Taro kortos

Horoskopai
Taro kortos naudojamos pranašauti ateitį. 78 Taro kortos skirstomos į du arkanus - didįjį ir mažąjį. Didįjį arkaną sudaro 22 "filosofinės" Taro kortos, o mažająjį - paprastos 56 kortos.

Taro kortų kilmė nėra aiški, jų istorija apipinta legendomis. Vieni šaltiniai teigia, kad kortos atkeliavo iš Egipto - kilo iš senovėje čia pranašavimo tikslams naudotų plokštelių su paslaptingais simboliais, kurias interpretuodavo tik vyriausieji žyniai. Kiti šaltiniai teigia, kad Taro kortos atsirado Indijoje arba Kinijoje, vėliau pateko čigonams į rankas ir taip pasiekė Europą.

Šioje nemokamoje ateities pranašavimo programoje naudojamas Didysis arkanas. Taro kortos Jums leis pažvelgti į situacijos, kurioje esate atsidūrę, esmę, atsakys į kamuojančius klausimus, gal net padės surasti savo pašaukimą ar kelią. Kortos visuomet suteikia reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti - interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste.

Prieš mesdami kortas susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apžvelkite nerimą ar susidomėjimą keliančią situaciją ir suformuluokite konkretų klausimą. Pasirinkite devynias kortas (po vieną) iš kairėje esančio Didžiojo arkano, bei dėliokite jas iš eilės (pagal numeriukus) dešinėje.

gince 2014-07-23 12:42:38
bandymui atverciau visas kortas.Pabandykite JUS. kAD IR KIEK KARTU PER SAVAITE,MENESI VERSITE KORTAS VISADA ISKRIS TOS PACIOS+- VIENA,DVI SKIRTINGOS,DEL INTRIGOS.
juze 2014-07-23 09:17:49
amelita,o kaip su jumis susisiekti?
Gintarė 2014-07-23 00:44:58
Sveiki,vat išsimečiau\išsirinkau kortas.. Labai tikiu jomis tačiau pati pirmoji- savo išeities situacijos korta yra Velnias... Mano situacija nepavydėtina šiuo metu...Gal yra žmonių nusimanančių ir gali mane nuraminti? Nes kažkodėl labai jau išgazdino.
Jūsų komentaras