Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

60 metų nesiprausęs iranietis rūko išmatas

Amou Haji  (Youtube.com ekrano nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Irane gyvenantis Amou Haji šiuo metu yra vienišas, bet jo širdis atvira meilei. Tik moteris, pasiryžusi užkariauti šio vyro širdį, turėtų susitaikyti su keliomis jo keistenybėmis. Švelniai tariant.

Amou Haji maždaug 60 metų ne tik kad nesinaudojo vonios kambariu, bet net ir rankų nesiplovė. Jam atrodo, kad švarūs žmonės dažniau serga, o dabar savo sveikata jis nė kiek nesiskundžia. Keista, nes mėgstamiausias jo patiekalas – sugedusi dygliakiaulės mėsa. Taigi ir virtuvėje jo antroji pusė turėtų šiek tiek pakoreguoti gaminimo įpročius.

Atsipalaiduoti šis keistuolis mėgsta rūkydamas pypkę, kuri kimšta visai ne tabaku, o sudžiuvusiomis gyvūnų išmatomis. Jau pakankamai bloga? A. Haji miega duobėje, primenančioje kapą.

Pasak šio vyro, necivilizuotu atsiskyrėliu jis tapo po skausmingų jaunystės išgyvenimų. Dabar jam 80 metų ir jis tiesiog antipatiškas švarai. Jis valgo dvėselieną ir geria vandenį iš surūdijusio riebaluoto indo.

Tačiau nesusidarykite įspūdžio, kad šis vyrukas visai nesirūpina savo išvaizda. Pavyzdžiui, kai jam atauga plaukai, jis juos tiesiog nusidegina. Vilki jis skudurais, o žiemą šildosi kareivišku šalmu.

Antrasis po A. Haji ilgiausiai nesipraususių žmonių sąraše – indas Kailash Singh, kurio kūnas nematė vandens 38 metus.

Vyruką galite pamatyti čia:

 

 

laikas.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​Keistie žmonės: vyras, kuris negali užmigti

64-erių ūkininkas Thai Ngokas karštine susirgo 1973-aisiais ir nuo to laiko nebegali užmigti. Kaip žinia, miegas žmogui būtinas, tačiau šio vyro sveikatos jo trūkumas taip stipriai, kaip turėtų, nepaveikė. Vyras tikina, kad jaučiasi taip pat gerai, kaip ir prieš susirgdamas. Gerą jo sveikatos būklę įrodo ir tai, kad kasdien jis gali nunešti 52 kilogramų sveriančius trąšų maišus... 4 kilometrus.
Tai patvirtino ir gydytojai, atlikę daugybę tyrimų.

​Vynas iš tigro kaulų – ar tai įmanoma?!

Ekspertų teigimu, tigrai yra atsidūrę ant išnykimo ribos. Jie apskaičiavo, kad laukinėje gamtoje tėra tik apie 3 500–4 ...

Top ​10: garsiausios moterys, gimusios vyrais

Jei nežinotumėte, tikrai nepasakytumėte, kad kai kurios gražuolės, vaikščiojančios podiumais, kadaise buvo vyrais.
1. Andrejus Pejičius
Modelis Andrejus Pejičius yra žinomas kaip galintis demonstruoti kolekcijas tiek vyrams, tiek moterims. 2011-aisiais per Paryžiaus madų savaitę A. Pejic pristatė Jean-Paul Gaultier kolekciją vyrams ir moterims, taip pat Marco Jacobso rūbus vyrams.

Keisti žmonės: vyras valgo nevirškinamus daiktus

Šiam vyrui – 64-eri. Turbūt įsivaizduojate jį kaip eilinį sinjorą, daugiausia laiko leidžiantį namuose.

Paaugliui per operaciją pašalinti 232 dantys

Mumbajaus chirurgai pašalino 232 dantis iš vieno paauglio burnos per operaciją, kuri, jų nuomone, gali būti pasaulio ...

Vagišė „Instagram“ paviešino asmenukę su vogtais daiktais

27-erių moteris, apkaltinta pavogusi kelis daiktus iš drabužių parduotuvės, buvo sugauta, kai savo socialinio tinklo ...

21 metų moteris antrą kartą laukiasi dvynių poros

Šiuo metu besilaukianti 21 metų britė greitai taps tikra rekordininke: ji bus jauniausia šalyje moteris, kuri augins ...

Alkoholio nevartojantis vyras–nuolat apgirtęs

Pamėginkite įsivaizduoti: atsikeliate apgirtęs, praėjus pusiaudieniui savijauta beveik nesikeičia, vakare – taip pat. Būtent taip dažniausiai jaučiasi Matthew Hoggas. Vyras, kaip paaiškėjo vėliau, kenčia nuo neįprastai didelio rūgimo virškinimo sistemoje. 34-erių britas apgirsta nuo duonos ar makaronų labiau, nei paprasti žmonės nuo keleto bokalų alaus.
Šis sutrikimas vadinamas autorūgimo sindromu.

Susipažinkite: fetišo modelis Amazonė Amanda

Kartais darbas ir kasdieniai rūpesčiai taip išvargina, kad nebežinai, ko griebtis. Regis, kūnas sustabarėjo, o ir viduje, sieloje, taip tuščia ir šalta... Apima pojūtis, kad tuojau sprogsi.
Bet... Kaip kas išmano, tas taip ir daro. Vieni žmonės tam, kad praskaidrintų jau įkyrėjusią savo kasdienybę, susigalvoja pačių netikėčiausių veiklų. Štai kai kurie vyrai pasinaudoja apvalių formų moters, pasivadinusios Amazonės Amandos slapyvardžiu, teikiamomis fetišo paslaugomis.

Originalu: kelnaitės su atvaizduotais moterų lytiniais organais

Nuo šiol, norint plačiau išstudijuoti moters lytinių organų anatomiją, nebūtina ieškoti biologijos vadovėlio. Pakaks įsigyti apatinio trikotažo komplektą, kuris kruopščiai atvaizduoja moters reprodukcinę sistemą.
Tokią originalią idėją sugalvojo Šiaurės Anglijoje menus studijuojanti Eleanora Beth Haswell. Jos sukurtą komplektą sudaro kelnaitės, ant kurių pavaizduota moteriška reprodukcinė sistema, ir liemenėlė su spenelių ir pieno liaukų piešiniu.

Susijusios naujienos