Patarimai, kaip pasipiršti

  Pora
  Aa+Aa-

  Rodos, jei jau nusprendėte, kad ši moteris — „ta vienintelė“, pasakyti jai apie tai, kad norėtumėte su ja praleisti visą gyvenimą, turėtų būti visai paprasta, tačiau dažnai atsitinka taip, kad paskutinę akimirką pritrūkstate drąsos arba tiesiog negalite sugalvoti, kaip tą pasiūlymą paversti nepamirštamu…

  Jūs turėtumėte būti tas žmogus, kuris geriausiai žino, kas patinka Jūsų būsimai nuotakai, koks „pasipiršimas“ jai labiausiai patiktų, ko ji negali pakęsti ir panašiai. Tačiau tiems, kuriems tą geriausią būdą sunku atrasti, keletas patarimų.

  Klasikinis variantas, tačiau moterims labai mielas — Jūsų paties paruošta puiki vakarienė (net jei tai „repetuojant“ tektų virtuvėje praleisti porą savaičių), mėgstamas vynas ar šampanas žvakių šviesoje ir tik Jūs dviese. Skambant ramiems džiazo ar klasikos ritmams, paprastas ir nuoširdus „Ar tekėsi už manęs?“. Taip pasipiršti tiktų beveik visais atvejais, bet…

  Jeigu Jūsų moteris mėgsta kraštutinumus ir nė dienos negali tverti be adrenalino, tai piršlybos būtinai turėtų būti atitinkamos. Sugalvokite jai ekstremalią programą. Nesunku būtų suorganizuoti jai piršlybas dideliame karuselių parke, pakilus į aukščiausią velnio rato poziciją, ir judviem esant dideliame aukštyje tereiktų pačiupti jos delną ir skubiai užmauti sužieduotuvių žiedą.

  Jeigu būsimoji Jūsų žmona yra šeimos žmogus ir jai labai svarbi yra tėvų pozicija, surenkite nedidelį pobūvį, į kurį pakvieskite jos artimiausius giminaičius ir, pobūviui įsisiūbavus, iškilmingai paprašykite jos rankos bei oficialiai paklauskite būsimųjų uošvių pozicijos — tikėtina, kad jie palaimins tamstos pasiryžimą.

  Jei Jūsų širdies draugė — romantiška, lyriškos širdies mergina, nusivežkite ją į kaimo sodybą, kurioje, židinyje jaukiai braškant degančioms malkoms, paskaitykite ištrauką iš jos mėgstamo eilėraščio ar net savo kūrybos posmą, o paskui tylutėliai paklauskite, ar ji nenorėtų su Jumis praleisti viso likusio gyvenimo.

  Ketinate susieti savo gyvenimą su maištinga karjeros moterimi, tačiau Jums sunkiai sekasi sugalvoti, kaip nustebinti šiuolaikišką, pusę pasaulio apvažiavusią moterį? Tada vertybe gali tapti kaip tik paprastumas. Manote, kad jeigu moteris dukart per savaitę skrenda į tarptautinio lygio susitikimus, ji yra išlepinta prabangaus užsienietiško gyvenimo? Nebūtinai. Ir net jeigu taip, tai — ne kliūtis. Dieną ją pagauti gali būti šiek tiek sunku, todėl paskirkite jai pasimatymą giedrą naktį, pvz., ant stogo ar terasoje, padovanokite puokštę jos mėgstamiausių gėlių, pavaišinkite geru šampanu ir prisipažinkite, kad ji — Jums šviesiausia vakaro žvaigždė, šviesesnė už visas kabančias virš judviejų galvų ir kad nė neketinate laukti, kol jai tekėti pasiūlys koks maniakas astronautas.

  Jei Jūsų mergina šiek tiek ekscentriška ir mėgsta išskirtinį dėmesį, pasamdykite keletą muzikantų ir surenkite puikiausią serenados spektaklį tiesiai po jos langais, o paskui pasiųskite pasiuntinuką su žiedu ir vienprasmišku „Ar būsi mano žmona?“

  Patikėkite, moteris labai įvertins, jei matys, kad stengiatės, kad toks svarbus „kvietimas“ būtų iš tiesų nepamirštamas, o tai tikrai nebūtinai kainuos neįkandamus pinigus — viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos!
  Vestuvės.lt
  *Sutinku su taisyklėmis
  Skaityti visus komentarus (2)

  Taip pat skaitykite:

  Mia: dėl meilės padaryčiau viską 13

  „Dėl meilės galėčiau padaryti viską, net numirti ir vėl prisikelti“, – sako dainininkė Mia (26). Jauna moteris prisipažįsta, kad įsimylėti galima dažnai, tačiau tikra meilė aplanko vos vieną kartą: „Meilė – didelė mistika ir visiškai neprognozuojama. Kai suvoki, kad žmogus yra ne dalis tavęs, o visas gyvenimas, apima palaima“.
  Kelerius metus jus lydėjo skandalai. O dabar viskas nurimo. Kas pasikeitė?
  Atėjo laikas brandai. Ji įžengė į mano kiemą ir aš ją su didžiule šypsena pasitikau.

  Princo Hario staigmena mylimajai – kelionė sraigtasparniu ..

  Valentino dieną princas Haris mylimąją skraidino sraigtasparniu į vieną nuostabiausių Londono restoranų. Jei kam nors dar kilo įtarimų, ar princas Haris ir jo mergina Chelsy Davy draugauja rimtai, štai jums įrodymas: princas surengė nepakartojamą Valentino dienos iškylą savo merginai.
  Pakvietęs Chelsy romantiškai pavakarieniauti, princas atsiuntė jai ekipažą... Ne bet kokį – sraigtasparnį. Pora leido vakarą viename pačių brangiausių restoranų pasaulyje, rašoma Dailymail.

  Su šv. Valentino diena Alfa.lt skaitytojus sveikina žvaigždės 20

  Nepaisant to, ar šv. Valentino dienos laukiame ar ne, ji vis tiek ateina ir meilės nuojauta sklando ore. Vieni nekantraudami laukia vakaro ir rengiasi su mylimu žmogumi keliauti į pasimatymą restorane, kiti – puošiasi „uždaram“ vakarui namuose ir pakuoja mielas dovanėles savo mylimiesiems, treti – skuba susitikti su draugais, kad Valentino diena nepraeitų vienatvėje.

  Raudona aistra Valentino vakarui 1

  Be abejonės pameni, kai Vasario 14 – osios popietę grįžusią iš mokyklos tave pasitikdavo mama, su šypsena žvelgdama į tavo raudonomis širdutėmis išpuoštą veidą. Tu kantriai bei su susižavėjimu jai pasakodavai apie gautus pasveikimus bei koks berniukas prilipino jau dabar ant veido linksmai įsitaisiusius širdutės formos lipdukus.

  Top 10: dalykai, kuriuos gali padaryti per Valentino dieną 38

  Ar bijai Valentino dienos? Atsipalaiduok. Siūlome 10 idėjų, ką veikti per Valentino dieną, rašo Aslmen.com
  Ir vėl atėjo ta data, kai turi savo merginai įrodyti meilę. Siūlome 10 idėjų, ką mielo ir domaus gali nuveikti kartu su savo išrinktąja.
  10. Atkurk jūsų pirmąjį pasimatymą
  Vienas iš pačių romantiškiausių ir nostalgiškiausių dalykų, kuriuos gali padovanoti savo merginai, tai atkurti jūsų pirmąjį pasimatymą.

  Ką daryti, jei Valentino diena „apkarsta“? 8

  Artėjanti Valentino diena tikrai ne visiems kelia tik teigiamas emocijas ir ne kiekvienas noriai pasiduoda šventiniam šurmuliui. Į klausimą, ar tiesa, kad Valentino diena žmonėms dažai kelia liūdnų asociacijų, psichologė Karina Morkūnienė sakė: „Vieni žmonėsValentino dieną susikuria šventę sau ir mylimajam, kiti tik dar stipriau pajaučia savo vienatvę ar nusivylimą artimaisiais, galiausiai yra daug žmonių, kuriems ši diena nėra ypatinga ar svarbi, todėl nekelia jokių jausmų.

  Mokslininkai bando išmatuoti meilę ..

  Mokslininkai stengiasi suskaičiuoti, kiek trunka vidutinis romanas ir kaip tai veikia mūsų emocijas ir fiziologiją, rašo Latimes.com.
  Arthuras Aronas, psichologas iš Stony Brook universiteto Niujorke (JAV) atliko ką tik įsimylėjusių žmonių smegenų tomografijas ir pastebėjo, kad meilės pradžia veikia žmonių smegenis panašiai kaip ir kokaino dozė.
  Aronas atliko bandymus su 10 moterų ir septyniais vyrais, kurie buvo įsimylėję ne vėliau nei prieš 17 mėnesių.

  Moterys per Valentino dieną bus nuviltos 57

  Nors 3 iš 4 apklaustų moterų teigia, jog jas labai sužavėtų meilės laiškas ar eilėraštis, tik pusė vyrų žada imtis plunksnos.

  Įsimylėjėlių globėjo relikvijas sauganti Dublino bažnyčia ruošiasi Šv. Valentino dienai ..

  Romantikai visame pasaulyje ruošiasi sutikti nemarios meilės šventę - Šv.Valentino dieną, kuri bus ypatinga vienai Dublino bažnyčiai, saugančiai šio įsimylėjėlių globėjo relikvijas.
  Manoma, kad Šv.Valentinas buvo senovės Romos kunigas, kuris trečiame amžiuje buvo nubaustas mirtimi, nes tuokdavo tuo metu persekiotų krikščionių poras. Po egzekucijos jis buvo palaidotas Romoje.

  Skaivai – slaptų gerbėjų staigmenos Valentino dienos proga 16

  Laidų vedėja, redaktorė, pramogų pasaulio žvaigždė Skaiva Jasevičiūtė Valentino dienai nerezga jokių planų. Ji įsitikinusi, kad puikia Meilės dienos nuotaika pasirūpins jos draugai, kurie niekad nepamiršta nustebinti Skaivos.
  „Tarp draugų turime tradiciją Valentino dienos proga daryti vieni kitiems netikėtas staigmenas. Pavyzdžiui, per Valentino dieną kurjeris ateina ir atneša tau puokštę nuo slapto gerbėjo, o tas gerbėjas iš tiesų yra tavo bičiulis.