites trukusios Odisėjos atsidūrė Bavarijos gyvūnų prieglaudoje už 362 kilometrų nuo savo namų, prieš porą dienų pasiėmė austrė šeimininkė Eva-Maria su sūnumi Staniu. Nuo sausio 7 dienos vienuolikos metų amžiaus katinas buvo pradingęs iš namų. Pagaliau šeima sulaukė skambučio iš gyvūnų globos namų, kur buvo pristatytas „paženklintas“ katinas. Ilgas savaites šeima iš Graco ieškojo savo numylėtinio, ypač skausmingai dėl jo dingimo kentėjo berniukas Stanis.

  Pranašauta pasaulio pabaiga neįvyko 54

  Tai buvo nauja data, kada pasaulį turėjo pasiekti įvairios kataklizmos, o žemės drebėjimų gausa sunaikinti visą civilizaciją. Toji data – 2011 m. gegužės 21 diena. Tačiau, atrodo, pranašai ir vėl apsiriko. Pasaulis pasitiko gegužės 22-ąją, tačiau jis atrodo toks, koks buvęs.
  Šį kartą pragaištingos datos žemėje pranašu tapo 90 metų pamokslininkas iš JAV Haroldas Campingas. Tai buvo ne pirmoji šio „pranašo“ ateities vizija.

  Pasaulis skirtingai laukia „Paskutiniojo teismo dienos“ 136

  Vieno JAV pamokslininko fundamentalisto pranašystė, jog šeštadienį įvyks Paskutiniojo teismo diena, paskatino kai kuriuos žmones slėptis arba atgailauti, o kiti planuoja rengti vakarėlius, šaipydamiesi iš uoliųjų krikščionių.

  Vokietijoje taksistą apiplėšė vampyrais ir nindze persirengę asmenys ..

  Vokietijoje trys vyrai, iš kurių du buvo persirengę vampyrais, o trečiasis - nindze, Helovyno naktį apiplėšė vieną taksi vairuotoją ir jam grasino, pirmadienį pranešė policija.
  Vakariniame Bergheimo mieste maskarado kostiumus vilkinti trijulė išsikvietė taksi apie 3 val. vietos (4 val. Lietuvos) laiku ir užpuolė 38 metų vairuotoją. Pagrobę taksisto piniginę, užpuolikai dingo tamsoje.

  Ką reiškia skaičiai pagal kinų „fen-šui“ mokymą? 1

  Skaičiai pagal kinų „fen-šui‘ mokymą dalinami į dvi kategorijas: „in“ ir „jan“. Pirmai kategorijai priklauso visi lyginiai skaičiai, o antrai – nelyginiai. Bene laimingiausiais ir sėkmingiausiais laikomi nelyginiai skaičiai, tačiau ir vienų, ir kitų turi būti vienodas kiekis, kad galima būtų išlaikyti balansą. Geras ženklas, jei namo, kuriame gyvenate ar gimimo datoje yra „in“ ir jan“ skaičių.

  Įvairenybės persikėlė! ..

  Skaitytojų patogumui, rubriką Įvairenybės iškėlėme ČIA.
  Visi gražiausi, keisčiausi ir labiausiai neįtikėtini vaizdai bei įdomiausios naujienos skaitytojų laukia atsinaujinusioje ir išaugusioje Alfa.lt rubrikoje, tituliniame puslapyje.

  Kokia šios savaitės pradžia? ..

  Tai bus gana sunki savaitė, atnešanti neharmoningų santykių ir didesnių nei įprastai kliūčių darbuose tendencijas.
  Savaitės pradžioje bus svarbu laikytis darbo tvarkos taisyklių, vadovautis instrukcijomis.

  Originaliausios erotiškos reklamos 29

  Reklamų kūrėjai jau seniai suprato, kad seksualumas – vienas labiausiai pirkėjus viliojančių masalų.
  Patrauklios ir itin „kukliai“ apsirengusios merginos reklamuoja praktiškai viską: nuo dušo želė ar gaiviojo gėrimo iki... vyriškų apatinių ir vegetariško gyvenimo būdo. Įdomu tik, kodėl reklamose taip retai galima išvysti apsinuoginusių žavių vaikinų?
  Tinklalapis Curiousphotos.blogspot.

  Pabusk su seksualiąja Pamela 22

  Jei kada svajojai pabusti šalia sekso simbolio Pamelos Anderson – tau pasisekė. Taip... Dabar tave žadins pati seksualiausia garsenybė.
  „Krūtingiausias“ „Playboy“ zuikutis įrašė naujausią žadintuvo signalą „Wakey Wakey“, kurį platina mobiliųjų telefonų kompanija „iPhone”. Vaizdo aliarme nusifilmavusi gražuolė, keliasi iš patalų seksualiai sutaršytais plaukais ir besiraivydama seksualiomis pozomis.

  Vilniaus miške su vilku susidūrusią moterį išgelbėjo skambutis pagalbos telefonu 10

  Vilniaus rajono miške akis į akį su urzgiančiu vilku susidūrusią moterį išgelbėjo skambutis pagalbos telefonu.