Taro kortos

Horoskopai
Taro kortos naudojamos pranašauti ateitį. 78 Taro kortos skirstomos į du arkanus - didįjį ir mažąjį. Didįjį arkaną sudaro 22 "filosofinės" Taro kortos, o mažająjį - paprastos 56 kortos.

Taro kortų kilmė nėra aiški, jų istorija apipinta legendomis. Vieni šaltiniai teigia, kad kortos atkeliavo iš Egipto - kilo iš senovėje čia pranašavimo tikslams naudotų plokštelių su paslaptingais simboliais, kurias interpretuodavo tik vyriausieji žyniai. Kiti šaltiniai teigia, kad Taro kortos atsirado Indijoje arba Kinijoje, vėliau pateko čigonams į rankas ir taip pasiekė Europą.

Šioje nemokamoje ateities pranašavimo programoje naudojamas Didysis arkanas. Taro kortos Jums leis pažvelgti į situacijos, kurioje esate atsidūrę, esmę, atsakys į kamuojančius klausimus, gal net padės surasti savo pašaukimą ar kelią. Kortos visuomet suteikia reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti - interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste.

Prieš mesdami kortas susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apžvelkite nerimą ar susidomėjimą keliančią situaciją ir suformuluokite konkretų klausimą. Pasirinkite devynias kortas (po vieną) iš kairėje esančio Didžiojo arkano, bei dėliokite jas iš eilės (pagal numeriukus) dešinėje.

as 2015-01-22 17:35:12
pievos
aneta 2015-01-20 17:01:43
Nauji metai tik prasidejo...Zmogus,kuris zino savo ateiti-ramiau gyvena,maziau stresuoja-zino,kaip nepadaryti klaidu....Jeigu kas nori suzinoti, kas laukia ,Jusu,-2015m-jausmu,finansu,sveikatos srytyje,galiu su ,,savo,, taro kortomis atsakyti i ,Jusu,klausymus....raszivila@gmail.com
ieva 2015-01-19 00:21:38
nu paziuresim ar isipildis ka isiburiau save nu sako kad jos teisibe sako:)
Virginija 2015-01-14 20:57:03
pritariu Karolinai.
karolina 2015-01-13 00:57:51
is kur ompas zino apie dabartines mano bedas ir dar atsako I rupimus klausimus geriau nei nuejus pas kokia bureja?
Deividas 2015-01-12 22:03:08
As turiu tikras taro kortas jos duoda kortu jausmus bei vibracijas itrauke o pameditavus su korta gali net keliauti teko tapti kaskokiu akmeniu ir ziureti i kaskokia butybe su kirstuku rankoi kuris manau kapojo akmenis jutau kad turejau veida ant akmens tai ta butybe suakmenejo is isgascio aisku perkeltine prasme suakmenejo ir ziurejo i mane labai isigandus bijojo pajudeti o paskui jai gerai pamenu tai atsijungiau is tos vizijos kai gavau is kirstuko :DDD Bei pasakysiu keika nejuokingo karta teko buti isgazdintam kortos fool bet to prisiminimo neiskeisciau i nieka man sapne mergaite sedejo su knyga kaip is kortos tik akys atrode jos pasakiskai buvo tarsi sumaisyta melina bei zalia akiu spalva tarsi energijos siulai judejo jos akyse ta mergaite ant kortos usimerkus o sapne atsimerke ir pasimate jos akys :), ji man tare kelis zodzius pasake ar sake ar skauda, ar bijai neatsimenu katras is tu dvieju ir pamaciau savo rankas blunkancias tarsi tarsi mano rankos butu is guaso kraipesi i visas puses ir nyko spalvos tada ji man tare nibijok, o paskui nepamenu ar sita tare ar pac prigalvoju sita fraze "mums irgi skauda" tada atsibudes striukes kisenei atradau taro kortas suslapuses ir chariot korta apibluko biski bet fool korta buvo vos vos sudrekusi ties krastu tada emeu gerbti tas kortas dar labiau supratau kad tai keikas neitiketino. 0940slama@one.lt
Marija 2015-01-12 19:11:36
Šį kartą džiūgauju- kortų reikšmės suteikė vilties teigiamiems pasikeitimams.Net trijose vietose verčiau kortas ir visur ta pati prasmė.-tikiu, kad taip ir bus.
Jūsų komentaras