Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

60 metų nesiprausęs iranietis rūko išmatas

Amou Haji  (Youtube.com ekrano nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Irane gyvenantis Amou Haji šiuo metu yra vienišas, bet jo širdis atvira meilei. Tik moteris, pasiryžusi užkariauti šio vyro širdį, turėtų susitaikyti su keliomis jo keistenybėmis. Švelniai tariant.

Amou Haji maždaug 60 metų ne tik kad nesinaudojo vonios kambariu, bet net ir rankų nesiplovė. Jam atrodo, kad švarūs žmonės dažniau serga, o dabar savo sveikata jis nė kiek nesiskundžia. Keista, nes mėgstamiausias jo patiekalas – sugedusi dygliakiaulės mėsa. Taigi ir virtuvėje jo antroji pusė turėtų šiek tiek pakoreguoti gaminimo įpročius.

Atsipalaiduoti šis keistuolis mėgsta rūkydamas pypkę, kuri kimšta visai ne tabaku, o sudžiuvusiomis gyvūnų išmatomis. Jau pakankamai bloga? A. Haji miega duobėje, primenančioje kapą.

Pasak šio vyro, necivilizuotu atsiskyrėliu jis tapo po skausmingų jaunystės išgyvenimų. Dabar jam 80 metų ir jis tiesiog antipatiškas švarai. Jis valgo dvėselieną ir geria vandenį iš surūdijusio riebaluoto indo.

Tačiau nesusidarykite įspūdžio, kad šis vyrukas visai nesirūpina savo išvaizda. Pavyzdžiui, kai jam atauga plaukai, jis juos tiesiog nusidegina. Vilki jis skudurais, o žiemą šildosi kareivišku šalmu.

Antrasis po A. Haji ilgiausiai nesipraususių žmonių sąraše – indas Kailash Singh, kurio kūnas nematė vandens 38 metus.

Vyruką galite pamatyti čia:

 

 

laikas.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Aukcione bus parduodamos itin retos... išmatos

Liepos 26-ąją JAV esančiame Beverli Hilso mieste įvyks jūrinių gyvūnų fekalijų aukcionas, praneša Huffingtonpost.com. Šešių rūšių fosilijų kaina siekia nuo 4 iki 10 tūkst. dolerių.

Moteris vairavimo teorijos testą laikė... 110 kartų

Neseniai paskelbti duomenys atskleidė, kad Didžiojoje Britanijoje viena, matyt, tikrai labai vairuoti išmokti norinti 28 metų moteris vairavimo teorijos egzaminą laikė... 110 kartų. 3 410 svarų – tiek kainavo jos noras įrodyti visiems, kad Kelių eismo taisykles tikrai moka.
Jei minėta londonietė pradėjo siekti vairuotojo pažymėjimo sulaukusi minimalaus leistino 17 metų amžiaus, tai reiškia, kad per pastarųjų 11 metų ji teorijos egzaminą laikė 10 kartų per metus. Tiesa, teorijos testo ši moteris vis

Savo penkiametį šeimininką išgelbėjęs katinas JK nominuotas nacionalinei premijai

Doncasteryje gyvenantis trejų metų katinas Dėmius (angl. „Smudge“) nominuotas nacionalinei premijai „Britanijos metų katinas“ už tai, kad išgelbėjo savo šeimininkų sūnų nuo prie jo priekabiavusių chuliganų. Katinas puolė į atlapus vienam jų ir šie dėjo į kojas.
Kaip skelbia Britanijos spauda, penkiametis Ethanas Fentonas žaidė savo namų kieme su dvimečiu broliu Ashtonu. Staiga prie jų priėjo trys vyresni berniukai ir ėmė kabinėtis prie Ethano.

16-os dar nesulaukusiai britei jau buvo atlikti... keturi abortai

Vienai britų moksleivei buvo atlikti net keturi abortai, dar nesulaukus šešiolikos. Ji yra viena iš daugiau nei 200 jaunesnių nei 16 metų mergaičių, kurioms per pastaruosius trejus metus buvo atlikti keli nėštumo nutraukimai, atskleidžia šokiruojantys Britanijos sveikatos departamento paskelbti duomenys.
Ekspertai skalambija varpais, nes vis daugiau bričių paauglių mano, kad abortas tėra alternatyvi kontracepcijos priemonė.

Į sąvartyną išmestas „manekenas“ pasirodė esantis mumija virtęs pakaruoklis

Du vyrai, nusamdyti išvalyti vieną nuomojamą namą Floridoje, garaže rado kabantį, kaip jie manė, „manekeną“, kurį jie palaikė Helovino stiliaus pokštu ir išvežė į sąvartyną.
Tačiau nuo to „manekeno“ sklindantis dvokas ketvirtadienį sukėlė įtarimą sąvartyno darbuotojams, kurie iškvietė pareigūnus.

Modelis, kuris mano, kad tatuiruotės pavers jį žinomiausiu žmogumi pasaulyje

Modelis Vinas, kilęs iš Monrealio, mano, kad jo kūną puošiančios tatuiruotės pavers jį žinomiausiu žmogumi pasaulyje, praneša Lifeandstylemag.com.
24-erių vaikinas sako, kad vieną dieną tiesiog suprato, kad jo išvaizdai kažko trūksta, ir nusprendė kūną papuošti dėmesį traukiančiais užrašais.
Ant modelio kūno – daugiausia įvairūs žodžiai.

Seniausias pasaulio žmogus nemėgsta maudytis

Brazilas, kurio tėvai buvo afrikiečiai vergai, manoma, yra seniausias žmogus pasaulyje.

Japonijoje moteris suimta už savo vaginos „selfie“

42 metų Megumi Igarashi, kuri save vadina Rokude Nashiko, kas apytikriai reiškia „benkartą“, internete bandė surinkti ...

Dėl namuose laikomų šunų atimti 4 vaikai

Anglų šeimos pasirenka auginti šunis, o ne vaikus, praneša Dailymail.co.uk.
Vieni vaikų namai ėmėsi rimtų veiksmų po to, kai keturi vaikai – trys iš vienos šeimos, o vienas iš kitos – buvo atimti iš šeimų, laikančių agresyvius šunis.
Pastaraisiais metais pagausėjo tragiškai pasibaigusių nelaimių, kai namuose auginti šunys mirtinai sužalojo vaikus. Dar vasarį nuo šio augintinio mirė vos šešių dienų naujagimė.

Pietų Amerikoje – liūdniausias gyvūnas pasaulyje

Susipažinkite, tai Arturo, liūdniausias baltasis lokys, gyvenantis Pietų Amerikoje. Arturas laikomas Mendozos zoologijos sode, Argentinoje, sunkiai ištveria alinamą 40 laipsnių karštį. Maža to, baltasis lokys prislėgtas nuo tada, kai prieš dvejus metus mirė jo ilgalaikė draugė Pelusa, praneša Dailymail.co.uk.
Manoma, kad 29-erių baltąjį lokį ypač slegia vienatvė. Vaikščiodamas jis nuolat pakreipia galvą ir šiepia dantis.

Susijusios naujienos