Taro kortos

Horoskopai
Taro kortos naudojamos pranašauti ateitį. 78 Taro kortos skirstomos į du arkanus - didįjį ir mažąjį. Didįjį arkaną sudaro 22 "filosofinės" Taro kortos, o mažająjį - paprastos 56 kortos.

Taro kortų kilmė nėra aiški, jų istorija apipinta legendomis. Vieni šaltiniai teigia, kad kortos atkeliavo iš Egipto - kilo iš senovėje čia pranašavimo tikslams naudotų plokštelių su paslaptingais simboliais, kurias interpretuodavo tik vyriausieji žyniai. Kiti šaltiniai teigia, kad Taro kortos atsirado Indijoje arba Kinijoje, vėliau pateko čigonams į rankas ir taip pasiekė Europą.

Šioje nemokamoje ateities pranašavimo programoje naudojamas Didysis arkanas. Taro kortos Jums leis pažvelgti į situacijos, kurioje esate atsidūrę, esmę, atsakys į kamuojančius klausimus, gal net padės surasti savo pašaukimą ar kelią. Kortos visuomet suteikia reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti - interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste.

Prieš mesdami kortas susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apžvelkite nerimą ar susidomėjimą keliančią situaciją ir suformuluokite konkretų klausimą. Pasirinkite devynias kortas (po vieną) iš kairėje esančio Didžiojo arkano, bei dėliokite jas iš eilės (pagal numeriukus) dešinėje.

joly 2014-10-30 09:15:31
Geras kortų aprašymas.Gal būt ne viskas atitinka,bet didžioji dalis atitiko.Dar reikia palaukti,reikia laiko ,kad viskas išsipildytų.Daug kas tapo aišku:kokias kliūtis reikia įveikti,kad pasiekčiau norimą rezultatą.
Zita 2014-10-29 09:20:44
As apakus,visiska tiesa pasake kas mane domina, tikiuosi issipildys :)
Gintare 2014-10-27 17:47:48
nu nepatikesit.. klausimas nuvo susijas apie mano vyra kuris siuo metu sedi sujimtas laukia teismo.. paskutine korta iskrito teismas. kuri sako kad viskas bus gerai.. as apakus.. tikiuos tai suveiks..
Jūsų komentaras