Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

60 metų nesiprausęs iranietis rūko išmatas

Amou Haji  (Youtube.com ekrano nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Irane gyvenantis Amou Haji šiuo metu yra vienišas, bet jo širdis atvira meilei. Tik moteris, pasiryžusi užkariauti šio vyro širdį, turėtų susitaikyti su keliomis jo keistenybėmis. Švelniai tariant.

Amou Haji maždaug 60 metų ne tik kad nesinaudojo vonios kambariu, bet net ir rankų nesiplovė. Jam atrodo, kad švarūs žmonės dažniau serga, o dabar savo sveikata jis nė kiek nesiskundžia. Keista, nes mėgstamiausias jo patiekalas – sugedusi dygliakiaulės mėsa. Taigi ir virtuvėje jo antroji pusė turėtų šiek tiek pakoreguoti gaminimo įpročius.

Atsipalaiduoti šis keistuolis mėgsta rūkydamas pypkę, kuri kimšta visai ne tabaku, o sudžiuvusiomis gyvūnų išmatomis. Jau pakankamai bloga? A. Haji miega duobėje, primenančioje kapą.

Pasak šio vyro, necivilizuotu atsiskyrėliu jis tapo po skausmingų jaunystės išgyvenimų. Dabar jam 80 metų ir jis tiesiog antipatiškas švarai. Jis valgo dvėselieną ir geria vandenį iš surūdijusio riebaluoto indo.

Tačiau nesusidarykite įspūdžio, kad šis vyrukas visai nesirūpina savo išvaizda. Pavyzdžiui, kai jam atauga plaukai, jis juos tiesiog nusidegina. Vilki jis skudurais, o žiemą šildosi kareivišku šalmu.

Antrasis po A. Haji ilgiausiai nesipraususių žmonių sąraše – indas Kailash Singh, kurio kūnas nematė vandens 38 metus.

Vyruką galite pamatyti čia:

 

 

laikas.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Perdirbti išmestame seife rasta 16 tūkst. dolerių

Atliekų perdirbimo aikštelės darbuotojas Norvegijoje išmestame seife aptiko 16 tūkstančių dolerių (117 tūkst. kronų), rašo naujienų portalas Thelocal.no.
22 metų Johnas Erikas Tveitdalis tikina seifą „dėl pramogos“ atidaręs darbo pamainos pabaigoje.
„Su kolegomis juokavome, kad viduje gali būti milijonas, – Norvegijos „VG“ laikraščiui sakė pinigus radęs asmuo. – Seifą padėjome ant žemės ir sutraiškėme jį ekskavatoriaus kaušu. Atidaręs pasijaučiau kaip danguje. Pamaniau, kad sapnuoju.

Žuvies viduriuose rastas veikiantis vibratorius

Bjørnas Frilundas, 64-erių žvejys, gyvena Eidsbygdos kaime, Norvegijoje. Vieną rytą, kaip įprastai, vyras traukė iš tinklų savo dienos laimikį, kai staiga pastebėjo, kad vibruoja vienos jo pagautos menkės pilvas.
Žvejys greitai griebė peilį ir, prapjovęs odą, rado neįprastą daiktą – didelį rožinį vibratorių. Iš pradžių norvegas pamanė, kad tai – mažas aštuonkojis, bet apžiūrėjęs atidžiau netrukus suprato šio daikto tikrąją paskirtį.

Ar sutiktumėte dirbti patį sunkiausią darbą pasaulyje už dyką?

JAV žiniasklaidoje neseniai buvo paskelbtas vienas darbo skelbimas, kuriame rašoma, esą tai – pats sunkiausias darbas pasaulyje. Tikėdamiesi sulaukti už jį gero atlygio, 24 žmonės nusprendė išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti pokalbyje.
Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienas reklamos kompanijos „Mullen“ projektas. Ji darbo vietą išgalvojo, o būsimo darbuotojo pareigas įvardijo kaip „operacijų vadovas“. Darbo pokalbio dalyvių reakcijos buvo filmuojamos.

Indijos Aukščiausiasis Teismas pripažino „trečiąją lytį“

Indijos Aukščiausiasis Teismas antradienį pripažino egzistuojant trečiąją lytį, kuri nėra nei vyriška, nei moteriška, ir šį svarbų sprendimą sveikino „transgenderių“ bendruomenė.
„Transgenderių“ pripažinimas trečiąja lytimi yra ne socialinis ar medicininis klausimas, o žmogaus teisių klausimas“, – skelbdamas sprendimą sakė teisėjas K. S. Radhakrishnanas.

Nepatinka paslaugos? Še tau vaginos nuotrauka!

„US Airways“ pirmadienį suskubo atsiprašinėti už pornografinį atvaizdą, kuris buvo paskelbtas iš kompanijos oficialios „Twitter“ paskyros kaip atsakymas vienam nepatenkintam klientui. Ši kompanija iki šiol garsėjo tuo, kad greitai ir maloniai atsako į skundus socialinėje žiniasklaidoje, ypač dėl vėluojančių skrydžių ar prarasto bagažo.
Tačiau šis kartas buvo kitoks. Kompanija sukėlė šoką, protestus ir šiurkščių juokų laviną internete, kai vartotojui @ellerafter atsakė itin provokuojama nuotrauka.

Jautru: nužudžiusi babuinę, leopardė priglaudžia jos naujagimį

Dvejų metų leopardė tik ką sumedžiojo savo pirmąjį laimikį. Ji pagavo ir nužudė babuinę. Deja, nežinojo, kad beždžionė yra ką tik susilaukusi jauniklio, kuris slėpėsi tarp mamos kailio.
Leopardė, pastebėjusi mažylį, pasielgia labai netikėtai. Laukinė katė priglaudžia ir pradeda juo rūpintis tarsi šis būtų jos.
Štai kas nutinka, kai motiniški instinktai tampa stipresni nei žvėriška prigimtis.

Susijusios naujienos