Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ – jau tik istorija: uostamiestyje galvas bando kelti jaunųjų reketininkų karta

Sulaikytas (Photos.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su Klaipėdos miesto jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis - 1983 metais gimusį P. K. ir 1984 metais gimusį R. L.

Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai galėjo verstis heroino platinimu labai dideliais kiekiais.

Įtariama, kad 2009 m. liepos mėn. naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 1981 metais gimusį verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją.

Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai 2009 m. spalio mėn. pradžioje Klaipėdoje, Skulptūrų parke, už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g narkotinės medžiagos - heroino.

Pas įtariamuosius rasti įtariama dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis.

Darželio g. kratos gyvenamojoje patalpoje metu pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

Paskirti narkotinės medžiagos ir ginklų kriminalistiniai tyrimai.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo (LR BK 145 str. 2 d.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis labai dideliais kiekiais (LR 260 str. 3 d.).

Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti (LR BK 260 str. 1 d.).

P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas).

Įtariamieji neteisti.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

LR BK 145 str. 2 d. už žmogaus terorizavimą, sistemingą bauginimą panaudojant psichinę prievartą numato laisvės atėmimą iki 4 metų.LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimo bausmę nuo 2 iki 8 metų.LR BK 260 str. 3 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais numato laisvės atėmimo bausmę nuo 10 iki 15 metų.

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Šuns neprižiūrėjusiam telšiškiui surašytas protokolas

Telšiuose policija nubaudė šuns neprižiūrėjusį šeimininką.

Pareigūnai ieško dingusio be žinios Algimanto Činiko

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios ...

Masinėse muštynėse dalyvavę nelegalai buvo raminami ašarinėmis dujomis

Per ketvirtadienio naktį Užsieniečių registracijos centre Pabradėje kilusį konfliktą susimušė pusšimtis vietnamiečių ir ...

Narkotikų platintojų veiklą organizavęs jaunuolis nusižudė areštinėje

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro ir Klaipėdos apygardos ...

Konfliktas Plungėje baigėsi sužalojimu kirviu

Trečiadienį Plungės rajone kirviu sužalotas vyras.

Šiemet dėl piktnaudžiavimo alkoholiu iš tarnybos atleista 15 policininkų

Šiemet per pusmetį iš 15 policijos pareigūnų, atleistų dėl pažeidimų, susijusių su piktnaudžiavimu alkoholiu, 9 ...

Į teismo posėdį neatvykęs advokatas gavo 650 litų baudą

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį 650 litų bauda nubaudė advokatą Romualdą Mikliušą, kuris neatvyko į ...

Elektrėnuose prie vairo siautėjo nepilnametis

Liepos 6 d. naktį Elektrėnuose gyvenantis šešiolikmetis, vairuodamas automobilį BMW, apgadino du skirtingose gatvėse ...

Surasta miške pasiklydusi grybautoja

Rugsėjo 16 d., 17.40 val., į Vilniaus apskrities policijos komisariato pareigūnus kreipėsi 23 metų vyras ir pranešė, ...

Ugniagesiai šiemet 538 kartus vyko šalinti nuvirtusių medžių

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) duomenimis, šiais metais ugniagesiai gelbėtojai 538 kartus ...