Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pavelas Globa 2014-aisiais žada cunamius ir žemės drebėjimus

Astrologas Pavelas Globa (Asmeninio albumo nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Ką tik prasidėję Žaliojo žirgo metai žmonijai atneš milžiniškų gamtos kataklizmų. Tokią prognozę televizijos kanalo „Mir24“ eteryje išsakė garsusis astrologas Pavelas Globa.

„Negali viskas būti gerai. Žaliojo arklio metai pagal persų kalendorių vadinami Gaidžio metais, o Saturnas yra Skorpione, kuris šiuo metu yra kritinėje padėtyje“, – perspėjo astrologas.

Ir paaiškino, kad tokia dangaus kūnų padėtis sąlygoja kataklizmus, susijusius su vandens stichija. Nuo jos ypač nukentės Azijos Ramiojo vandenyno regiono gyventojai.

P. Globa prognozuoja galingus žemės drebėjimus ir cunamius. Pavojingiausias laikas sutaps su Saulės užtemimais – balandžio ir rugsėjo mėnesiais.

Rusijos, kaip ir Europos, laukia ne patys geriausi orai: karšta vasara ir nenuspėjamas ruduo.

Nepaisant visko, astrologas patarė apie tai negalvoti ir išsaugoti vidinę ramybę. Norint sėkmingai išgyventi metus, reikia elgtis kaip Arkliui: mokėti dirbti ir turėti aiškų tikslą.
Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Į festivalį Ala Pugačiova – tik su vyro palyda

Kasmet vykstantis festivalis „Naujoji banga“ šiais metais į Jūrmalą atviliojo ne tik lietuvaitę Moniką Linkytę, bet ir visą pulką žymiausių rusų estrados žvaigždžių. Jų dainos festivalyje skambės kartu su jaunųjų talentų kūriniais.

Po vestuvių su Šaliapinu 58-erių Kopenkina varto milijardus

Štai jau pusmetį nenutyla kalbos apie 30-mečio gražuoliuko, dainininko Prochoro Šaliapino ir 58-erių Maskvos turtuolės Larisos Kopenkinos, dabar Šaliapinos, vestuves.
Prochoro motyvus dar galima suprasti – liaudies dainų atlikėjui reikalinga reklama. Tačiau kam šitos vedybos buvo reikalingos pagyvenusiai turtuolei, suprasti sunku. Beje, ji jau padovanojo kone trisdešimčia metų jaunesniam vyrui ne tik savo ranką, bet ir butą Maskvos centre už 18 milijonų rublių.

Gražuolė Litvinova sunaikins mados gigantą

Daug žadantis aktorės ir režisierės porcelianiniu veidu Renatos Litvinovos bendradarbiavimas su pasauliniu kosmetikos gigantu „L‘Oreal“ patyrė fiasko.
2012 metais rusų kino deivė R. Litvinova buvo išrinkta šios firmos grožio ambasadore Rusijoje. Daili ir garsi blondinė nusifilmavo „L‘Oreal“ odos priežiūros priemonių reklamoje. Po poros metų prancūzai jai vėl pasiūlė darbą – šįsyk susukti meninį trumpametražį penkių minučių filmą ir jį pristatinėti kaip autorinę kūrybą.

Latvija uždraudė atvykti į šalį trims Rusijos popatlikėjams

Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius priėmė sprendimą neapibrėžtam laikui įtraukti tris Rusijos popmuzikos atlikėjus į sąrašą asmenų, kuriems draudžiama atvykti į šalį.
Kaip BNS pranešė užsienio reikalų ministerijoje, į „juodąjį sąrašą“ buvo įtraukti Olegas Gazmanovas, Josifas Kobzonas ir Ala Perfilova, žinoma Valerijos sceniniu vardu.
Ministerija nurodė, kad šie asmenys savo žodžiais ir veiksmais prisidėjo prie žalos Ukrainos suverenitetui ir teritoriniam vientisumui.

Aktorė Nejolova neteko milijono

Vasara – atostogų metas. Tik ne Maskvos ilgapirščiams vagišiams. Jie žvaigždžių nepažįsta ir nepripažįsta. Garbina tik pinigus. Visai neseniai pasklido žinia apie tai, kad Maskvos centre apvogtas aktorės Lidijos Fedosojevos-Šukšinos butas.
O po kelių dienų – vėl panaši nemaloni naujiena. Šįkart nusiaubti žinomos teatro ir kino aktorės Marinos Nejolovos namai. (Mums ji labiausiai žinoma iš filmo „Su tavim ir be tavęs“, kuriame vaidino mūsų aktoriaus Juozo Budraičio herojaus mylimąją.

Bilietai į „Novaja volna“: nuo 1 850 iki 3 650 eurų

Rodos, kažkada už Klaipėdos krašto lietuvio Mykolo Orbako ištekėjusi rusų dainininkė Ala Pugačiova įkvėpė laisvės oro ir visiems laikams pamilo Baltijos jūrą. Šiemet, po kelių metų pertraukos, ji vėl sugrįžta į festivalį „Novaja volna“ Jūrmaloje, kur susitiks visas rusų ir kaimyninių šalių šou verslo žvaigždynas.

Nagijevas pasiuntė prakeiksmą žudikams

Nuomonę dėl Malaizijos lėktuvo „Boeing 777“ katastrofos reiškia ne tik politikai, bet ir žinomi žmonės, vienas jų – aktorius, laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas.
Pirmiausia jis pastebėjo, kad katastrofos priežastis turi ištirti profesionalai. Jeigu paaiškės, kad tai – lėktuvo gedimas, bus labai apmaudu, visi jaus didžiulį skausmą ir pagerbs žuvusiuosius.
Bet jeigu dėl to kaltas kažkoks konkretus asmuo, kad ir kas jis būtų, kokių tikslų turėtų, šis žmogus bus visų prakeiktas.

Orbakaitės sūnaus mylimoji – nepilnametė

Naujojo Leonido Agutino projekto „the Sad“ pristatyme Kristinos Orbakaitės ir Vladimiro Presniakovo sūnus Nikita Presniakovas pasirodė su žavia jaunute mergina.
23-ejų režisierius ir dainininkas, televizijos laidoje „Toč v toč“ sužibėjęs Nikita nė per žingsnį nesitraukė nuo naujosios savo pasijos 17-metės Alionos Krasnovos.

64-erių Gradskis taps tėvu

Dainininkas ir Pirmo kanalo laidos „Balsas“ komisijos narys 64-erių Aleksandras Gradskis taps tėvu. Vaikelį jam pagimdys jo gyvenimo draugė 33-ejų Marija. Pora kartu jau beveik dešimt metų, tačiau oficialiai savo santykių neįregistravę.
A. Gradskis buvo vedęs jau tris kartus, o štai Marinai tokie rimti santykiai – pirmą kartą.
Teigiama, kad Marina šiuo metu yra JAV, kur ją stebi vienos Niujorko klinikos gydytojai.

Rotaru mokosi vaikščioti iš naujo

Beveik prieš mėnesį populiarioji ukrainiečių dainininkė Sofija Rotaru Vokietijoje ištvėrė rimtą kojos operaciją. Jos sūnus Ruslanas Jevdokimenko prasitarė, kad jo mamai dėl to teko mokytis vaikščioti iš naujo. Pasak gydytojų, panašią problemą, kurios atsikratė dainininkė, turi kas trečia moteris, nuolat dėvinti aukštakulnius, o garsioji jo mama jų nenusimaudavo ištisas paras.
„Po operacijos mamai teko mokytis vaikščioti iš naujo. Pirmas dešimt dienų jis pragulėjo lovoje.

Susijusios naujienos

Japonija mini trečiąsias cunamio katastrofos metines

Papua Naująją Gvinėją supurtė 6,7 balo žemės drebėjimas