„Miss Intercontinental 2009“ karūna – Venesuelos atstovei

  „Miss Intercontinental 2009” karūna – Venesuelos atstovei
  Nuotraukų galerija (1/11)
  Aa+Aa-

  Sekmadienio vakarą Baltarusijos sostinėje Minske tarptautinį grožio konkursą „Miss Intercontinental 2009“ laimėjo Venesuelos gražuolė Hannelly Quintero. Mergina pasidabino 360 tūkst. JAV dolerių vertės platinos karūna, inkrustuota 720 briliantų. Kalbama, kad tai pati brangiausia karūna iš visų grožio konkursų karūnų.

  Konkurse dalyvavo merginos iš 57-ių šalių: Afganistano, Bahamų, Etiopijos, Ganos, Pietų Korėjos, Martinikos, Nigerijos, Pakistano, Tailando, Lietuvos, Lenkijos ir kitų.

  Lietuvai atstovavo devyniolikmetė Aistė Karanauskytė, kuri šią teisę pelnė konkurse „Mis Šiaulių kraštas 2009“. Deja, mūsų atstovė į finalą nepateko.

  Konkurso metu ant scenos pasirodė „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas, rusų atlikėjas Dima Bilanas, atlikėjas Arashas, Rebeka ir kiti. Vakaro vedėjų pareigas užėmė „Pasaulio supermodelio“ laimėtoja manekenė Jekaterina Domankova ir Baltarusijos televizijos laidų vedėjas Georgijus Koldunas.

  Grožio konkursą stebėjo daugiau nei 4000 žiūrovų salėje, tarp jų ir Baltarusijos vadovas Aleksandras Lukašenka.

  Finalo metu penkioms finalininkėms, Lenkijos, Baltarusijos, Curacao, Puerto Rico, Venesuelos atstovėms, teko atsakinėti į paruoštus klausimus: koks būtų pasaulis, jei jį valdytų moterys, ar moters pareiga būti namuose ir rūpintis šeima, su kuria garsia mergina – Paris Hilton, Nicole Richie ar Lindsey Lohan – norėtų susipažinti ir pan.

  Taip pat buvo paskelbtos penkių kontinentų atstovės, kurios surinko daugiausia komisijos narių balsų: Puerto Rico, Venesuelos, Korėjos, Etiopijos ir Baltarusijos merginos.

  Ketvirtąja vicemis tapo Curacao atstovė Mc Keyla Richards, trečiąja – Lenkijos atstovė Anna Tarnowska, antrąja – Perto Rico atstovė Rosana Padro, pirmąja – Baltarusijos atstovė Maryia Yesman.

   

  Alfa.lt
  *Sutinku su taisyklėmis
  Skaityti visus komentarus (136)

  Taip pat skaitykite:

  Benas Affleckas džiaugiasi mažuoju sūnumi Samueliu ..

  Pats didysis aktorius teigė: „Aš toks laimingas, kad turiu sūnų Samuelį!“ Benas Affleckas neslėpė džiaugsmo dėl šeimos pagausėjimo – 7 mėnesių sūnaus Samuelio.Benas buvo pastebėtas šokinėjantis aplink mažąjį sūnelį. Aktorius šiuo metu vaidina naujajame filme „Argo“. „Aš juos abu mačiau bežaidžiančius“ – sakė Shaunas Robinsonas.
  „Tai – mano naujasis komandos draugas“, – kalbėjo aktorius apie savo mažąjį sūnų, kadangi juo labai džiaugiasi.

  Mirė skandalingoji atlikėja Amy Winehouse 69

  Šeštadienį savo namuose Londone rasta negyva daininkė Amy Winehouse. Jai buvo 27 metai. Kol kas mirties priežastis nėra aiški. Policija tik patvirtino, kad į jos namus buvo iškviesti du greitosios pagalbos automobiliai, tačiau atvykę medikai padėti nebegalėjo. Kontroversiškoji dainininkė kovojo su priklausomybe nuo narkotikų ir alkoholio. Dėl to ne kartą būdavo sustabdoma jos muzikinė karjera.
  Medikai rado dainininkės kūną jos bute Londone, Kamdeno mikrorajone.

  Lietuvis, valgęs sausainius su Elizabeth Taylor 1

  Būdami filmavimo aikštelėje daug juokėmės”, – prisiminė lietuvių kilmės JAV aktorius Vytas Ruginis, kažkada filmavęsis su ekrano legenda Elizabeth Taylor. Užvakar ji buvo palaidota, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Mirus kino legendai 79-erių E. Taylor prisiminimai užplūdo ir 54-erių V. Ruginį. Prieš 20 metų vyras filnavosi drauge su aktore jos vardinių kvepalų „White Diamonds“ reklamoje.
  Anot lietuvio, mažai, kas turėjo progos pasifilmuoti su E. Taylor.

  Mirė Holivudo legenda – aktorė Elizabeth Taylor 8

  Trečiadienį mirė legendinė Holivudo aktorė, viena garsiausių ir patraukliausių XX amžiaus kino žvaigždžių, Elizabeth Taylor, apie tai pranešė JAV televizija ABC.Dėl širdies nepakankamumo ji jau kelis kartus buvo paguldyta į ligoninę, o vasarį stebėjimams atvežta į Los Andželo ligoninę.
  Aktorė iškeliavo anapilin apsupta savo artimųjų: vaikų Michaelo Wildingo, Christopherio Wildingo, Lizos Todd ir Marios Burton. Daugiau nei penkerius metus ji kovojo su sunkia liga – širdies nepakankamumu.

  Alfa.lt dovanoja dar išsamesnę „Užsienio žvaigždžių“ rubriką 7

  Alfa.lt redakcija seka savo skaitytų pageidavimus ir artėjant gražiausioms metų šventėms, šventoms Kalėdoms, dovanoja naują, dar puošnesnę, dar interaktyvesnę ir dar įdomesnę „Užsienio žvaigždžių“ rubriką.Nuo šiol visas naujienas, gandus, skandalus ir faktus apie mylimiausias viso pasaulio garsenybes skaitykite išsamesnėje ir linksmesnėje „Užsienio žvaigždžių“ rubrikoje.
  Alfa.lt sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo užsienio garsenybių gyvenimu.

  „Ašmenų“ žvaigždė atsidūrė kalėjime 2

  Wesley Snipesui (48) nepavyko apgauti valstybės. Už vengimą mokėti mokesčius teismas jį nubaudė 3 metus nelaisvės. Aktoriui taip pat reikės sumokėti 5 milijonų dolerių baudą.
  Praėjusį vasarį W. Snipesas buvo pripažintas kaltu, kad klaidingai užpildė paraiškas mokesčių grąžinimui.
  Beje, W. Snipesas nebuvo vienintelis tą dieną tame teisme nubaustas asmuo. Dar du kaltinamieji buvo nuteisti dėl tokių pačių pažeidimų, bandant sukčiauti susigrąžinant mokesčius.

  Stilingiausiąja garsenybių pora „InStyle“ išrinko aktorius Stewart ir Pattinsoną 7

  Mados žurnalas „InStyle“ stilingiausia šių metų įžymybių pora paskelbė Kristen Stewart ir Robertą Pattinsoną. Kalbama, kad filmo „Saulėlydis“ („Twilight“) tęsinyje įsimylėjėlius vaidinanti pora yra užmezgusi santykius ir realiame gyvenime.

  „Oskarų“ teikimo ceremoniją patikėta vesti aktoriams Franco ir Hathaway ..

  JAV Kino meno ir mokslo akademija nusprendė, kad artėjantį svarbiausią jos metų renginį – „Oskarų“ teikimo ceremoniją – ves aktoriai Jamesas Franco ir Anne Hathaway. Ateinančių metų vasario 27 dieną vyksiančios prestižinių kino apdovanojimų teikimo ceremonijos televizijos transliacijos prodiuseriai Bruce'as Cohenas ir Donas Mischeris pirmadienį nurodė pasirinkę J. Franco ir A. Hathaway, nes šios kylančios žvaigždės pasižymi įvairiais talentais, padėsiančiais paversti šį renginį tikra švente.

  „Tokio Hotel“ kovoja su gyvūnų išnaudojimu cirke 4

  Billas (21) ir Tomas (21) iš „Tokio Hotel“ sujungė jėgas su PETA. Gyvūnų teises ginanti organizacija ir Vokietijos popgrupė pradėjo kovą su gyvūnų išnaudojimu pramogų industrijoje.
  Plakate vaizduojami muzikantai, grandinėmis pririšti prie stulpo. Vaikinų rankos – kruvinos.

  Vokalo mokytojas – mutuojančiam Bieberio balsui gelbėti 25

  Paauglių (ir ne tik) dievaitis Justinas Bieberis, neseniai sau pasamdęs flirto mokytoją, šį kartą nusprendė investuoti ir į savo balsą. Jaunoji žvaigždė įsigijo asmeninį vokalo mokytoją, padedantį J. Bieberiui „susitvarkyti“ su mutuojančiu balsu. Šešiolikmetis singlo „Baby“ atlikėjas vokalo mokytoją pasamdė tam, kad šis prižiūrėtų dainininko balso pokyčius ir sektų, kada jis gali dainuoti gyvai, o kada tai pakenktų jo balso stygoms.