astromanija.lt

Suderinamumas: kurie Zodiako ženklai tinka į porą?

Suderinamumas: kurie Zodiako ženklai tinka į porą?

Avinas + Avinas. Šias dvi asmenybes valdo Marso planeta, todėl tikėtina, kad jos dažnai žvangins ginklus. Kiekvienas partneris aiškiai pažymi asmeninę erdvę ir iš kito reikalauja besąlygiškos pagarbos. Harmonija tarp jų įmanoma tik tada, kai juos jungia vertingas idealas. Šis jų energiją sujungia bendram tikslui siekti. Kartu jie yra labai energingi. Avinus sujungianti meilė yra impulsyvi, ugninga ir nekantri.

Avinas + Jautis. Pirmasis porą tempia į priekį, antrasis – suteikia jai stabilumo. Avinas puola apimtas entuziazmo, o Jautis leidžia sau pamąstyti ir sumažina tempą. Lovoje tai reiškia aistringus ir išradingus santykius. Avinui patinka sveikas Jaučio protas ir saugumo jausmas. Jautį uždega partnerio spontaniškumas ir aistra. Iki tol, kol Avinas nenusivilia rutina arba nesukelia Jaučiui priežasčių pavydėti.

Avinas + Dvyniai. Toks ryšys žada daug įspūdžių ir linksmybių. Abu ženklai yra apdovanoti optimizmu ir gera nuotaika, tai leidžia jiems greitai tapti draugais. Jų gyvenimas kartu yra kaip nuolatinis vakarėlis, kurį paįvairina kūrybingų idėjų protrūkiai ir susitikimai su draugais. Dvyniai greitai prisitaiko prie valdingo Avino, o šis partnerį laiko neišsenkančiu gaivaus oro šaltiniu. Pora gyvena šia akimirka, mažai rūpindamasi rytojumi, tačiau nuolatinės improvizacijos nėra tas pamatas, ant kurio statomi ilgalaikiai santykiai. Tie, kurie nori dar daugiau nuotykių, lieka kartu.

Avinas + Vėžys. Jautrius, švelnius, subtilius Vėžius kartais žeidžia šiurkštus Avinų impulsyvumas. Vėžiai garbina šeimą, Avinai jaučiasi jos ribojami. Dinamiškieji Marso atstovai priešinasi partnerio siekiui pririšti juos prie šeimos ir namų. Vėžiai užsidaro savyje, jei pasijunta apleisti, jiems trūksta partnerio dėmesio. Tik gebėjimas eiti į kompromisus, kantrybė, atidumas gali juos paversti pora. Tačiau čia visada vadovaus Avinas.

Avinas + Liūtas. Pirmasis daro sprendimus, bet vis tiek valdo antrasis. Kiekvienas jų turi būti atsargus, kad neužkliudytų vienas kito tuštybės. Pačios nekalčiausios smulkmenos gali tapti priežastimi pradėti valdžios žaidimus. Tačiau aistra ir gyvybingumas  abu šiuos Ugnies ženklus gali sulydyti į įspūdingą porą. Kartu jų laukia nuotykiai, kūrybingumas ir sėkmė. Meilė reiškia švelnumą, aistrą, nuolaidumą. Tačiau jei ši pora nori tobulos harmonijos, Avinui teks gerbti ir neužgauti Liūto išdidumo jausmo.

Avinas + Mergelė. Jie yra zodiako priešingybės: Mergelės yra stropios darbuotojos, ištikimos partnerės, turi įgimtą organizatoriaus talentą. Avinui trūksta atsidavimo, bet užtat spindesio ir gyvybingumo jis turi į valias. Kartais dėl to jis gali atsidurti po didinamuoju Mergelės stiklu ir sulaukti kritiško jos žvilgsnio. Avinas dominuos šioje poroje, jo nenuspėjamumas ardys kruopščius Mergelės planus. Tačiau pastaroji suteikia pastovumo impulsyviojo Avino gyvenimui. Juos traukia vienas kito skirtybės, bet šios ir sukuria įtampą santykiuose.

Avinas + Svarstyklės. Tai yra du ženklai, kurie natūraliai vienas kitą traukia ir negaili vienas kitam komplimentų. Taktiškos Svarstyklės numalšina Avino įsiūtį, jį nukreipia iš vienpusio savanaudiško tako į bendrą, partnerystės. Svarstyklėms patinka Avino gyvybingumas, tačiau jas kartais iš pusiausvyros išmuša tiesmuka jo kalba. Avinas turi būti atsargus, neužgožti Svarstyklių ir leisti joms save išreikšti. Kitaip savitarpio trauka gali virsti abipusiu atstūmimu.

Avinas + Skorpionas. Ryšys tarp šių dviejų ženklų yra aistringas, audringas ir energingas. Tarpinio varianto nebūna. O kasdien suvaldyti tokias aistras gali būti sunku. Skorpiono savininkiškumas nepraleis pro akis nė menkiausios smulkmenos, kuri gali būti palaikyta išdavyste. Tačiau Avinas dažnai pasiduoda Skorpiono jusliškumui, nebent jo išsigąstų taip, kad lėktų neatsigręždamas... Šis šokis, kai abu partneriai nori vesti, o ne leistis vedami, gali būti atsitiktinis arba ilgalaikis, patrauklus ar gąsdinantis. Aukso vidurio šiuose santykiuose nėra.

Avinas + Šaulys. Abu Ugnies ženklus jungia egzaltuotas požiūris į ambicingus idealus ir nuotykius. Šaulio tiesumas pastato Aviną į jo vietą, kai to reikia. Jiems sekasi susikalbėti, išvengiant konfliktų. Energiningi intymūs užsiėmimai yra jų kasdienybės dalis. Abu ženklai turi pakankamai liepsnos ir apetito, kad galėtų mėgautis apibuse meile ir vilionėmis. Jų santykių netemdys debesys, jei abu pripažins vienas kito teisę neiti į kompromisus...

Avinas + Ožiaragis. Ar gali ugningas maištininkas ir praktiškas Žemės ženklas suprasti vienas kitą? Jie kalba skirtingomis kalbomis. Vieną valdo svajonės, kitas tvirtai stovi ant žemės. Jei pora sugeba suderinti Avino akiplėšiškumą su Ožiaragio konstruktyvumu, tada kartu jie gali daug pasiekti. Ožiaragio lengvai neprisijaukinsi, todėl Avinas iškart gali pralaimėti, jei nesuvaldo impulsyvumo ir nekantrumo. Jei Avinas leis nokti Ožiaragio meilei, galės ilgai misti jos vaisiais.

Avinas + Vandenis. Tai yra du į priekį žvelgiantys asmenys, kurie instinktyviai vienas kitą supranta, dalijasi bendra ateities vizija, jie gerbia vienas kito laisvę. Vandenis yra atsparus Avino siekiui dominuoti. Tačiau Oro ženklo atstovo nepriklausomybė gali užgesinti Avino aistrą. Jei bendras interesas ir draugystė Ugnies ženklui yra svarbiau už meilę, jei jį tenkina beaistriai santykiai, o Vandenis pasikrauna iš Avino energijos, jie gali sukurti sveiką, įdomų ir naudingą ryšį.

Avinas + Žuvys. Pastarosios yra švelnios, taikios, o tai gali leisti suvešėti Avino autoritarizmui. Žuvys leidžiasi valdomos, jei jos yra panirusios į vidinį pasaulį, kuriam realybė nedaro įtakos. Avino energingumas suteikia joms saugumo jausmą. Ši sąjunga įmanoma, jei Avinas Žuvis apsups nuolatiniu rūpesčiu. Jei ne, Žuvys nuplauks kur nors kitur ir net neatsisuks atsisveikinti.

Jautis + Jautis. Tai yra tvirta pora (jei tokia apskritai yra įmanoma). Partneriai yra lojalūs, jausmingi. Jų dvasinę ir fizinę meilę valdo Venera. Abu vertina prabangą, meną, gražius daiktus, turtinę gerovę, gamtą. Jie abu mano, kad surado sau tinkamiausią porą. Jų santykiuose nėra atsitiktinumų, jie viską apgalvoja. Nors legendinis Jaučių užsispyrimas gali tapti konfliktų priežastimi, tai yra vienintelė kliūtis šiam ilgalaikiui ir ramiam ryšiui. Tiesą sakant, santykiai gali tapti net per daug ramūs.

Jautis + Dvyniai. Pastarasis yra bendraujantis, bendruomeniškas ekstravertas, kuriam patinka miesto ūžesys, o Jautis mėgsta ramią užmiesčio ar bent jau atokesnę didmiesčio  rajono aplinką. Jaučiai ieško patogumo ir ramybės, o Dvynių telefonas nuolat skamba (tai jam teikia daug džiaugsmo). Šie esminiai skirtumai gali tapti konfliktų priežastimi. Situaciją dar labiau aštrins Jaučio užsispyrimas. Tačiau šį lengvai sužavi Dvynių gyvybingumas. Oro ženklo atstovas vertina, kad partneris poros santykiams suteikia stabilumo, saugumo, kuo Dvyniai pasigirti tikrai negali.

Jautis + Vėžys. Ar ši galėtų būti ideali pora? Abu yra namisėdos, mėgaujasi paprastais malonumais: šeiminiu gyvenimu, geru maistu, patogumu ir turtu. Jie ruošia vienas kitam romantiškas vakarienes žvakių šviesoje, mėgaujasi vakarais dviese, kartu planuoja saugias investicijas (tiek asmenines, tiek finansines). Ši pora būdama kartu gali tikėtis turtinės gerovės, patogumo ir abipusės paramos. Jie vienas kitą palaiko, sukuria sau atskirą pasaulį namuose, tik... jei šie yra patogūs ir estetiški!

Jautis + Liūtas. Panašus panašų traukia, o jie tikrai turi nemažai bendro. Sielos gilumoje jie yra eruditai, protingi, jausmingi ir artistiški. Būdami poroje jie vienas kitą įkvepia, leidžia atsiskleisti partnerio talentams. Tačiau ekstravagantiškas Liūtas gali išerzinti diskretišką ir taupų Jautį. Ugnies ženklo atstovas turėtų pažaboti egoizmą, kitaip Jautis pasijus įskaudintas. Miegamajame jų aistra liepsnoja, tačiau kasdien abu turi stengtis prisitaikyti vienas prie kito, kad į šalis nelakstytų žiežirbos.

Jautis + Mergelė. Šie Žemės ženklai vertina ramybę ir diskretiškumą, jie turi visas galimybes sukurti harmoningus, meile grįstus santykius. Nuolat susirūpinusi ir nerimaujanti Mergelė nusiramina, kai būna su savimi pasitikinčiu Jaučiu. O pastarasis iš partnerio pasisemia energijos ir taikumo. Žvilgsnis, prisilietimas, tam tikras gestas – jie suranda daugybę išraiškos galimybių, kad subtiliai parodytų savo prisirišimą. Jautis šioje poroje dominuoja, o Mergelė tam pritaria. Juos jungia harmonijos, tikro džiaugsmo poreikis.Zuvytee 2015-08-22 21:33:13
Zuvys ir skorpionai tai reali tiesa is patirties 9m. Praejo po isskyrimo visvien musu sirdys dar plaka vienu rytmu vos pamacius vienas kyta. Baisu tai patyrti ir pakeist nieko nebegalim . Neklyskit nieks taip...
ugniux 2015-04-20 20:58:54
Nesamone vandenis taip mane iskaudino kad dvi savaites nejau i darba, as avinas ir tirkrai daugiau neprasidesiu su vandeneis tik draugyste truko gal metus nu tesiok negaliu...
Zuvyte 2013-10-27 19:09:40
Tiesa vezys su zuvim,mano vyras vezys.
irena 2013-10-27 01:04:23
as esu jautis mano vyras buves jautis tai ziaurus gyvenimas
Rasa 2013-07-30 15:59:32
Visų zodiko ženklų meilės horoskopas metams http://www.horoskopai.lt/meiles-horoskopas/
Jūsų komentaras