Alytuje – nauja „Rimi“ parduotuvė

RIMI salotų skyrius (R. Pumpalovičiaus nuotr.)
Aa+Aa-

Bendrovė „Rimi Lietuva“ atidaro pirmąjį „Supermarket“ tipo prekybos centrą Alytuje. Šiemet tai jau ketvirtoji naujai atidaroma „Rimi“ parduotuvė Lietuvoje, rašoma bendrovės išplatintame pranešime.

Naujajame prekybos centre vyks įvairios mažų kainų akcijos. Bendrovės atstovai Alytuje pastebi, kad šiuo metu alytiškiai daugiausia orientuojasi į prekes su nuolaidomis, didesnių akcijų metu prekės išparduodamos per kelias valandas. Perkamiausios yra bakalėjinės prekės: miltai, cukrus, kava ir kt., o pramoninių prekių pardavimas vyksta vangiai. Alytuje, palyginti su didžiaisiais šalies miestais, pirkėjai renkasi kuklesnes ir pigesnes prekes. Naujosios parduotuvės asortimentas sudarytas atsižvelgiant į šias vartojimo tendencijas.

Analizuojant pardavimo tendencijas matyti, kad šiam miestui, kuris yra palyginti netoli nuo Lenkijos, didelę įtaką turi pakilęs zloto kursas. Žmonės vis rečiau traukia apsipirkti į kaimyninę šalį, vietoj to renkasi vietos parduotuves. Pastebėta, kad kinta apsipirkimų dažnumas – išsiskiria dvi pirkėjų grupės, kurios pagal savo pajamas planuoja ir apsipirkimus: savaitinius, kurie reiškia didesnes išlaidas vienu metu, arba mažesnius, kai perkama dažniau, tačiau mažiau prekių.

Įkurdama naująją parduotuvę Alytuje, „Rimi“ įsteigė 24 naujas darbo vietas. „Sulaukėme rekordiškai daug norinčiųjų įsidarbinti paraiškų. Į vieną vietą kandidatavo net 52 žmonės. Mieste buvo uždaryti keli pramonės objektai, todėl padaugėjo žmonių, ieškančių darbo. Džiaugiamės, kad bent daliai jų galime suteikti darbo vietas“, – teigė „Rimi Lietuva“ vadovas.

„Rimi“ prekybos centras, išsidėstęs 800 kvadratinių metrų plote, atidaromas netoli Alytaus Dainų slėnio – šalia kelio Vilnius–Alytus, Pulko g. 51 A, todėl į jį patogu bus užsukti ir alytiškiams, ir vykstantiems pro šalį. Iki šiol Alytuje veikė viena „Hypermarket“ tipo ir dvi „Supernetto“ parduotuvės.

Dar vienas „Supermarket“ atidarymas planuojamas šį rugpjūtį Vilniuje.

Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 65 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 27 „Supermarket“, 13 „Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.
Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (4)

Taip pat skaitykite:

​Ekspertai: euro įtaka kainoms Lietuvoje – mažesnė nei kaimyninėse šalyse 1

Nors kainų šuolį po euro įvedimo pernai prognozavo kone 9 iš 10 gyventojų, tačiau šių metų pradžioje fiksuojamos ...

„Snoro“ sertifikatų turėtojai gali kiek lengviau atsikvėpti ..

Žlugusio banko „Snoras“ indėlių sertifikatų ir obligacijų turėtojai, nuo lapkričio pabaigos sekantys Europos Teisingumo ...

Nuo kovo litus į eurus nemokamai keis tik bankai ..

Lietuvos paštas ir kredito unijų skyriai nuo kovo 1 d. litų į eurus nemokamai nebekeis, tačiau šią paslaugą ir toliau ...

​EBPO giria Lietuvos bendradarbiavimo pažangą rengiantis narystei organizacijoje ..

Vilniuje viešintis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Globalių ryšių direktorius Marcosas ...

Analitikas: Lietuvos ekonomikos augimui svarbi vidaus rinkos plėtra ..

„Nordea“ banko vyriausiasis ekonomistas Europai Holgeris Sandte perspėja Lietuvą daugiau dėmesio skirti vidaus ...

Paaiškino, kas gali tikėtis padidintų atlyginimų ..

45 metus bibliotekininke dirbanti vilnietė turi aukštesnįjį išsilavinimą.

Kaip praėjusiais metais kito darbo užmokestis? ..

Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis šalies ūkyje (be individualiųjų įmonių) 2014 m. ketvirtąjįketvirtį sudarė ...

Pinigų perlaidos nuo šiol galės pasiekti ir tolimąją Australiją ..

Per Lietuvos paštą pinigų perlaidas siunčiantys gyventojai nuo šiol pinigus galės siųsti ir į tolimąją Australiją.

​„Bigbank“ planuoja uždaryti visus klientų aptarnavimo skyrius ..

Specializuotas paskolų bankas „Bigbank“ per pirmą šių metų pusmetį planuoja uždaryti visus klientų aptarnavimo skyrius ...

Ūkio ministerija: turguje įsigytą nekokybišką prekę galima grąžinti pardavėjui ..

Ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos nuolat gauna skundų, kai pardavėjai atsisako priimti įsigytas ...