„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ – jau tik istorija: uostamiestyje galvas bando kelti jaunųjų reketininkų karta

Sulaikytas (Photos.com nuotr.)
Aa+Aa-

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su Klaipėdos miesto jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis - 1983 metais gimusį P. K. ir 1984 metais gimusį R. L.

Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai galėjo verstis heroino platinimu labai dideliais kiekiais.

Įtariama, kad 2009 m. liepos mėn. naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 1981 metais gimusį verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją.

Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai 2009 m. spalio mėn. pradžioje Klaipėdoje, Skulptūrų parke, už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g narkotinės medžiagos - heroino.

Pas įtariamuosius rasti įtariama dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis.

Darželio g. kratos gyvenamojoje patalpoje metu pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

Paskirti narkotinės medžiagos ir ginklų kriminalistiniai tyrimai.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo (LR BK 145 str. 2 d.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis labai dideliais kiekiais (LR 260 str. 3 d.).

Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti (LR BK 260 str. 1 d.).

P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas).

Įtariamieji neteisti.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

LR BK 145 str. 2 d. už žmogaus terorizavimą, sistemingą bauginimą panaudojant psichinę prievartą numato laisvės atėmimą iki 4 metų.LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimo bausmę nuo 2 iki 8 metų.LR BK 260 str. 3 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais numato laisvės atėmimo bausmę nuo 10 iki 15 metų.

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (6)

Taip pat skaitykite:

Alytuje rastas vyro lavonas, jam buvo išdurta akis ..

Septyniolikmetis ir metais vyresnis jo draugas atėjo į Alytaus policijos komisariatą ir pareiškė, kad sužalojo žmogų.

Pareigūnai ieško įtariamo žmogžudžio ..

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo biuro Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus ...

Nustatytas įtariamasis, melagingai pranešęs apie sprogimą teisme ..

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gruodžio 19 d. nustatė asmenį, įtariamą išvakarėse, ...

Vyras bandė parduoti žvejoti draudžiamas lydekas 2

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Šiaulių miesto agentūros darbuotojai šeštadienį iš pranešimų centro gavo ...

​Dar vienas smūgis šešėliniam verslui – kratos nelegaliuose mėsos perdirbimo cechuose 2

Lietuvos kriminalinės policijos biuro (toliau – LKPB) pareigūnai, bendradarbiaudami su Vilniaus apskrities Valstybinės ...

Telšiuose mirtinai sužalota pėsčioji ..

Pirmadienio rytą Telšiuose mirtinai sužalota staiga į gatvę išėjusi pėsčioji, pranešė Telšių apskrities vyriausiasis ...

​Persisvėręs per eskalatoriaus turėklą, nukrito ir susižalojo vaikas ..

Sekmadienį į Vilniaus ligoninę pristatytas 2010 metais gimęs berniukas, nukritęs iš maždaug 4 metrų aukščio.

​Narkotikus paštu siuntęsis vyriškis nepasimokė: kartą demaskuotas muitinės pareigūnų jų užsisakė ir antrąkart ..

Vilniaus apygardos teismas paskyrė 7 540 litų baudą visaginiečiui T. P., kuris du kartus internetu užsisakė ir paštu iš ...

Savaitgalį per eismo įvykius žuvo 10 žmonių ..

Per dvi savaitgalio dienas eismo nelaimės šalyje nusinešė 10 žmonių gyvybes.

Vilniuje policija gaudė vyrą, įtariamą žmonos nužudymu ..

Sekmadienio vakarą Vilniaus policija gaudė žmonos nužudymu įtariamą vyrą.