Suderinamumas: kurie Zodiako ženklai tinka į porą?

Suderinamumas: kurie Zodiako ženklai tinka į porą?

Avinas + Avinas. Šias dvi asmenybes valdo Marso planeta, todėl tikėtina, kad jos dažnai žvangins ginklus. Kiekvienas partneris aiškiai pažymi asmeninę erdvę ir iš kito reikalauja besąlygiškos pagarbos. Harmonija tarp jų įmanoma tik tada, kai juos jungia vertingas idealas. Šis jų energiją sujungia bendram tikslui siekti. Kartu jie yra labai energingi. Avinus sujungianti meilė yra impulsyvi, ugninga ir nekantri.

Avinas + Jautis. Pirmasis porą tempia į priekį, antrasis – suteikia jai stabilumo. Avinas puola apimtas entuziazmo, o Jautis leidžia sau pamąstyti ir sumažina tempą. Lovoje tai reiškia aistringus ir išradingus santykius. Avinui patinka sveikas Jaučio protas ir saugumo jausmas. Jautį uždega partnerio spontaniškumas ir aistra. Iki tol, kol Avinas nenusivilia rutina arba nesukelia Jaučiui priežasčių pavydėti.

Avinas + Dvyniai. Toks ryšys žada daug įspūdžių ir linksmybių. Abu ženklai yra apdovanoti optimizmu ir gera nuotaika, tai leidžia jiems greitai tapti draugais. Jų gyvenimas kartu yra kaip nuolatinis vakarėlis, kurį paįvairina kūrybingų idėjų protrūkiai ir susitikimai su draugais. Dvyniai greitai prisitaiko prie valdingo Avino, o šis partnerį laiko neišsenkančiu gaivaus oro šaltiniu. Pora gyvena šia akimirka, mažai rūpindamasi rytojumi, tačiau nuolatinės improvizacijos nėra tas pamatas, ant kurio statomi ilgalaikiai santykiai. Tie, kurie nori dar daugiau nuotykių, lieka kartu.

Avinas + Vėžys. Jautrius, švelnius, subtilius Vėžius kartais žeidžia šiurkštus Avinų impulsyvumas. Vėžiai garbina šeimą, Avinai jaučiasi jos ribojami. Dinamiškieji Marso atstovai priešinasi partnerio siekiui pririšti juos prie šeimos ir namų. Vėžiai užsidaro savyje, jei pasijunta apleisti, jiems trūksta partnerio dėmesio. Tik gebėjimas eiti į kompromisus, kantrybė, atidumas gali juos paversti pora. Tačiau čia visada vadovaus Avinas.

Avinas + Liūtas. Pirmasis daro sprendimus, bet vis tiek valdo antrasis. Kiekvienas jų turi būti atsargus, kad neužkliudytų vienas kito tuštybės. Pačios nekalčiausios smulkmenos gali tapti priežastimi pradėti valdžios žaidimus. Tačiau aistra ir gyvybingumas  abu šiuos Ugnies ženklus gali sulydyti į įspūdingą porą. Kartu jų laukia nuotykiai, kūrybingumas ir sėkmė. Meilė reiškia švelnumą, aistrą, nuolaidumą. Tačiau jei ši pora nori tobulos harmonijos, Avinui teks gerbti ir neužgauti Liūto išdidumo jausmo.

Avinas + Mergelė. Jie yra zodiako priešingybės: Mergelės yra stropios darbuotojos, ištikimos partnerės, turi įgimtą organizatoriaus talentą. Avinui trūksta atsidavimo, bet užtat spindesio ir gyvybingumo jis turi į valias. Kartais dėl to jis gali atsidurti po didinamuoju Mergelės stiklu ir sulaukti kritiško jos žvilgsnio. Avinas dominuos šioje poroje, jo nenuspėjamumas ardys kruopščius Mergelės planus. Tačiau pastaroji suteikia pastovumo impulsyviojo Avino gyvenimui. Juos traukia vienas kito skirtybės, bet šios ir sukuria įtampą santykiuose.

Avinas + Svarstyklės. Tai yra du ženklai, kurie natūraliai vienas kitą traukia ir negaili vienas kitam komplimentų. Taktiškos Svarstyklės numalšina Avino įsiūtį, jį nukreipia iš vienpusio savanaudiško tako į bendrą, partnerystės. Svarstyklėms patinka Avino gyvybingumas, tačiau jas kartais iš pusiausvyros išmuša tiesmuka jo kalba. Avinas turi būti atsargus, neužgožti Svarstyklių ir leisti joms save išreikšti. Kitaip savitarpio trauka gali virsti abipusiu atstūmimu.

Avinas + Skorpionas. Ryšys tarp šių dviejų ženklų yra aistringas, audringas ir energingas. Tarpinio varianto nebūna. O kasdien suvaldyti tokias aistras gali būti sunku. Skorpiono savininkiškumas nepraleis pro akis nė menkiausios smulkmenos, kuri gali būti palaikyta išdavyste. Tačiau Avinas dažnai pasiduoda Skorpiono jusliškumui, nebent jo išsigąstų taip, kad lėktų neatsigręždamas... Šis šokis, kai abu partneriai nori vesti, o ne leistis vedami, gali būti atsitiktinis arba ilgalaikis, patrauklus ar gąsdinantis. Aukso vidurio šiuose santykiuose nėra.

Avinas + Šaulys. Abu Ugnies ženklus jungia egzaltuotas požiūris į ambicingus idealus ir nuotykius. Šaulio tiesumas pastato Aviną į jo vietą, kai to reikia. Jiems sekasi susikalbėti, išvengiant konfliktų. Energiningi intymūs užsiėmimai yra jų kasdienybės dalis. Abu ženklai turi pakankamai liepsnos ir apetito, kad galėtų mėgautis apibuse meile ir vilionėmis. Jų santykių netemdys debesys, jei abu pripažins vienas kito teisę neiti į kompromisus...

Avinas + Ožiaragis. Ar gali ugningas maištininkas ir praktiškas Žemės ženklas suprasti vienas kitą? Jie kalba skirtingomis kalbomis. Vieną valdo svajonės, kitas tvirtai stovi ant žemės. Jei pora sugeba suderinti Avino akiplėšiškumą su Ožiaragio konstruktyvumu, tada kartu jie gali daug pasiekti. Ožiaragio lengvai neprisijaukinsi, todėl Avinas iškart gali pralaimėti, jei nesuvaldo impulsyvumo ir nekantrumo. Jei Avinas leis nokti Ožiaragio meilei, galės ilgai misti jos vaisiais.

Avinas + Vandenis. Tai yra du į priekį žvelgiantys asmenys, kurie instinktyviai vienas kitą supranta, dalijasi bendra ateities vizija, jie gerbia vienas kito laisvę. Vandenis yra atsparus Avino siekiui dominuoti. Tačiau Oro ženklo atstovo nepriklausomybė gali užgesinti Avino aistrą. Jei bendras interesas ir draugystė Ugnies ženklui yra svarbiau už meilę, jei jį tenkina beaistriai santykiai, o Vandenis pasikrauna iš Avino energijos, jie gali sukurti sveiką, įdomų ir naudingą ryšį.

Avinas + Žuvys. Pastarosios yra švelnios, taikios, o tai gali leisti suvešėti Avino autoritarizmui. Žuvys leidžiasi valdomos, jei jos yra panirusios į vidinį pasaulį, kuriam realybė nedaro įtakos. Avino energingumas suteikia joms saugumo jausmą. Ši sąjunga įmanoma, jei Avinas Žuvis apsups nuolatiniu rūpesčiu. Jei ne, Žuvys nuplauks kur nors kitur ir net neatsisuks atsisveikinti.

Jautis + Jautis. Tai yra tvirta pora (jei tokia apskritai yra įmanoma). Partneriai yra lojalūs, jausmingi. Jų dvasinę ir fizinę meilę valdo Venera. Abu vertina prabangą, meną, gražius daiktus, turtinę gerovę, gamtą. Jie abu mano, kad surado sau tinkamiausią porą. Jų santykiuose nėra atsitiktinumų, jie viską apgalvoja. Nors legendinis Jaučių užsispyrimas gali tapti konfliktų priežastimi, tai yra vienintelė kliūtis šiam ilgalaikiui ir ramiam ryšiui. Tiesą sakant, santykiai gali tapti net per daug ramūs.

Jautis + Dvyniai. Pastarasis yra bendraujantis, bendruomeniškas ekstravertas, kuriam patinka miesto ūžesys, o Jautis mėgsta ramią užmiesčio ar bent jau atokesnę didmiesčio  rajono aplinką. Jaučiai ieško patogumo ir ramybės, o Dvynių telefonas nuolat skamba (tai jam teikia daug džiaugsmo). Šie esminiai skirtumai gali tapti konfliktų priežastimi. Situaciją dar labiau aštrins Jaučio užsispyrimas. Tačiau šį lengvai sužavi Dvynių gyvybingumas. Oro ženklo atstovas vertina, kad partneris poros santykiams suteikia stabilumo, saugumo, kuo Dvyniai pasigirti tikrai negali.

Jautis + Vėžys. Ar ši galėtų būti ideali pora? Abu yra namisėdos, mėgaujasi paprastais malonumais: šeiminiu gyvenimu, geru maistu, patogumu ir turtu. Jie ruošia vienas kitam romantiškas vakarienes žvakių šviesoje, mėgaujasi vakarais dviese, kartu planuoja saugias investicijas (tiek asmenines, tiek finansines). Ši pora būdama kartu gali tikėtis turtinės gerovės, patogumo ir abipusės paramos. Jie vienas kitą palaiko, sukuria sau atskirą pasaulį namuose, tik... jei šie yra patogūs ir estetiški!

Jautis + Liūtas. Panašus panašų traukia, o jie tikrai turi nemažai bendro. Sielos gilumoje jie yra eruditai, protingi, jausmingi ir artistiški. Būdami poroje jie vienas kitą įkvepia, leidžia atsiskleisti partnerio talentams. Tačiau ekstravagantiškas Liūtas gali išerzinti diskretišką ir taupų Jautį. Ugnies ženklo atstovas turėtų pažaboti egoizmą, kitaip Jautis pasijus įskaudintas. Miegamajame jų aistra liepsnoja, tačiau kasdien abu turi stengtis prisitaikyti vienas prie kito, kad į šalis nelakstytų žiežirbos.

Jautis + Mergelė. Šie Žemės ženklai vertina ramybę ir diskretiškumą, jie turi visas galimybes sukurti harmoningus, meile grįstus santykius. Nuolat susirūpinusi ir nerimaujanti Mergelė nusiramina, kai būna su savimi pasitikinčiu Jaučiu. O pastarasis iš partnerio pasisemia energijos ir taikumo. Žvilgsnis, prisilietimas, tam tikras gestas – jie suranda daugybę išraiškos galimybių, kad subtiliai parodytų savo prisirišimą. Jautis šioje poroje dominuoja, o Mergelė tam pritaria. Juos jungia harmonijos, tikro džiaugsmo poreikis.

Jautis + Svarstyklės.  Abu šiuos ženklus valdo Venera, o tai jų sąjungai suteikia romantikos ir jausmingumo. Tačiau Svarstyklių apetitą pasilinksminimams ir pokalbiams gali sumažinti Jaučių prisirišimas prie namų židinio. Jei kerai išsisklaidys, Svastyklės apsidairys ir pastebės, kad liko vienos. Negana to, Oro ženklo atstovo plepumą užgniauš Jaučio tyla. Bet jei partneriai bus lankstūs ir subtilūs, jei sieks, kad jų santykiai tęstųsi, greičiausia jiems tai pavyks.

Jautis + Skorpionas. Tarp šių dviejų uždarų, ryžtingų asmenybių egzistuoja natūrali trauka. Jie kartu gali sukurti jaukų ryšį. Partneriai vertina finansinę gerovę ir sunkų darbą. Tačiau jei jiems iškart nepavyks susiderinti, triukšmas garantuotas. Stiprią intuiciją turintis, emocionalus Skorpionas tol skleidžia neigiamas bangas, kol jų sankaupa pasiekia kritinį tašką. Jei Jautis nebus pasirengęs nusileisti, Skorpiono atkaklumas taps nepakeliamu ir net Jautis nuleis rankas. Tai gali būti pragaras arba rojus, bet tikrai ne tarpinis variantas.

Jautis + Šaulys. Vienas gyvena svajų pasaulyje, kitas neatitrūksta nuo realybės. Vienam patinka pabėgimai, kelionės ir pokyčiai, kitas leidžia šaknis ir pamažu siekia konkrečių tikslų. Lankstus Šaulys labiau prisitaiko nei užsispyręs Jautis, nes Ugnies ženklo atstovas gana dažnai į viską žiūri abstrakčiai. Šie ženklai gyvena svetimuose pasauliuose, jiems sunku suprasti vienas kitą. Esminės partnerių skirtybės vieną dieną išlįs į dienos šviesą, galbūt net su tokia jėga, kuri juos negrįžtamai išskirs.

Jautis + Ožiaragis. Drąsūs, ambicingi Žemės ženklai. Atrodo, jog jie būtų sukurti vienas kitam. Partneriai vertina finansinę sėkmę, abiems patinka gražūs, ilgalaikiai, klasikiniai dalykai ir daiktai. Jautį žavi Ožiaragio ironija, o partnerio jausmingumas išvaduoja Ožiaragį nuo įgimto kuklumo. Šiems ženklams patinka kalbėtis ir jiems puikiai sekasi susikalbėti. Jie pasitiki vienas kitu, yra ištikimi ir nelinkę vienas kito išduoti. Tai galėtų būti tobula pora.

Jautis + Vandenis. Meilė iš pirmo žvilgsnio – įmanoma, o ilgalaikis ryšys? Vandenis mėgsta laisvę ir nuolat žvelgia toli į priekį. Savininkiškam Jaučiui malonumą teikia nekintančios vertybės – tokios kaip žemė, šeima, praeitis. Jei likimas juos suveda, jie retai juda ta pačia kryptimi ir atkakliai laikosi savo įpročių, nekeičia būdo. Jautis dažnai pasijunta nesuprastas, o Vandenis vis svajoja apie naujus horizontus... Tačiau meilė neįmanomus dalykus paverčia įmanomais!

Jautis + Žuvys. Jie puikiai sutaria. Poetiškos, jautrios Žuvys siekia Jautį padaryti laimingą, o už tai iš jo tikisi švelnumo ir saugumo. Jiems patinka kartu rodytis viešumoje, kaip ir dalytis intymumu namuose. Juos sieja fizinė, dvasinė ir proto trauka. Jaučio praktiškumas padeda partnerio mintyse kunkuliuojančias idėjas įgyvendinti realybėje. Jautis iš Žuvų pasisemia kūrybingumo, kuris padeda praskaidrinti monotonišką kasdienybę. Tai jiems leidžia sukurti daug žadantį ryšį.

Dvyniai + Dvyniai. Kai dvigubas ženklas sutinka tokį pat antrininką, bet kas gali nutikti! Optimistiški, komunikabilūs, energingi Dvyniai... Atrodo, kad ši pora juda sinchroniškai. Šio ženklo atstovų humoro jausmas užgesina daugelį konfliktų, o  įgimtas smalsumas pagardina bet kokį pokalbį, jų susižavėjimas vienas kitu maitina jų meilę. Poros išradingumas praverčia ir miegamajame. Romantika nėra įtraukta į jų meniu, tačiau į jį gali būti įrašyta daug aštrių patiekalų. Vienintelį pavojų jų ryšiui kelia Dvynių nepastovumas. Bet jei partneriai plaukia viena kryptimi, jokie permainingi vėjai jiems nebaisūs.

Dvyniai + Vėžys. Jų kelias atrodo gana akmenuotas. Vėžys tikisi pastovumo, patogumo ir namų šeimos lizdui sukti. Dvyniai trokšta pokyčių, pavojų ir kelionių. Jei Vėžys nevaržys Dvynių judėjimo laisvės, šie vertins partnerio gilius ir nuoširdžius jausmus. Už tai į melancholiško Vandens ženklo gyvenimą jis įneš daugiau džiugesio. Dvynių komunikabilumas padės atverti Vėžio kiautą. Tačiau jis vis tiek vėliau norės skubėti namo, į savo lovą. Jei Dvyniai sugebės kiek apriboti savo nepastovumą, o Vėžys – blogos nuotaikos priepuolius, jie mylės ir brangins vienas kitą.

Dvyniai + Liūtas. Abiems patinka ekstravagancija, spindesys ir fanfaros. Oras įpučia Ugnį. Liūto meilės suvokimas yra grandiozinis, o Dvynius žavi tokio partnerio dėmesys. Oro ženklo smalsumą sunku numalšinti, todėl jiems patiks nuolatiniai Liūto siurprizai. Dvyniams reikėtų būti atsargiems ir neužgauti Liūto išdidumo, nes kitaip sulauks sproginėjančio pykčio protrūkio. Liūtui reikėtų valdyti savininkiškumo jausmą, nes Dvyniai yra Oro (laisvės) ženklo atstovas. Jei partneriai vengs šių minų, tada jų meilė bus spalvinga ir abiems teiks daug džiaugsmo.

Dvyniai + Mergelė. Abu ženklus valdo Merkurijus, tačiau Dvyniai blaškosi, o Mergelė yra susikaupusi, kryptinga. Ji taip pat  vadovaujasi protu, mėgsta valandų valandas kalbėti apie darbą, planus. Jos kuklumas dingsta, kai miegamajame atsiduria su Dvyniais. Abu yra smalsūs, jie gali vienas kitą palaikyti arba, priešingai, nervinti. Labai svarbu, kurią iš šių krypčių pora pasirinks. Jei teigiamą – abu iš to turės naudos ir sukurs laimingus santykius.

Dvyniai + Svarstyklės. Kai Oras sutinka Orą, meilė padvelkia kaip gaivus jūros vėjas. Jiems lengva bendrauti, vienas kitą įkvepia. Dvynių komunikabilumas susijungia su Svarstyklių elegancija. Vizualiai tokį ryšį pavaizduotų grakšti šokanti pora, kai partneriai tobulai vienas kitą jaučia, papildo. Jiems patinka bendrauti, linksmintis, keliauti, daryti siurprizus. Svarstyklėms yra svarbi santuoka, tačiau jos taktiškos, nedaro spaudimo Dvyniams. Bet kuriuo atveju, kiekviena diena praleista kartu jiems teikia džiaugsmą, todėl jie jaučiasi neišskiriami...

Dvyniai + Skorpionas.  Kokios priešybės! Lengvi (lengvabūdiški) Dvyniai ir sunkus (paslaptingas rimtuolis) Skorpionas būtų gana ekscentriška pora, kuri mėgaujasi vienas kito skirtybėmis. Skorpionas yra jausmingas, labiau pasitiki intuicija nei protu, o atsipalaidavę Dvyniai viską mėgsta aiškinti logiškai. Šis ryšys gali suklestėti, jei abu jungs bendras tikslas, smalsumas ir apetitas. Tol, kol Dvyniai bus ištikimi. Kitaip jie gali nerti į ekstazės ar agonijos gelmę, ypač intymiuose santykiuose.

Dvyniai + Šaulys. Oras ir Ugnis yra giminingi elementai. Dvynius žavi Šaulio gyvybingumas, o pastarąjį – partnerio atvirumas. Ši pora gyvena aktyvų socialinį gyvenimą, juos supa daugybė draugų. Jie išmėgins bet kokią meilės formą. Kalbėsis apie keliones, didelius planus ir taip vaikys nuobodulį. Nuo šios poros sklis gaivus, jaunatviškas nerūpestingumas, kuris trauks draugus, jie norės pasišildyti  jų laimėje.

Dvyniai + Ožiaragis. Iš pradžių gali pasirodyti, kad jie netinka vienas kitam. Darbštus, ambicingas Ožiaragis ir linksmi, atsipalaidavę Dvyniai. Tačiau žemės ženklas Oro stichijos atstovui suteikia jam trūkstamo saugumo, ypač finansinio. O Dvyniai sugeba išsklaidyti Ožiaragio nerimą. Jei juos sies meilė, Dvyniai stengsis išlaikyti Ožiaragį. Oro ženklo atstovas žino, kad būtent šis partneris jų niekada nepaliks, o tai jam yra svarbu.

Dvyniai + Vandenis. Vandenių atsidavimas kūnu ir siela teisingumui pelno Dvynių pagarbą ir meilę. Jei šie Oro ženklai sudaro sąjungą, jie abu mėgaujasi bendra veikla, pasilinksminimais ir pasipriešinimu įprastoms nusistovėjusioms visuomenės normoms. Jie abu mano, kad pats gyvenimas jiems suteikė išskirtinę teisę į laisvę ir nepriklausomybę. Niekas negali jų sustabdyti ar išskirti. Jie yra ir draugai, ir meilužiai. Šie ženklai suvienija jėgas, kad savo gyvenimą paverstų šedevru, dideliu ir jaudinančiu nuotykiu.

Dvyniai + Žuvys. Žuvys nardo vandenyno gelmėse, o Dvyniai  – padangėse. Pirmosios yra vienišės mąstytojos, o antrieji mėgsta plepėti. Žuvys ieško absoliučios meilės ir atsidavimo. Jei Dvyniai, pasitelkę savo fantaziją, sugebėtų emociškai prisirišti, kas jiems yra svetima, šią porą sietų neįprastas dvasinis ryšys. Jie abu mėgsta laisvę. Žuvys gyvena svajonių pasaulyje, o Dvyniai tik ir laukia, kaip pasauliui parodyti savo žavesį. Jie gali leistis į tolimą kelionę arba iškart atsisveikinti ant kranto.

Vėžys + Vėžys. Jie yra dvi Mėnulio puselės. Aplink save jie kaip vorai numegs nuosavą šeimos pasaulio tinklą. Abiems reikia harmonijos, gilių jausmų, kūnų sąjungos, reikšmingo ryšio.  Jie yra linkę prisirišti prie praeities, todėl dabartyje dažnai jaučiasi nelaimingi. Nuolat kintančią šių Vandens ženklų nuotaiką numaldys švelnumas, atlaidumas ir nuoširdus rūpestis. Išsiskyrę jie kurį laiką jaustųsi kaip paklydusios sielos, kol nauja meilė juos vėl užpildytų.

Vėžys + Liūtas. Mėnulio potvyniai ir atoslūgiai ir Saulės ugnis... Tai yra gana keista sąjunga, kurioje dominuoja stipri Liūto asmenybė. Šis akina, stebina ir dievina. Liūtą kaip vanduo ugnį gali užgesinti pernelyg motiniškas Vėžio rūpestingumas, šeimos biudžeto sergėjimas ar Ugnies ženklo išlaidumo kritikavimas. Tačiau Liūto dosnumas sužavi Vėžį. Namuose Liūtas tai daro su nė kiek nemažesniu didingumu nei viešumoje. Tai teikia pasitenkinimą nedrąsiam Vėžiui.

Vėžys + Mergelė. Ši pora spinduliuoja ramia harmonijos aura. Mergelės gebėjimas viską organizuoti sutramdo Vėžio nerimą. O šis partnerį apdovanoja meile, įkvepia jam kūrybingumo. Atsidavęs ir pareigingas Žemės ženklas nedrįs paspausti pavojingų Vėžio „mygtukų“. Mėnulio vaiko nuotaikas jis valdys racionaliai ir kantriai, o tokioje aplinkoje Vėžys klestės. Jų gyvenimas bus tvarkingas ir ramus, bet niekada – nuobodus. Jie myli vienas kitą paprastai, gracingai ir švelniai.

Vėžys + Svarstyklės. Be jokių abejonių Mėnulio vaiką žavi Svarstyklių harmonijos pojūtis ir dosnumas. Tačiau jų skirtybės galiausiai taps neįveikiama kliūtimi santykiams įsibėgėjus. Namisėda, motiniškai rūpestingas Vėžys netoleruos nesibaigiančių Svarstyklių vakarėlių ir pasilinksminimų. Oro ženklas tiesiog sužydi kompanijose, bendraudamas, patirdamas jaudulį, jį įkvepia draugai. Jei Vėžys nesugebės praplėsti savo socialinių horizontų, jis nusivils Svarstyklėmis ir nesugebės jų suprasti.

Vėžys + Skorpionas. Du Vandens ženklai, kuriuos valdo juslės, jų intymus gyvenimas tikrai bus jaudinantis. Bet ar to gana? Vėžys ir Skorpionas yra panašūs, jiems svarbu namai, abu yra monogamiški ir instinktyviai jaučia vienas kito emocijas. Abu ženklai patogiai jaučiasi ir tyloje. Tačiau Skorpiono grubumas atstums Vėžį. O Skorpionams sunku pakelti partnerio nuotaikų kaitą. Per didelis Skorpiono egoizmas gali nužudyti didžiausią Vėžio meilę. Jei jie tai įveiks, gali tikėtis nuostabios meilės simfonijos.

Vėžys + Šaulys. Vanduo ir Ugnis. Atsiskyrėlis ir „svieto perėjūnas“, mokytojas ir svajoklis... Jie gyvena skirtingose dimensijose, tačiau meilė – irgi iš tarpgalaktinės srities. Vėžiui patinka klausytis Šaulio kelionių įspūdžių, tačiau pats neketina  krautis kuprinės ir kartu su juo keliauti į pasaulio kraštą patirti tikrų nuotykių. Be to, Vėžio ir Šaulio intelektiniai ir fiziniai poreikiai taip pat gali nesutapti. Žinoma, galima pamėginti, tačiau darnius santykius sukurti bus sunku.

Vėžys + Ožiaragis. Ši sąjunga gali būti harmoninga. Vėžiui patinka rūpintis namais ir vaikais, kol Ožiaragis eina į pasaulį uždirbti šeimai duonos. Partneriai padeda vienas kitam realizuoti ambicijas, jie vienas kitą papildo. Ožiaragiui praverčia Vėžio intuicija,  Mėnulio vaikas vertina partnerio gebėjimus uždirbti pinigus. Jie skiria laiko meilei, stengiasi vienas kitą suprasti ir apsupa rūpesčiu. Ideali santuoka – tradicinė, laiminga, galinti trukti visą gyvenimą.

Vėžys + Vandenis. Šaltas Vandenio racionalumas liūdina sentimentalų Vėžį, kuriam reikia gilių jausmų. Šie ženklai yra tokie priešingi, kad jau susitikus juos turėtų ištikti alergijos priepuolis. Vandeniui patinka realybė, Vėžys pasitiki intuicija. Nesutarimai tik tolins juos vienas nuo kito. O per šias kovas ir ginčus dažniausiai Mėnulio vaikas liks sudaužyta širdimi. Žvaigždės jus perspėja, o rizikuoti ar ne, žinoma, spręsite jūs patys.

Vėžys + Žuvys. Tai yra du Vandens ženklai. Partneriai intuityviai supranta vienas kitą, jie gerbia vienas kito jautrumą, poroje elgiasi švelniai, rūpestingai. Jie greičiausiai sulips kaip dvi kadais atskirtos puselės. Intymiuose santykiuose partneriai nuoširdžiai vienas kitam siekia suteikti palaimą. Nei Vėžiui, nei Žuvims nepatinka  valdžios  žaidimai, jie gerbia vienas kito norą pabūti vienumoje, dažnai jiems būnant kartu net nereikia žodžių. Pragmatiškasis Vėžys svajokles Žuvis išvaduoja nuo nuobodžių kasdienių darbų. Jei pastarosios nori ramiai sukti šeimos lizdelį, tuomet sąjungai sėkmė garantuota.

Liūtas + Liūtas. Akinantis duetas! Ši pora išsiskiria elegancija, dosnumu, talentu, socialiniu statusu – ji turi viską. Kompanijoje partneriai žiba, nesidrovi reikšti aistrų, išlaidauja ekstravagantiškai. Bet kiekvienas iš šios karališkos poros partnerių turėtų pasirinkti skirtingas scenas, nes nė vienam nepatiks užleisti ją kitam. Nė vienoje kosminėje sistemoje nėra vietos dviems saulėms! Bent jau mes kol kas tokios nežinome. Užkariautojai Liūtai taip pat nemėgsta eiti į kompromisus. Jei šie ženklai vienas su kitu elgsis pagarbiai, kartu jie pasieks didelių dalykų.

Liūtas + Mergelė. Vienas partneris yra protingas, o kitas rafinuotas. Metodišką, intelektualią Mergelę kartais erzina Liūto poreikis rengti paradus. Arba ji atlaidžiai atsidūsta ir toliau kimba į darbus užkulisiuose, todėl jos netrikdo Liūto manifestai ir ekstravagancija ant secnos. Už tai Ugnies ženklo atstovas Mergelę apdovanoja bekompromise aistringa meile ir karšta erotika. Tam, kad malonus bendravimas tęstųsi, Mergelė turi įveikti nuolatinį nerimą ir atsiduoti kiekvienai Liūto aistrai.

Liūtas + Svarstyklės. Iškalbingas, artistiškas, sąžiningas. Tai tinka abiems Zodiako atstovams. Šie panašumai jiems leidžia gerai jaustis vienas kito draugijoje. Svarstyklės nugalės individualumo poreikį ir nusileis Liūto ryžtui, jei manys, kad jis rodomas vietoje ir teisingas. Už tai ugningasis ženklas partneriui bus dėkingas. Liūtas moka prisigerinti Svarstyklėms, reiškia joms nevaržomą meilę, ypač fizinę. Draugai ir meilužiai, štai tokia yra Liūto ir Svarstyklių pora. Jie vienas iš kito pasisemia jėgų, viešumoje atrodo oriai, prašmatniai ir grakščiai. Meilė jiems pirmiausia reiškia protų sąjungą.

Liūtas + Skorpionas. Ši pora gali laimėti aistros prizą. Tačiau dažnai Liūtas ir Skorpionas, įsitraukę į varžytuves, atsiduria ant bedugnės krašto. Emocionalų Liūtą žeidžia Skorpiono grubumas, siekis giliai slėpti jausmus. Įtampa ir iššūkiai. Taip galima apibūdinti tarp jų tvyrančią nuotaiką. Jie sugeba vienas kitą skaudinti, vis pataikydami į jautriausią partnerio vietą. Šie ženklai blaškosi tarp kančios ir palaimos. Dviejų stiprių partnerių susidūrimai nurims tik tada, jei abu apsišarvuos tolerancija ir kantrybe. Tačiau kiekvieno jų egoizmas gali būti stipresnis už norą būti kartu.

Liūtas + Šaulys. Du Ugnies stichijos atstovai siekia tų pačių tikslų. Jie daugiau pasiektų suvieniję jėgas, o ne varžydamiesi tarpusavyje. Optimistiški, dosnūs, romantiški. Jie abu meilę supranta panašiai, ją reiškia aistringai ir švelniai. Partneriai kartu neria į gyvenimo malonumų, linksmybių gelmę. Kartais Šaulio kritiškumas žeidžia Liūto jausmus, tačiau jis moka atleisti. Kartu jie gali pasiekti palaimos aukštumas.

Liūtas + Ožiaragis. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad  ši sąjunga yra neįmanoma. Abu ženklai yra socialūs, mėgsta susitikimus, susibūrimus, tačiau retai kada tai tampa intymia daugyste. Liūto sentimentalumą ir romantikos poreikį gesina Ožiaragio sausumas. Nors Ugnies elemento atstovui patinka Žemės ženklo humoro jausmas, tačiau jį erzina žemiško partnerio pasitikėjimas savimi, gebėjimas užsidirbti pragyvenimui ir nepriklausomybė. Saturno planetos valdomas Ožiaragis priešiškai žiūri į Saulės vaiko ekstravagantišką gebėjimą leisti pinigus. Jei kiekvienas jų nuryja savo išdidumą, keista pora gali gyvuoti. Jei ne, tai ne.

Liūtas + Vandenis. Indvidualistas Vandenis gąsdiną ugningą Liūtą. Pirmąjį žavi ateitis ir inovacijos, pastarąjį domina tai, kas vyksta dabar. Jei jie priima vienas kito skirtumus, jie gali veikti kaip vienas prietaisas, kuris susideda iš dviejų skirtingų dalių. Tačiau šie ženklai skirtingai supranta meilę. Liūtui reikia dosnių, romantiškų, sentimentalių mostų, o Vandeniai retai kada patys pripažįsta turį  jausmus, dažniau juos ignoruoja. Jie mąstys, elgsis, eksperimentuos, tačiau visada išlaikys atstumą, be jokių sentimentalių nesąmonių. 

Liūtas + Žuvys. Juos abu žavi besąlygiška meilė, paslaptingas seksualinių patirčių sodas ir jo vaisiai. Tačiau Žuvies nejaudina materialūs dalykai, todėl jie atsainiai žiūrės į prašmatnias Liūto dovanas. Jo karališki užmojai ir diktatoriški būdo bruožai išlįs į paviršių. Žuvys nepaklus, tik pasitrauks, užsidarys savyje ir abejingumu atsakys į partnerio mėginimą joms vadovauti. Tačiau jei Žuvys nepasitraukia, o lieka šalia Liūto, tai reiškia, kad partneris visiškai patenkina jų emocinius poreikius. Ir atvirkščiai.

Mergelė + Mergelė. Narcisizmo seansas ar partnerystė? Tai gali būti sėkminga pora versle, bet širdies reikaluose jie vienas kitą ne papildo, o sukuria dvigubą nerimo, kuklumo, atsakingumo krūvį. Bet jei abu vienas su kitu elgsis švelniai, jiems pavyks susikalbėti. Abi Mergeles jungia bendra aistra darbui, sveikam protui, kuris išlaisvina nuo visų sentimentalių ar nereikšmingų pastangų, tik keliančių įtampą. Joms abiems patinka intelektinė veikla, todėl gali gerai jaustis kartu laiką leisdamos... kad ir skaitant knygas. Ar tai – meilė? Greičiausiai tik ši pora ir gali atsakyti į šį klausimą.

Mergelė + Svarstyklės. Šie du Zodiako ženklai yra emociškai svetimi vienas kitam, tačiau protų lygmenyje jie supranta vienas kitą. Jiems patinka kartu dirbti, lankytis viešuose renginiuose, ginčytis. Abu yra mandagūs ir taktiški. Mergelė iš partnerio pasisemia entuziazmo, tačiau jį gali kritikuoti už nepaliaujamą norą visus ir visada žavėti. O štai Svarstyklėms Mergelė gali pasirodyti pernelyg nuobodi. Ji tiek daug dirba, kad net neranda laiko meilei. Šiai porai bus gana sunku sukurti ilgalaikį ryšį, tačiau įmanoma.

Mergelė + Skorpionas. Juo įdėmiau Mergėlė stebi paslaptingąjį Skorpioną, tuo labiau jis ją stebina. Tačiau Vandens ženklo pasitikėjimas savimi išsklaido Žemės vaiko nerimą. Be to, Skorpionas gali padėti Mergelei patirti tokias emocines aukštumas (ypač miegamajame), apie kokias ji net svajoti nedrįso. Abu partneriai gali daug vienas iš kito pasimokyti. Partneriams reikia stebėti vienas kitą ir gerbti skirtumus: vienas jų mėgsta paslaptingus dalykus, kitam svarbu reali veikla. Ypač gera naujiena yra ta, kad legendinį Skorpiono pavydą nuramins Mergelės ištikimybė ir lojalumas.

Mergelė + Šaulys. Jiems reikės paplušėti. Tačiau uždaroji Mergelė ir savyje netelpantis, nenustygstantis vietoje Šaulys gali suprasti vienas kitą. Savimi pasitikintis, optimistiškas ir ambicingas Ugnies ženklas veržiasi pirmyn, o atsargioji Mergelė neskuba, stengiasi išvengti bet kokių pavojų. Kartais jie gali vienas kitą papildyti. Pavyzdžiui, Mergelės taktiškumas kompensuos Šaulio tiesmukumą, o pastarojo entuziazmas išsklaidys Žemės ženklo nerimą. Tačiau esminiai skirtumai yra gana dideli, todėl prireiks svarių pastangų, kad ši pora galėtų funkcionuoti.

Mergelė + Ožiaragis. Šiems Žemės stichijos atstovams būdingos tos pačios vertybės: sunkus darbas, finansinis saugumas, karjera. Nors jų ryšys gali būti gana sausas, jiems kartu sekasi lipti socialiniais laiptais aukštyn, vienas kitą palaikant, demonstruojant lojalumą. Mergelė įkvepia Ožiaragį ir padeda jam ne taip rimtai žiūrėti į pasaulį. Ožiaragis leidžia atsiskleisti Mergelės humoro jausmui, suteikia jai taip trokštamo materialinio saugumo. Jei egzistuoja tobulas ryšys, šie partneriai gali panašų sukurti.

Mergelė + Vandenis. Vienintelis dalykas, kas juos sieja, yra protas. Tradiciškai mąstanti, metodiška Mergelė ima panikuoti, jei atsiduria svetimoje aplinkoje ir ją ištraukia iš saugios kasdienybės. O štai Vandenis mėgsta kasdien viską apversti aukštyn kojomis ir modernizuoti pasaulį. Taip pat ir emociniame lygmenyje Mergelė siekia užtikrintumo, o Vandenį traukia nenuspėjami dalykai. Oro ženklo šaltumas skaudina atsidavusį Žemės stichijos atstovą,  už tai jis nepraleis progos papriekaištauti partneriui. Tačiau meilė daro neįmanomus dalykus... Ir vis dėlto abiems partneriams šis ryšys bus tarsi iššūkis.

Mergelė + Žuvys. Žuvų svajingumas ir poetiškumas yra puiki atsvara šaltam Mergelių protui. Tai leidžia Žemės vaikui mąstyti plačiau, suardo poros kasdienybės monotoniją. Abu partneriai yra atviri potyriams, tai jiems padės padaryti naujų atradimų, jie gali surasti būdų, kaip kartu sukurti laimę. Žuvys nuspėja Mergelės norus, o tai padeda jų intymiame gyvenime. Jei Žemės elemento atstovas gerbia paslaptingą Vandens vaiko pasaulį, už tai gali tikėtis didelio atlygio.  Abu partneriai geba įteikti vienas kitam meilės dovaną.

Svarstyklės + Svarstyklės. Tai būtų gana paviršutiniškas ryšys, nes Svarstyklės atsisako pažinti gilesnius jaumus. Tačiau viešumoje ši pora atrodo gana prašmatniai. O kas nutinka, kai svečiai išeina namo? Abu partneriai myli vienas kitą, tačiau nesistengia sukurti tikro ryšio, nerodo jausmų, juos tenkina gyvenimas, skirtas parodyti kitiems, o ne sukurtas sau. Egzistuoja nemaža tikimybė, kad partneriai bus vienas kitam neištikimi.

Svarstyklės + Skorpionas. Neįprastas Oro ir Vandens derinys gali reikšti arba pačius geriausius, arba blogiausius dalykus. Grakštų Svarstyklių mąstymą praturtina Skorpiono jausmų gilumas, ir atvirkščiai. Oro ženklo iškalba ištraukia Vandens vaiką iš tylos, padeda jam megzti pažintis. Tačiau Skorpionui vis tiek reikės galimybės pasitraukti ir pabūti vienumoje. Svarstyklių atsidavimas dera su Skorpiono savininkiškumu. Jų bendra kelionė gali būti ilga ir aistringa. Tai yra šviesos ir tamsos sąjunga.

Svarstyklės + Šaulys.  Du optimistai lekia tiesiai į palaimą. Jiems patinka kartu kurti didelius planus, panaudoti vienas kito socialinius ryšius, leistis į keliones ir nuotykius. Svarstyklės norėtų santuokos, tačiau Šaulys linkęs atsitraukti, bijo prarasti nepriklausomybę. Jei Ugnies ženklo atstovas mano, kad santuoka neapkarpys jo laisvės, gali ryžtis įteisinti sąjungą. Šią porą sups jūra draugų, tolyn juos plukdys bendros svajonės ir ambicijos, o sveikas protas padės jas įgyvendinti.

Svarstyklės + Ožiaragis. Jiems abiems patinka darnus šeiminis gyvenimas, bet partneriai mėgsta pasirodyti viešumoje. Grakščiosios Svarstyklės sulaukia susižavėjimo šūksnių, užtat Ožiaragis negaišta laiko veltui, mezga naujas pažintis. Tačiau Oro vaiką gali nuvilti Ožiaragio meilės samprata. Žemės stichijos atstovas taip būna susirūpinęs karjera, kad jam nė motais partnerio emociniai poreikiai. Jų meilė tokioje aplinkoje gali sunykti. Partneriai gali net nepajusti, kaip kiekvienas ims suktis savose orbitose.

Svarstyklės + Vandenis. Dažnai jie būna draugai, o ne meilužiai. Abu yra ekstravertai, jiems patinka dalyvauti įvairiausiuose renginiuose, vakarėliuose, priėmimuose, veltis į intelektualius ginčus. Tačiau Svarstyklės su malonumu žvelgia atgal, o Vandenis – į ateitį. Veneros globotinis turi būti kantrus, neišsigąsti Oro ženklo atstovo šaltumo ir  baimės įsipareigoti. Jo laisvė yra pats svarbiausias dalykas gyvenime, jam atrodo, kad išorinis pasaulis yra daug įdomesnis nei uždara intymi erdvė. Tačiau abiems pabandyti kurti santykius verta.

Svarstyklės + Žuvys. Šiam Oro / Vandens duetui susidraugauti padeda meilė kultūrai, menui, literatūrai. Tačiau tarp jų greitai astiversiančiai prarajai vargu ar pagelbės supratimo tiltas. Abu turi žinoti, kad taip gali nutikti. Žuvims reikia nuolat pabūti vienumoje, o Svarstyklės tiesiog vysta be kitų dėmesio. Jei abu gerbs vienas kito skirtybes, Svarstyklės į abstraktų Žuvų pasaulį gali įlieti šiek tiek pragmatiškumo. Už tai Žuvys leis pažvelgti į turtingą savo vaizduotės pasaulį, bet tik tada, jei partneris bus kantrus ir nesistengs pats į jį bruktis.

Skorpionas + Skorpionas. Tai galėtų būti viena erotiškiausių porų, jei juos sies gilūs jausmai. Abu yra ypač intuityvūs, be žodžių jaučia vienas kito poreikius, tarpusavyje jie kalbasi intymia, paslaptinga, tik jiems suprantama kalba. Vienintelis pavojus galintis suardyti šią idilę yra abiejų Vandens ženklų savininkiškumas, šis trukdys jų laimei. Jei į kurio širdį įsėlins pavydas, šis gali sekti partnerį ir nukankinti įtarinėdamas. Jei tik ši pora galėtų surasti negyvenamą salą, jokie debesėliai netemdytų jiems saulės jų susikurtame rojuje.

Skorpionas + Šaulys. Priešybės traukia? Skorpiono jausmai yra gilūs, paslaptingi, Šaulys yra paviršutiniškas ir racionalus. Pastarasis mėgsta nuolat plepėti, o Vandens ženklas mieliau nugrimzta į tylą, skaitydamas ar šiaip mąstydamas. Kai Ugnies ženklas ima snūduriuoti, prabunda Vandens ženklo seksualumas... Ši pora išsiskiria greitai, po keleto audringų ginčų. Tokie juos abu išsekina.

Skorpionas + Ožiaragis. Vandens ženklą žavi Ožiaragio ambicija ir ryžtas pasiekti viršūnę. Vieno žemiškumas papildo kito intuiciją. Jei abu gerbia skirtumus (vieno socializavimosi poreikį ar kito norą likti nuošalyje), juos abu suvienija noras sukurti saugią priebėgą. Jų intymus gyvenimas yra įdomus ir intensyvus. Tačiau partnerių mėginimas parodyti, kuris yra viršesnis, gali kelti nemažesnes aistras.  Kai šiedu susiduria, tik žiežirbos laksto aplink! Abu yra pernelyg užsispyrę, kad darytų kompromisus. Jiems svarbu vengti tokių konfliktų.

Skorpionas + Vandenis. Skorpioną trikdo Vandenio vengimas rodyti jausmus ir įsipareigoti. Oro ženklas save suvokia kaip laisvą sielą, o štai Skorpionui reikia ir kūno, ir sielos. Kitaip – kokia čia meilė? Tačiau kol Vandenis nesužadina Plutono globotinio pavydo, tol ši sąjunga gali sėkmingai gyvuoti. Partneriai gerbia vienas kitą ir kartu ieško neįprastų išgyvenimų, potyrių. Jei tarp jų kyla įtampa, abu gali pasislėpti savuose pasauliuose, kol ji atslūgs. Intuicija ir išmintis leidžia šiai porai tęsti santykius.

Skorpionas + Žuvys. Jautrūs ir besivadovaujantys intuicija, šie ženklai puikiai vienas kitą supranta. Jie abu atsiduoda ir kūnu, ir siela, jų meilė yra erotiška, visa apimanti ir dažnai – unikali. Vienas žvilgsnis šioje poroje gali atstoti poezijos tomus, o intuicija čia vertinama labiau už protą. Šią stebuklingą sąjungą gali išardyti tik Skorpiono pavydas. Jei šis išlįs į paviršių, Žuvys nuplauks su pirma didesne banga. Jos nekenčia emocinių konfrontacijų, todėl net aistringa meilė Skorpionui negalės priversti jos likti tokioje neigiamoje aplinkoje.

Šaulys + Šaulys. Pasaulio keliautojų pora, kurią sieja intelektinis ryšys, dvasiniai ir fiziniai nuotykiai, nepalaužiamas optimizmas. Tyrinėtojai, filosofai, atletai... Jie kartu žingsniuoja kartu koja kojon ir mėgaujasi gyvu pokalbiu. Nė vienas iš partnerių nesuka galvos, kur įleisti šaknis, uždegti namų židinį. Jiems visai patiktų gyventi palapinėje, dažnai namai jiems yra tarpinė stotelė. Vieną naktį jie praleidžia vienur, kitą – kitur, ieškodami atradimų. Šios poros laimės suvokimas yra savotiškas, ne visiems suprantamas.

Šaulys + Ožiaragis. Jie turi bendrų vertybių – abu yra ambicingi, vertina sėkmę, draugystę, intelektualius pokalbius. Tačiau yra svarbus skirtumas: Šaulys yra optimistas, Ožiaragis – pesimistas. Pirmasis dirba tam, kad turėtų iš ko keliauti, ilsėtis, pramogauti, o pastarasis galėtų visą gyvenimą neišeiti iš kabineto. Galiausiai Žemės ženklo atstovą ima erzinti Šaulio nenuoširdumas. O pastarasis ima nuobodžiauti partnerio draugijoje. Jie gali karts nuo karto keliauti kartu, bet tarsi atskirai. Jie nesupras vienas kito.

Šaulys + Vandenis. Gana giminingi ženklai, kuriuos sieja nuotykiai, proto viršenybė. Oras įpučia Ugnį. Jie gali būti sėkmingi partneriai politikoje, siekdami išsaugoti aplinką, diskutuodami filosofiniais klausimais, gindami žmogaus teises ir susitikinėdami su galybe žmonių. Jiems nepritrūksta idėjų. Meilės ryšyje jie vienas kitą gerbia, linksmina, džiaugiasi būdami vienas kito draugijoje. Tačiau karšta meile jie nedega. Jiems laisvė yra svarbiau už įsipareigojimą. Įdomu tai, kad poros, kurios nieko vienas kitam nežada, ilgiausiai išbūna kartu.

Šaulys + Žuvys. Abu ženklai vertina intuiciją, yra savarankiški. Šaulys gali padėti Žuvims jų svajones paversti tikrove. Tačiau Ugnies ženklo kritiškumas ir tiesmukumas dažnai gali žeisti ypač jautrias Žuvis. Partneriai gerbia vienas kito laisvės poreikį, jiems abiems reikia skirtingų dalykų, todėl net namuose jie laikosi savo nustatytų ribų. Jei kažkuriam, kilus ginčui, reikės nusileisti, pasiaukos Žuvys. Taip, tos, kurios tiki negęstančia meile. Vandens vaiką gali užgauti Šaulio abejingumas.

Ožiaragis + Ožiaragis. Ambicingi, drabštūs ženklai pirmoje vietoje rūpinsis savo karjera, o ne meilės romanu. Sveikas protas padės jiems kasdienybėje išvengti kvailų nesutarimų. Tačiau jų abiejų noras patirti sėkmę gali poros gyvenimą paversti gana nuobodžiu. Jiems labiau patiks lovoje skaityti laikraštį ar nardyti internete nei vienas kitą pamaloninti. Šiai porai pasitenkinimą teikia partnerio lojalumas, socialinė ir finansinė sėkmė ir saugumas. Jų sąjunga gali būti ilgalaikė ir patvari, tačiau emociškai jie vienas kito nepatenkina.

Ožiaragis + Vandenis. Ar meilė gali susieti dvi asmenybes, kurios yra visiškos priešingybės? Žinoma, gali, tačiau tik trumpam. Ožiaragis dėl karjeros paaukos bet ką. Kūrybingas Vandenis galvoja apie žmoniją, pasaulį ir ateitį.  Pirmasis yra pragmatiškas ir konservatyvus, o antrasis – idealistas ir revoliucionierius. Ožiaragiui reikia atsidavusio ir švelnaus pagalbininko, o Vandenio niekada nebūna namuose, jis mieliau postringauja kur su draugeliais. Ką čia bepridursi...

Ožiaragis + Žuvys. Jautriosios Žuvys sugeba pelnyti niūriojo Ožiaragio palankumą. Tačiau materijai abejingos Vandens ženklo atstovės erzina Žemės vaiką. Jam atrodo, kad dėmesio verti tie dalykai, kuriuos įgyji, tik įdėjęs daug pastangų. Partneriams sunku susikalbėti dėl nepajudinamo Ožiaragio realizmo. Žuvys plaukioja poetiškoje, emocinėje, dvasinėje terpėje. Tačiau būtent šis vidinis pabėgimas joms ir leidžia taikstytis su Ožiaragio valdingumu.

Vandenis + Vandenis. Šios poros visata yra šalta, technologizuota ir dinamiška. Abu yra tolerantiški, vertina laisvę, o tai jiems leidžia išvengti konfliktų. Savo tikslus jie gina nuoširdžiai, abu aukojasi dėl žmonijos gerovės, nuolat dalyvauja mitinguose ir susirinkimuose. Šie ženklai yra draugai, o ne meilužiai. Seksas jiems nėra labai svarbus, jie randa daugybę būdų, kaip išreikšti meilę vienas kitam. Jie sutaria beveik dėl visko, o tai yra svarbu. Tai bus sėkminga komanda.

Vandenis + Žuvys. Abu šiuos Zodiako ženklus traukia menas, filosofija, kultūra, juos jungia bendri idealai. Tačiau Žuvys mano, kad Vandeniams trūksta jausmingumo. Vandens ženklui meilėje svarbu patirti gilius išgyvenimus. Todėl Žuvys gali nuplaukti kitur, kad patenkintų šį poreikį. Bet jei Vandenis sugeba bent šiek tiek šilčiau ir švelniau elgtis su partneriu, ši pora gali pasiekti didelių intelektinių ir kūrybinių laimėjimų. Viskas priklausys nuo to, kiek jie įdės pastangų. Žuvys nereikalauja, kad joms skirtų daug laiko, o tai tinka užimtam Vandeniui. Tačiau jei Vandens ženklui pritrūks partnerio dėmesio, jis gali jo gauti iš kitų.

Žuvys + Žuvys. Jų santykiai bus tarsi bekraštis jausmų ir sielos vandenynas, kuriame užteks vietos ir fiziniam artumui. Jos tarsi yra viena kitos atspindys, traukia viena kitą, papildo, intuityviai viena kitą jaučia. Partneriai gerbia vienas kito asmeninę erdvę ir taisykles. Jų kasdienybė gali atrodyti siurreali. Žuvys kartu nardo jausmų, švelnumo ir filantropijos vandenyse. Jos sugeba patenkinti intymius viena kitos poreikius. Tai yra išskirtinis atsidavimas...

 

 

Zuvyte 2013-10-27 19:09:40
Tiesa vezys su zuvim,mano vyras vezys.
irena 2013-10-27 01:04:23
as esu jautis mano vyras buves jautis tai ziaurus gyvenimas
Rasa 2013-07-30 15:59:32
Visų zodiko ženklų meilės horoskopas metams http://www.horoskopai.lt/meiles-horoskopas/
Jūsų komentaras