Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pavelas Globa 2014-aisiais žada cunamius ir žemės drebėjimus

Astrologas Pavelas Globa (Asmeninio albumo nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Ką tik prasidėję Žaliojo žirgo metai žmonijai atneš milžiniškų gamtos kataklizmų. Tokią prognozę televizijos kanalo „Mir24“ eteryje išsakė garsusis astrologas Pavelas Globa.

„Negali viskas būti gerai. Žaliojo arklio metai pagal persų kalendorių vadinami Gaidžio metais, o Saturnas yra Skorpione, kuris šiuo metu yra kritinėje padėtyje“, – perspėjo astrologas.

Ir paaiškino, kad tokia dangaus kūnų padėtis sąlygoja kataklizmus, susijusius su vandens stichija. Nuo jos ypač nukentės Azijos Ramiojo vandenyno regiono gyventojai.

P. Globa prognozuoja galingus žemės drebėjimus ir cunamius. Pavojingiausias laikas sutaps su Saulės užtemimais – balandžio ir rugsėjo mėnesiais.

Rusijos, kaip ir Europos, laukia ne patys geriausi orai: karšta vasara ir nenuspėjamas ruduo.

Nepaisant visko, astrologas patarė apie tai negalvoti ir išsaugoti vidinę ramybę. Norint sėkmingai išgyventi metus, reikia elgtis kaip Arkliui: mokėti dirbti ir turėti aiškų tikslą.
Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Leontjevas Jūrmaloje – be apatinio trikotažo

Jūrmaloje pasibaigusio festivalio „Novaja volna“ atidarymo metu ant raudonojo kilimo dreifavęs dainininkas Valerijus Leontjevas demonstravo ne tik savo išpuoselėtą figūrą ir raumenis, bet ir savo nepakartojamus apdarus.

Nikolajus Baskovas turi naują širdies draugę?

Jūrmaloje vykusiame muzikos festivalyje „Naujoji banga“ dainininkas Nikolajus Baskovas gerbėjų dėmesio ir jų dovanotų gėlių gavo su kaupu. Vis dėlto, žiniasklaidai pro akis nepraslydo ir tai, kad šalia jo – nauja mergina.
Vakarėlių nevengiantis atlikėjas pastaraisiais mėnesiais yra linkęs pasirodyti vis su nauja drauge, kuri organizatorių dažniausiai įvardijama kaip mergina.

Pugačiova Jūrmaloje palaikė Ukrainą

Neabejotina, kad festivalio „Novaja volna“ sensacija tapo Alos Pugačiovos pasirodymas Jūrmaloje, jos pačios kūrybos vakaras bei surengta palaikymo Ukrainai akcija.
Nekreipdamos dėmesio į prorusišką propagandą ir nepabijojusios atvykti į Latviją dabar jau, galima sakyti, šviesiausios Rusijos estrados žvaigždės kartu su ja vieną vakarą surengė Jūrmalos „Dzintari“ salės prieigose Ukrainos vėliavos spalvų – geltonai mėlynų – drabužių pristatymą.

Dima Bilanas įklimpo į skolas

Populiarus dainininkas, „Eurovizijos“ nugalėtojas Dima Bilanas daug metų svajojo ištrūkti gyventi kuo toliau nuo Maskvos smogo, į gamtą.
„Teko dėl to pasiimti kreditą, lįsti į skolas, – prasitarė Dima. – Užtat dabar turiu vietą, kur jaučiuosi absoliučiai komfortiškai, galiu atsipalaiduoti.“ Dviaukštis kotedžas su slaptais kambarėliais išdygo 24 arų sklype ir užima 400 kvadratinių metrų plotą. D. Bilanui jis kainavo 1 milijoną eurų.
Statybos dar tęsiasi: nebaigta vidaus įranga, nesutvarkyta teritorija.

Meladzė sūnui davė šventojo vardą

Gruzijoje, Batumyje, gimęs dainininkas Valerijus Meladzė ne per seniausiai sulaukė penktosios atžalos. Jo mylimoji Albina Džanabajeva jam pagimdė antrą sūnų. Laimingi tėvai mažyliui davė šventojo Luko vardą.
Porai artimi šaltiniai prasitarė, kad Albina gimdė ne Maskvoje, kur po skyrybų su pirmąją žmona gyventi persikraustė Valerijus su nauja šeima, o užsienyje. Kur, nežinoma. Kol kas jaunoji mamytė ten ir yra.
Šis sprendimas priimtas norint išvengti viešumo ir dėmesio, kurio Albinai nestokoja žiniasklaida.

Rusijoje uždrausta Alą Pugačiovą rodyti per televiziją

Prieš keletą dienų Jūrmaloje prasidėjęs dainų festivalis „Naujoji banga“ patraukė ir itin įtakingų Rusijos žvaigždžių dėmesį. Su vyru Maksimu Galkinu į konkursą atvyko ir scenos primadona Ala Pugačiova.
Vis dėlto, muzikos diva išgyvena ne pačias geriausias dienas. Rusijos opoziciją palaikanti dainininkė neberodoma per daugelį Rusijos kanalų, o jos dainos teatro steigimo projektas, kainuojantis milijonus, buvo sustabdytas.

Depardieu Rusijoje pradeda verslą

65-erių prancūzų aktorius Gerardas Depardieu, 2013-aisiais gavęs Rusijos pilietybę, elgiasi kaip tikras rusas. Neseniai pareiškė gaminsiąs ne bet ką, o velnio lašus – biodegtinę. Esą produktas bus gaminamas iš ekologiškų švarių produktų ir vandens iš kalnų šaltinių. Be meilės kinui, jam dar patinka ir gastronomija.

Dima Bilanas dalijasi įspūdžiais iš filmavimo aikštelės

Vienas garsiausių Rusijos dainininkų Dima Bilanas jau kurį laiką gyvena tarp Lietuvos ir Rusijos. Čia, Lietuvoje, rusų režisierius Jurijus Vasiljevas filmuoja juostą apie Pirmąjį pasaulinį karą – „Muzika lede“.
Dažnai su gerbėjais filmavimo užkulisių akimirkomis pasidalijantis Dima nuotraukose atskleidžia ir kitą – ramiąją – savo pusę. Žinoma, nors filmavimo aikštelėje netrūksta nei smagių situacijų, nei ilgų pokalbių, vis dėlto, D. Bilanas linkęs įsiamžinti vienas.

Į festivalį Ala Pugačiova – tik su vyro palyda

Kasmet vykstantis festivalis „Naujoji banga“ šiais metais į Jūrmalą atviliojo ne tik lietuvaitę Moniką Linkytę, bet ir visą pulką žymiausių rusų estrados žvaigždžių. Jų dainos festivalyje skambės kartu su jaunųjų talentų kūriniais.

Po vestuvių su Šaliapinu 58-erių Kopenkina varto milijardus

Štai jau pusmetį nenutyla kalbos apie 30-mečio gražuoliuko, dainininko Prochoro Šaliapino ir 58-erių Maskvos turtuolės Larisos Kopenkinos, dabar Šaliapinos, vestuves.
Prochoro motyvus dar galima suprasti – liaudies dainų atlikėjui reikalinga reklama. Tačiau kam šitos vedybos buvo reikalingos pagyvenusiai turtuolei, suprasti sunku. Beje, ji jau padovanojo kone trisdešimčia metų jaunesniam vyrui ne tik savo ranką, bet ir butą Maskvos centre už 18 milijonų rublių.

Susijusios naujienos

Japonija mini trečiąsias cunamio katastrofos metines

Papua Naująją Gvinėją supurtė 6,7 balo žemės drebėjimas