Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Kedys Ispanijoje lanko gimines?

Drąsius Kedys (Policijos  nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio pavardė minima ir Ispanijos žiniasklaidos puslapiuose. Pranešama, kad Ispanijos žiniasklaidoje pasirodė informacija, jog šios šalies policija, bendradarbiaudama su pareigūnais iš Lietuvos, paskelbė D. Kedžio paiešką.

Spaudoje teigiama, kad dviejų žmonių nužudymu įtariamas D. Kedys gali slapstytis Alikantėje, rytinėje Ispanijos dalyje. Dienraštis „El Pais“ paskelbė išsamų D. Kedžio išvaizdos aprašymą ir nurodė kontaktus, kuriais mačiusieji įtariamąjį prašomi kreiptis.

D. Kedys įtariamas spalio 5 dieną Kaune nušovęs Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių ir Violetą Naruševičienę. Teisėją ir dar kelis asmenis D. Kedys viešai kaltino prievartavus jo mažametę dukterį, o V. Naruševičienę ir jos seserį, buvusią savo sugyventinę, mergaitės motiną Laimutę Stankūnaitę – sąvadavimu.

Po įvykio iš karto pradėtas spręsti klausimas dėl mergaitės globos. Mat D. Kedys buvusiai sugyventinei Laimutei Stankūnaitei pareiškė įtarimus vaiko seksualiniu išnaudojimu. Pats nužudymais įtariamas bėglys vis dar nesurastas. Paskelbta tarptautinė jo paieška.

Apie galimai Ispanijoje besislapstantį brolį mergaitę globojanti Neringa Venckienė sako sužinojusi tik iš žiniasklaidos. Moteris sako abejojanti, ar tai nebus paremta tiesiog kažkieno nuogirdomis, nes Ispanijoje iš tiesų gyvena jų pusbrolis, pas kurį kadaise lankėsi N. Venckienė, D. Kedys ir L. Stankūnaitė.

„Kiek tiksli informacija apie tai, kad brolis gali būti Ispanijoje, tikrai negaliu pasakyti. Mes nebendraujame, nors Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Kęstutis Betingis ir teigė priešingai. Neneigiu, kad Ispanijoje gyvena mano pusbrolis, jį matė ir mergaitės mama. Gal kalbos, kad mano brolis Ispanijoje, iš to ir kilo? Nežinau, negaliu pasakyti“, – sakė N. Venckienė.

Tėvus prokurorai prisaikdino tylėti

Moteris sako, kad prokurorai dar praėjusią savaitę buvo į apklausas vėl iškvietę jos ir D. Kedžio tėvus ir liepė pasirašyti dokumentus, kad jie neviešins jokios ikiteisminės medžiagos. N. Venckienė neslepia nuostabos, kad ji iš prokurorų jokių žinių nesulaukė, nors pati yra kur kas labiau susijusi su vadinamąja Kauno pedofilijos byla.

Dėl K. Betingio veiksmų N. Venckienė kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą, mat jis, moters teigimu, elgiasi taip, lyg neskaitytų įstatymų.

„Dėl visko, kas vyksta, labiausiai gaila brolio ir jo mergaitės. Prokuroras K. Betingis daro, ką nori, ir visai nepaiso įstatymų. Jis net mano asmeninio ir darbo kompiuterio dokumentus paviešino kam tik norėjo, nors man apie tai pats nieko nesakė. Sužinojau iš Teisėjų kolegijos, kad būtent K. Betingis jiems perdavė mano nagrinėtas bylas ir kitus dokumentus. Kai sužinojau, kad prokuroras leidžia sau taip elgtis, na, neturiu žodžių, kaip apibūdinti tokį jo elgesį. Kreipiausi į teismą, kad baigtųsi pagaliau toks piktnaudžiavimas padėtimi“, – kalbėjo N. Venckienė.

Kėdainių teisėją Venckienė sieks nušalinti

Dar vienas teismas N. Venckienės ir L. Stankūnaitės laukia pirmadienį. Kėdainių rajono apylinkės teisme nuo pat ryto turėtų būti toliau nagrinėjamas D. Kedžio prašymas apriboti L. Stankūnaitei motinystės teises. Taip pat kartu bus nagrinėjamas ir L. Stankūnaitės prašymas nustatyti mergaitės gyvenamąją vietą su ja.

Praėjusį kartą, kelioms dienoms praėjus po teismo posėdžio, teisėjas nusprendė, kad dėl mergaitės globos turi spręsti psichologai. Apie tai, anot N. Venckienės, psichologei buvo pranešta tiesiog telefonu. Moteris teigė, kad teisėjas kone diktavo, ko psichologė turi klausinėti mergaitės. Apie teisėjo sprendimą N. Venckienei pranešta taip pat ne posėdžio metu.

Dėl tokio teisėjo elgesio N. Venckienė žada prašyti teisėjo nušalinimo.
Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Vilniuje vaikų darželio teritorijoje rastas sprogmuo

Vilniuje vaikų darželio teritorijoje rastas į sprogmenį panašus daiktas.

Liepą Lietuvos pasienyje – pažeidėjų iš Vietnamo antplūdis

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai pastaruoju metu fiksuoja nerimą keliančią tendenciją – neregėtai ...

Šiaulių rajone rastas vyras su šautine žaizda galvoje

Ketvirtadienį ryte Šiaulių rajone savo kieme rastas vyras su šautine žaizda. Įtariama, kad tai galėjo būti savižudybė.

Radviliškio rajone neblaivi moteris svaidėsi peiliu

Ketvirtadienį Radviliškio rajone moteris peiliu sužalojo neblaivų vyrą. Pasak policijos pranešimo, moteriai taip pat ...

„Grybautojų“ atradimas – cigarečių kontrabanda

Vakar, liepos 30 d., muitinės pareigūnai sostinės Naujosios Vilnios rajone sulaikė du lengvuosius automobilius, kurių ...

Girtas telšiškis peiliu puolė dukrą ir žentą

Girtas Telšių gyventojas trečiadienį peiliu sužalojo dukrą ir žentą.

Imuniteto skyriaus pareigūnų dėmesys nukrypo į kolegas kelių policijoje

Šių metų liepos 29 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus aps. VPK) Imuniteto skyriaus ...

Eismo taisyklių pažeidėjų pasiteisinimas: skubėjo, kad ledai neištirptų

Šiemet per pirmąjį pusmetį Lietuvos keliuose žuvo 45 pėstieji, tai yra 39% visų žuvusiųjų keliuose.

Kauno policija ieško kvepalus pasisavinusios moters

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate (toliau – Kauno apskr ...

Kontrabandos pinklės įvilioja ir senolius

Noras palengvinti savo gyvenimą pajamomis, gautomis iš neteisėtos apyvartos kontrabandinėmis cigaretėmis, ne vienam ...